Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 14 Ara 2017, 08:05

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 55 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 28 Haz 2011, 07:31 

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
bugün yüksekte bekleyin bir zıplama olacak.............

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 29 Haz 2011, 14:14 

BİR GÜN ARAYLA ZIPLAMAYI YAKALADI BENDE ÇIKTIM YARINDA ALTINA HUCUM DİNLEYENLER KAZANIR..

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 29 Haz 2011, 14:15 

ŞAMPİYONLAR LİGİ 1. MAÇ SONRASI ALINIR...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 Tem 2011, 12:46 
kocakurt_oflu

Ettiği teşekkür: 35
Aldığı teşekkür: 313
GELELIM TS,BU KAGIDI BIR ABIM ALDIRDI KULAKLARI CINLASIN,BEN SATTIM AMMAAA KAGIDI SUNU GORDUM 21,30 BANDI DESTEK YAPMIS ONUN USTU VE ASAGISI YAZILIP 21.90 VE 22 DEN SATIS YAPILABILIR,ESKİBORSACININ TAVSIYE ETTIGI KAGITTIR,BEN RISKIMI YEDIM EGER BIR DAHA VERIRSE ORADAN ALIR YERIM YINE TEKRARLIYORUM YTD KENDINIZ DE BIR INCELEYIN
ALIS YERIM 21.30 35 GELIRSE ALIRIM GELMEZSE SEYREDERIM YTD

4)kendi fikirlerimdir kesinlikle yattım tavsiyesi degildir...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 Tem 2011, 16:35 
kocakurt_oflu

Ettiği teşekkür: 35
Aldığı teşekkür: 313
[quote="kocakurt_oflu"]GELELIM TS,BU KAGIDI BIR ABIM ALDIRDI KULAKLARI CINLASIN,BEN SATTIM AMMAAA KAGIDI SUNU GORDUM 21,30 BANDI DESTEK YAPMIS ONUN USTU VE ASAGISI YAZILIP 21.90 VE 22 DEN SATIS YAPILABILIR,ESKİBORSACININ TAVSIYE ETTIGI KAGITTIR,BEN RISKIMI YEDIM EGER BIR DAHA VERIRSE ORADAN ALIR YERIM YINE TEKRARLIYORUM YTD KENDINIZ DE BIR INCELEYIN
ALIS YERIM 21.30 35 GELIRSE ALIRIM GELMEZSE SEYREDERIM YTD[/q
ASAGIDAN ALIM FIRSATLARI COK VERDI VE YINE AL SATCILAR BU TS BUYUK EKMEK YEDI,BU KAGITTA DA HALA OPARSYON DEVAM BU SEFERDE TAM TERSI DUSUNUYORUM YUKARDAN MAL SATANLAR SUAN ASAGIDAN ALIP TEKRAR TRENDE DEVAM DIYOR ONUMUZDEKI HAFTA AL SATCILARIN GOZDESI OLACAK YINE YTD... BU ARADA O ABIME SAYGILAR

4)kendi fikirlerimdir kesinlikle yattım tavsiyesi degildir...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 09 Tem 2011, 12:31 

Göstergeler al yönünde fakat boota çok kişi atladı...taşıyabileceği 19 tl sanırım..

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 14 Tem 2011, 13:04 
aunsalg82

Bende aldım 18 liradan bakalım neler olacak. Uzun süre tutmayı düşünüyorum. Daha Şampiyonlar Ligi var, stad yapılıyor, baya önünde güzel şeyler var. Fenerbahçeliyim ama bu hisse senedininde önünü açık görüyorum. Bu nedenle çok az aldım duruyor.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 15 Tem 2011, 17:11 

Trabzon önce yükselip sonra salınıyor hep aynı taktik. Çoğu kişi üstlerden maliyetli olduğundan trade yapmıyor bu da spek için bulunmaz fırsat..

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 18 Tem 2011, 11:20 

ALINAN KARARLAR DOĞRULTUSUNDA 24TL TAVANI ÇOK YAKINDA GÖRECEZ...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 22 Tem 2011, 09:20 

TODAY 19,20 TL

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 24 Ağu 2011, 21:30 
EVRENN007

Konum: İnsanlar başaklara benzerler. İçleri boşken başları havadadır doldukça eğilirler.
Teknik açıdan her şey mükemmel görünüyor, bugün gelen haberlerle birlikte normal şarrtlarda yarın tavan atması çok muhtemel...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 04 Eyl 2011, 14:30 

FENERE CASA DAVA AÇTI,
Fenerbahçe, Şampiyonlar Ligi'nden men edilmesi kararını CAS'a taşıdı. Sarı-lacivertliler, ihraç kararı nedeniyle yaşanan mali kayıp nedeniyle 45 milyon euro tazminat talep etti.

Fenerbahçe resmi sitesinden yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:

"Kulübümüzden daha önce yapılan açıklamalarda bildirilmiş olduğu üzere, 2011/2012 sezonu Şampiyonlar Ligi'nden ihraç edilmemiz ile sonuçlanan gelişmelerle ilgili olarak, Av. Emin ÖZKURT ve Av. Jean-Louis DUPONT tarafından yürütülen hukuki çalışmalar neticelendirilmiş olup, vekillerimiz aracılığı ile Fenerbahçe Spor Kulübü adına, 1 Eylül 2011 tarihi itibarıyla Uluslar arası Spor Tahkim Mahkemesi CAS'da, UEFA ve Türkiye Futbol Federasyonu aleyhine dava açılmıştır.

Fenerbahçe Kulübü olarak davamızı, söz konusu ihraç kararı nedeniyle yaşadığımız maddi kayba istinaden ve fazlaya dair haklarımız saklı kalmak üzere, şimdilik 45.000.000 Avro talepli olarak açmış bulunmaktayız.

Dava dilekçemizde, sözünü ettiğimiz zararımızı en aza indirmek maksadıyla CAS'dan, Şampiyonlar Ligi'ne yeniden dâhil edilmemize ilişkin bir geçici tedbir talebimiz de söz konusu olmuştur.

CAS Sekretaryası aracılığı ile gönderilen 2 Eylül 2011 tarihli dilekçede, tahkim sürecinin resmen başlatıldığı taraflara bildirmiştir. Sözü edilen bildirim yazısında, davalı taraflar olan UEFA ve TFF'den, 6 Eylül 2011 günü gece yarısına kadar, talep olunan geçici tedbir talebine dair cevaplarını yazılı olarak iletmeleri istenilmiştir. İş bu geçici tedbir talebimiz ile ilgili olarak CAS'ın önümüzdeki hafta sonuna kadar bir karar vermesi beklenilmektedir. Herhangi bir yanlış anlaşılmaya sebep olmamak adına özellikle belirtmek isteriz ki, tedbir talebimizin görüşülmesi, ana davamızın görülmesinden ayrı bir konudur. Açmış olduğumuz davamız, tedbir talebine ilişkin çıkacak ara karardan bağımsız olarak CAS'da görülmeye devam edecek olup, bu çeşitli aşamaları olacak hukuki bir süreçtir.

Netice itibarıyla, Kulübümüzün haklarını her türlü yasal mecrada kararlılıkla aramayı sürdüreceğimizi taraftarlarımızın ve Türk spor kamuoyunun dikkatine sunar, yaşanacak gelişmelerle ilgili sağlıklı bilgilendirmenin internet sitemizden yapılmaya devam edeceğini bu vesileyle bildiririz."

FENERBAHÇENİNİ TÜZÜĞÜ AYNEN ŞÖYLE,
Futbol Kulüpleri Tescil Talimatı

EK – 1
Kulübümüzün tescili halinde;

1) TFF’nin Kanun, Statü, diğer ilgili tüm düzenleme ve kararlarına aynen
uyacağımızı;

2) TFF tarafından düzenlenecek profesyonellik kriterleri ile lig statülerini kabul
ettiğimizi;

3) TFF’nin yargı kurullarının görev ve yetkilerinin münhasırlığını kabul edip
kararlarına uyacağımızı; bu kararlara karı hiçbir idari ve adli yargıya, temyiz, tashihi
karar, yargılamanın iadesi gibi kanun yollarına bavurmayacağımızı;

4) Yukarıdaki taahhütlerimize aykırı hareket ettiğimiz takdirde tescilimizin iptalini ve
müsabakalara itirak ettirilmemeyi kabul, taahhüt ve beyan ederiz.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 04 Eyl 2011, 14:49 

bu forumda neden ts hakkında yorum yapılmıyor,, kuçuük yatırmcıda ts kağıdı yokmu ki

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 04 Eyl 2011, 15:06 

TFF başvuruyu yalanladı!
04 Eylül 2011 / 10:38
Bursaspor'un UEFA'ya yaptığı "Şampiyonlar Ligi" başvurusu...Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Bursaspor Kulübü'nün Şampiyonlar Ligi'ne Trabzonspor'un yerine Bursaspor'un alınması talebiyle UEFA'ya yaptığı başvuruyla ilgili olarak, "Bursaspor Kulübü ile UEFA arasında yapıldığı iddia edilen yazışma süreci Tff'nin bilgisi dahilinde gelişmemiştir.

Söz konusu başvurunun cevabını ve diğer dokümanları ivedilikle UEFA'dan talep eden Tff, ilerleyen zamanda bu dokümanları da her zamanki şeffaf yönetim anlayışı ile kamuoyu ile paylaşacaktır" açıklamasını yaptı.

Federasyonun internet sitesinden yapılan açıklamada, bazı yayın organlarında Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Öztürk Yazıcı tarafından yapıldığı belirtilen açıklamaların yayınlandığı vurgulanarak, şu ifadelere yer verildi:

"Bu açıklamalarda UEFA'nın, Bursaspor'un Şampiyonlar Ligi'ne katılması ile ilgili başvurusunu değerlendirerek, konunun ve verilecek kararın Tff'nin sorumluluğunda olduğunu bu kulübümüze bildirdiği yer almaktadır. Öncelikle belirtmek isteriz ki Bursaspor Kulübü ile UEFA arasında yapıldığı iddia edilen yazışma süreci Tff'nin bilgisi dahilinde gelişmemiştir. Söz konusu başvurunun cevabını ve diğer dokümanları ivedilikle UEFA'dan talep eden Tff, ilerleyen zamanda bu dokümanları da her zamanki şeffaf yönetim anlayışı ile kamuoyu ile paylaşacaktır. İlgili dokümanların Futbol Federasyonunca incelenmesinin ardından kamuoyunu yanıltıcı beyanlarda bulunulduğu saptandığı taktirde ilgili kişi ve kurumlara gerekli cezai yaptırımlar uygulanacaktır.

Henüz hiçbir resmi belge gelmeden, Bursaspor gibi bir kulübümüzün kamuoyunu yanıltıcı açıklamalarda bulunması da üzücüdür. Bugün itibariyle tam 2 ayın geride kaldığı şike soruşturması süreci, halen ilk günkü nazikliğini ve hassaslığını koruyor. Hal böyleyken, futbol ailesinin tüm üyelerinin geniş kitleleri ilgilendiren açıklamalarında azami düzeyde aklı selim davranarak soğukkanlılığını elden bırakmamasını bir kez daha önemle rica ediyoruz.

Tüm bunlarla birlikte, Trabzonspor'un Şampiyonlar Ligi'ne katılma kararının UEFA talimatları gereği tamamen UEFA tarafından alındığını, resmi açıklamanın da yine UEFA tarafından yapıldığını bir kez daha kamuoyu ile paylaşmak isteriz. "

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 04 Eyl 2011, 15:08 

Teknik indikatörler son 10 gün içinde birden fazla al sinyali oluşturdu.
İşlem hacmindeki ortaya çıkan artış kısa vadeli yükseliş trendini destekliyor. İlk direnç noktası 26.73 seviyesinde. İşlem hacmindeki artışın sürmesi şartıyla direncin geçilmesi durumunda pozisyonlar artırılabilir.Kar satışlarının gelmesi durumunda ilk destek noktası 20.27 İkinci direnç noktası 26.56 seviyesinde olan hissede ikinci destek noktası ise 19.05 seviyesinde.

olay bu risk bu seçim sizin
bana sorarsanız 26.50 den aşağıya satmama düşüncesindeyim
ytd

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 55 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 39 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.