Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 15 Ağu 2018, 06:05

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 34 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 13 Eki 2011, 22:37 

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
desperado merak etme hala taşıyoruz...hergün yazmıyım dedim...fiyatı bugün itibariyle 7.68 ....8 lirayı da geçti ama satış sinyalini almadığım için satmadım ...3 gündür bir düzeltme yaşıyoruz..Yarın ak mı kara mı belli olur...İnş ükselişe devam ederiz...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 15 Eki 2011, 22:36 
desperado

Ettiği teşekkür: 35
sokrat yazdı:
desperado merak etme hala taşıyoruz...hergün yazmıyım dedim...fiyatı bugün itibariyle 7.68 ....8 lirayı da geçti ama satış sinyalini almadığım için satmadım ...3 gündür bir düzeltme yaşıyoruz..Yarın ak mı kara mı belli olur...İnş ükselişe devam ederiz...

dediğiniz gibi 3 gün bir düzeltme hareketi yaptı son günü artı da kapattı ama önceki kapanışların aksine son anda 0.04 puan aşağıdan kapattı... satış sinyalini alamadım diyorsunuzda eğer tekniğe göre konuşuyorsanız bu tür hisselerde teknik grafik pek geçerli olmuyor ne yazık ki... ama sevindirici taraf şu anda bu hisse de benle beraber bir başkasının daha olduğunu bilmem... ama üzüntü verici taraf daha fazla gideceğini hatta taşınacağını bile düşünmüyorum... neden derseniz kimseye göstere göstere para yedirmezler burada... önümüzdeki hafta vedalaşacağım inşallah...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 19 Eki 2011, 14:11 

desperado yazdı:
sokrat yazdı:

dediğiniz gibi 3 gün bir düzeltme hareketi yaptı son günü artı da kapattı ama önceki kapanışların aksine son anda 0.04 puan aşağıdan kapattı... satış sinyalini alamadım diyorsunuzda eğer tekniğe göre konuşuyorsanız bu tür hisselerde teknik grafik pek geçerli olmuyor ne yazık ki... ama sevindirici taraf şu anda bu hisse de benle beraber bir başkasının daha olduğunu bilmem... ama üzüntü verici taraf daha fazla gideceğini hatta taşınacağını bile düşünmüyorum... neden derseniz kimseye göstere göstere para yedirmezler burada... önümüzdeki hafta vedalaşacağım inşallah...

Evet tekniğe göre diyorum...Sat sinyali almadım...Hala da almış değilim...Ve hisseyi taşıyorum hala...Teknik Grafik geçerli olmuyor diyorsunuz...Olabilir...Ama Benim bir kriterim var ona göre alır ona göre satarım..Anlayacagın daha o kriter yerine gelmedi satmam için.:)

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 25 Eki 2011, 12:42 

Samat bu gün itibariyle S.O.S veriyor yani bana göre ve sattım ...elinde olanlar baksın kontrol etsin hissesini...DEsperado sen de vardı sanırım...Dikkat et...

Herkesin bilgisi kendine ...Benim taktiğime göre bu kadar taşırım ...:D kimse etkilenmesin ben pek bişi bilmiyom ha:D

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 25 Eki 2011, 12:45 

Mreha teşk ettim sen gösterdin bu hisseyi var mı başka söyle hele D::D

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 22 Kas 2011, 01:31 

bence erken cıkmıisın

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 22 Kas 2011, 01:35 

Bence erken cıkmışsın Samat dan ben 5.80 den aldım bekliyorum borsadan fazla anlamam ama 6 ncı hissim iyidir :) 10 gün içinde 10 bini görür diye düşünüyorum

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 28 Kas 2011, 13:56 

hadi kızım öğleden sonra 9.46 bekliyorum

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 01 Ara 2011, 12:25 

% 70 bedelsız verecekmıs tavan olurmu acaba :)

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 03 Ara 2011, 19:58 
desperado

Ettiği teşekkür: 35
ataata yazdı:
% 70 bedelsız verecekmıs tavan olurmu acaba :)

nerden duyuyorsunuz böyle haberleri anlamadım ki ...böyle bir haber düşerse hemen vedalaşırım...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 12 Ara 2011, 10:36 

bu ne demek yardımcı olabılecek arkadaş varmı

AÇIKLAMA:
Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:

Şirket yönetim kurulumuz 08.12.2011 tarih ve 2011/22 sayı ile aşağıdaki kararları almıştır.

Yönetim kurulumuz Türkiye ve Dünya piyasalarında meydana gelebilecek dalgalanmalar nedeniyle şirketimize ait pay fiyatlarında meydana gelebilecek düşüşten şirket ortaklarımızın zarar görmesini önlemek amacıyla, Sermaye Piyasası Kurulunun 10.08.2011 tarih ve 26/767 sayılı ''Payları IMKB'de işlem gören şirketlerin kendi paylarını satın almaları sırasında uyacakları ilke ve esaslar'' kararını dayanak alarak gerekli durumlarda şirketimiz paylarının geri alımını yapmak üzere mevcudun oy birliği ile karar almıştır. Alınması planlanan pay miktarı yukarıda adı geçen karar gereği ödenmiş sermayenin %10'u olup alım için ödenecek maksimum tutar 1.220.000,00 TL'dir. Geri alınması muhtemel payların nominal tutarları, işlem tarihleri, sermaye oranı ve işlem tarihini içeren özel durum açıklamasını işlem tarihini izleyen iş günü içerisinde yapılmak suretiyle kamuoyu aydınlatılacaktır. Yönetim kurulumuz yapılan işlemlerle ilgili bilgileri ilk genel kurulda ortaklarımıza aktaracaktır.
Yukarıdaki açıklamalarımızın Sermaye Piyasası Kurulunun Seri: VIII, NO:54 sayılı tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimiz ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

Yukarıdaki Kararları Yönetim Kurulu OY BİRLİĞİ ile almıştır.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını; bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 13 Oca 2012, 20:06 

Aldığı teşekkür: 1
SARAY MATBAACILIK KAĞITÇILIK KIRTASİYECİLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. / SAMAT [] 29.12.2011 10:22:21

Sermaye Artırımına İlişkin Yönetim Kurulu Kararı

http://www.kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bild ... ?id=181016

http://www.kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bild ... ?id=181038

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 13 Oca 2012, 20:30 

SARAY MATBAACILIK KAĞITÇILIK KIRTASİYECİLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. / SAMAT [] 04.01.2012 14:10:01

http://www.kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bild ... ?id=181591

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 13 Oca 2012, 21:14 

RSI Göstergesi 70 değeri üzerine çıktığında aşırı alım, 30 altına indiğinde aşırı satım ve dip oluşturma şeklinde tanımlanır.
Hisse aşırı alım bölgesinden geri çekilme sonrasında RSI (Grafikte en alt bölüm) 05.01.2012 itibariyle 14 değeri altına inerek en düşük 13,2 görüldükten sonra yukarı yönelmiş ve 28,31 değerine ulaşmış.
Aşırı satım bölgesinden teknik düzeltme olarak değerlendirilebilir.

Resim

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 22 Haz 2012, 10:34 

"Sn.Üyelerimiz, SOHBET KÖŞE" miz adlı başlığımız açılmıştır.. Siz değerli üyelerimizin bilgisine arz olunur..Ne isterseniz var? En azından bir göz atınız.. Buyrun linki :http://www.hissetuyolari.com/viewtopic.php?f=44&t=568&start=210"

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 34 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 26 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.