Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 12 Ara 2017, 02:35

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 102 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 04 May 2011, 23:29 
gencyönetici

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1
http://www.torunlargyo.com.tr/anasayfa.html

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 06 May 2011, 20:24 

Aldığı teşekkür: 0
daha çok yolun var senin bıkmadan usanmadan takipcinim :=)

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 06 May 2011, 23:37 
proycon

en az bir yıl beklemeyi düşünüyorum... 1000 lotla bekliyorum..15 olmadan kesinlikle satmam.. uzun vadede çoooook umutluyum... projeler müthiş...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 12 May 2011, 15:11 
ismet42_2010

Ettiği teşekkür: 1
şirketin faaliyeti ve geleceği hakkında bilgi verebilecek arkadaşlar var mı?

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 12 May 2011, 22:41 
fumet

Yıl sonuna kadar 13-15 hedef değere sahip.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 01 Haz 2011, 14:03 

TORUNLAR GYO A.S., ISTANBUL ILI, KUCUKCEKMECE ILCESI, IKITELLI MEVKII, 858 ADA 2 PARSELDE 122.860 M2'LIK ARSA UZERINDE INSAATINA BASLADIGI MALL OF ISTANBUL PROJESININ FINANSMANINA ILISKIN OLARAK T. IS BANKASI A.S.'DEN KREDI TALEBINDE BULUNMUSTUR. 31.05.2011 TARIHINDE TORUNLAR GYO A.S. VE T. IS BANKASI A.S. ARASINDA MALL OF ISTANBUL PROJESININ INSAAT HARCAMALARININ KISMI FINANSMANI ICIN KULLANILACAK 250.000.000 USD TUTARINDAKI KREDININ SOZLESMESI IMZALANMISTIR. NIHAI VADESI 10 YIL OLAN KREDININ, 3 YILLIK ANAPARA GERI ODEMESIZ DONEMI BULUNMAKTADIR. SOZ KONUSU KREDININ TEMINATINI OLUSTURMAK UZERE, MALL OF ISTANBUL'UN ARSASI VE BAGIMSIZ BOLUMLERININ TAMAMI UZERINDE T. IS BANKASI A.S. LEHINE 1. DERECEDEN 300.000.000 USD TUTARINDA IPOTEK TESIS EDILMISTIR.

Bugün yapılan özel durum açıklaması, bu ne gibi bir hareketlenme sağlar bilgilendirebilirmisiniz.Teşekkürler.....

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 07 Haz 2011, 14:47 
aunsalg82

TRGYO için Ahmet Güven'in yorumunu ekliyorum.

TRGYO

şirket ekim ayında arz olunmuştur ve arzdan sonra çoğu hisse gibi piyasa uyum kabulü gerçekleşene kadar da seyri devam edecektir. şirket türkiyenin 2. en büyük gayrimenkul kağıdıdır. ocak ayındaki yükselişi aracı kurum ve de kuruluşların iskontosunu konu alan açıklamalarıdır. durması ve de beklemesi gereken rakamlar buralardır. hisse uyumu ve de toplanması tamamlandıktan sonra yola çıkacaktır. şimdi neden önerdiğime gelince.

*defter değeri 0.7 dir.

*portföy değeri 3.13 milyar tl ve 2014 yılına kadar 858 milyon tl yatırım yapmayı planlamaktadır.

*şirket hiç bir şirket tarafından daha önce imza atılmamış bir çok projeyle adını dünya ülkelerine duyurmakta ve de bir çok proje için desteği istenmektedir. şirket yarım asırlık bir geçmişe ve 30 yıllık ticari tecrübeye sahiptir.

* şirketin mall of istanbul projesi avrupanın en geniş alışveriş merkezi ünvanını alacak. 2013 ün 2. yarısında açılışı yapılacak proje ile şirket şimdiden MIPIM AWARDS 2011 geleceğin projesi ödüllerine aday gösterilmiştir. şirketin karlılığında yaptığı alışveriş merkezlerinden elde ettiği kira gelirleri öncelik gösteriyor..

*http://www.torunlargyo.com.tr/zaferplaza.html sayfasından şirketin yaptığı ve yapacağı projeleri inceleyebilir geleceği konusunda fikir sahibi olabilirsiniz..

*üzerinde son bilanço ile %900 civarında bedelsiz potansiyeli oluşmasını bekliyorum.

*Bir süre daha toparlanma aşamasında olacağını düşünüyorum. 7 tl altı alıma uygun ben 6.54 den maliyetimi gerçekleştirdim. yıl sonu hedefim 12-14 civarıdır.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 13 Haz 2011, 19:03 
torunlar

Tam al iki üç sene hiç bakma denecek türden hisse ben bir miktar aldım onu beş sene içinde ev parası yapacağım hiç takip etmeden önlerinde çok uzun yatırıım süreçleri var özellikle temmuzdan sonra bir hareket başlayacak daha sonra sürekli bedelsiz beklentisi içinde olacak bir hisse

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 21 Haz 2011, 09:39 
engelse

Ettiği teşekkür: 98
Aldığı teşekkür: 92
Sn.Mreha,

Ahmet Güven'in ısrarla "hayatımın hissesi" dediği ve yatırımını şiddetle önerdiği bir şirket TORUNlar..
NETAŞ,EGCYO ikilisinin yanına ve en az 2 yıllık bir yatırım için siz ne dersiniz?.. İlginizi çekti mi hiç?

Bu TP kapsamında da olabilir, yıl sonu hedef değeri bile %200'e yakın getiri sağlayabilecek yorumu var Ahmet Güven'in şu anki fiatı gözönünde bulundurulduğunda? Ne derziniz üstad?

syg..

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 26 Haz 2011, 00:25 
grafikci

Konum: borsa eğitim videoları için=> www.formasyoncu.tr.gg
Resim
TRGYO günlük grafiğinde alçalan takoz var,bu formasyon genelde yukarı kırılan bir formasyondur,
ama yine de takip etmek lazım,
6,10 üzerinde formasyon yukarı kırılıyor ve hedefi en az 6,45-6,50 arasına denk geliyor,
dediğim gibi genelde yukarı kırılan bir formasyon ancak takip etmek lazım...YTD

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 27 Haz 2011, 13:16 
engelse

formasyoncu dostum , hoşgelmişsin...

Yeni bir NETAŞ ımız doğuyor gibi.. Ben Ahmet Güven'in tavsiyesi ile azar azar konuşlanmaya başladım...
Umarım herşey gönlümüzce olur..

syyg

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 28 Haz 2011, 14:17 

selam ortaklar bu hisse ne oluyor böyle yıl sonu tahmini olan varmı

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 28 Haz 2011, 20:42 

seneye bu zamanlar bu sayfa çok renklı olacak inş :)) 6 tl malıyetle aranızdayım arkadaşlar :)

hayırlı uğurlu olsun inş. hedefım çok uçuk ama beklıcem.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 29 Haz 2011, 13:16 
zknnn

ilk sayfaya bende yazmak istedim 6.10 u kırdığında bende buradayım Allah nasip ederse seneye bu fiyatlara bakıp iiki almışız diyeceğiz suanda bile defter değerinin % 40 altında endex kendini toparlladığında elbet değerini bulacaktır Allah bizlere bu kağıttan kazanmak nasip eylesin...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 30 Haz 2011, 13:48 
engelse

maşaallah tüm eski yeni dostlar birer birer yerini alıyor..
herkese iyi yolculuklar.. kazasız belasız durağa kadar ... gerçi Ahmet Güven'in TP portföyünün 2 numaralı hissesi yani duraksız... "lifetime" ... hergün sabah öğle akşam , aç ya da tok karnına 1 adet alınmalı dediğinden
:D :D

syg

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 102 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.