Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 20 Şub 2018, 17:36

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 34 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 26 Eyl 2011, 13:49 

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 41
SAMAT ile ilgili yorumlari burdan takip edebilirsiniz.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 26 Eyl 2011, 14:40 
MReha

Ettiği teşekkür: 306
Aldığı teşekkür: 1790
Samat ilginç ve küçük bir patron hissesi. Daha borsa geçmişi çok yeni. Bakalım, bu tip yeni şirketler her türlü al aşağı - vur yukarı hareketlerine açıktırlar. Belki sermaye düzenlemeleri nedeniyle bir hareket olabilir. Bu hissede patron ne isterse o olur gibi duruyor. :)

Bu yazılanlar varsayımlara dayalı hayali senaryolardır. Hiç bir kesinlik yoktur ve yatırım tavsiyesi değildir. Bir hissede kâr ettiğiniz anda satmamanın sorumluluğunu bana yüklemeyiniz. Bu yorumlara göre hareket ederseniz zarar edebilirsiniz.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 26 Eyl 2011, 16:49 

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 5
üstad buralara geldiysen bir bildiğin varmı acaba

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 29 Eyl 2011, 10:26 
MReha

SEVEN34 yazdı:
üstad buralara geldiysen bir bildiğin varmı acaba

Bir bildiğim yok .Sadece son 1 haftadır istikrarlı bir şekilde hisseyi yukarı taşıyorlar. Ama bence riski büyük, ne olacağı bilinmez, şorrrrrrr diye kucakta bulabilirsiniz. Bir hikayesi var mı? ya da patronlar ne düşünüyorlar bilmiyorum ama hissenin 1 haftalık istikrarlı, küçük adımlarla yukarı alınması ilginç geldi bana hepsi bu. :)

Bu yazılanlar varsayımlara dayalı hayali senaryolardır. Hiç bir kesinlik yoktur ve yatırım tavsiyesi değildir. Bir hissede kâr ettiğiniz anda satmamanın sorumluluğunu bana yüklemeyiniz. Bu yorumlara göre hareket ederseniz zarar edebilirsiniz.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 29 Eyl 2011, 11:41 

Aldığı teşekkür: 0
SAMAT ı MREHA yazdıktan sonra 6.09 da aldık...Şimdi 6.66 ...Çaktırmadan gidiyor harbiden...Escom gibi 6-7 katına çıkar mı bu şekilde...Belli olmaz tabii...Birisi ya da birileri ne isterse öyle olacak gibi duruyor....Neyse ucuza girdik gibime geliyor Teşk MREHA....

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 30 Eyl 2011, 23:08 
desperado

Ettiği teşekkür: 35
.

En son desperado tarafından 03 Eki 2011, 16:41 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 01 Eki 2011, 15:58 
MReha

Arkadaşlar,
Ben sadece son hafta içindeki hareketi dikkatimi çektiği için yazmıştım. Aman ha, kimseye alın vs. işaretinde falan da bulunmuş değilim. Nasıl bir şirket ve hissedir bilmiyorum. İzlemeye başladığımda 5.88 di , Cuma günü 6.78-6.80 açtı, 6.86 yı gördü ama öğleden sonraki endeks düşüşü ve sanırım bir kısım kar gerçekleştirme ile 6.64 civarına geriledi ve satış ağırlıklı bir tablo sergiledi. Ancak Cuma son dakikalarda yine bir atakla günü açıldığı gibi kapattı.Haftaya ne olur bilemem, takibimdeki ve bildiğim bir hisse değildir. Eğer önümüzdeki hafta da benzer bir şekilde sessiz sedasız taşınmaya devam ederlerse ne ala , yoksa bu rakamlardan girenlerin kucağında kalabilir bilemem. Ben yazayımda üzerimde bir sorumluluk kalmasın . :)

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 03 Eki 2011, 13:33 
desperado

...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 03 Eki 2011, 17:43 

MReha yazdı:
Arkadaşlar,
Ben sadece son hafta içindeki hareketi dikkatimi çektiği için yazmıştım. Aman ha, kimseye alın vs. işaretinde falan da bulunmuş değilim. Nasıl bir şirket ve hissedir bilmiyorum. İzlemeye başladığımda 5.88 di , Cuma günü 6.78-6.80 açtı, 6.86 yı gördü ama öğleden sonraki endeks düşüşü ve sanırım bir kısım kar gerçekleştirme ile 6.64 civarına geriledi ve satış ağırlıklı bir tablo sergiledi. Ancak Cuma son dakikalarda yine bir atakla günü açıldığı gibi kapattı.Haftaya ne olur bilemem, takibimdeki ve bildiğim bir hisse değildir. Eğer önümüzdeki hafta da benzer bir şekilde sessiz sedasız taşınmaya devam ederlerse ne ala , yoksa bu rakamlardan girenlerin kucağında kalabilir bilemem. Ben yazayımda üzerimde bir sorumluluk kalmasın . :)

SAMAT ım benim ya :D:D altın yumurtlayan tavuk gibi günde bir yumurta:D:D ...3.92 ...EVet MREHA bey ,alın - satın. demediniz ama Sizin samatın etrafında döndüğünüzü gördüm :) Vardır bu işte bir iş dedim :) aldım hemen...Bu saatten sonra da kucağıma bırakamazlar :D sayenizde erken aldım en kötü ihtimal başbaşa çıkarım ...Teşekkürler üstad .Allah razı olsun ...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 05 Eki 2011, 21:35 

yürü be samat 7,52 bugun de superdin

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 Eki 2011, 22:28 
desperado

sokrat yazdı:
yürü be samat 7,52 bugun de superdin

sn sokrat ne oldu.. gün be gün yazıyordunuz ama son 2 gün tıkandı kaldı sizin samat.. çok gitmeyeceği belliydi ve çok dillendirildi göstere göstere kimse kimseye para yedirmez bu piyasada.. sizin maliyetinizin sanırım 6 lira civarıydı bu saatten sonra çakılsada zarar etmezsiniz ama demek ki patron devam ettirmedi.. bu saatten sonra yorumlanan grafiği aşağı yönlü dönüş sinyalleri veriyor diyorlar.. hayırlısı diyorum sadece ve girmede terreddüt ettim girmedim bu saatten sonrada girmem sanırım..

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 10 Eki 2011, 22:56 

8,08 oleyyyyyyyyyyyyyy :lol:

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 12 Eki 2011, 10:43 
desperado

öyle görülüyor ki kısa süreli patron yükselişi de bu olsa gerek... bak gidiyoruz denilerek 8.20 gösterildi ama umarım düşüşüde yükselişi gibi yavaş olur da kimsenin canı yanmaz...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 12 Eki 2011, 17:25 
desperado

desperado yazdı:
öyle görülüyor ki kısa süreli patron yükselişi de bu olsa gerek... bak gidiyoruz denilerek 8.20 gösterildi ama umarım düşüşüde yükselişi gibi yavaş olur da kimsenin canı yanmaz...

fısssssss... pembesi gitti tozu kaldı...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 13 Eki 2011, 19:26 
desperado

kimse de bu hisseden yokmu ya da şöyle böyle yorum yapacak... yine kimseciklerin olmadığı bir yerdemiyim yoksa :((

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 34 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.