Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 14 Ara 2017, 07:54

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 109 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 18 Tem 2011, 12:48 

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Sayın EVRENN007 ben ögleden sonra bir miktar düşünüyorum. Duruma göre eger direk artmazda alım fırsatı verirse.
Bugünki hareketi daha devamı gelcekmiş gibi duruyor tabi grafiğe göre. (YTD)

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 18 Tem 2011, 12:57 
EVRENN007

Konum: İnsanlar başaklara benzerler. İçleri boşken başları havadadır doldukça eğilirler.
ciryatan yazdı:
Sayın EVRENN007 ben ögleden sonra bir miktar düşünüyorum. Duruma göre eger direk artmazda alım fırsatı verirse.
Bugünki hareketi daha devamı gelcekmiş gibi duruyor tabi grafiğe göre. (YTD)

bende öyle düşünüyorum ama spek kötü bir şey düşünmüyordur umarım. aman diyim bak, mutlaka bir zarar oranı belirle kendine ki üzülme. inş üzecek bir hareket olmaz,grafiklere uyarsa zaten olmaz ama spek bu onun da sağı solu belli olmaz ;)

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 18 Tem 2011, 13:03 

çok haklısın ben bunu egcyo da yaşadım hala teretdütdeyim. Ama inşallah hayırlısı olur.
Bu arada son dakka Samat da gözüme çarptı Kap a esas sözleşme diye bir haberi gelmiş gerçi tavan yaptı ama bu haber birşey daha yaptırırmı bakmak lazım :)
(YTD)

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 18 Tem 2011, 13:07 
EVRENN007

Konum: İnsanlar başaklara benzerler. İçleri boşken başları havadadır doldukça eğilirler.
ciryatan yazdı:
çok haklısın ben bunu egcyo da yaşadım hala teretdütdeyim. Ama inşallah hayırlısı olur.
Bu arada son dakka Samat da gözüme çarptı Kap a esas sözleşme diye bir haberi gelmiş gerçi tavan yaptı ama bu haber birşey daha yaptırırmı bakmak lazım :)
(YTD)

samat yeni halka arz oldu ve bir ayda %50 prim yaptı. bana kalsa bulaşmak tehlikeli şuan, şirket sözleşmesini niye değiştirdiler incelemedim ve bilgim yok... giden ata binmek her daim tehlikelidir!

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 18 Tem 2011, 13:16 

EVRENN007 yazdı:
ciryatan yazdı:
(YTD)

samat yeni halka arz oldu ve bir ayda %50 prim yaptı. bana kalsa bulaşmak tehlikeli şuan, şirket sözleşmesini niye değiştirdiler incelemedim ve bilgim yok... giden ata binmek her daim tehlikelidir!

Yok zaten öyle bir niyetim yok bir bilgin varmı diye sormak istedim. Bende şimdi biraz inceledim 2 Haftadır falan durup durup artış yapıyor. Sözleşmeye biraz baktım tekrar aş olduklarını bildirmişler ama sanırım yeni isimler var çok ilgilenmedim.
Ben şuan sabırsızlıkla tukası bekliyorum inşallah yanılmayız grafik istediğimizi yapar :)
(YTD)

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 18 Tem 2011, 13:17 

1.50 ile açıldı

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 21 Tem 2011, 13:00 
borsamania

Aldığı teşekkür: 8
Beklenti rakkami nedir bu aralar kriz kapıda soz konusu bakalım nolcak

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 28 Tem 2011, 10:41 

hareketler çok ani oluyor burada. belirli bir süre sessiz takılıyor.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 03 Ağu 2011, 07:44 

umarım zarardan sonra bedelli muhabbeti açmazlar... geçmişinde çok var bedelli.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 03 Ağu 2011, 22:55 

belki geri gelebilir biraz ama sabırla bekleyin hepberaber rheag ın yapamadıgı hareketi bu kagıtta göreceğiz Allahın izniyle

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 28 Ağu 2011, 22:03 
    Resim
oncelıkle tukaş sıg bır hıssedır ama ana dalga yapısı olark çok beklentımın oldugu bır hıssedir dıyerek acıklamami yapıyotum.
1)tarıh bu kadar benzer şekılde tekerrur edermi;-RSI 30 altından donme donemi,-dıp olmadan onceki şelale düşüşü(pembe ile gosterılen dususler),-yapılan 2 li dıpler ve bu 2li dıplerın hedefını bulması sonucu yapılan test düşüşleri,-düşüşte oluşan boşlukların doldurulması
2)yukardan gelen trend çizgısı uzerinde olusan kapanışlar ve RSI in 30 ustune cıkması sonrası 30 cekılıp test edılmesi,
3)gostergelerde de trend kırılması onaylanması sozkonudur.
içinde oldugumuz donem kucuk bır cıkışla 2 li dıp hedefi 1.19 gorulerek realıze olmuştur.ve gerı cekılme ile 1.05 gorulmesı ile test edılmiştir,onemli bır alım sevyesıne gelmiştır. bundan sonrası için rast gele demekten başka bişey yok.
1. maddeyi dıkatle ınceleyın derım grafige bakarak mutlak surette şaşıracaksınız.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 29 Ağu 2011, 04:18 

Sayin olgun sizden egeli hisseleri icin. Yorum isteyecektim ama mumkunse tabiki simdiden tesk egcyo ve egcyh

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 29 Ağu 2011, 14:38 
olgunnn yazdı:
    Resim
oncelıkle tukaş sıg bır hıssedır ama ana dalga yapısı olark çok beklentımın oldugu bır hıssedir dıyerek acıklamami yapıyotum.
1)tarıh bu kadar benzer şekılde tekerrur edermi;-RSI 30 altından donme donemi,-dıp olmadan onceki şelale düşüşü(pembe ile gosterılen dususler),-yapılan 2 li dıpler ve bu 2li dıplerın hedefını bulması sonucu yapılan test düşüşleri,-düşüşte oluşan boşlukların doldurulması
2)yukardan gelen trend çizgısı uzerinde olusan kapanışlar ve RSI in 30 ustune cıkması sonrası 30 cekılıp test edılmesi,
içinde oldugumuz donem kucuk bır cıkışla 2 li dıp hedefi 1.19 gorulerek realıze olmuştur.ve gerı cekılme ile 1.05 gorulmesı ile test edılmiştir,onemli bır alım sevyesıne gelmiştır. bundan sonrası için rast gele demekten başka bişey yok.
1. maddeyi dıkatle ınceleyın derım grafige bakarak mutlak surette şaşıracaksınız.

1.09 ile IŞIK GORUNDU .......UNUTMAYINIZ SENAS İÇİ 1.00-1.01 DENEMEK İSTERESE SON Bİ ALIM FIRSATI VERMİŞ OLUR,AMA HAYAL DE KURUYOR OLABILIRIM.YTD

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 29 Ağu 2011, 14:39 
Egeli&ce yazdı:
Sayin olgun sizden egeli hisseleri icin. Yorum isteyecektim ama mumkunse tabiki simdiden tesk egcyo ve egcyh

SUAN YAZDIGIM P.C DE OLMUYOR AMA AKŞAMA YAPACAGIM GRAFIKLE BİRLIKTE...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 29 Ağu 2011, 22:43 

olgunnn yazdı:
olgunnn yazdı:
    Resim

1.09 ile IŞIK GORUNDU .......UNUTMAYINIZ SENAS İÇİ 1.00-1.01 DENEMEK İSTERESE SON Bİ ALIM FIRSATI VERMİŞ OLUR,AMA HAYAL DE KURUYOR OLABILIRIM.YTD

salçadan hisse diyorsun yani.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 109 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 40 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.