Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 12 Ara 2017, 02:34

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 102 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 30 Haz 2011, 13:54 

Ettiği teşekkür: 4
Aldığı teşekkür: 0
engelse yazdı:
maşaallah tüm eski yeni dostlar birer birer yerini alıyor..
herkese iyi yolculuklar.. kazasız belasız durağa kadar ... gerçi Ahmet Güven'in TP portföyünün 2 numaralı hissesi yani duraksız... "lifetime" ... hergün sabah öğle akşam , aç ya da tok karnına 1 adet alınmalı dediğinden
:D :D

syg

+1

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 06 Tem 2011, 22:33 
engelse

Ettiği teşekkür: 98
Aldığı teşekkür: 92
bu şirket niye bu kdr heyecan verici... bugün BURSA daki KORUPARK kopleksinin alış veriş merkezini dolanınca, ve YK üyesinin desteği ile kendi ana giriş kapının önüne kdr metroyu uztamayı ve durak yaptırabilmeyi başaran bir şirket.... Pehhh beeeeeeeeeee demekten kendimi alamadım... 18 er 20 er katlı bloklar BURSA nın incisi olmuş... Kendi bünyesindeki alışveriş merkezi de Türkiye nin metre kare anlamında ve mağaza çokluğu anamında yanılmıyorsam 2. i... Almaya devam... Sabah , öğlen , akşam yemekden önce 1 er adet..

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 12 Tem 2011, 11:17 

Ettiği teşekkür: 0
bı arkadaş tam torunluk hısse demıstıde baya gulmustum. gercekten toruna kalacak bu gidişle :)

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 14 Tem 2011, 12:56 
aunsalg82

Bir arkadaş Bursa'yı yazmış, bende Samsun'u yazayım. Geçen ay bir iş için Samsun'daydım. Samsun'da çok büyük bir potansiyel olmasına rağmen adam gibi alışveriş merkezi yok. Şimdi tam merkeze çok geniş, süper bir alışveriş merkezi yapılıyor. Yapan kim? :) Tabiiki Torunlar GYO.
Ben bu firmayı yatırım yaptığım için mektup atmasından sevdim. Uzun yıllar beraber olacağız bu hisseyle.
Daha yolun başındayız :)

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 14 Tem 2011, 22:25 

TORUNLAR GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. / TRGYO [] 14.07.2011 20:13:56

AÇIKLAMA:
Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:
Torunlar Özyazıcı Proje Ortaklığı tarafından Nish İstanbul projesi kapsamında yapılan konut , işyeri ve ofislerden sözleşme gereği arsa sahibine verilenler ile satılanlar dışında kalan bağımsız bölümlerin bir kısmı ortaklar arasında varılan mutabakat çerçevesinde bağımsız bölüm esas alınmak suretiyle fiilen paylaşılmıştır.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını; bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 15 Tem 2011, 20:06 
engelse

İstahimiz git gide kabariyor mi ne.....haftaya gunluk alim miktarima zam yapmaya karar verdim.... Sabah ogle aksam 1 er tane idi... 2 e cikartmakta saglimiz acisindan fayda var e dostlar.. Nice anlasmalara... :D :D :D
Saygilar

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 16 Tem 2011, 10:49 
broker07

Aldığı teşekkür: 4
Dünkü açıklamadan sonra iyi satış fırsatı verdi sonra silkeleme geldi. Bakalım şirket sadece teklif vermiş..

[b]BROKER07 PORTFÖYÜ AŞAĞIDAKİ ADRESTE!! [/b]
http://hissetuyolari.com/viewtopic.php?f=17&t=402

Yatırım Tavsiyesi Değildir!

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 19 Tem 2011, 23:25 
engelse

dostlar,

bu adamların h,ç şakası yok... Milyon dolarlar havada uçuşuyor.. Eeee.. nerdeyse hükümet ortağı gibi bir GYO... Tüm Türkiye benden sorulur der cinsinden..

Ataları (pek tanımamakla beraber) çok güzel demişler , her defasında "cuk" diye oturmuş : Bal tutan parmağını yalr.. Biraz geliştirelim : TRGYO tutunca , şeker komasına girmekten korkuyorum mazallah :D :D :D :D

Bu arada, bugün dayanamadım.. Epey bir alım yaptım.. günlük öğünlerin dışında...

syg

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 20 Tem 2011, 16:27 

bu gun ku dusus hakkında yorum yapabılcek olan var mı

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 19 Eyl 2011, 08:22 

günaydın dostlar,

sayfayı görüyorum da NETAŞ ın 1yıl önceki haline benziyor..Ama inanıyorum ki , seneye bu zmnlar 1000 li sayfalar olacak burada... TRGYO diyorum başka da bişi demiyorum... YTD

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 Ara 2011, 11:03 

Aldığı teşekkür: 1
08/12/2011 - 09:32
*BOFA ML, TORUNLAR GYO İÇİN FİYAT HEDEFİNİ 7.00 TL'DEN 4.84 TL'YE İNDİRDİ

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 Ara 2011, 11:12 

Aldığı teşekkür: 2
vay aq

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 17 Ara 2011, 22:25 

Ettiği teşekkür: 29
Aldığı teşekkür: 34
hunter05 yazdı:
engelse yazdı:
maşaallah tüm eski yeni dostlar birer birer yerini alıyor..
herkese iyi yolculuklar.. kazasız belasız durağa kadar ... gerçi Ahmet Güven'in TP portföyünün 2 numaralı hissesi yani duraksız... "lifetime" ... hergün sabah öğle akşam , aç ya da tok karnına 1 adet alınmalı dediğinden
:D :D

syg

+1

yanlış yazmış ahmet güven senede demek istemiş her halde 1 adet alınmalı diye :lol: :lol:

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 18 Ara 2011, 21:02 

Ettiği teşekkür: 29
Aldığı teşekkür: 34
TRGYO;
AHMET GÜVENİN YORUMU
DEFTER DEĞERİ 10.31 TL DİR. YENİ ARZ ŞİRKETİN DEFTER DEĞERİNE ORANINA BAKILIRSA %150 UCUZDUR. ALIM İÇİN ŞUAN DA VERİLER UYGUN DEĞİL. PİYASA KOŞULLARI OLUMLU YÖNE DÖNENE KADAR TETİKTE BEKLENMESİ UYGUN. HİSSE DE 10 KAT BEDELSİZ POTANSİYELİ MEVCUTTUR. SATIŞSIZ ALIM YAPILMASI 5 YIL İÇİNDE CİDDİ GETİRİ SAĞLAYACAKTIR. ELİNDE ALTIN BULUNDURAN YATIRIMCILARIN ELLERİNDEKİ ALTINLARIN %40 INA KADAR TRGYO ALIM YAPMASI BU SÜREÇTE ÇOK CİDDİ GETİRİ SAĞLAYACAKTIR.

HERHALDE ŞAKA YAPIYOR AHMET BEY ALTINLARINIZI BOZDURUN GIRIN DERKEN ,BÖYLE SICAK BİR ORTADOGU VE AVRUPANIN YANI BAŞINDA MİLLETİ AÇ BIRAKMAYA NİYETLİ GALİBA .

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 25 Oca 2012, 21:42 

Aldığı teşekkür: 2
bu yükseliş nereye kadar devam eder ?

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 102 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.