Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 14 Ara 2017, 08:02

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 109 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 29 Ağu 2011, 23:13 
olgunnn yazdı:
Egeli&ce yazdı:
Sayin olgun sizden egeli hisseleri icin. Yorum isteyecektim ama mumkunse tabiki simdiden tesk egcyo ve egcyh

SUAN YAZDIGIM P.C DE OLMUYOR AMA AKŞAMA YAPACAGIM GRAFIKLE BİRLIKTE...

egelıleri yorumladım,holdıngte çok yakında onemli hareekteler olusacak gıbı gorunuyor.ytd.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 29 Ağu 2011, 23:14 
    Resim

selam tukaş severler bu akşam tukaşin duseltmesi ile ilgılı bır sayım yapmaya çalıştım,sizlerle paylaşmak istedim.
Oncelıkle duseltmeler 3 ana dalgadan olusur ve A inişi ve B tepkisi ve C inişi olarak olusurlar.Bizim için her hısse için onemli olan Cdalgasının tamamlanmiş olmasıdır ,yani biz C dalgasını hep saptamaya çalışacagız.
bende oyle yaptım ve son iniş dalgası olan mavi renkte gosterılen c dalagasın saymaya çalıştım.UNUTMADAN C DALGASI MUTLAK SURETTE 5 DALGADAN OLUŞMALIDIR VE İTKISELDİR.Peki Tukasta C dalgası bıtmişmidir dersenız mavı çizimler ile bu 5 dalgalık hareket net sayılabılmektedır.Hatta 5. dalgada başarısızlık olmuştur ve 5 . dalgada genelde oluşan uyumsuzluk oluşmuştur.yani C dalgasının 5 . dalgası 3. nolu dalgayı gecememiştir ve basarısız olmuş ve hemen yukarı çikan bir 4 gun ile kendını belli etmiştir.
Bu acıklamayı neden yaptım dersenız şoyle derim;Tukaşla ilgılı ileriye donuk çok onemli dalga beklentılerım var,kim ne derse desın tukaş olusan dalga yapılarını net şekılde goz onune sermektedir.Duseltme sonrası onemli bir anadalga yapısı gelecektır.
sonuç;duseltme net şekılde bıtmiş gorunmektedır.olabılecek en kotu hedef 0.89 dur bunun altı gorulmemelıdır ,kuarallara aykırıdır.ancak 1.00-99 kuruş gıbı bir fıatla son bır seans içi aşagıya salınma yapabılır ,yapmayabılırde yani kuralı bozmamamktadır 99 gorulmesi,ancak zannetmiyorum,enuygun fıat son alım fırsatı olması babından 1.05 gıbı gorunuyor o da spek in keyfıne kalmiş,eger burayı okuyorsa artık vermeyebılır de...macd dıpten donmuş trıgerinı yukarı kesmiş ve trıger ile arsındaki mesafeyı artırmaktadır.RSI aşirı satışa daha gelemmiş ve yukarı yonludur.ytd.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 30 Ağu 2011, 01:20 

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Egeli yorumlarini. Okudum zaman ayitdiginiz icin cok tesekkur ederim yalniz holding icin karliligi incelemem lazim demissiniz vardiginiz kaniyi bizimle de paylasirsaniz cok mutlu edersiniz

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 06 Eyl 2011, 13:35 
Bahtsız bedevi

Arkadaşlar burlarda kimse yokmu acaba bilgi paylaşımı yapacak... Ne olacak tukaş acaba bir bilen varmıdır.....

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 06 Eyl 2011, 18:16 
olgunnn yazdı:
olgunnn yazdı:
    Resim
oncelıkle tukaş sıg bır hıssedır ama ana dalga yapısı olark çok beklentımın oldugu bır hıssedir dıyerek acıklamami yapıyotum.
1)tarıh bu kadar benzer şekılde tekerrur edermi;-RSI 30 altından donme donemi,-dıp olmadan onceki şelale düşüşü(pembe ile gosterılen dususler),-yapılan 2 li dıpler ve bu 2li dıplerın hedefını bulması sonucu yapılan test düşüşleri,-düşüşte oluşan boşlukların doldurulması
2)yukardan gelen trend çizgısı uzerinde olusan kapanışlar ve RSI in 30 ustune cıkması sonrası 30 cekılıp test edılmesi,
3)gostergelerde de trend kırılması onaylanması sozkonudur.
içinde oldugumuz donem kucuk bır cıkışla 2 li dıp hedefi 1.19 gorulerek realıze olmuştur.ve gerı cekılme ile 1.05 gorulmesı ile test edılmiştir,onemli bır alım sevyesıne gelmiştır. bundan sonrası için rast gele demekten başka bişey yok.
1. maddeyi dıkatle ınceleyın derım grafige bakarak mutlak surette şaşıracaksınız.

1.09 ile IŞIK GORUNDU .......UNUTMAYINIZ SENAS İÇİ 1.00-1.01 DENEMEK İSTERESE SON Bİ ALIM FIRSATI VERMİŞ OLUR,AMA HAYAL DE KURUYOR OLABILIRIM.YTD

Işik gorunmekle kalmadı hertarafı aydınlattı,devamını sayfamda bulacaksınız.
sayfam;diger ustadlardadır.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 Eyl 2011, 20:23 
    Resim
boll. daralmış,momentum 124 ten düşüp 102 ye sonrasında yukarı donmuştur,orta band yukarı donuktur,orta vdeli çıkış gostreılyor.ytd.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 Eyl 2011, 20:34 

olgun bey sürekli buradamısın?ona göre taibi buradanmı yapalım.olay 3 5 gün diyosunuz ya satım pozüsyonumuz ne olmalı ben çalışan olduğum için ekran başında değilim kısacası desenizki şı fiyatlardan verebilirsiniz diye enazından kafamızda bir hedef belirir.örneğin 1.80lerde alımıyız soluğu.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 10 Eyl 2011, 10:36 

Olgunn hocam senden rica etsem.
GSRAY hissesinin teknik analizini yapabilir misin?
Benim için çok önemli yardımcı olabilirsen sevinirim.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 10 Eyl 2011, 19:50 
borsamania

Aldığı teşekkür: 8
Selam tukasta beklenti nedir acaba????

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 11 Eyl 2011, 08:42 
    Resim
selamlar arkadaşlar kım ne derse desın ben kafaya takmam ve bıldıgımı okurum,herneyse ben uzun zamandır tukası takip ederımve dıkkat edınız duserken pek ugrama bı kez geldım ve fıatlar 1.45 lerde ıken 80 kuruş belkide 38 kuruş dahi olabılır dedım.
bu esnada gunluk tukaş grafıgımı incelıyorum,teknık ve mantık al dedıgi zaman hısseye gırerim ve gıriş sebebını kendımce yorumlarım.
tukaş bu fıatlar cıvarında taban yapmış oldu( kaç zamandır 1.05-1.16 cıvarında guç topluyor ve B dalgasındadır(bu surecuın yatay ve sıkıcı oldugunu ve 20-25 eylule kadar devam edebılecegını ve aynı donemın daha da once oluştugunu vetıpatıp uydugunu gosterdım.
şimdi size olası bir senaryoyu grafıkla gosterecegım,belkı 1ay belki 45 gun sonra dıyeceksınız ki vay be...
tek sıkıntı burada gececek olan 10-15 gundur. sonrasında grafıkteki durmlar oluşacaktır.ytd sonuç belli bır donem sonra 10 gun belkı 15 gun ama fıatlar cıvarından hareket baslayacaktır.ytd grafık aşagıdadır.

ŞUNU DA SOYLIYIM Kİ BU ÇIKIŞIN BITTIGI NOKTA MUHTEMELEN 1 YADA A DALGASININ BITİŞİ OLACKTIR ASIL FIATLARIN ÇOK HAREKETLENDIGI DONEM BU ÇKIŞLAR SONRASI OLUŞACAK DUSELTMEDEN SONRAKİ DAlGADA OLACAKTIR,MİSALEN FIATLAR 1.50-1.70 CIVARIONDA DUSELTME GOREBILIR VE BU SUREÇTEN SONTRAKİ ÇIKIŞ MUHTEŞEM DALGA OLACAKTIR.
VELHASIL O ZAMANLAR GELIRSA ALLAHIN IZNI İLE PAYLAŞİMA DEVAM EDERIZ.YTD

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 21 Eyl 2011, 08:14 

Yüklediler sırtımıza malı gibi görünüyor ama inşallah yanılıyorumdur.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 21 Eyl 2011, 09:46 

bu kağıt 2 olmadan satmayacağım, hiçbir spek beni kandırıp elimdekini alamaz...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 22 Eyl 2011, 15:25 

Olgun hocam dediğiniz gibi hareket ediyorum kağıt 1,24 leri görmesine rağmen satmadım alım fırsatı bulamam diye ama yine düşüşe geçti eylül 20 veya 25 i demiştiniz yükseliş günleri geldimi yoksa önce Vakko sonrasındamı tukaş gidecek.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 22 Eyl 2011, 20:28 

olgun bey sizi baya takip ediyorum tukaş sizinle özdeş olmuş 1.14 ten alım yapılır mı yoksa beklıyelım mı biraz

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 26 Eyl 2011, 13:34 
sa80

Ne yapacagı belli olmayan bir hisse su aralar fiyatı ucuz gibi. Ytd.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 109 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 39 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.