Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 14 Ara 2017, 08:09

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 55 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 27 Nis 2012, 18:55 

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
ben burda da varım ya sen nerdesin tspor,,,,,,,,,,,,,

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 07 Haz 2012, 07:32 

Aldığı teşekkür: 0
Sayın Düzceli Trabzonspor'un son durumunu bir yorumlarsanız sevinirim.Altı aydır anamdan emdiğim süt burnumdan geldi.Bir kulağımın arkası kaldı deldirmedik.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 22 Haz 2012, 23:53 
engelse

Ettiği teşekkür: 98
Aldığı teşekkür: 92
"Sn.Üyelerimiz, SOHBET KÖŞE" miz adlı başlığımız açılmıştır.. Siz değerli üyelerimizin bilgisine arz olunur..Ne isterseniz var? En azından bir göz atınız.. Buyrun linki : viewtopic.php?f=44&t=568&start=210"

syg

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 03 Eyl 2012, 16:01 
engelse

Ettiği teşekkür: 98
Aldığı teşekkür: 92
Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:

Profesyonel futbolcu Emerson Da Conceiçao 'nun kulübümüze transferi konusunda futbolcu ile 2 yıllık (2013-2014 futbol sezonu sonuna kadar) anlaşma sağlanmıştır.

Anlaşmaya göre futbolcuya;

2012-13 futbol sezonu için 800.000.-EUR garanti ücret,
2013-14 futbol sezonu için 800.000.-EUR garanti ücret ödenecektir.

Trabzonlulara hayırlı olsun...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 28 Eki 2012, 12:58 
Big_Boss

Aldığı teşekkür: 58
Resim

Uploaded with ImageShack.us

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 28 Eki 2012, 14:22 
ay_yıldız_80

Ettiği teşekkür: 82
Aldığı teşekkür: 259
Big_Boss yazdı:
Resim

Uploaded with ImageShack.us

emegine sağlık dostum.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 09 Kas 2012, 11:19 

Ettiği teşekkür: 181
Aldığı teşekkür: 74
AÇIKLAMA:

Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:

Başkanımız Sadri Şener, 08.11.2012 tarihinde kulüp binamızda yapmış olduğu basın toplantısında, basın mensuplarının hisse senedi yatırımı konusundaki soruları üzerine, Trabzonspor Futbol İşletmeciliği Ticaret A.Ş.'nin hisse senedi alımına devam edeceğini, hayata geçirilecek birkaç yeni projeden sonra bu alımların artacağını belirtti.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

IMKB

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 25 Oca 2013, 11:42 

Ettiği teşekkür: 5
Aldığı teşekkür: 1
Sayın hocalarımızdan rice etsek hisse ile ilgili güncel bir yorum alabilirmiyiz?Herkese hayırlı ve bereketli kazançlar.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 06 Şub 2013, 10:27 

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 2
Arkadaslar spor hisselerinden uzak durun derim, adamlar yaptiklari basarisiz transferleri ve carcur ettikleri paralari bedelli yaparak KY cikarmaya calisiyorlar, bunlarda heran bedelli aciklayabilirler...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 09 May 2013, 09:38 
Big_Boss

Aldığı teşekkür: 58
Yaklaşık 5 senedir altına inmediği 6.00 nın üzerine atabilirse spor hisseleri içerisindeki en cazip hisse olarak gözüküyor. 26 temmuzda temettü dağıtacak olması ve kupa finalinde kupayı alamasa bile avrupaya gidecek olması hissede beklenti oluşturabilir..Haftalık indikatörlerinde aşırı satım bölgesinde olması hissenin artık tepki verebileceğini işaret ediyor...ytd

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 55 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 39 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.