Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 03 Haz 2020, 00:17


Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]


52 uygun sonuç bulundu

Yazar Mesaj

 Foruma git   Konuya git

Gönderilme zamanı: 14 Eki 2013, 17:19 

mutgg fincan kulp formasyonu gözlemlenmektedir..
23,80lere kadar yükseliş devam edip fincan tamamlandıktan sonra...
bir düzeltme hareketiyle kulpta tamamlanmış olacak..
burdan gelen alıcılarla birlikte 23,80 kırılmasıyla yukarı yönlü ralli devam edecektir..

yalnız bu yazdıklarım sadece senaryodan ibarettir..formasyon gerçekleşmesi halinde yukardaki rakamlar görülecektir..

http://image-turko.com/di-UH89.png

 Foruma git   Konuya git

Gönderilme zamanı: 07 Şub 2013, 18:07 

Sayın tahsincaki190742;
Thyo konusunda görüşünüzü rica ediyorum...maliyetim 6,88 teşekkurler..


Sayın heril thyo gecen yıl 2liradan başlayan cıkışını 7.50 kadar sürdürdü...yaklaşık 4 kat prim yaptı..ve ordan tekrar dönüş..acıkçası ben thyoyu bu seviyelerde bile satım fırsatı olarak görüyorum..teknık olarak bakınca 6.46 desteği önem taşıyor..daha altta 6.12 yukarda ise 6.94 direnci üzeri kapanışlar yapması lazım...şimdiki fiyatıyla bile bir yılda %300 den fazla primlenmiş durumda.benim şahsi düşüncem thyo bu daha iyi günleri..maliyeti düşük olanlar ise karı ceplerine indirmeyip neyi bekliyorlar anlamış değilim.

 Foruma git   Konuya git

Gönderilme zamanı: 07 Şub 2013, 17:06 

Sayın tahsincaki190742;
Biz bu belaya bulaştıkda siz nasıl bulaştınız? Sizi ,lgiyle izliyorum.İsabetli tahminleriniz son derece başarılı. Krsan konusundaki görüşlerinizde önemli tabi.

sayın heril krsan 5.36 maliyetle aldım ancak mutlak suretle 5.20 benim stopumdur..5.20 altınıda gösterebilirler.ama buranın altında kapanışta zarar kes yapar ceker giderim...

 Foruma git   Konuya git

Gönderilme zamanı: 26 Şub 2013, 18:11 

madde 396 bedelsizle ilgili değil.konyanı sermaye azaltacak hali yok ya bu satten sonra..yönetim kurulu sermaye artışı kararı alabilir ancak genel kurulun onayına sunmak zorundadır..ancak kayıtlı sermaye ye gecerse yönetim kurulu sermaye artışında tam yetkili olur..genel kurul onayına sunulmasına gerek yoktur..ayrıca yönetim kurulu kararıyla alınan sermaye artışı kararıyla sermaye tavanı bir defaya mahsus aşılabilir..ki brısa sermaye tavanının kaç katı oranda sermayesini yukseltmişti..

 Foruma git   Konuya git

Gönderilme zamanı: 07 Şub 2013, 12:54 

Sayın Ahmet Güven sitenin maddi desteğe ihtiyaca varsa sadece site için harcamak şartıyla buna bende destek olurum..sizin para alıp almamanızda ayrı bi konu önemli olan burda sizin yorumunuzu okumak isteyen insanların para ödemesi gerektiğidir..para ödemeyen okuyamaz..tamam hak veriyorum madem vıp diye bişey oluşturuldu eywallah ama en azından sizlere güvenen insanların vıp olmayan bölümlerde sorularını da cevaplamak daha hoş olurdu..bakın ayrı sayfaları olan üstadların sayfaları kapatıldı..ayrıca vıp ucreti ne kadar bilmiyorumda atıyorum aylık 10tl olsun.borsada işlem yapanlar için 10 tlnın bi anlamı yok.benim şahsi düşüncemdir ben bu vıpi fırsatçılık olarak görüyorum..kişi başı 10 tl nereleri bulur hesabını ediniz..neyse uzatıp polemikte yaratmak istemiyorum..canı isteyen vıpe istenılen parayı bayılır vıpe uye olur istemeyen olmaz.ben olmamayı tercih ettim..vıpe uye olmamamın tek sebebi de bu işi para koparmak için bi uygulama olarak gördüğümdendir..benim görüşümdür beni bağlar..selamlar saygılar...

 Foruma git   Konuya git

Gönderilme zamanı: 01 Mar 2013, 13:02 

formasyon:flama formasyon stopu 5.16 formasyon hedefi 6.34...hareket başlama süresi 1-5 gun..5.22le tekrardan aldık bakalım bu sefer ekmek yedircekmi.5.16 altında görüntü bozulur..bol kazançlar..

 Global başlık   Konuya git

Gönderilme zamanı:  

 Foruma git   Konuya git

Gönderilme zamanı: 12 Eyl 2013, 21:48 

Resim

 Foruma git   Konuya git

Gönderilme zamanı: 15 Eyl 2013, 22:37 

Resim

 Foruma git   Konuya git

Gönderilme zamanı: 15 Eyl 2013, 22:09 

mavi üzerinde kalabilirse kırmızıya dogru yol alabilir yakın takip..

Resim

 Foruma git   Konuya git

Gönderilme zamanı: 15 Eyl 2013, 22:02 

Resim

 Foruma git   Konuya git

Gönderilme zamanı: 24 Eyl 2013, 14:14 

sayın ahmet güven vkgyo konusunda size kesinlikle katılmıyorum..sizin bildiğiniz senetlerden değil o berkosan orge morge o gruptan değil yani..maksimum 7,50 kadar düzeltme akabinde 13-14 bandını bekliyorum orta vadede..bi kaç ay içinde 1tl hedef fiyat demişsiniz bi kaç ay sonra ben fiyat konusunda hatırlatma yapacam burda..

SAYIN TAHSİN :

VKGYO ŞUAN DA BİR SPEKÜLASYON DA. BELKİ CEMAS GİBİ 17-18 LERE DE ÇIKABİLİR. FAKAT BALON SÖNDÜĞÜNDE BU BİR- İKİ AY DEĞİL DE 3-4 AY OLABİLİR AMA SONUÇTA DEFTER DEĞERİNİN DE ALTINA GERİLEYECEKTİR. BU SPEKÜLASYON YAPILAN TÜM SENETLERDE GÖRÜLEN BİR DURUM. BU SENET ŞU GRUBUN ELİNDE YA DA BU GRUBUN ELİNDE DAVAMIZ YOK ELBETTE. BU SAYFADA BEN İDDAA KUPONU DOLDURMUYORUM. ŞİRKETLERİN EDERLERİNİ VE TEKNİĞE BAĞLI GEÇMİŞ ANALİZİNİ YAPIYORUM. BİR ŞİRKETİN EDERİ 1 LİRA İSE VE ŞUAN DA BU ADAM BUNU 5 LİRAYA PAZARLIYORSA BUNU SÖYLERİM. İNSANLAR YAPTIKLARI İŞLEMLERDEKİ RİSKİ GÖRÜP PARASINI ONA GÖRE BÖLMESİNİ ELİNDE VARSA ARTIK YAVAŞ YAVAŞ AYRILMASINI ÖĞÜTLÜYORUM. SİZ BU SENET 14 LİRA OLACAK DİYORSANIZ YA BİLANÇO OKUMAKTAN BİR HABERSİNİZ YA DA TEKNİĞE FAZLA KAPTIRMIŞSINIZ KENDİNİZİ. HERŞEY TEKNİK DEĞİLDİR. BUZ GİBİ 10 LİRA ETMEZ BU SENET. BENİM DEMEK İSTEDİĞİM BU İŞ BİTTİĞİNDE SENETİN NERDE OLDUĞU DEĞİL NEREYE DÜŞECEĞİ.


sayın Ahmet GÜVEN..
Şirketlerin defter değerleri yada bilançoları keşke fiyatlarının ne olabileceğini göstereydi..o zaman ne kolay olurdu değilmi hisse almak satmak..ben sizin bundan tam 2.5 yıl önce 1.90dan alın dediğiniz akfgy biliyorum..neymiş defter değeri 4.30muş..

vkgyoya gelince ben sadece teknik olarak buraları görür demiyorum bu hisseyi 2 liradan beri marmara metal buralara tasıyor..malumunuz finans merkezibeklentisin etkisi cok büyük..ben yapmış oldugum takas analizine göre bu yorumu yaptım..her yükselen hisse başladıgı yere geri düşücek diye bi şart yok..evet değerinin çok üzerine cıkarılan hisseler başladıgı yere tekrar gelir..ama şu ayyrıntıyı unutmamak gerek bu hisse neden yükseldi..sadece spekülasyon mu??

bu hissenin 1 tlye düşeceğini söylemek takaslardaki 20milyon lotun sahibinden başka kimsenin edebileceği bi söz değildir..

 Foruma git   Konuya git

Gönderilme zamanı: 30 Eyl 2013, 23:27 

birde teknik olarak bakalım memsaya ben bu hisseye memsa olarak değilde sıradan bi hisse olarak bakıp yorumlamak istiyorum..
yeşil trend üzerine atar ve üzerinde kalabilirse umut verebilir.. bu trend 0,42 lerden gecmekte bu hafta buranın üzerine atmaya calışır atamazsa..malesef kanal dibi 20 kuruş..gözüm çok karardı ve bu hisseyi alacak olsam yeşil trend üzeinde görmeden almazdım..

http://image-turko.com/di-AXSI.png

 Foruma git   Konuya git

Gönderilme zamanı: 01 Eki 2013, 21:55 

sayın ayyıldız gözaltı olasılığı ne sizce

Şu aşama da göz altı ihtimalini düşünmüyorum, düşünmek dahi istemiyorum, şirketin şuana kadar ki aylarca uğraştığı bedelli olayı göz altı ile beraber rafa kalkabilir, o yüzden şu hassas dönemi bir an önce atlatıp bedelli ve şirket birleşmelerini gerçekleştirmek isteyeceklerdir diye düşünüyorum ama yinede neler gördük biz bist te bugüne kadar, ne olmaz dediklerimiz oldu, ne olur dediklerimiz hayal oldu. Öncelikle şu tahta niye kapandı ve ne haberi bekleniyor o aydınlanmalı.

soru işaretleri soru işaretleri karmakarışık kafalar..endeks %2,60 yükseliyor bişey yapamıyosun gözün kapta acaba nasıl bir haber düşer..stres sıkıntı işte dün bu yüzden bu tarz hisseler üzerine değindim.benim zaten anlamadığım elinde endeks kağıdı olmayanlar neden endeksle ilgilenir??bu tarz hisselerden hayır göreni getirin bana öyle bi insan yok.. kolay kazanılmıyor para bu gün bakkala gitsen 1 ekmek alsan 5 tl versen bakkal sana para üstü vermiyom bu seferlik böyle olsun dese vay o bakkalın haline ama sermayeyi bu adamlara ellerimzle ikram ediyoruz rus kızlarla kadehini yudumluyor bizim paracıklarla

bana pahalıya mal olan bazı şeyleri ucuza hatta bedavaya sizlere ikram ediyorum..
öncelikle prensip olarak bu hisseler ekranda bile olmayacak..uçmuş kaçmış umrun da olmayacak

 Foruma git   Konuya git

Gönderilme zamanı: 02 Eki 2013, 11:49 

Resim
1. sayfa (Toplam 4 sayfa) [ 52 uygun sonuç bulundu ]


Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]


Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.