Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 18 Eyl 2019, 03:12

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Forum kuralları

Yeni Üyelik Sistemi V.I.P ÜYELİK HAKKINDA DUYURU:

Sitemizin üyelerine sunduğu yeni bir hizmet başlığıdır. Herkese açık olan ve kurallar çerçevesinde kısıtsız bir forum/tartışma/bilgilenme ortamı sunan sitemizin , isteyen üyelere daha detaylı ve daha rahat bir forum ortamında bilgilenme ve tartışma olanağı sağlamak için hazırladığı, özel olarak gerçek kişi bilgileri ile katılınması gereken, normal üyeye kapalı özel bir forum ortamıdır.

Bilindiği üzere, sitemize isteyen herkes , istediği şekilde ve hiç bir gerçek bilgi verme mecburiyeti olmadan üye olabilmektedir. 2 yılı aşan süredir yapılan uygulamada, serbest forum ortamının getirdiği bir çok sıkıntıyı bütün üyelerimiz bizzat yaşamışlardır. Her türlü konu dışı diyalog, görüş belirten üyelerle polemikler, sitemizde hiçbir çıkar gözetmeden gönüllülük esasında bilgi veren değerli yorumcularımıza hakarete varan sataşmalar en temel sorunlardır. Sırf bu nedenle değerli yorumcularımızın sayfalarda yorum ve bilgilendirmelerinin giderek azaldığı da her kes tarafından görülmektedir

Bu nedenle sitemiz , katılımcıların gerçek kişi bilgileri ile ve çok az bir katılım payı ödeyerek katılabilecekleri özel bir VIP bölümü açmaya karar vermiştir. Katılımcıların kimliği site yönetimi tarafından biliniyor olacağı ve katılımcının kendi istek ve iradesi ile yapacağı maddi katkı nedeniyle de bu bölümün kavgasız, polemiksiz, ne istediğini bilen katılımcılardan oluşacağı, dolayısıylada seçkin ve kaliteli bir ortamın oluşacağı ve bu ortamda değerli yorumcularımızın da her hisse için her türlü soruya çok daha açık ve net yanıtlar verebileceği malumunuzdur.

VIP bölümüne katılmak sözleşmeyi okuyup kabul etmek, ve banka ödeme dekontunu vip@hissetuyolari.com adresine iletmeniz yeterli olacaktir. Sonrasinda kayit olurken sizden VIP UYELERİN BÖLÜMÜ baslikli forumdaki, UYELIK İŞLEMLERİ BASVURU FORM undaki bilgiler KAYIT esnasinda ZORUNLU olarak istenecektir. Daha ayrıntılı bilgi için gerekli duyurular yapılacaktır. Her türlü sorularınıza yanıt vermek için hazırız. VIP bölümünün katılımcılara büyük faydası olacağına inanıyoruz.
Saygılarımızla
Yönetim
Sayın üyelerimiz,
Son günlerde giderek artan yoğunluk, stres ve polemikler nedeniyle , bütün üyelerimize bazı site kurallarını yeniden hatırlatmak istiyoruz.
1- Her ne şekilde olursa olsun kesinlik içeren, okuyanları yönlendirip yanlış kararlar vermelerine neden olabilecek fiyat vermek,
2- Teknik ve temel analizlere, gerçek verilerle oluşturulmuş matamatiksel çalışmalara dayanmayan her türlü inecek çıkacak yorumları yapmak,
3- Mesnetsiz, asılsız, gerçeğe dayanmayan ve yönlendirmeye dayalı haber, yorum ve açıklamalar yapmak,
4- Kişi ve kuruluşlara hakaret, suçlama ve ithamlarda bulunmak,
5- Verilere ve tekniğe bağlı yorumlar yerine, duygulara bağlı yorum yaparak mesnetsiz sonuçlar çıkartmak,
6- Site içerisinde polemik, kavga, sürtüşme ve hakarete varan kavgalar çıkartmak ve bu kavgalara karışmak,
7- Bilgi paylaşımı yerine yönlendirmelerde bulunmak ve SPK düzenlemelerine aykırı yorumlarda bulunmak
KESİNLİKLE YASAKTIR. Bu tür davranışlara hiç bir zaman izin verilmemiştir , bundan sonra da izin verilmeyecektir.

Burada yazılan her türlü yazının, sadece yazanı bağladığını, doğruluğu konusunda hiç bir garantisinin bulunmadığını ve yazılanların sizi yanlış yönlendirerek hatalı kararlar almanıza ve zarar etmenize neden olabileceğini unutmayınız. Burada yazılan yorumlar sizlere doğru/yanlış çeşitli bilgiler verebilir, ancak hangi yazının doğru, hangi yazının yanlış bilgiler içerdiğini, ne bizim ne sizlerin bilmesi mümkün değildir. Bu nedenle lütfen yatırımlarınızı burada okuduğunuz yazılara göre değil, yasal yatırım uzmanlarına danışarak yönlendiriniz. Aldığınız her kararın tek sorumlusu sadece kendiniz olacağınızdan, lütfen her kararınızı , araştırarak, öğrenerek, kendi akıl süzgecinizden geçirerek veriniz.
Herkese bol kazançlar diliyoruz.
Saygılarımızla
Yönetim

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 847 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 57  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 24 Şub 2016, 18:18 
Analizci

Ettiği teşekkür: 482
Aldığı teşekkür: 8069
RHEAG SON GRAFİK GÖRÜNTÜ :

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 26 Şub 2016, 21:27 

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
sayın mrhea 2011 den buyana bu kagıtta beklemedeyim yani bir çok arkadas gibi zararda bekliyoruz.Sizden ricam ben öle profosyonel takipci değilim ve vip üyelik düşünmüyorum size zahmet buradanda bir kac bilgilendirme yaparsanız sevinirim.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 26 Şub 2016, 22:28 

Ettiği teşekkür: 103
Aldığı teşekkür: 661
Yanlislikla benim basliga koymusum Sn Turgo. Buraya koyacaktim.VIP ten paylasim istemistin
Vip gecen haftadan alintidir. DXIAL i 0.23. DXDFJ yi 0.19 gönderip. Dün tekrar 0.8 den ikisindede Sanal olarak mallandim. YTD

TURGO kardes gecen gün VIP ten paylasim yapin diye yazmistin. Silmissin heralde yazini. Moderatörler yapmamis ama ben yapayim bari. Vip gecen haftadan alintidir. DXIAL i 0.23. DXDFJ yi 0.19 gönderip. Dün tekrar 0.8 den ikisindede Sanal olarak mallandim. YTD

melmes yazdı:
Endi yazdı:
melmes yazdı:
Üstad gecen haftaki DAX analizinizden sonra DXDFJ 0.8 ve DXIAL 0.7 maliyetli.
Hala elimde mevcuttur. Sizden bu konuda bir yol haritasi cizmenizi rica edecektim Suan %110 üstü 1 haftada KAR var.

Sn. Mlemes,

Allah berket versin.. :)

DXIAL leri bence gönderin.. Sıcak tutar cebinizi..

DXDFJ leri ise 0,65 e kadar tutmak cebinizi oldukça ısıtabilir..

hocam dxial 0.25 ve DXDFJ 0:21 HALA ELIMDE

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 26 Şub 2016, 23:34 

Turgo Kardes,

Rheag 0.88 lerden beri VIP sanal listede Takip edilmekte. Sanirim en az 100 defa bugüne kadar, VIP Sanal listede trade yapmislardir. En son 17 subatta yapilan islem asagida. Umarim Yönetimden ceza yemem :)

Eklenti:
rheag.PNG
rheag.PNG [ 108.65 KiB | 1022 kere görüntülendi ]

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 27 Şub 2016, 10:38 
MReha

Ettiği teşekkür: 325
Aldığı teşekkür: 1792
Dünya devi Ericsson'dan Türkiye atılımı
27.2.2016

İsveçli telekom devi Ericsson, Türkiye’de baz istasyonu üretimi için kolları sıvadı.

İsveçli telekom altyapı ekipmanları üreticisi Ericsson, Türkiye’de baz istasyonu üretimine hazırlanıyor. 4.5G’de yerlilik oranının yüzde 40’a çıkarılması sonrasında Türkiye’de baz istasyonu üretimi düşündüğünü açıklayan Ericsson, bu yatırımında son aşamaya geldi. İspanya Barselona’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nde açıklama yapan Ericsson Ortadoğu ve Kuzeydoğu Afrika Başkanı Rafiah İbrahim, Türkiye’de üretime geçmek için baz istasyonu donanımı üreten yerel iş ortaklarıyla görüştüklerini söyledi. İbrahim, şunları söyledi:

YEREL ORTAK ARIYORUZ

“Üretime geçmek için bazı kriterler gerekiyor. Doğru iş ortağı, aynı zamanda pazarda yeterli hacmin olması gibi... Bu süreçler üzerinde çalışıyoruz. Ben bu sürecin sonucunun olumlu olacağını düşünüyorum. Ancak bir baz istasyonunun farklı parçaları var. Hangi parçanın üretileceği konusunda karar vermek gerekiyor. Doğru yerel iş ortağını bulduğumuz anda hemen üretime geçeceğiz. Bu bizim için büyük bir karar. Çünkü bu sadece yerel pazara yönelik bir üretim olmayacak. Üzerinde çalışmamız gereken pek çok detay var. Zamanlamasını benim açımdan söylemek zor ama bu yıl içinde Türkiye’de üretime başlamamız gerekiyor.” Türkiye’de 4.5G’ye geçişi de değerlendiren İbrahim “Türkiye, nisanda başlayacak 4.5G için hazır. İş dünyası açısından da teknolojik dönüşüm gerekiyor. Şu anda ülkede içerik tüketimi çok fazla. Veri indirme ve yükleme oranları ciddi artmış durumda. Bu nedenle hızların da bir an önce artması gerekiyor. Yeni teknolojiye geçiş, kullanımı ve uygulamaları artan nesnelerin interneti, makineler arası iletişim açısından da önemli. Türkiye bence doğru zamanda bu teknoljiye geçiyor” dedi.

5G İÇİN İŞBİRLİĞİ YAPIYORUZ

4G’den sonraki teknoloji olan 5G üzerinde de çalışmalarını sürdürdüklerini belirten İbrahim, 5G konusunda bölgede şimdiden beş operatörle işbirliğine gittiklerini ve bunlardan birinin Turkcell olduğunu söyledi. İbrahim, “2018’de cep telefonları hazır hale gelecek. Şu anda ‘neredeyiz, bu teknoloji nasıl evrimleşecek, neler yapılmalı, nasıl hazırlanmalı, nasıl cihazları desteklemeli’ aşamasındayız. İşbirliklerimizi artıracağız” dedi.

Bu yazılanlar varsayımlara dayalı hayali senaryolardır. Hiç bir kesinlik yoktur ve yatırım tavsiyesi değildir. Bir hissede kâr ettiğiniz anda satmamanın sorumluluğunu bana yüklemeyiniz. Bu yorumlara göre hareket ederseniz zarar edebilirsiniz.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 01 Mar 2016, 12:24 

Ettiği teşekkür: 19
Aldığı teşekkür: 8
murat hocam ben bi hesap yaptim bu hisse icin 2.50 defter degeri + yuzde 40 yerli olma zorunlulugu= = 2.90 ++ 3.50 de bizden calinan ==6.40 ediyor hesabimin hepsimi yanlis biraz olsun dogrusu varmi yada tamem dogru bi hesapmidir saygilar sunarim :))

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 01 Mar 2016, 12:50 
MReha

Ettiği teşekkür: 325
Aldığı teşekkür: 1792
turgo yazdı:
murat hocam ben bi hesap yaptim bu hisse icin 2.50 defter degeri + yuzde 40 yerli olma zorunlulugu= = 2.90 ++ 3.50 de bizden calinan ==6.40 ediyor hesabimin hepsimi yanlis biraz olsun dogrusu varmi yada tamem dogru bi hesapmidir saygilar sunarim :))

Senin hesaptan devam edelim :) ,,
6.40 dan 2 lirayı Onur Takmak komisyonu diye çıkalım, 1 lira tahtayı yöneten speklere verelim, kaldı 3.40. Borçları ve son bilançodaki zararı da düş, elde var 1.80 , Rheag nin risk payı olarak da 50 kuruş düşelim 1.30 kalır. Netaş dan gelecek diye beklediğimiz 55 kuruşu da ekleyince 1.85.. Rheag zedelik payı olarak speklerin ve patronların ne kadar insafa geleceğini bilemem, ama 1.85 den yağmur ve fırtına payı olarak 30 kuruş düşsek 1.55 buluruz ki, şu an zaten 1.58 :) ..... Geriye herkesin umuduna biçeceğimiz değer kalıyor , o da 50 kuruş ile 5 lira arasında değişiyor. :)
Şaka bir yana :) , bence hesap yapmak için henüz erken. Bu pilav daha çok su kaldırır. Rheag , her şey yolunda giderse 2 lira seviyeleri (üzeri speklere kalmış) hesaplanabilir. Ama en ufak bir negatif etken de 1 liraya da dönebilir.

Bu yazılanlar varsayımlara dayalı hayali senaryolardır. Hiç bir kesinlik yoktur ve yatırım tavsiyesi değildir. Bir hissede kâr ettiğiniz anda satmamanın sorumluluğunu bana yüklemeyiniz. Bu yorumlara göre hareket ederseniz zarar edebilirsiniz.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 01 Mar 2016, 14:28 
Endi

Ettiği teşekkür: 1528
Aldığı teşekkür: 2305
MReha yazdı:
turgo yazdı:

6.40 dan 2 lirayı Onur Takmak komisyonu diye çıkalım, 1 lira tahtayı yöneten speklere verelim, kaldı 3.40. Borçları ve son bilançodaki zararı da düş, elde var 1.80 , Rheag nin risk payı olarak da 50 kuruş düşelim 1.30 kalır. Netaş dan gelecek diye beklediğimiz 55 kuruşu da ekleyince 1.85.. Rheag zedelik payı olarak speklerin ve patronların ne kadar insafa geleceğini bilemem, ama 1.85 den yağmur ve fırtına payı olarak 30 kuruş düşsek 1.55 buluruz ki, şu an zaten 1.58 :) ..... Geriye herkesin umuduna biçeceğimiz değer kalıyor , o da 50 kuruş ile 5 lira arasında değişiyor. :)
Şaka bir yana :) , bence hesap yapmak için henüz erken. Bu pilav daha çok su kaldırır. Rheag , her şey yolunda giderse 2 lira seviyeleri (üzeri speklere kalmış) hesaplanabilir. Ama en ufak bir negatif etken de 1 liraya da dönebilir.

VAY VAY.. NE HESAP.. OLDUKÇA ARİTMETİK, KOLLEKTİF, KARIŞIK, SİHİRBAZLIK İÇEREN bir hesap.. pufff... yaf bu RHEAG ne biçim bir hisseymiş be ya.. :)

Sn. Mreha ya saygılar bu arada.. bu kadar kahrını çekit bu hissenin ve yazılarının. umarım tez vakte kerahate miydi keravete miydi... işte .. umarım ona ulaşır.. :)

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 01 Mar 2016, 20:46 

MReha yazdı:
turgo yazdı:

Hocam cok tesekkur ederim çözdüm ben bu mamamatiki anladımki beş lira elli kuruş edermiş bu hissekaat esprine sağlık:))

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 01 Mar 2016, 22:52 

0.8 alinan DXDFJ 0.17 suan yarin 0.30 acar heralde. DXDIAL 0.23 suan yarin 0.40 acar heralde.
Büyük Üstad VIP Varant yorumcusu Endiye selamlar olsun. Emegine saglik hocam.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 07 Mar 2016, 19:53 

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
15 milyon zarar da nedir. bu adam kendi şirketini soymuyorsa ben bir şey bilmiyorum arkadaş. adam netaştan gelecek parayı hissedera yedirmemek için cebine koymaya başladı. kafamdakilere inanmak istemiyorum ama hep haklı çıkıyorum maalesef. netaş satılsa, para kasaya girerken 60 milyon geçmiş dönem zararlarına sayılır (satılana kadar belki de daha fazla) ve kalan para hisseyi coşturacak bir girişim yapmaya yetmez. hooop gelsin bir tahsisli sermaye artırımı ama bilmem kaç yıl sonra. bence bu hisse 1.60.170 bandında sağlamcılar için serüvenini tamamlamıştır. pd/dd 2.50 yi geçmiştir yazılan zararla. tabi pd/ddnin 5 oldugu anlarıda gördük ama bundan fazlası kesinlikle heyecen atraksiyondur. rehadan hatırı sayılır para kazanmak için saat gibi kalp lazım. herkesi dikkat etmeye çağırıyorum bu cahil halim ile. bilgisizliğim ve cahilliğim için şimdiden özür dilerim

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 07 Mar 2016, 19:58 
Endi

Ettiği teşekkür: 1528
Aldığı teşekkür: 2305
Endi yazdı:
Rheag..

Umarım altından kötü koku ve sonuçlar çıkmaz ama bugün ardı ardına yapılan açıklamalar şüphe uyandırıcı tesadüfler olarak değerlendirilmelidir diye düşünüyorum.

Aynı gün içinde bu kadar açıklama... Pes yani..

Çok değişik değerlendirmeler getirilebilir bu duruma :

1- Netas satışı olmadı, ya da sorun var ki bu kadar uzun süren bir satış süreci oldu ve sadece görüşmeler sürüyor gibi ortaya karışık bir açıklama geliyor OEP ten. Sanırım oda zoraki açıklamalar.
2- Niye bir firma (Rheag), üstelik çok da göz önünde olmasına rağmen SPK dan 2 defa uyarı almayı göze alıyor. Bu sorunun cevabı çok önemli. ???
3- Acaba Netaş ı satın almak isteyen firmalar Rheag ın etkisini ortadan kaldırmaya mı çalışıyorlar ya da neyse işte ??? Bir sürü soru??...

Belki devamı gelir...

Bu hisse daha anlaşılan bir süre daha gündemimizde yer almaya devam edecek...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 07 Mar 2016, 22:11 

Ettiği teşekkür: 125
Aldığı teşekkür: 83
Sahsi görüşum. Netas paylarini satmayi dusunmuyorlar. Sadece Spk uyarilarin ardindan zaman kazanmak icin muhtemel alicilarla diye zaman geçiriyorlar. Zaten onur takmak bir yatırimın en az 5 yil olmasi ile ilgili demecleri bulunmakta. Baska bir boyutu daha var. Rheag kendi ortagi onur beyi dinlemiyorki dinlese idiler sirket cok daha buyumus olacakti. Ornegin netasta hisse satisi oldugunda onur bey hisse fiyatinin satisi ile ilgili demecinde iyi bir satis stratejisi olmadigi soyledi, dolayisi ile onurun dinlenmedigi ortada. Ucuncu boyutu ise kendi sahsim icin soyluyorum ben satisi gormeden asla lotlarimi satmayacagim. 18 ay da bekleyecegim. Kimseyi etkilemek istemiyorum tamamiyla sahsi gorusumdur

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 09 Mar 2016, 10:43 

.TAS. HAL. MARFERİ FERİBOTLARI DENİZCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.Yatırım Değeri 1.562.480 TL / Yatırımların Enflasyona Endekslenmiş Değeri 2.034.722 TL / Grup İçi Oranlar 2,73
.RML LOJİSTİK VE DENİZCİLİK HİZMETLERİ SAN. VE TİC. A.Ş. Yatırım Değeri 14.707.421 TL /Yatırımların Enflasyona Endekslenmiş Değeri 17.842.700 TL /Grup İçi Oranlar 23,91

arkadaslar dun izmirde aciklanan izmir selanik gemi tasimaciligi anlasmasi sonucu yukaridaki rheag sirketlerine bir pay cikarmi acaba ?saygilar.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 09 Mar 2016, 11:27 
Analizci

Ettiği teşekkür: 482
Aldığı teşekkür: 8069
turgo yazdı:
.TAS. HAL. MARFERİ FERİBOTLARI DENİZCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.Yatırım Değeri 1.562.480 TL / Yatırımların Enflasyona Endekslenmiş Değeri 2.034.722 TL / Grup İçi Oranlar 2,73
.RML LOJİSTİK VE DENİZCİLİK HİZMETLERİ SAN. VE TİC. A.Ş. Yatırım Değeri 14.707.421 TL /Yatırımların Enflasyona Endekslenmiş Değeri 17.842.700 TL /Grup İçi Oranlar 23,91

arkadaslar dun izmirde aciklanan izmir selanik gemi tasimaciligi anlasmasi sonucu yukaridaki rheag sirketlerine bir pay cikarmi acaba ?saygilar.

Sayın turgo;

* Şirket, 15 Temmuz 2011 tarihinde kamuya açıkladığı üzere, RML International’ın işlettiği Yunanistan ile İtalya arasındaki
RO-PAX hattını, Yunanistan'daki olumsuz politik ve ekonomik piyasa koşulları nedeniyle ekonomik durum değerlendirmesi
tamamlanıncaya kadar durdurmuştur
. RML International’ın faaliyetlerinin durdurulması nedeniyle 31 Aralık 2015 tarihi
itibariyle gerçeğe uygun değeri sıfır olarak kayıtlara alınmıştır.

* Şirket tarafından 10 Mayıs 2012 tarihinde kamuya açıklandığı üzere, Şirket’in bağlı ortaklıklarından RML 10 Mayıs 2012
tarihinde, kara taşımacılığı projeleri için satın aldığı 14 adet çekiciyi devrederek faaliyetlerini durdurmuştur. RML’nin
faaliyetlerinin durdurulması nedeniyle 31 Aralık 2015 tarihi itibariyle gerçeğe uygun değeri sıfır olarak kayıtlara alınmıştır.

* Marferi’nin 9 Ağustos 2011 tarihli Olağanüstü Genel Kurul toplantısında Yönetim Kurulu'nun yapmış olduğu
değerlendirmeler çerçevesinde, Marferi’nin faaliyetlerine devam etmesinde ticari bir fayda görülmediğinden, tasfiyeye
girmesine oy birliği ile karar verilmiştir.
Marferi’nin faaliyetlerinin durdurulması nedeniyle 31 Aralık 2015 tarihi itibariyle
gerçeğe uygun değeri sıfır olarak kayıtlara alınmış
--------------------------------------------------------------------------------

Yukarıdakiler şirketin son açıklamaları. Zaten bu iki şirketin defterini 2011-2012'de kapamış, külliyen zarar olarak sineye çekmiş.

Gazetelerde flaş haber olarak giren Dentistanbulu satın alanlar da iflas etmiş, alacağın tahsili için mahkemelik olmuştur.

Sizin bahsettiğiniz şirketler ise Faaliyette olmayan şirkete pay çıkmayacağı malumunuzdur.

Kala kala elde OEP NETAŞ payı ve SETA. Bilançoya baktığımızda Genel yönetim giderleri 3.89 milyon TL, Esas Faaliyetlerden zarar da 10.9 milyon tl.
Şirketin tek kurtuluşu OEP PAYLARINI satmak ve bunu da sürekli kamuoyuna deklare ediyor. BIST Yönetimi de RHEAG'ı uyardı, artık olmazsa olmaz koşul OEP Paylarının satışı.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 847 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 57  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 18 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.