Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 22 Ağu 2019, 18:03

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 10 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: OZKGY - Özak GYO A.Ş.
Gönderilme zamanı: 07 Mar 2012, 20:40 

Ettiği teşekkür: 568
Aldığı teşekkür: 199
OZKGY - Özak GYO A.Ş. Hisse Yorumlari.

Başa Dön

Mesaj Başlığı: Re: OZKGY - Özak GYO A.Ş.
Gönderilme zamanı: 05 Kas 2012, 00:32 
Big_Boss

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 58
9 aylık bilançosu henüz açıklanmayan hisse cuma günü endeksin 1100 puanlık düşüşünde sağlam durdu. kısa-orta vade indikatörlerin aşırı satım bölgesinde olması ve 2.44 ten başlayan düşüşün hacimsiz olması hissenin tepki yükselişi yapabileceği sinyalini veriyor..5.2 milyon lot 2.50 den 5.3 milyon lot 2.19 dan ortaklar arasında el değiştirdi. 1.95-2.04-2.14-2.49 önündeki kademeleri, hacimle beraber bu noktalar takip edilebilir, dirençler hacimli kırılırsa bir sonraki direnç beklenebilir....ytd

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 09 Kas 2012, 11:34 
Endi

Ettiği teşekkür: 1527
Aldığı teşekkür: 2305
Big_Boss yazdı:
9 aylık bilançosu henüz açıklanmayan hisse cuma günü endeksin 1100 puanlık düşüşünde sağlam durdu. kısa-orta vade indikatörlerin aşırı satım bölgesinde olması ve 2.44 ten başlayan düşüşün hacimsiz olması hissenin tepki yükselişi yapabileceği sinyalini veriyor..5.2 milyon lot 2.50 den 5.3 milyon lot 2.19 dan ortaklar arasında el değiştirdi. 1.95-2.04-2.14-2.49 önündeki kademeleri, hacimle beraber bu noktalar takip edilebilir, dirençler hacimli kırılırsa bir sonraki direnç beklenebilir....ytd

Big_Boss dost, selamlar.

OZKGY ile ilgili güncel görüşleriniz varsa paylaşmanız ricasıyla.

Takipteyim ben de. Az miktarlarda 1,85-1,89 arası alım yaptım.

Saygı ve sevgi ile kal.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 09 Kas 2012, 15:48 
Big_Boss

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 58
endi yazdı:
Big_Boss dost, selamlar.

Saygı ve sevgi ile kal.

Dostum merhabalar...Hisse hoş bir hisse ama işlem hacmi yok denecek kadar az...Durum böyle oluncada 3-5 bin lotla kademe atlıyor...1.90 destek diyorsun toplamda 5 bin lirayla 1.85 görebiliyor.. :) hal böyle oluncada tekniğe uygun hareket etmiyor...Bence 2.00 liranın altında toplanabilir ama ne kadar bekletir bilinmez... Yüklü girilmez...Bilanço güzel ama beni tek düşündüren nokta çok genç bir şirket olması...Diğer hisselerden alınan karlarla bir miktar kenara atmaya uygun görünüyor şimdilik...ytd

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 09 Kas 2012, 15:59 
Endi

Big_Boss yazdı:
endi yazdı:
Big_Boss dost, selamlar.

Saygı ve sevgi ile kal.

Dostum merhabalar...Hisse hoş bir hisse ama işlem hacmi yok denecek kadar az...Durum böyle oluncada 3-5 bin lotla kademe atlıyor...1.90 destek diyorsun toplamda 5 bin lirayla 1.85 görebiliyor.. :) hal böyle oluncada tekniğe uygun hareket etmiyor...Bence 2.00 liranın altında toplanabilir ama ne kadar bekletir bilinmez... Yüklü girilmez...Bilanço güzel ama beni tek düşündüren nokta çok genç bir şirket olması...Diğer hisselerden alınan karlarla bir miktar kenara atmaya uygun görünüyor şimdilik...ytd

Teşekkür ediyorum Big dostum.

Başa Dön

Mesaj Başlığı: Cvp: OZKGY - Özak GYO A.Ş.
Gönderilme zamanı: 26 Kas 2012, 10:36 

Ettiği teşekkür: 154
Aldığı teşekkür: 1085
OZKGY

Eklentiler:
OZGKY.PNG
OZGKY.PNG [ 69.03 KiB | 1288 kere görüntülendi ]

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 26 Kas 2012, 16:08 
Endi

Patron 1,90'dan özel emirle 5 milyon küsur lot hisse alıyor. Hisse yerinde saymaya devam.

Yani. ??

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 14 Ara 2012, 09:42 
Endi

***OZKGY***ÖZAK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

Ortaklığın Adresi : Atatürk Bulvarı 13.Cd. 34Portall Plaza K.2/3 İkitelli OSB 34494, Başakşehir - İstanbul

Telefon ve Faks No. : Tlf: (212) 486 36 50, Fax: (212) 486 01 21

Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : Tlf: (212) 486 36 50, Fax: (212) 486 01 21

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Açıklama mı? : Hayır

Özet Bilgi : Emlak Konut GYO A.Ş-İstanbul Kartal Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi İhalesi

AÇIKLAMA:

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. oluşturduğu ortak girişim (ortak girişim firmaları aşağıda yazılıdır) ile EMLAK KONUT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. tarafından ihalesi yapılan "İstanbul Kartal Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi"nin 13.12.2012 tarihinde yapılan birinci oturumuna katılarak teklif vermiştir.

Ortak Girişim Grubumuzun Emlak GYO A.Ş. tarafından yeterli bulunması halinde yine Emlak GYO A.Ş. tarafından bildirilecek bir tarihte yapılacak olan ihalenin Pazarlık - Açık Artırma bölümünü içeren 2. Oturuma davet edilecektir.

Tasarruf sahiplerimizin ve kamuoyunun bilgilerine sunulur.

Ortak Girişim Grubu Firmaları :

Ticaret Ünvanı Ortaklıktaki Ünvanı Ortaklıktaki Hisse Oranı

ÖZAK GAYRİMENKUL YATIRIM
ORTAKLIĞI ANONİM ŞİRKETİ Pilot Ortak 98%

ELİF EMLAK YATIRIMLARI
SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Özel Ortak 1%

GÜRTAŞ YAPI ENDÜSTRİ
VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Özel Ortak 1%

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

IMKB

(14/12/2012 - 09:40:08)

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 14 Oca 2013, 12:55 
Endi

OZKGY. :)

Detaylı bilgiler için link : http://kap.gov.tr/yay/Sirket/sirket.aspx?sirketId=1575

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 23 Oca 2013, 14:45 

Ettiği teşekkür: 11
Aldığı teşekkür: 121
DAVACI AYTUR TURIZM YATIRIM ISLETME SAN. VE TIC. A.S. TARAFINDAN, SIRKETIMIZIN
BAGLI ORTAKLIKLARINDAN AKTAY TURIZM YATIRIMLARI VE ISLETMELERI A.S. ALEYHINDE
BAKIRKOY 2. ASLIYE TICARET MAHKEMESI NEZDINDE, AKTAY TURIZM YATIRIMLARI VE
ISLETMELERI A.S.'NIN 2012/400 ESAS SAYILI DAVA ILE ILGILI OLARAK 22.01.2013
TARIHINDE YAPILAN DURUSMADA, 1-DAVACI TARAFIN TANIK DINLETME TALEBININ
REDDINE, 2-TARAF VEKILLERINE BILIRKISI INCELEMESI VE SECILECEK BILIRKISILERLE
ILGILI BEYANDA BULUNMAK UZERE 1 HAFTA KESIN SURE VERILMESINE, KESIN SURE
ICERISINDE BEYANDA BULUNULMADIGINDA BILIRKISILERIN RESEN ATANMASINA, 3-DAVALI
TARAFIN HARCLA ILGILI ITIRAZI YERINDE OLMADIGINDAN REDDINE, 4-BU NEDENLERLE
DURUSMANIN 12/03/2013 GUNU SAAT 10:40'A BIRAKILMASINA, KARAR VERILMISTIR.
TASARRUF SAHIPLERIMIZIN VE KAMUOYUNUN BILGILERINE SUNULUR. YUKARIDAKI
ACIKLAMALARIMIZIN, SERMAYE PIYASASI KURULU'NUN SERI: VIII, NO:54 SAYILI
TEBLIGINDE YERALAN ESASLARA UYGUN OLDUGUNU, BU KONUDA/KONULARDA TARAFIMIZA
ULASAN BILGILERI TAM OLARAK YANSITTIGINI, BILGILERIN DEFTER, KAYIT VE
BELGELERIMIZE UYGUN OLDUGUNU, KONUYLA ILGILI BILGILERI TAM VE DOGRU OLARAK ELDE
ETMEK ICIN GEREKLI TUM CABALARI GOSTERDIGIMIZI VE YAPILAN BU ACIKLAMALARDAN
SORUMLU OLDUGUMUZU BEYAN EDERIZ.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 10 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.