Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 18 Tem 2018, 10:40

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 9 mesaj ] 
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 27 Şub 2015, 15:04 

Ettiği teşekkür: 142
Aldığı teşekkür: 997
kutlu yazdı:
VİP sanal deneme listesi ekibini, daha önceki başarılarına ekledikleri EGCYO ve BİZİM (bende yok :)) başarısı için tebrik ederim. İnşallah yararlanan arkadaşlar için bereketli olur. Bir KOCAMAN tebrik te isabetli tespitleri ile her geçen gün ENDEKS GURUSU'na dönüşen sayın/sevgili RHEALI'ya.

Böyle ekip ne televizyonların finans programlarında, ne yatırım danışmanlığı yapan kurumlarda var.

Hepinizden Allah razı olsun, yolunuz açık olsun.

Saygılar, sevgiler ve SELAMLAR...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 27 Şub 2015, 15:05 

kutlu yazdı:
RHEALI yazdı:
Güzel sözleriniz için teşekkür ederim sn.kutlu

Çok samimi olarak birşey yazmak istiyorum. Biz tüm dostlarımızla, kardeşlerimizle, abilerimizle bu sitede tanıştık. Önceden de tanıyorduk bazılarımızı ama bu şekilde değil. Bu ekip sonradan kuruldu. Birbirimizi tanıdıkça büyüdü. Daha da iyi olacağını düşündüğümüz için de VIP açıldı. Hem site giderlerine biraz olsun destek hem daha samimi (art niyetlilerin aramızda olmadığı) bir ortam için açıldı. Bence de çok iyi oldu. Daha da iyi olacaktır. Bu site vıp üyelerin desteği ile ayakta duruyor. Bizlerin desteğiyle ayakta duruyor. Bu desteği verenlerin de haklarını helal ettiklerini ve desteklerinin karşılığını aldıkları düşüncesindeyim. Bilmiyorum yanılıyor muyum. Herkese selam ve sevgiler.

Başkalarını bilemem ancak kendi adıma desteğimin karşılığını fazlasıyla aldığımı (maddi kazanç/zarar + bakış açısı gelişimi + BİLDİKLERİNİ CÖMERTÇE PAYLAŞMAK suretiyle başkalarına destek olmak) düşünüyorum.

Paylaşımlarınızdan yararlanmakla kalmayıp, kendimi yararlı paylaşımlarda bulabilecek kadar da geliştirebilirsem, esas sizin emeklerinizin de hiç boşa gitmediğini ispat etmiş olurum (kendime).

Selamlar...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 27 Şub 2015, 15:05 

ukde92 yazdı:
RHEALI yazdı:
Güzel sözleriniz için teşekkür ederim sn.kutlu

Çok samimi olarak birşey yazmak istiyorum. Biz tüm dostlarımızla, kardeşlerimizle, abilerimizle bu sitede tanıştık. Önceden de tanıyorduk bazılarımızı ama bu şekilde değil. Bu ekip sonradan kuruldu. Birbirimizi tanıdıkça büyüdü. Daha da iyi olacağını düşündüğümüz için de VIP açıldı. Hem site giderlerine biraz olsun destek hem daha samimi (art niyetlilerin aramızda olmadığı) bir ortam için açıldı. Bence de çok iyi oldu. Daha da iyi olacaktır. Bu site vıp üyelerin desteği ile ayakta duruyor. Bizlerin desteğiyle ayakta duruyor. Bu desteği verenlerin de haklarını helal ettiklerini ve desteklerinin karşılığını aldıkları düşüncesindeyim. Bilmiyorum yanılıyor muyum. Herkese selam ve sevgiler.

Bu vesileyle ben de site yönetimine, sayın moderatöre ve sanal listeye katkı sunan herkese teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Geçen sene 17 aralık sürecinden dolayı %30 zarardayken bugün itibariyle kâra geçtim. Bu sanal listedeki egcyo ve mutgg hisseleri sayesinde oldu. Emeği geçenlerden ve vesile olanlardan Allah razı olsun. Her türlü övgüyü sonuna kadar hakediyorsunuz.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 27 Şub 2015, 15:17 

Ettiği teşekkür: 91
Aldığı teşekkür: 597
Arkadaslar ben VIP Forumuna 2 yildir üyeyim. Cok hisseden kazandim gercekten.

Sirf son 1 senede alip, Sattiklarim
ADESA 7.30 alis 13 satis, 24 lere kadar cikti erken kacmisiz.
MUTGG 20 alis 33 satis
EGCYO 0.65 ALIS, suandaki fiyat 1.46 ve hala elimde.
GOLTAS dada kar ettim ama alis satisi unuttum :)

Diyeceksiniz ki, bu adam hep kazandimi. Hayir kazanmadim. Kendi yanlislarimdan VARANT ta cok kaybettim.

Emeginize saglik Moderator kardesler.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 27 Şub 2015, 15:35 

ramocan yazdı:
Merhaba arkadaşlar,küçük bişiler paylaşmak istiyorum sizlerle.Bilmek çok güzel hemde hayatın her alanında.Bence bilmediğini bilmekte en az o kadar güzel ve akıllıca.Nereye gelecem,eğer burası borsa paylaşım sitesiyse ,amaçta kazançsa doğru insanlarla olmak çok önemli.Uzun süredir VIP e üyeyim ,VIP olmayıp bir çok takipçinin olduğunuda biliyorum,bu arkadaşlar borsayı biliyorlarsa mesele yok ,ama benim gibi konuya hakim değil ama borsa oynuyorlarsa sanırım 14 yada 15 lira ayda ödeyerek VIP üyesi olmalarını öneririm.Hangi hakla bu öneriyi yapıyorum,ben samimi bi insanım mantığımla olduğu kadar duygularımlada yaşarım ,yani burada birileri kazanıyorsa gerçekten ben kazanıyor kadar sevinirim ve duygularım burda öne çıkar. Diyeceğim şuki VIP üyeliği kimseye ciddi bir maddi yük getirmezken ,üye olan arkadaşlara ciddi kazançlar sağlar ( hatta yüzde 80-90 kazandırır .Şimdiye kadar yatırım tavsiyesi olmayan düşüncelerle alınan hisselerde kaybettiğimi gerçekten hatırlamıyorum) ve VIP ede devamlılığı anlamında küçük kazançlar sağlar,dolayısıyle burasıda hep var olur....SELAMLAR...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 02 Mar 2015, 11:08 

Ettiği teşekkür: 4
Aldığı teşekkür: 22
Gercekten VIP Forumunun faydalarini anlatmaya gerek yok arkadaslar. Bende girmeden kafamda sorular vardi. Önce 3 ay üye oldum ve denedim. Fakat oldugumdan beri sürekli buradayim. Ilk defa bir KY olarak para kaybetmiyor ve kazaniyorum. Emekleri gecenlerden Allah razi olsun.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 02 Mar 2015, 14:55 

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 4
Sık yazmıyorum ama VIP'ye üye olalı kazancım arttı. Emeği geçenlere binlerce teşekkür. Sade ve safi bilgi var VIP'de. Kafa karıştıranlar yok. Bilgi karmaşası yok diğer sitelerdeki gibi.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 31 May 2017, 11:44 

Ettiği teşekkür: 7307
Aldığı teşekkür: 236
Sevgili/Sayın Analizci,
Netaş ile ilgili detaylı, isabetli ve çok yararlı tespitleriniz için çoook teşekkürler.
Umarım olumlu hareketin devamı da gelir ve inşallah bizim gibi küçüklerden de epey yararlanan olur.

Selamlar, sevgiler... Tabii ki MReha, ORCA ve diğer emeği geçenlere de...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 31 May 2017, 12:12 

Ettiği teşekkür: 7307
Aldığı teşekkür: 236
VİP Sanal Deneme Listesi'nin ramazan tatlısı ikramı: NETAŞ

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 9 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 18 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.