Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 14 Ara 2017, 07:59

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 102 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 18 May 2012, 22:22 

Ettiği teşekkür: 29
Aldığı teşekkür: 34
fzcan yazdı:
fzcan yazdı:
a.güven üstadın yorumunu bekliyoruz....trgyo nun bedelsizinden memnun mu.....selamlar....

hiçde memnun olacagını sanmıyorum ,hissenin takasları cok dagınık hiç öyle hareketlenecek gibi gözükmuyor piyasaya cıkalı 19 ay olmuş daha maliyetine bile yaklaşmamış hiçde öyle her gun alınıp biriktirilicek bir hisse gibi durmuyor ben tecrubelerime dayanarak söyliyimki 2013 yılının ıkincı yarısı hisse ıvme kazanmaya ancak başlar .

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 19 May 2012, 21:55 
fzcan

Ettiği teşekkür: 15
Aldığı teşekkür: 23
nöron yazdı:
fzcan yazdı:
fzcan yazdı:
a.güven üstadın yorumunu bekliyoruz....trgyo nun bedelsizinden memnun mu.....selamlar....

hiçde memnun olacagını sanmıyorum ,hissenin takasları cok dagınık hiç öyle hareketlenecek gibi gözükmuyor piyasaya cıkalı 19 ay olmuş daha maliyetine bile yaklaşmamış hiçde öyle her gun alınıp biriktirilicek bir hisse gibi durmuyor ben tecrubelerime dayanarak söyliyimki 2013 yılının ıkincı yarısı hisse ıvme kazanmaya ancak başlar .

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 30 May 2012, 08:33 

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
kim ne der ne düşünür bilmiyorum ama ben torunlardan her ay 100-200 kenara atıp biriktiriyorum geleceği parlak gibi

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 31 May 2012, 16:57 

çok gaz verdi birileri bu hisseye şuna bak gene 5 altına indi bunu biriktirecegime ulusal 30 dan hisse alsam daha çok getirisi var sahol kadar bile olamadı ama adından belli torunlar demekki bizim torunlar anca bunun karını görecek .

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 10 Haz 2012, 11:16 

BALYOZ yazdı:
çok gaz verdi birileri bu hisseye şuna bak gene 5 altına indi bunu biriktirecegime ulusal 30 dan hisse alsam daha çok getirisi var sahol kadar bile olamadı ama adından belli torunlar demekki bizim torunlar anca bunun karını görecek .

o kadar beklımıceksın korkma ama şirketin şuanda bayagı bir borcu var buyuk projelerin bıtmesini beklemek lazım karlılıgının artmasıyla kendını toplucaktır ama öyle her ay almana falanda gerek yok yani :D

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 22 Haz 2012, 10:36 
BMW M6

Aldığı teşekkür: 5
"Sn.Üyelerimiz, SOHBET KÖŞE" miz adlı başlığımız açılmıştır.. Siz değerli üyelerimizin bilgisine arz olunur..Ne isterseniz var? En azından bir göz atınız.. Buyrun linki :http://www.hissetuyolari.com/viewtopic.php?f=44&t=568&start=210"

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 23 Haz 2012, 21:16 

***TRGYO***TORUNLAR GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

***TRGYO***TORUNLAR GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

Ortaklığın Adresi : Rüzgarlıbahçe Mah. Selvi Çıkmazı No:4 Beykoz/İstanbul

Telefon ve Faks No. : 0216 425 03 28-0216 537 15 87

Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : 0216 425 20 07-0216 425 03 12

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Açıklama mı? : Hayır

Özet Bilgi : Ali Sami Yen Stadının arsası hk.

AÇIKLAMA:

Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:
Ali Sami Yen arsası olarak bilinen ve Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ile hasılat paylaşım sözleşmesi imzalayan "Torunlar -Aşçıoğlu- Kapıcıoğlu Proje Ortaklığı"ndaki Aşçıoğlu İnşaat Taahhüt Turizm A.Ş., ortaklıktan kaynaklanan tüm haklarının devri için Torun Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş. arasında sözleşme imzalanmış, aynı zamanda Aşçıoğlu İnşaat Taahhüt Turizm A.Ş., ile ortaklıktan kaynaklanan hakların devri ile ilgili olarak Torun Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş. arasında sözleşme imzalanmasına bağlı olarak, proje ortaklığının ortakları arasındaki ihtilafın sulhen çözümlenmiş olması nedeniyle Hukuk Muhakemeleri Kanunu'nun 434 ncü maddesi gereğince yargılamaya son verilmesi için hakem kuruluna müracaat edilmiştir. İmzalanan sözleşme ile hakem kurulu tarafından yapılan işlemler ve alınan kararlar - kayyım atanmasına ilişkin karar da dahil olmak üzere- hükümsüz hale gelmiştir.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

IMKB

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 25 Haz 2012, 10:03 

Ali Sami Yen arazisine yapılacak projenin ortak yapısında değişiklik
gerçekleşti.
Torunlar GYO'dan konu ile ilgili yapılan açıklamada şu bilgiler
verildi:
"TOKİ’den hasılat paylaşımı modeliyle alınan Ali Sami Yen
arazisine yapılacak projenin ortak yapısında değişiklik
gerçekleşmiştir. Daha önce “Torunlar –Aşçıoğlu- Kapıcıoğlu Proje
Ortaklığı" olarak bilinen ortaklıkta Aşçıoğlu İnşaat Taahhüt Turizm
A.Ş hisselerinin tamamını Torun Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye
devretmiştir.
Taraflar arasında yapılan sözleşme ile birlikte değişen proje
ortaklığı neticesinde ortaklıktaki hisse dağılımı Torunlar GYO yüzde
65, Torun Yapı yüzde 30, Kapıcıoğlu ise yüzde 5 olarak
gerçekleşmiştir. Yapılan sözleşme ile birlikte hakem kurulu tarafından
yapılan işlemler ve kayyum atanmasına ilişkin karar hükümsüz hale
gelmiştir. Böylelikle Ali Sami Yen projesinde ihtilaf çözüme
kavuşmuştur.
Yaşanan hukuki sürecin 1 milyar TL’nin üzerinde, önemli bir
yatırım değerine sahip Ali Sami Yen projesinin inşaat sürecine
herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. Projemizin planlandığı gibi 2014
yılında tamamlanması hedeflenmektedir.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 10 Tem 2012, 14:00 
engelse

Ettiği teşekkür: 98
Aldığı teşekkür: 92
Torunlar'a haber gelecekmiş gibi... Bölünme tarihini açıklayabilir...şu an +%2,91..

hayırlısı

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 31 Tem 2012, 15:29 
engelse

Torunlar da bedelsiz kullanim tarihini acikladi....

02/08...

Hayirli olsun

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 29 Ağu 2012, 09:30 
engelse

6 aylık kira geliri %17,6 artarak 51,2 milyon a olmuş 2012 ilk yarısında..

Yılsonuna kadar 200 milyon net kar beklentisi ile yola devam ediyorlar..

2012 ilk yarı sonunda portföy büyüklüğü %12 artışla 3,7 milyar tl olmuş..

2012 yılı sonu itibarı ile 400 milyon tl yatırıma ulaşmayı hedefliyorlarmış...

Haber kaynak : Matriks

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 29 Ağu 2012, 10:26 
Endi

Ettiği teşekkür: 1340
Aldığı teşekkür: 2083
engelse yazdı:
6 aylık kira geliri %17,6 artarak 51,2 milyon a olmuş 2012 ilk yarısında..

Yılsonuna kadar 200 milyon net kar beklentisi ile yola devam ediyorlar..

2012 ilk yarı sonunda portföy büyüklüğü %12 artışla 3,7 milyar tl olmuş..

2012 yılı sonu itibarı ile 400 milyon tl yatırıma ulaşmayı hedefliyorlarmış...

Haber kaynak : Matriks

Sn. Engelse.

Paylaşım için teşekkürler. Güzel haberler. :)

Bakalım Torun Portföyümdeki Torunlar, 4-7 yıl içinde nerelere gelecek? Benim için 4-7 yıl torun zamanı değil, resmi olarak emekli olma zamanı olabilir.

Sevgi ve saygı ile kalın.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 29 Ağu 2012, 11:22 

Konum: AKILDENEN FENERE İMAN FİTİLİ GEREK YAŞANMAZKİ ALEMDE ALLAHI BİLMEYEREK
Aldığı teşekkür: 5
trgyo bendede heyecan oluşturuyordu ama etraflıca araştırmam neticesinde şu kanıya vardım torunlar yatırım yapıyor ama yönetimsel sorunları var kütahya sera yı gezdim torunların bu yatırımı bence kendini amorti etmesi bile yıllar sürer dükkanlar çok büyük ve çekciliği yok yatırıma hız verilmiş ama kaynaklar yeterli değil çoğu yerde kiralarını almada zorlanıyor bu da ilerleyen dönemlerde bir iç kırız yaşanabilir mi sorusunu akla getiriyor torıumda genel müdür görevden alındı genç ve yeteneksiz insanlarla işler yürütülmeye çalışılıyor bu durumu düzeltirse ki bu bayağı sıkıntılı gözüküyor merkeze giden bilgiler aslını yansıtmayan ve kişilerin çıkarları doğrultusunda bursa zafer plaza şehrin göbeğinde ve yönetimi uzaktan kumandayla işliyor yeni yapılan inşaatlar için kaynağa ihtiyaç var bedelsiz furyasını görünce sağlam hisse kokusu verildi ama uzun sürmez yatırımcılar kızabilir ama gerçekler göz ardı edilemez bunlar benim kişisel araştırmam ve vardığım sonuçtur bir hisse alırken sizde kendi araştırmanızı yapın lütfen ytd...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 20 Eyl 2012, 13:59 
Endi

TORUNLAR GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. / TRGYO [] 20.09.2012 12:08:35

Özel Durum Açıklaması (Genel)

Ortaklığın Adresi : Rüzgarlıbahçe Mah.Selvi Çıkmazı No:4 Beykoz/İstanbul
Telefon ve Faks No. : 0216 425 03 28 - 0216 537 15 87
Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : 0216 425 20 07 - 0216 425 03 12
Özet Bilgi : Özelleştirme İdaresi Başkanlığı tarafından İstanbul İli, Beykoz İlçesi, Paşabahçe Mahallesinde bulunan taşınmazlar(Eski İçki Fabrikası) ile dolgu alan ve iskele-rıhtım'a ilişkin düzenlenen ihale ile alınan taşınmazlara ilişkin tapu işlemi hk.

AÇIKLAMA:

29.03.2012 17:47:33 özel durum açıklaması ile, Özelleştirme İdaresi Başkanlığı tarafından İstanbul İli, Beykoz İlçesi, Paşabahçe Mahallesinde bulunan taşınmazlar(Eski İçki Fabrikası) ile dolgu alan ve iskele-rıhtım'a ilişkin düzenlenen ihaleye en yüksek teklif Şirketimiz tarafından verildiği duyurulmuştu.

Bu defa bahsi geçen ihale ile alınan taşınmazlara ilişkin tapu işlemi tamamlanmış olup taşınmazların mülkiyeti şirketimize geçmiştir.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını; bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 25 Eyl 2012, 15:25 
Endi

Ortaklığın Adresi : Rüzgarlıbahçe Mah.Selvi Çıkmazı No:4 Beykoz/İstanbul

Telefon ve Faks No. : 0216 425 03 28 - 0216 537 15 87

Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : 0216 425 20 07 - 0216 425 03 12

Özet Bilgi : Beykoz ilçesi Paşabahçe mahallesinde bulunan taşınmaz (Eski İçki Fabrikası) değerleme raporu.

AÇIKLAMA:

İstanbul ili Beykoz ilçesi Paşabahçe mahallesinde bulunan taşınmaz (Eski İçki Fabrikası) için Standart Gayrimenkul Değerleme Uygulamaları A.Ş. tarafından hazırlanan 20.09.2012 tarih ve SvP_12_TRGYO_22 sayılı değerleme raporu ekte sunulmuştur.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=238086

IMKB

(25/09/2012 - 16:07:06)

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 102 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 40 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.