Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 15 Ağu 2018, 06:05

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 32 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 04 May 2011, 23:02 
gencyönetici

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1
SAGYO - Sağlam GYO Hisse Senedi Yorumları

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 05 Tem 2011, 11:07 

Aldığı teşekkür: 0
sagyo da kimse yok mu?

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 06 Tem 2011, 08:41 

Bu şirket Ülker grubuna ait Saf GYO ile birleşmeleri gerçekleşti bu hareketlilik ondan

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 09 Tem 2011, 05:54 

Arkadaşlar 04.07.2011 pazartesi günü çocuğumun şansına tesadüfen 1.06 dan 27.000 adet sagyo hissesi aldım dayanamadım salı günü 1.20 den geri sattım.pişman olup tekrar perşembe günü 1.58 den 20.000 adet aldım uzun bir müddette satmam bunu niye yazdım derseniz sattıktan sonra arada 10.000 tl zararım oldu yani al sat karlı bir iş değildir kendinizi dinleyin başkasını dinlemeyin felaket tellallığı yapanlara kulak asmayın.önümüzdeki haftalarda hepimize bol kazançlar temennisi ile sabredelim sabır acıdır ama meyvası tatlıdır.ytd.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 09 Tem 2011, 11:32 
mhr55

cok riskli duruyor..

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 12 Tem 2011, 17:49 

sagyo hissedaşlarım sizlere selam ve bol kazançlar artık sagyomuza gömleği dar geliyor inşallah hepimizin yüzü gülüyor ve gülecek bence daha çok yolu ve beklentisi olan bir hissedeyiz değeri hiç bir şeyin ölçülemeyeceği bir hissedeyiz aman ha hissenizin her bir lotuna sahip çıkın derim kıymetini bilin dahada param olsa inadına sagyo hissesi ni şimdiki fiyatlardan bile alırdım.belirlediğim süper fiyata gelesiye kadar uzun sürede satmaya niyetim yok.kararı kendiniz verin.ytd.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 13 Tem 2011, 13:49 
Feast

Ettiği teşekkür: 1
Bu sagyo aynı gün alınıp satılamıyormu bir bilgi lütfen.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 13 Tem 2011, 17:27 

Sayın, Feast evet sagyo hissemizi nezaman istersen anında alırsın ancak satarken spk nın 15 gün bürüt takas yasağı 28 temmuza kadar devam ettiginden aldığın gün satamıyorsun ertesi gün yani salı alırsan tekrar aynı salı günü satamıyorsun bir gün sonra çarşamba satıyorsun [ky] küçük yatırımcı yani bizim gibileri korumak amacıyla bu yasak kondu.bizim için çok iyi ama günlükçü al satçılar için veya açığa satış yapanlar için kötü oldu.ama gecikmelide olsa parası nakiti olanlar için birebir alım fırsatıda veriyor.gelecegi ve beklentileri çok güzel bir hissedir sagyo ile 3 firma birleşmesi var Kasıma kadar şimdi bu beklentiler satın alınıyor birleşmeyle beraber sermayesi 1 milyar tl.olacak yani sizlerin anlayacağı bu hissemizin geleceği çok parlak 2011 yılının flaş hissesindeyiz.inanın abartmıyorum 093 krş.lardan 2.20 yi gören bir hissemizdir sagyo daha yolu ve beklentileri bitmemiştir.yine diyorum karar sizlerindir herkesin vereceği en mantıklı karar kendi vereceği karardır.benim 1.58 den yüklüce sagyo hissem var ekstra fiyata gelinceye kadarda satmam. karar sizin hepize selamlar.kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir vebale girmek istemem.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 13 Tem 2011, 18:32 
Feast

Ettiği teşekkür: 1
quote="Fakı 60"]Sayın, Feast evet sagyo hissemizi nezaman istersen anında alırsın ancak satarken spk nın 15 gün bürüt takas yasağı 28 temmuza kadar devam ettiginden aldığın gün satamıyorsun ertesi gün yani salı alırsan tekrar aynı salı günü satamıyorsun bir gün sonra çarşamba satıyorsun [ky] küçük yatırımcı yani bizim gibileri korumak amacıyla bu yasak kondu.bizim için çok iyi ama günlükçü al satçılar için veya açığa satış yapanlar için kötü oldu.ama gecikmelide olsa parası nakiti olanlar için birebir alım fırsatıda veriyor.gelecegi ve beklentileri çok güzel bir hissedir sagyo ile 3 firma birleşmesi var Kasıma kadar şimdi bu beklentiler satın alınıyor birleşmeyle beraber sermayesi 1 milyar tl.olacak yani sizlerin anlayacağı bu hissemizin geleceği çok parlak 2011 yılının flaş hissesindeyiz.inanın abartmıyorum 093 krş.lardan 2.20 yi gören bir hissemizdir sagyo daha yolu ve beklentileri bitmemiştir.yine diyorum karar sizlerindir herkesin vereceği en mantıklı karar kendi vereceği karardır.benim 1.58 den yüklüce sagyo hissem var ekstra fiyata gelinceye kadarda satmam. karar sizin hepize selamlar.kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir vebale girmek istemem.[/quote]

Teşekürler arkadaşım zaman ayırıp beni bilginle aydınlattığın için çok sagol.

En son Feast tarafından 15 Tem 2011, 16:14 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 14 Tem 2011, 11:34 

Dinamik olacağız

Birleşme sonrası Saf GYO’nun stratejisini de anlatan Avni Çelik, “Yeni projelere her an açık ve dinamik olacağız. Şu anda bünyemizde kira getirisi olan alışveriş merkezi bulunuyor. Bunu muhafaza edeceğiz. Herhangi bir yatırım sınırlaması getirmiyoruz” dedi.

Sağlam GYO’nun önerisiyle birleştik

Sinpaş GYO Yönetim Kurulu Başkanı Avni Çelik, Akasya projesinde 1500’ün üzerinde nitelikli konut inşa ettiklerini, belirterek, şunları söyledi: “Şirket 1 milyar liranın üzerinde bir piyasa değerine ulaştı. Sinpaş GYO ve Sağlam GYO borsada, Akkök gayrimenkul grubu da yakın zamanda borsaya girecek. Bu noktada 3’ümüzün ortak olduğu yapıyı GYO olarak planladık. Bu noktada Sağlam GYO’nun bir önerisi oldu ve birleşmeye karar verdik. İşlemlerin kasıma kadar tamamlanmasını bekliyoruz

alıntıdır

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 28 Tem 2011, 17:03 

Sagyo hissedaşlar, hareket başladı yolumuz uzuna benziyor çünkü bir haftadır yakıt ikmali yaptılar tabi bu arada sabrımızı zorladılar ama yinede pes etmedik ve etmeyeceğiz inadına sagyo diyorum herkese bol kazançlar kararınızı kendiniz verin.Ağustosun ilk haftaları bizlerin karlı haftası olsun sağlıcakla kalın kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir vebalden kaçarım ve korkarım.ytd

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 28 Tem 2011, 23:20 
mhr55

yarın bir tavan denemesi yapacaktır sonrasını valla bende bilmiyorum

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 Ağu 2011, 07:27 

sagyonun yükselmesi bitti gibi.bundansonra aşağı gidecektir.2,00 kadar çıktı.ancak boşalıverdi.1,49 dan 1,40 a sonra 1,27 ye düştü. daha 1 e kadar kadar düşebilir.
egcyh ve egcyo gibi aynı duruma düştü.2,00 dan 1 e kadar düştüler.hatek de 30 dan 7 ye kadar düştü. bu tip hisseler yatırımcısını iflas ettirdi.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 Ağu 2011, 13:44 

sagyo 1.seansta 1,27 den 1,17 ye 2.seansta 1,10 kadar düştü.1,00 kadar düşecek herhalde.tükendik.
ytd.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 15 Ağu 2011, 11:42 
sa80

Bir gazete haberinde borsada en çok kazandırması beklenenler gyo deniyordu.
Sagyo Ülker grubunda bı arada sağlam hareketini yaptı.
Ne dersiniz onu acikmidir?!

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 32 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 26 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.