Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 11 Ara 2018, 22:32

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 50 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 05 May 2011, 00:23 
gencyönetici

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1
YKBYO - Yapı Kredi B Tipi YO Hisse Senedi Yorumları

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 07 Ara 2011, 11:42 

Ettiği teşekkür: 94
Aldığı teşekkür: 634
Sn Mreha,

Tan Egelinin bu hisseyi ilk alim haberi geldiginde ve Sizin Sitedeki yorumlarinizi okuyunca. 1.32 den bu hisseden almistim. Suanda %22 kardayim. Sizin bu konudaki öngörünüzü almak isterim. Hisse hakkinda bir beklentileriniz nelerdir.

tesekkür ederim

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 29 May 2012, 09:24 

Ettiği teşekkür: 181
Aldığı teşekkür: 74
Sayın MReha mütevazilğinden yazmadı sanırım..Affınıza sığınarak sayın MReha: Bu da kem gözlere kapak olsun :)

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 22 Haz 2012, 10:39 
BMW M6

Aldığı teşekkür: 5
"Sn.Üyelerimiz, SOHBET KÖŞE" miz adlı başlığımız açılmıştır.. Siz değerli üyelerimizin bilgisine arz olunur..Ne isterseniz var? En azından bir göz atınız.. Buyrun linki :http://www.hissetuyolari.com/viewtopic.php?f=44&t=568&start=210"

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 01 Eki 2012, 22:50 

melmes yazdı:
Sn Mreha,

Tan Egelinin bu hisseyi ilk alim haberi geldiginde ve Sizin Sitedeki yorumlarinizi okuyunca. 1.32 den bu hisseden almistim. Suanda %22 kardayim. Sizin bu konudaki öngörünüzü almak isterim. Hisse hakkinda bir beklentileriniz nelerdir.

tesekkür ederim

Sn Mreha, enson 1.32 den Sizin bana atmış olduğunuz mesaja istinaden 80 bin tl.lik almıştım.Hatırlarsanız size sorduğumda özel mesaj atmistiniz. En son 2 ay önce hala tut demistiniz.hala tutuyorum.Size özel mesaj atmaya çalıştım ama gitmedi.sanirim portföy u bıraktım birakali yönetim mesaj hakkımı geri aldı.Bugünku onur takmak haberinden sonra bir yorum yapabilirsiniz. Ona göre elimden çıkarayim.Eğer sakıncalı ise özel mesaj atarmisiniz lütfen

Bu arada Sizin YKBYO başlığıniz vardı yorum yaptığıniz onu bulamıyorum.acaba gizlimi yoksa kaldirdinIzmi?
Tesekkur ederim

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 02 Eki 2012, 09:42 
MReha

Ettiği teşekkür: 314
Aldığı teşekkür: 1788
melmes yazdı:
melmes yazdı:
Sn Mreha,

tesekkür ederim

Sn Mreha, enson 1.32 den Sizin bana atmış olduğunuz mesaja istinaden 80 bin tl.lik almıştım.Hatırlarsanız size sorduğumda özel mesaj atmistiniz. En son 2 ay önce hala tut demistiniz.hala tutuyorum.Size özel mesaj atmaya çalıştım ama gitmedi.sanirim portföy u bıraktım birakali yönetim mesaj hakkımı geri aldı.Bugünku onur takmak haberinden sonra bir yorum yapabilirsiniz. Ona göre elimden çıkarayim.Eğer sakıncalı ise özel mesaj atarmisiniz lütfen

Bu arada Sizin YKBYO başlığıniz vardı yorum yaptığıniz onu bulamıyorum.acaba gizlimi yoksa kaldirdinIzmi?
Tesekkur ederim

Sayın melmes,
Bildiğniz gibi özel mesaj konusu çok sıkıntılı, bir ara denedik ama çok sorunlar çıkıyor. YKBYO satış için masada biliyorsunuz. YKBYO ya en az iki talip olduğunu biliyoruz. Birisi Egeli , diğeri Rheag. Egelinin %11 civarında hissesi var zaten, Rheag de portföyünü artırıyor. Hangisi satın alırsa alsın YKBYO yukarı çıkacaktır ki, diğeri elindekileri satsın. Gerçi kim alırsa diğeri elindekileri satacağı için bir satış baskısı da olacaktır ve alıcının gücüne göre yön belirlenecektir. O yüzden dikkatli izlemek gerekir. Bence bu riski göze alıp almama kararı da size aittir.
Ayrıca 1.32 den almışasanız, kârınız %22 değil %90 a yakındır :)

Bu yazılanlar varsayımlara dayalı hayali senaryolardır. Hiç bir kesinlik yoktur ve yatırım tavsiyesi değildir. Bir hissede kâr ettiğiniz anda satmamanın sorumluluğunu bana yüklemeyiniz. Bu yorumlara göre hareket ederseniz zarar edebilirsiniz.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 02 Eki 2012, 12:05 

Tesekkür ederim üstad. Buradan cikmada fayda var gibime geliyor. Bugün birazini sattim bu hafta hepsini satar cikarim heralde. Biraz AKALT daha almak istiyorum. Üstad emegine saglik. Sayende güzel kar ettim. Adresini bilsem sana bir hediye alir gönderirdim.

Selamlar

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 28 Eki 2012, 10:13 
borsamania

Aldığı teşekkür: 8
Yaw bu tur yazismalar insanlari ozendiriyor arkadaslar rica ederim burada arsami sattim bu kadar kazandim dite yazmayin abi , insanlara hayalu yanlus primler yaptirip umut tacirligibyapmayin rica ediyorum......

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 28 Eki 2012, 12:06 
Big_Boss

Aldığı teşekkür: 58
borsamania yazdı:
Yaw bu tur yazismalar insanlari ozendiriyor arkadaslar rica ederim burada arsami sattim bu kadar kazandim dite yazmayin abi , insanlara hayalu yanlus primler yaptirip umut tacirligibyapmayin rica ediyorum......

Dostum mrb..Hisse devir sözleşmesi imzalandı ve fiyat olarak devir tarihinden bir gün önceki portföy değer tablosuna göre oluşacak hisse fiyatı baz alındı...son gelen portföy değer tablosuna göre hisse fiyatı 2.68 lira..Hissenin fiyatı 2.49 lira...yani takmak ve diğerleri hisseyi aldığında yaklaşık 2.68 fiyattan alacaklar...takmak bugüne kadar çok can yaktı ama onunla beraber hisseye girenler her zaman kazandı...sert yükseliş sonrası satış gelmemesi de olumlu...hisselerin büyük kısmı 2.68 den el değiştirecek ve yeni sahiplerin kazanması için bu fiyatın üstünde işlem gördürmeleri lazım...2.45 üzerinde kaldıkça yukarı potansiyelini korur..Hissede sıkışma yaşanıyor hangi yönde kırılma olursa o yönde sert hareket olabilir...Beher fiyatının altında olması sebebiyle gelecek haberlerin yukarı taşıyacağını düşünüyorum...ytd

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 29 Eki 2012, 23:48 

Ettiği teşekkür: 65
Aldığı teşekkür: 346
Big_Boss yazdı:
borsamania yazdı:

Dostum mrb..Hisse devir sözleşmesi imzalandı ve fiyat olarak devir tarihinden bir gün önceki portföy değer tablosuna göre oluşacak hisse fiyatı baz alındı...son gelen portföy değer tablosuna göre hisse fiyatı 2.68 lira..Hissenin fiyatı 2.49 lira...yani takmak ve diğerleri hisseyi aldığında yaklaşık 2.68 fiyattan alacaklar...takmak bugüne kadar çok can yaktı ama onunla beraber hisseye girenler her zaman kazandı...sert yükseliş sonrası satış gelmemesi de olumlu...hisselerin büyük kısmı 2.68 den el değiştirecek ve yeni sahiplerin kazanması için bu fiyatın üstünde işlem gördürmeleri lazım...2.45 üzerinde kaldıkça yukarı potansiyelini korur..Hissede sıkışma yaşanıyor hangi yönde kırılma olursa o yönde sert hareket olabilir...Beher fiyatının altında olması sebebiyle gelecek haberlerin yukarı taşıyacağını düşünüyorum...ytd

Dostum slmlar.
Öncelikle analizine katılıyorum. Geçen gün bolinger bantlarından söz etmiştik hatırlarsan. Ciddi daralma burada vardı. Kağıdın 2,50 yi şu an geçmesini pek istemiyor gibiler. Ama dediğin gibi 2,45 altına da bırakmıyorlar.
Benim aslında bir kaç fikrim var. Dediğin gibi portföy fiyatı 2,68 TL. Yani Takmak alım öncesinde de bu portföy değerinden alım yapacak olursa üstten alacağı için kağıdın hızla bu seviyeleri görmesi ve geçmesi muhtemel. Ancak;
2,68 den alacağı için kabaca 16 mil TL ye ihtiyacı var, bu para nereden sağlanacak? İşte kilit soru bence bu.
Olası tahmin ettiğim gelişmeleri inan buraya yazmak istemiyorum. Çünkü Rheagın burayı takip ettiğini biliyorum.
Ama bunu yazmamda bir sakınca yoktur herhalde çünkü çoğu kişi buna zaten ihtimal veriyor. Tahvilden gelecek parayı buraya kullanabilir. Burada da soru işareti Onur Takmak YKBYO ya kendi adı ile girdi. Rheagın adı geçmiyor. O nedenle hemen satış öncesi ve ya sonrası rheaga devir haberi gelebilir. Rheagın parasını kendi adına kullanabileceğini ticari olarak pek ihtimal vermiyorum. Ama incelenmesi gerek böyle birşey yapmaya hakkı var mı diye. Sen bunu bilirsin diye düşünüyorum :)
Asıl fikrime gelince, dediğim gibi onu buradan yazmak istemiyorum. Müsait olduğun bir gün seninle özel paylaşırım.
Kib.. KYTD...
İyi geceler.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 18 Kas 2012, 14:34 

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 4
birgün bu hisse ye AL sinyali geldiğini yazacağım ve alıp
da 2-3 ay arası bekleyenler inanılmaz money kazanacaklar.
ama daha o gün gelmedi .

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 24 Oca 2013, 16:03 

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 4
sanane yazdı:
ama daha o gün gelmedi .

evet dostlar

artık zaman doldu, şu an fiyat 2,55 bakalım artık ne olacak.

bahsettiğim AL sinyali gelmiştir.

gerçi bu forum da ilgi ve takip sıfır, :shock: ama ben yine de yazayım. :lol: :roll:

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 29 Oca 2013, 18:44 
keeper11

Ettiği teşekkür: 6
sanane yazdı:
sanane yazdı:
ama daha o gün gelmedi .

evet dostlar

artık zaman doldu, şu an fiyat 2,55 bakalım artık ne olacak.

bahsettiğim AL sinyali gelmiştir.

gerçi bu forum da ilgi ve takip sıfır, :shock: ama ben yine de yazayım. :lol: :roll:

abı nerden buluon böle hısselerı tas gıbı maasallah...takıpdeyım

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 29 Oca 2013, 20:20 
keeper11

ustadlar kap bır haber düşmüş bı yorum yapcak varmı

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 29 Oca 2013, 20:21 
keeper11

http://www.kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bild ... ?id=257949

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 50 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.