Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 29 Mar 2020, 11:27


Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3 mesaj ] 
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 23 Eyl 2012, 12:00 
Çevrimdışı

Kayıt: 30 Nis 2011, 14:02
Mesajlar: 928
Ettiği teşekkür: 575
Aldığı teşekkür: 200
Değerli üyelerimiz,

VIP bölümü 1-EKim-2012 Pazartesi günü aktif hale gelmiştir. Üyelik için herhangi bir süre kıstlaması yoktur, isteyen herkes , istediği zaman üye olabilir.

Üyelik için, aktif kullandığınız geçerli bir e-posta adresi ile GSM(mecburi degil, ama mesaj almak istiyorsaniz) numaranız istenmektedir. VIP bölümüne girebilmeniz için gereken aktivasyon kodu e-posta adresinize gönderileceği için bütün bilgilerinizin doğru ve eksiksiz olması gerekmektedir. Bu sayede, sahte kimliklerle ve bir çok farklı üye adı ile üye olarak, gerek forumları karıştıran, gerekse manupülatif amaçlı yanlış ve yönlendirmeli bilgi veren prokovatif üyeliklerin önüne geçilmiş olacaktır. iletişim bilgileri, sitemizin gizlilik kuralları çerçevesinde, tamamen gizli tutulacak, başka bir amaçla kullanılmayacak ve ifşa edilmeyecektir .

VIP bölümü üyeliği isteğe bağlı bir üyeliktir. Bu nedenle katılımcılardan Sponsorluk Katkı Payı olarak cüzi bir katkı yapması beklenmektedir. Bu şekilde hiç bir kâr amacı gütmeyen sitemizin giderlerine bir katkınız olacak ve gerçekten bilgi paylaşımı isteyen, ciddi, nitelikli ve ne istediğini bilen bir katılımcı gurubu oluşturulmuş olacaktır. Sponsorluk katkı payları öncelikle sitemizin hosting, anti-virüs, veri tabanı gibi teknik altyapı giderlerinde kullanılacaktır. Bunlara ek olarak, sitemizin daha kullanışlı bir yapıya getirilmesi için yeni yazılımlarda ve matriks, foreks piyasaları vs. gibi anlık borsa bilgileri yayınlamak için aboneliklerde kullanılacak ve katılımcılara çok daha geniş bir yelpazede ek hizmetler sunulabilecektir. VIP bölümü bu sayede giderek artan bir içerikle nitelikli bir bilgi kaynağı haline gelecektir.

VIP üyelik siteye normal üyeliğin dışında yeni bir üyeliktir. Katılımcılar sitede kullandıkları nick adını kullanmak isterlerse KULLANICI KONTROL PANELINDEN, PROFIL BILGILERINE GIRIP VIP İÇİN GEREKLİ OLAN BİLGİLERİ DOLDURMALARI GEREKMEKTEDIR. Ya da tamamen yeni ve farklı bir nick kullanabilirler. Böylece VIP üyelerinin hem sitede kullandıkları nick adları ve üyelikleri, hem de VIP bölümünde kullandıkları iki ayrı nick ve iki ayrı üyelikleri olacaktır. VIP ÜYELERI SITEDEKI TÜM FORUMLARDA SINIRSIZ YAZABILECEKLERDIR.YANI SU ANDAKI YAZDIKLARI FORUMLARDA BIR KISITLAMA OLMAYACAKTIR.

VIP bölümüne üyelik için yapılması gerekenler :

1- VIP Üyeliğine katılarak, VIP Uyulması Gereken Kurallar ve Üyelik koşulları metnini internet(elektronik) ortamda okuyarak kabul etmiş sayılırsınız. Lütfen metni gerçekten okuyunuz

2- Bilgi formunu doğru ve eksiksiz doldurunuz

3- Sponsorluk Katkı Payınızı ilgili banka hesabına gönderiniz. Açıklama bölümünde adınız, Nickiniz ve VIP sponsorluk için ibaresini yazınız

4- Ödemiş olduğunuz Sponsorluk ücreti dekont numarasını Nick ismi ve Gerçek isminiz ile beraber vip@hissetuyolari.com adresine gönderiniz.

5- İncelemelerden sonra bilgilerinizin eksik olmadığı tespit edildiğinde e-postanıza gönderilen aktivasyon işlemlerini yapınız.

6- VIP bölümüne hoşgeldiniz.

Sponsorluk Katkı Payı:

Yeni Üyeler icin:
3 aylık ...... 100.-TL
12 aylık ...... 300.-TL dir.

VIP üyelik uzatma:
3 aylık ...... 100.-TL
12 aylık ...... 250.-TL dir.

Not: üyelik süresi bitene kadar üyelik yenilenmez ise, daha sonraki üyelik yenileme islemi, yeni üyelik üzerinden hesaplanir.

Ödeme Şekli : Peşin Havale/EFT
EFT icin:
Ödeme Yeri : Banka : T.C. GARANTİ BANKASI A.Ş.
IBAN NO : TR610006200075500006681670
Alıcı İsmi : Mesut Güner

Havale icin:
Sube: 755
Hesapno: 6681670 ŞAHİNBEY/ Gaziantep
Alıcı İsmi : Mesut Güner

Aciklama: Üye adi, VIP Sponsorluk katki payi


Almanya ve diger ülkelerden bu hesap numarasina ödemede zorluk cekenler vip@hissetuyolari.com dan bizimle irtibat kursunlar lütfen. Bu konuda yardimci olunacaktir.


HISSETUYOLARI V.I.P UYULMASI GEREKEN KURALLAR VE ÜYELIK KOŞULLARI

A) Metnin tarafları;
I) Hissetuyolari.com
II) iş bu metine elektronik olarak onay veren Üye’dir.
B) Sitenin amacı ve genel kurallar:
1. Hissetüyolari sitesi, borsa yatırımcılarının , borsa teknikleri hakkında bilgi edinebilecekleri, hisseler hakkında görüş alışverişinde bulunabilecekleri, borsa, mevzuat, kurallar, işlemler ve uygulamalar hakkında bilgi ve görüş paylaşımında bulunabilecekleri bir forum ortamıdır.
2. http://www.hissetuyolari.com sitesi, forumlarda yazılan yazılar ve içeriklerinin doğruluğu konusunda hiçbir garanti vermez. Üyelerin yaptığı katkı payı, sadece forumlardan faydalanmak için ödedikleri siteye giriş hakkı ve FORUM KULLANIMI İÇİN SPONSORLUK PAYIDIR. Bu nedenle, forumlarda yeterli bilgi olup olmaması, yeterli katılım ve paylaşım bulunmaması, bilgilerin yanlış veya eksik olması, üyenin, forumlardan aldığı bilgilerle yaptığı yatırımlardan para kazanamaması ya da zarar etmesi nedeni ile, hissetüyoları sitesi ile yönetimi sorumlu tutulamaz . Sponsorluk Katkı payı, bilgiler için değil, sadece forumlara giriş yapabilmek için ödendiğinden herhangi bir bedel iadesi ya da hizmet eksikliği söz konusu edilemez. Sponsorluk katkı payı sadece siteye girebilmek ve siteyi kullanabilmek için alındığından, üyelik süresi boyunca siteye giriş yapmamak ve/veya kullanmamak, yasaklanarak ve/veya üyeliği silinerek kullanamaz hale gelmek bedel iadesini gerektirmez. Sponsorluk Katkı payı ile üyelik açıldığı andan itibaren süre sonuna kadar kullanım hakkı elde edilmiş olunur. Bu durumda sitemiz, üyenin siteye giriş hakkını sağlayarak gereken hizmeti vermiş olacağından, katkı payı verdiği kullanım hakkını kullanıp kullanmamak üyeye aittir.
3. Foruma kayıt olmak için kendinizea ait gerçek bir e-posta adresiniz olması gerekmektedir. E-Postanız bizlerle iletişim kuracağınız temel adresiniz olacağından e-posta değişikliklerini derhal bildirmeniz gerekmektedir. Belli aralıklarla üyeliğiniz için aktifleştirme-yenileme yapılacaktır. Bu aktifleştirme-yenileme mesajlarına yanıt vermemeniz halinde üyeliğiniz askıya alınacak, üyelik süreniz işlemeye devam edecek ancak yeniden aktifleştirme yapana kadar siteye giriş yapılamayacaktır. Sizlere aktifleştirme, şifre, duyuru gibi mailleri ulaştırabilmemiz için lütfen bu konuya dikkat ediniz.
4. Forumlarda siyasi propaganda, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, hakaret benzeri yazılar yazılamayacaktır. Başka bir forum üyesine/ziyaretçisine ya da üçüncü bir şahsa yönelik küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz. Buna uymayan üyelere uyarı verilebilir, geçici yasaklama ve siteden üyeliğin silinmesi gibi yaptırımlar uygulanabilir. Forum üyelerinin geçici yasaklanması, üyeliğinin silinmesi vs. konularda site yönetimi tek taraflı olarak tam yetkilidir. Üyeliği silinerek siteden tamamen yasaklanan kişilerin kalan üyelik süreleri sıfırlanır ve katkı payı iade edilmez. Yeniden üyeliğe kabul konusu yönetimin yetkisindedir. Yasaklı üyelerin , yeniden üye olmak istemeleri halinde , önce site yönetimine başvurarak yeniden üyelik onayı alması gerekmektedir.
5.VIP üyeleri, VIP sayfalarında yazılan görüş, yorum, grafik ve her türlü bilgiyi hiç bir şekilde gerek HİSSETUYOLARİ.COM sitesinin diğer forum sayfalarında gerekse bunun dışında HİÇBİR BAŞKA SİTEDE paylaşamaz, yazamaz ve kopyalayamazlar. Bu bilgilerin başka site veya sayfalarda yayınlandığının görülmesi halinde ilgili üyenin VİP üyeliği sonlandırılır. Bedel iadesi yapılmaz.
6. Foruma yazılan her mesaj yazanın sorumluluğu altındadır. Hiçbir şekilde Hissetüyolari yönetimi ve forum yöneticilerine sorumluluk yüklenemez. Her yazının vicdani ve hukuki tüm sorumluluğu yazana aittir. Manipülasyon, spekülasyon, hakaret, yasa ve yönetmeliklere aykırı içerik ve site kurallarına aykırı içerikteki yazılarla ilgili herhangi bir hukuki kovuşturma-soruşturma vs. durumunda ilgili yasal makamların talebi halinde üyenin tüm bilgileri verileceğinden üyelerin bu konuda dikkatli ve duyarlı olması gerekmektedir.
7. Yöneticiler her yazılan mesajı yönetemeyebilirler. Uygunsuz bir mesajla karşılaştığınızda forum yöneticilerine bildiriniz.
8. Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız.
9. Foruma yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Forum yöneticilerinin forumla ilgili önemli duyurularının yapıldığı bölümlerde duyuruları takip etmek her katılımcının sorumluluğundadır
10. Yöneticiler, yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirlerse yazıyı uygun bölüme aktarırlar veya silerler. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi, veya cevaplandırılması yönetici yetkisindedir. Yöneticiler, gerekli durumlarda yazının bir bölümünü ya da tamamını silebilirler. Üyenin yazısı silinmiş ya da düzenlenmiş ise yöneticiler bir gerekçe bildirmek zorunda değildirler.
11. Forum Yönetimi tarafından, aynı kişinin birden fazla rumuz veya isimle, farklı kişilermiş gibi aynı konuda görüş belirttiğini tespit etmesi durumunda, kişinin tüm mesajları silinir ve foruma girişi yasaklanır. Aynı kişinin birden fazla üyelik açtığının saptanması halinde üyelikleri silinir ve bedel iadesi yapılmaz.
12. Forumda Türk hukuk kanunlarına ve SPK hükümlerine aykırı yazılar görüldüğü anda silinmeye çalışacaktır fakat geç kalınan veya gözden kaçan mesajlar hakkında kanuni takibat yapılması gerektiği hallerde yazı sahibinin iletişim bilgileri kanuni mercilere teslim edilecektir.
13. Hissetuyolari Forumu gönüllü ve amatör katılım anlayışıyla fikir alış-verişinde bulunulması için kurulmuştur. Amaç dışı kullanılamaz.
14. Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Forumlarda yazılan her türlü yazının, sadece yazanı bağladığını, doğruluğu konusunda hiç bir garantisinin bulunmadığını ve yazılanların sizi yanlış yönlendirerek hatalı kararlar almanıza ve zarar etmenize neden olabileceğini unutmayınız. Burada yazılan yorumlar sizlere doğru/yanlış çeşitli bilgiler verebilir, ancak hangi yazının doğru, hangi yazının yanlış bilgiler içerdiğini, ne bizim ne sizlerin bilmesi mümkün değildir. Bu nedenle lütfen yatırımlarınızı burada okuduğunuz yazılara göre değil, yasal yatırım uzmanlarına danışarak yönlendiriniz. Aldığınız her kararın tek sorumlusu sadece kendiniz olacağınızdan, lütfen her kararınızı , araştırarak, öğrenerek, kendi akıl süzgecinizden geçirerek veriniz.
15. Forumda, Hissetüyolari yönetimi veya moderatörlerin isteği veya bilgisi dışında, yanlış veya eksik veya gecikmiş, görüş, bilgi ve verilerin bulunması yüzünden doğabilecek durumlarda Hissetüyolari veya moderatörlerin herhangi bir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır. Site'de ve Forum'da sunulan görüş, bilgi ve veriler yatırımcılara, herhangi bir yatırım aracını alma veya satma yönünde yatırımcıların kararlarını etkilemesi amaçlamamaktadır. Yatırımcıların verecekleri yatırım kararları ile bu sitede bulunan görüş, bilgi ve veriler arasında bir bağlantı kurulamayacağı gibi, söz konusu kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Hissetüyolari veya Forum moderatörlerinin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
16. Forumun işleyiş ve kuralları konusunda katılımcıları bilgilendirmek forumun veya moderatörlerin görevi değildir. Katılımcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır.
17. Forumda web siteleri reklamları yapmak kesinlikle yasaktır. Bu tür reklamlar yöneticiler tarafından silinir ve reklamı yapan üyeler önce uyarılır, devamı halinde geçici uzaklaştırma ya da üyelik silinmesi gibi yaptırımlar uygulanabilir.
18. Forum mesajlarında ve imza bölümlerinde msn , e-posta vs. adresleri alış verişi yapmak , Türkçe dışında herhangi bir dil kullanmak yasaktır. Bu tür mesajlar yöneticiler tarafından silinir. Üyeler uyarılır, bu tür mesajların devamı halinde geçici yasaklama ve/veya üyelik silinmesi yaptırımları uygulanabilir. Forum sayfalarında her ne sebeple olursa olsun milli ve dini değerlere yönelik hakaret ve aşağılayıcı türden yazı ile her türden etnik ve dini içerikli görüş ve propaganda yazıları yazılamaz.
19. Forumda gereksiz yer işgal eden ve forumu bir sohbet ortamına dönüştüren yazılar yazmamaya özen gösterilmelidir. Bu tür yazılar moderatörler tarafından silinecek ve yazanlar uyarılacaktır.
20. Forumdan atılan/yasaklanan üyenin yazdığı mesajları yönetim silmek zorunda değildir. Yönetim gerekli görürse siler. Atılan üye hakkında bir şikayet olduğu takdirde ve gerekli görülen hallerde , geriye dönük yasal hakların aranması gibi durumlar için yazılan mesajlar Forumda ve/veya forum arşivlerinde tutulur.
21. Her ne şekilde olursa olsun kesinlik içeren, okuyanları yönlendirip yanlış kararlar vermelerine neden olabilecek fiyat vermek, Teknik ve temel analizlere, gerçek verilerle oluşturulmuş matematiksel çalışmalara dayanmayan her türlü inecek çıkacak yorumları yapmak, Mesnetsiz, asılsız, gerçeğe dayanmayan ve yönlendirmeye dayalı haber, yorum ve açıklamalar yapmak, Kişi ve kuruluşlara hakaret, suçlama ve ithamlarda bulunmak, Verilere ve tekniğe bağlı yorumlar yerine, duygulara bağlı yorum yaparak mesnetsiz sonuçlar çıkartmak, Site içerisinde polemik, kavga, sürtüşme ve hakarete varan kavgalar çıkartmak ve bu kavgalara karışmak, Bilgi paylaşımı yerine yönlendirmelerde bulunmak ve SPK düzenlemelerine aykırı yorumlarda bulunmak KESİNLİKLE YASAKTIR.
22- Üyenin bütün bilgileri hiçbir şekilde bir başka yerde kullanılmayacak, açıklanmayacak ve tamamen site yönetimi tarafından (resmi makamların hukuk yolu ile talepleri dışında) gizli tutulacaktır.
23. Forum kurallarına uymayan katılımcıların forumlarda yazı yazması engellenecektir. Bu işlem ihtar verilmeden yapılabilir.
24- İşbu metnin uygulanmasında, yorumlanmasında, işbu metin dâhilinde doğan hukuki ilişkilerin yönetiminde yabancılık unsuru bulunması durumu da dâhil olmak üzere http://www.hissetuyolari.com sitesinin kayitli oldugu ülke hukuku ve mahkemeleri, İşbu metinden doğan veya doğabilecek her türlü ihtilafın hallinde yine http://www.hissetuyolari.com Sitesinin kayitli bulundugu ülke hukuku ve Mahkemeleri ile İcra Daireleri yetkilidir.
25. Siteye üye olan her kişi bu kuraları okumuş ve kabul etmiştir.

İşbu metin “Üye”nin elektronik olarak onay vermesi ile bu tarihte karşılıklı olarak kabul edilmiş sayılır.
SPK UYARISI : Sermaye Piyasası Kanununun 22 (s) bendi ile Kurulumuza verilen yetki çerçevesinde, sermaye piyasasında medya ve elektronik ortam da dahil olmak üzere, sermaye piyasası araçları ile bunları ihraç eden ortaklık ve kuruluşlar hakkında ve sermaye piyasası ile ilgili diğer konularda yönlendirici nitelikte yorum ve tavsiyelerde bulunacak kişi ve kuruluşların uyması gereken esaslar Tebliğin 18 inci maddesinde aşağıdaki gibi belirlenmiştir:
a) Yorum ve tavsiyelerin özenle hazırlanması ve objektif olması.
b) Halkı yanıltan ve aldatan, bilgi ve tecrübe eksikliklerini istismar eden tarzda ifadelere kesinlikle yer verilmemesi.
c) "En sağlam", "en iyi", "en güvenilir" gibi subjektif ve abartılı ifadelere kesinlikle yer verilmemesi.
d) Sunulan yorum ve tavsiyelerin güvenilir kaynak, belge, rapor ve analizlerle mutlaka desteklenmesi.
e) Herhangi bir sermaye piyasası aracının halka arzına ilişkin olarak yapılan yorum ve analizlerde, yatırımcıların doğru ve eksizsiz bilgilendirilmesini teminen, yayımlanmışsa izahname ve sirkülerde yer alan bilgilerin kullanılması, aksi takdirde söz konusu halka arza ilişkin ayrıntılı bilgilerin yer aldığı izahname ve sirkülerin yayımlanacağının belirtilmesi.
f) Belli bir getirinin sağlanacağına dair herhangi bir vaad ve/veya taahhütte kesinlikle bulunulmaması.
g) Kurulun faaliyet alanına giren sonuçlanmış ya da sonuçlanmamış konular hakkında yalan, yanlış, yanıltıcı ve mesnetsiz bilgi, haber ve yorum sunulmaması,
h) Sunulan yorum ve tavsiyelerin 3984 sayılı Radyo ve Televizyonların Kuruluş ve Yayınları Hakkında Kanunun ilke ve esaslarına uygun olması. Ayrıca Tebliğin 19 uncu maddesi uyarınca Tebliğin 18 inci maddesi çerçevesinde sunulan yorum ve tavsiyelerde;
a) Yararlanılan veri ve kaynaklara,
b) Kullanılan analiz yöntemi ile yöntemin varsayımlarına,
c) Bilgilerin bir bütün olarak anlaşılmasını temininden varsa kısaltmalar, formüller terimler ve benzeri hususlarla ilgili açıklamalara,
d) Sunulan yorum ve tavsiyeleri hazırlayan ve/veya yayımlayan kişi veya kuruluşun basın yayın hizmeti karşılığında alınan olağan ücretler dışında kendisi ve/veya üçüncü şahıslar lehine herhangi bir menfaat temin etmesi halinde menfaat tutarına,
e) Hazırlayanın yoruma konu olan sermaye piyasası aracının ihraçcısı ile sermaye veya yönetim bakımından doğrudan veya dolaylı olarak bir ilişkisi varsa buna ilişkin bilgiye,
yer verilmesi ve Tebliğin 20 inci maddesi uyarınca yönlendirici nitelikteki yorum ve tavsiyelerde Tebliğin 1 nolu ekinde yer alan uyarı notuna anılan maddede belirtilen esaslara uygun olarak yer verilmesi zorunludur.


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 19 Ara 2012, 13:38 
Çevrimdışı

Kayıt: 30 Nis 2011, 14:02
Mesajlar: 928
Ettiği teşekkür: 575
Aldığı teşekkür: 200
KULLANICI KONTROL PANELINDEN, PROFIL BILGILERINE GIRIP VIP İÇİN GEREKLİ OLAN BİLGİLERİ DOLDURMAK ICIN YAPILMASI GEREKLI ISLEMLER.LLÜTFEN TÜRKCE KARAKTERLER KULLANMAYINIZ.

Eklenti:
Unbenannt.PNG
Unbenannt.PNG [ 43.7 KiB | 4910 kere görüntülendi ]


Resime tiklayarak büyütebilirsiniz.

VIP ile ilgili Basliklar

v-i-p-duyurulari/sanal-deneme-listelerinin-2017-performans-degerlendirmesi-t1270.html#p175943
v-i-p-duyurulari/sanal-deneme-listelerinin-9-aylik-performans-degerlendirmesi-t1270.html
sohbet-kosesi/vip-sanal-deneme-listesi-yorumlari-t1321.html
sohbet-kosesi/sohbet-kosesi-t568-4560.html
borsa-sitemiz-hakkinda/vip-ile-ilgili-soru-ve-cevaplar-t1127-210.html


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 03 Eyl 2019, 19:37 
Çevrimdışı

Kayıt: 30 Nis 2011, 14:02
Mesajlar: 928
Ettiği teşekkür: 575
Aldığı teşekkür: 200
VIP Üyelik kayitlari devam etmektedir. Detaylar üstteki mesajlarda mevcuttur.


Başa Dön
 Profil  
 
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3 mesaj ] 


Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]


Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir


Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
cron
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.