Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 14 Ara 2017, 07:56

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 20 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 15 Eyl 2015, 20:39 

Ettiği teşekkür: 141
Aldığı teşekkür: 943
Türker proje gayrimenkul ve yatırım geliştirme a.ş.

(eski unvan: Mutlu yatırım proje ve gayrimenkul geliştirme a.ş.)
m-grubu-hisse-senetleri/mutgg-mutlu-yatirim-proje-ve-gayrimenkul-gelistirme-a-s-t1264.html

bu başlıktan devam edelim.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 15 Eyl 2015, 20:40 

2 Haziran 2015 Sohbet basliginda yazilan mesajlar.

fatos yazdı:
kutlu yazdı:
Herkese merhaba,

MUTGG (yeni adı TURGG) şu an 44 TL civarında ve bugün 48,75'i gördü.

VİP'te potansiyeli hakkında bilgi paylaşılmış ve VİP Sanal Deneme Listesine dahil edilmişti.
Epey kazanç elde edildikten sonra da, yatırım stratejisi gereği listeden çıkarılmıştı.

20'den buralara gelen bir yükseliş söz konusu.
Öncelikle Sayın Moderatör/Düzceli ve Mreha'ya (ilaveten katkısı olan diğer arkadaşlara) isabetli tespit ve yararlı paylaşımları için tebrikler ve teşekkürler.

Var olun...

Selamlar...

Sn Düzceli hisse 28 lerde iken Sanal listedekileri cikarip birakmis sanirim. Daha sonra Sn Ahmetgüven, Mreha ve Sn Rheali nin analizleri ile hisse 40 lara kadar VIP- Sanal listede tutulmus, daha sonra da yatirim Stratejisi geregi ile cikarilmis Sanal Listeden, fakat Sn Moderator Orca yaptigi analizler ile VIP e ve hisseye isik tuttu. Bende Sn Orcanin yapmis oldugu analizler Sayesinde hala elimde tutuyorum. Emegi gecen herkese cok tesekkür ederim. ilk defa iyi bir kazanc elde ettim bir hisseden.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 15 Eyl 2015, 20:43 

31 agustos 2015 VIP TURGG Basliginda Sayin Mreha nin yazmis oldugu yazi. Sayin Mreha' ya birdefa daha isabetli yorumlarindan ve VIP e katmis oldugu katkilarindan dolayi tesekkür ederiz. Sayesinde bircok VIP üyemiz kazanc elde etmektedir.

MReha yazdı:
MUTGG 31 seviyelerinde tutunmuş gözüküyor. Satıcıların azalması, IBB Meclisinin tatilinin bitiyor olması ve imar beklentileri ile yeniden hareketli günlere başladık gibi duruyor.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 18 Eyl 2015, 12:10 
furkand

Konum: Yazik oldu bütün emeklerime degermiydi senin gibi KALPSIZE...
Ettiği teşekkür: 214
Aldığı teşekkür: 169
Sayin mreha Sayin düzceli
anladigim kadariyla bu hafta meclis gündeminde bizim arsada var
pazartesi aciklanan 100 üncü madde,yanlisim yoksa.

100. Kartal ilçesi Merkez Bölgesi 1/5000 ölçekli NİP hk. Şehir Planlama Müdürlüğü teklifi.(2015/1623)

düne Kadar görüsülmedi.
ozaman bugün mutlaka görüsülmesi gerekmiyormu
Saat 14 de bugünün listesi aciklanacak orada olmasi gerek

liste burdan takip edilebilir

http://application2.ibb.gov.tr/IBBWC/MeclisGundemi.aspx

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 18 Eyl 2015, 13:46 
MReha

Ettiği teşekkür: 290
Aldığı teşekkür: 1780
furkand yazdı:
Sayin mreha Sayin düzceli
anladigim kadariyla bu hafta meclis gündeminde bizim arsada var
pazartesi aciklanan 100 üncü madde,yanlisim yoksa.

100. Kartal ilçesi Merkez Bölgesi 1/5000 ölçekli NİP hk. Şehir Planlama Müdürlüğü teklifi.(2015/1623)

düne Kadar görüsülmedi.
ozaman bugün mutlaka görüsülmesi gerekmiyormu
Saat 14 de bugünün listesi aciklanacak orada olmasi gerek

liste burdan takip edilebilir

http://application2.ibb.gov.tr/IBBWC/MeclisGundemi.aspx

Sayın furkand;
Şirketle görüştüm, büyük bir ihtimalle bu hafta onay olur dedi, olmazsa önümüzdeki ay dedi, ben şimdi sizin sorunuz üzerine düşündüm, listeden ve portföyümden çıkardığım 500 lotu da geri alıyorum. Selamlar

Bu yazılanlar varsayımlara dayalı hayali senaryolardır. Hiç bir kesinlik yoktur ve yatırım tavsiyesi değildir. Bir hissede kâr ettiğiniz anda satmamanın sorumluluğunu bana yüklemeyiniz. Bu yorumlara göre hareket ederseniz zarar edebilirsiniz.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 18 Eyl 2015, 14:41 

Ettiği teşekkür: 153
Aldığı teşekkür: 0
MReha yazdı:
Sayın furkand;
Şirketle görüştüm, büyük bir ihtimalle bu hafta onay olur dedi, olmazsa önümüzdeki ay dedi, ben şimdi sizin sorunuz üzerine düşündüm, listeden ve portföyümden çıkardığım 500 lotu da geri alıyorum. Selamlar

İlk defa alım yapıyorum dediğiniz bi mesajınızı hemen gördüm, o da bana yaramadı. 42,60 'dan alım girdim. Hisse 40,6'lara kadar düştü.
Bu düşüşün sebebi ne olabilir ? Bilginiz ya da tahmininiz var mı ?

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 18 Eyl 2015, 14:45 

Ettiği teşekkür: 924
Aldığı teşekkür: 154
Sayın MReha,"Tahtadaki dengesiz hareketler esnasında trade yapılarak maliyetler aşağı çekilmeye devam edilmiştir. KAP'a şirket resmi haber verene kadar belirsizlikte spekler sallamaya devam ediyorlar." Portföy yüzdesi artırıldımı? TEŞEKKÜRLER

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 18 Eyl 2015, 15:44 
MReha

ramocan yazdı:
Sayın MReha,"Tahtadaki dengesiz hareketler esnasında trade yapılarak maliyetler aşağı çekilmeye devam edilmiştir. KAP'a şirket resmi haber verene kadar belirsizlikte spekler sallamaya devam ediyorlar." Portföy yüzdesi artırıldımı? TEŞEKKÜRLER

Hayır artırılmadı, al-sat/sat-al şeklinde.
40.50'ler destek bölgesiydi.

Bu yazılanlar varsayımlara dayalı hayali senaryolardır. Hiç bir kesinlik yoktur ve yatırım tavsiyesi değildir. Bir hissede kâr ettiğiniz anda satmamanın sorumluluğunu bana yüklemeyiniz. Bu yorumlara göre hareket ederseniz zarar edebilirsiniz.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 01 Eki 2015, 14:57 
furkand

TÜRKER PROJE GAYRİMENKUL VE YATIRIM GELİŞTİRME A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Güncelleme) )

*

Haber Saati : 15:04:56

TÜRKER PROJE GAYRİMENKUL VE YATIRIM GELİŞTİRME A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Güncelleme) ) Ortaklığın Adresi :Acıbadem Mah. Çeçen Sok. Akasya Acıbadem Sitesi Kent Etabı A Blok D:222 Acıbadem Üsküdar/İstanbulTelefon ve Faks Numarası :0216 304 12 98 0216 504 18 89 E-posta adresi :eozman@turkerholding.com Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks Numarası:0216 304 12 98 0216 504 18 89 Orjinal Açıklamanın Tarihi :20 Mayıs 2015 Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? :Hayır Özet Bilgi :Gayrimenkul danışmanlık sözleşmesi yapılması hk. AÇIKLAMA:20 Mayıs 2015 ve 29 Temmuz 2015 tarihlerinde yapmış olduğumuz özel durum açıklamaları çerçevesinde bir gayrimenkul danışmanlık şirketi ile sözleşme imzalanmıştır.Kamuoyu ve yatırımcıların bilgilerine sunarız.SaygılarımızlaYukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.*
http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=469965*
BIST

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 06 Eki 2015, 10:17 

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
selam arkadaşlar sanırım burda da pek kimse yok baya uzun zamndır yazan çizen de yok sanırım hiisenet de idim bende orya kızdım artık yeni forumlar aramaya başladım zırt bırt insanları blok luyorlar

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 06 Eki 2015, 10:28 
MReha

ata_306 yazdı:
selam arkadaşlar sanırım burda da pek kimse yok baya uzun zamndır yazan çizen de yok sanırım hiisenet de idim bende orya kızdım artık yeni forumlar aramaya başladım zırt bırt insanları blok luyorlar

Hoşgeldin,
Yorumlarını bekleriz.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 03 Şub 2016, 11:04 
furkand

huhu millet benden baska bu hissede bekleyen varmi
bi ses verin

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 03 Şub 2016, 11:16 

Ettiği teşekkür: 180
Aldığı teşekkür: 4
Ben de bekliyorum TURGG de

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 24 Nis 2016, 16:59 
furkand

malesef aylar gecti su aski haberi birtürlü gelmedi.
nasil atilmadik imzaymis.
son haftalarda citi eger gercek yabanciysa bayagi almis.
Resim

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 01 Haz 2016, 23:07 
furkand

nihayet bursa arsasi satilmis
turgg yatirimcisina hayirli olsun

TÜRKER PROJE GAYRİMENKUL VE YATIRIM GELİŞTİRME A.Ş. / TURGG [] 01.06.2016 22:53:28

Maddi Duran Varlık Satımı

Ortaklığın Adresi : Acıbadem Mah. Çeçen Sok. Akasya Acıbadem Sitesi Kent Etabı A Blok D:222 Acıbadem Üsküdar/İstanbul
Telefon ve Faks Numarası : 0216 304 12 98 0216 504 18 89
E-posta adresi : aokutan@turkerholding.com
Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks Numarası : 0216 304 12 98 0216 504 18 89
Yapılan Açıklama Güncelleme mi? : Evet
Yapılan Açıklama Düzeltme mi? : Hayır
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? : Hayır
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Özel Durum Açıklamasının Tarihi : 19.04.2016
Özet Bilgi : Bursa'da bulunan gayrimenkulun satışı hk.

Satışa Konu Maddi Duran Varlığın Niteliği : Arsa
Satışa Konu Maddi Duran Varlığın Mevkii, Yüzölçümü : Panayır Mah. Yeni Yalova Cad. No:510 Osmangazi/BURSA 25.555,04 metrekare
Satışa İlişkin Yönetim Kurulu Karar Tarihi : 01 Haziran 2016
Toplam Satış Bedeli : 22.802.440. TL
Satış Bedelinin Ortaklık Ödenmiş Sermayesine Oranı (%) : % 320
Satış Bedelinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Mali Tablosundaki Aktif Toplamına Oranı (%) : %12,54
Satış Bedelinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Mali Tablosundaki Maddi Duran Varlıkların Net Değerine Oranı (%) : %12,55
Satış Koşulları : Tamamı peşin
İşlemin Tamamlandığı/Tamamlanacağı Tarih : 02 Haziran 2016
Satış Amacı ve Ortaklığın Faaliyetlerine Etkisi : Yatırım amaçlı gayrimenkul olan taşınmazın satışından elde edilen kar, kar/zarar tablosunda yatırım amaçlı gayrimenkul satış karları hesabına yazılacaktır.
Elde Edilen Maddi Duran Varlık Satış Karının/Zararının Tutarı : 20.525.967 TL
Varsa Satış Karının Ne Şekilde Değerlendirileceği : -
Karın Ne Şekilde Değerlendirileceğine İlişkin Yönetim Kurulu Karar Tarihi : -
Karşı Taraf : ALPİŞ İNŞAAT TAAHHÜT SAN. VE TİC. A.Ş
Karşı Taraf İle Olan İlişkinin Niteliği : İlişkili taraf değildir.
Maddi Duran Varlığın Değerinin Belirlenme Yöntemi : Emsal satış karşılaştırma yöntemi
Değerleme Raporu Düzenlenip Düzenlenmediği : Düzenlenmiştir.
Değerleme Raporu Düzenlenmediyse Nedeni : -
Değerleme Raporu Düzenlendiyse Rapor Sonucu Bulunan Tutar : 23.724.000 TL
İşlem Değerleme Raporundaki Sonuçlara Uygun Gerçekleştirilmemişse/Gerçekleştirilmeyecekse Gerekçesi : -

EK AÇIKLAMALAR:

20 Mayıs 2015 tarihli açıklamamızda, Şirketimiz aktifinde, Panayır Mahallesi, Yeni Yalova Caddesi, No:510 Osmangazi/BURSA adresinde kayıtlı bulunan 25.555,04 m2 büyüklüğündeki arsamızın satılması veya Kat karşılığı inşaat geliştirme sözleşmesi yapılması veya Hasılat paylaşımı sözleşmesi yapılması amacı ile bir inşaat şirketiyle işbirliği yapmak üzere bir Gayrimenkul Danışmanlık firmasından hizmet alınmasına karar verildiği ifade edilmişti.
01 Haziran 2016 tarihli Yönetim Kurulu kararı ile TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş. tarafından hazırlanan ekspertiz raporunda Emsal Satış Karşılaştırma Yöntemine göre KDV hariç 23.724.000TL değer tespit edilen Bursa'daki arsamızın, 20 Mayıs 2015 tarihinden bu yana satış alternatifinin değerlendirilmesine rağmen bu tarihe kadar başka bir alıcı bulunamaması da dikkate alınarak KDV dahil 9.100.000 USD bedelle ALPİŞ İNŞAAT TAAHHÜT SAN. ve TİC.A.Ş'ye satılmasına karar verilmiştir.
Bursa'daki arsamızın satış işlemine ilişkin olarak, SPK'nun II-23.1 sayılı Önemli Nitelikteki İşlemlere İlişkin Ortak Esaslar ve Ayrılma Hakkı Tebliği'nin (Tebliğ) 6.maddesinin 5.fıkrası delaletiyle, aynı maddenin 1.fıkrası kapsamında yapılan değerlendirmede önemli nitelikteki işlem olmadığı görülmektedir. İlgili tablo ektedir.

Kamuoyu ve yatırımcıların bilgisine sunulur.

Saygılarımızla

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 20 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 40 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.