Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 14 Ara 2017, 07:58

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 19 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 04 May 2011, 23:29 
gencyönetici

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1
TİRE - MONDİ TİRE KUTSAN Hisse Senedi Yorumları

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 07 May 2011, 10:18 
KARSU

Aldığı teşekkür: 0
Tirenin hareket zamanı geldi,çok kısa sürede iyi bir sıcrama yapacak.ytd

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 May 2011, 16:03 
    Resim
    Resim
Arkadaşlar tıre uzun sureden beri suregelen diagonal tarzı dusu trendını bıtırmış gıbı gorunuyor (uzun vadelı grafıkte bakınca dıagonal goze carpmaktadır.)dıagonallerın sonuna dogru hızlı hareketler beklenır ve yukarı olusursa guzel kar getırebılecek bır formasyondur.Bu grafıge gore fıatın kırmısız cizgi ustune cıkması trendi yakalmak için yeterli olacaktır.ROVANŞ ALINACAKTIR GİBİ GORUNMEKTEDIR.
KISA VADELİ GRAFIGE BAKINCADA DALGA YAPISINDA IC ICE GIRMIS AMA BI TURLU 3. DALGANIN OLUSMADIGI 2 ADET 1 VE 2 DALGALARI GORUNMEKTEDIR CUMA GUNU 1.68 LERIN TEST EDILMESI ÇOK OLUMLU BIR SINYAL OLMUSTUR.1.67 GORULMEDI GORULSEYDI BELKI DALGA YAPIASI SAYIMIM DA DEİŞECEKTI ANCAK SUAN 1.57 NIN GORULMEMESI ONUMUZE 2 OLASILIK VERMİŞTİR.
1. OLASILIK;DIPTEN GELEN 1 VE 2. DALGALAR OLUSMUŞ SONRASINDA 3. DALGA OLUSMUŞ FAKAT BU 3. DALGA BASARISIZ GIBI GORUNUYOR VE OLUSAN 2. DUSELTME %50 YE TEKABUL EDIYOR.ÇOK NADIREN OLAN BIR DUSELTMEDIR ŞAYET 3. DALGAYDIYSA VELEK Kİ 3. DALGADIR NEREDEYSE İL DALGA İLE AYNI YIUKSEKLIKTEDIR O ZAMAN SOYLE DIYEBILIRIZ GELECEJK OLAN 5. DALGA NADIREN OLAN UZATAN BIR 5. DALGA OLACAKTIR YORUMU YAPILABILIR Mİ,OLABILIR AMA DAYANAGI AZ OLAN BI YAPI OLUSMUŞ OLUR.KISACASI 2 İNİŞİN 1.68 LERE INILMESI BIZI 3. DALGA OLMADI YONUNDE VE KANAL USTBANDINI FAZLA GECMEMESI 3. DALGA OLASIGINI AZALTIYOR.
2. OLASILIK;ewt gercek anlamda olusan dalga yapısı bu olasılık gıbı gorunuyor yukardakı anlattıgım nedenlerden dolayı ilk cıkış ve duseltmesı prımary sevyede bır 1. ve 2. dalgadır ve uygundur.sonrasındakı cıkışın yetersız ve duseltmenın fazla olması mınor sevyede bır 1. ve 2. dalga oldugunu gostermektedır ki bu olasılık çok yuksektır.bu ongorumun destegi 1.68 lerın gorulmesı olmustur.YUKARIDA ANLATTIGIM FORMASYON GERGINE GOREDE BU YAPI GECERLI GIBI GORUNMEKTEDIR.SPEGIMIZIN TEK KOZU KALMISTIR ELINDE O DA 1.65 SEVYELERIDIR Kİ BU OLASILIK ÇOK UCUZ FIATA HISSEYI VERMESI DEMEKTIR BUNU YAPMAYACAKTIR ÇUNKU SU FAZLASIYLA ISINDI VE KAYNANAK UZERE KAPAGI ZORLUYOR.BU ASAMADA ENGEL OLMAYACAK DUMENE GECECEKTIR DIYE DUSUNUYORUM YOKSA 1.65 TE ALICILAR ÇOK OLACAKTIR.YTD
HEDEF TEKRARLIYORUM YUKSEK HACIMLE VE FIATI 1.80 LERE TASIYAN BİR MUM OLUSUMUDUR.ZATEN BU OLMAZ ISE BIKAC GUNDE ÇOK UZUN BIR YATATY DONEM DEVAM EDECEK DEMEKTIR.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 13 May 2011, 16:21 

olgunnn merhabalar.
Tire hakkında ki görüşlerini okudum. Bugün endeksin de etkisiyle düştü. 1,75 maliyetle 3000 adet var. zarar büyük. Ama bekleyeceğiz başka yapacak bişey yok. Yorumlarınızı alabilirmiyiz.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 24 May 2011, 11:30 

Nerden bulaştım bu hisseye. Başka bi hisse alsaydım çoktan kazandırmıştı baya. 4 aydır inatla bekliyorum bekliyecemde...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 24 May 2011, 12:07 
broker07

Aldığı teşekkür: 4
toraman74 yazdı:
Nerden bulaştım bu hisseye. Başka bi hisse alsaydım çoktan kazandırmıştı baya. 4 aydır inatla bekliyorum bekliyecemde...

benim arkadaşım 1.55 maliyetle25bin tl lik. 3 yıldır tirenin 3.00 olacağı günü bekliyor. bu 3 yılda al satla beklediği kazancı çoktan kazanmıştı ama sabr ediyor parasıda ihtiyacı olmadığı için rahat. 2 yıldır tireyi takıp ederim senede 4-5 kere hareket yapar o da kar satışıyla karşılanır. Zararına satmayın endeks 62.500 desteğini kırmadığı sürece tire 1.60 ı geçmesini beklemekteyim.

[b]BROKER07 PORTFÖYÜ AŞAĞIDAKİ ADRESTE!! [/b]
http://hissetuyolari.com/viewtopic.php?f=17&t=402

Yatırım Tavsiyesi Değildir!

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 Haz 2011, 10:10 

Bu hisseden umudumu tamamıyla kestim. Şuan itibariyle tavan yapmış durumda. Maliyetimi kurtarayım satmayı düşünüyorum. Bir tavan daha yaparsa zararımı çıkartır.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 Haz 2011, 10:12 

toraman74 yazdı:
Bu hisseden umudumu tamamıyla kestim. Şuan itibariyle tavan yapmış durumda. Maliyetimi kurtarayım satmayı düşünüyorum. Bir tavan daha yaparsa zararımı çıkartır.

beklentisi ne kardeş...burdan alınırmı?

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 Haz 2011, 10:33 

Ben aldığımdan bu yana sorduğum herkes seçim kağıdı diyordu. Seçim süreci geldi bakalım dedikleri çıkacakmı. Alınır derim çıkmaz düşer. Alınmaz derim uçar gider. Bişey diyemeyeceğim.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 Haz 2011, 10:42 

toraman74 yazdı:
Ben aldığımdan bu yana sorduğum herkes seçim kağıdı diyordu. Seçim süreci geldi bakalım dedikleri çıkacakmı. Alınır derim çıkmaz düşer. Alınmaz derim uçar gider. Bişey diyemeyeceğim.

ben tireyi 165den 7 ay bekledim geri 165 sattım netaş aldım gerçi netaş kazandırdı ama gözüm yinede tierede...acaba bilmedigim yeni duyummu var diye....yoksa yine klassik hareketmi yapcak iki ileri sonra tekrar geri...inşaallah busefer baya gider.ytd

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 22 Haz 2011, 16:55 

Böyle bir kağıt neden taban olur anlamış değilim. Sanki uzaya gitmiş FK oranı sıfır. anlamadım ben kağıdı gitti. sayın olgunnn öngörülerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 07 Eki 2011, 14:22 

niye kimse yok iiiiiii anlaşılan herkes benim gibi zararı bir ömür kabullendi, yada sattı gitti.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 13 Eki 2011, 16:57 

maliyet 1,52 iyi diyorduk nede olsa 4,3,2 lerden geldi diye:) şimdi halimize bak sözün bittiği yerdeyiz ...ki kimseciklerde konuşmuyor. Yokmu bu kağıt hakkında bilgisi olan??

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 13 Eki 2011, 17:17 

Tire izmire bagli bir ilcemiz, orda 1 yil gorev yaptim sanirim kutu ureten bi fabrikaydi. ben ordayken sene 2003 millet zeytin parasini aldigi gibi tireye yatiriyordu.hemen butun tirelilerde vardi. sonra italyan bi sirket alinca boyle hareketsiz kaldi. en son 1,45 lerdeyken hatirliyorum bu kagidi suan baktim 1,08. nasi yorum ama?

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 14 Eki 2011, 08:21 

Anlaşıldı Tirelilerde biz yiyemedik italyanlar siz yiyin demişler. Bizim paraları 3 yıldır kullanıyorlar dhada nekadar kullancaklar bilmiyoruz...

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 19 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 40 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.