Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 16 Oca 2019, 20:38

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 27 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 16 Şub 2012, 16:28 

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1
16/02/2012 - 16:11
*ÖZBAL ÇELİK BORU'NUN VERGİ DAİRESİNE SUNDUĞU TABLODA 2011 YILI DÖNEM ZARARI 9.218.152 TL

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 27 Tem 2012, 14:25 

Ettiği teşekkür: 181
Aldığı teşekkür: 74
AÇIKLAMA:

Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:

Şirketimiz, T.C. Bursa Büyükşehir Belediyesi , Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü'nün, Spiral kaynaklı Çelik Boru alımı için açmış olduğu ihaleyi kazanmış olup , toplam işin bedeli USD 2.119.516 karşılığı yaklaşık kdv dahil 3.833.553 TL'dir.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

IMKB

(27/07/2012 - 15:24:42)

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 30 Tem 2012, 12:07 

Ettiği teşekkür: 181
Aldığı teşekkür: 74
AÇIKLAMA:

Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:

Şirketimiz, Spiral Kaynaklı Çelik Boru üretimi için yurtiçinden iki adet sipariş almıştır.
İşlerin toplam bedeli 2.310.556,37 USD karşılığı, yaklaşık cari piyasa kurlarından kdv dahil TL 4.192.504,53 olup, teslim süresi 2013 yılı olarak hedeflenmektedir.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

IMKB

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 16 Eki 2012, 15:46 
Big_Boss

Aldığı teşekkür: 58
Bir Erbosan kadar temelleri sağlam olmasada, yatırımlarla kapasitenin iki katına arttırılması ve maliyet düşürücü yatırımların bu yıl devreye girecek olması ilerleyen dönemlerde bilançoda olumlu etkiler gösterebilir. Son dönem kazanılan ihaleler şirket açısından olumlu. 1.90 üzerinde tutunmaya devam edebilirse bu seviyeden tepki yükselişi başlatabilir. 1.90 altı kapanışlara stop koyarak takip edilmeli. 1.90 üzeri 2.02-2.14-2.38 denemesi yapabilir...ytd

En son Big_Boss tarafından 03 Kas 2012, 20:34 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 22 Eki 2012, 10:44 

Ettiği teşekkür: 94
Aldığı teşekkür: 638
Mr.Shadow yazdı:
Bir Erbosan kadar temmelleri sağlam olmasada, yatırımlarla kapasitenin iki katına arttırılması ve maliyet düşürücü yatırımların bu yıl devreye girecek olması ilerleyen dönemlerde bilançoda olumlu etkiler gösterebilir. Son dönem kazanılan ihaleler şirket açısından olumlu. 1.90 üzerinde tutunmaya devam edebilirse bu seviyeden tepki yükselişi başlatabilir. 1.90 altı kapanışlara stop koyarak takip edilmeli. 1.90 üzeri 2.02-2.14-2.38 denemesi yapabilir...ytd

Dostum artik senin yazdigin hisseleri iyice analiz edecegim. Helal Sana. 2.02 yi gecti ama tutunamadi. ikinci bir dalga gelir gibime geliyor bakalim ne olacak. YTD.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 03 Kas 2012, 20:45 
Big_Boss

Aldığı teşekkür: 58
1.90 altı kapanış yapan hisse, endeks düzeltmesi devam ederse 1.80-1.83 aralığına kadar çekilebilir. Hisseden güzel birşeyler beklemek için 2.00 üzeri kapanışı görmek lazım,gün içi yükselişler 1.95 direncinden dönüyor..2.00 üzeri kapanışlarda 2.30-2.60 denemesi yapabilir...ytd

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 20 Eyl 2013, 13:58 

Ettiği teşekkür: 526
Aldığı teşekkür: 37
baba merhaba nasılsın iyimisin
son bi yorum varmı

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 01 Eki 2013, 18:17 

Ettiği teşekkür: 65
Aldığı teşekkür: 346
Pazar ve pazartesi günkü hisse araştırmalarımda ÖZBAL karşıma çıkmıştı. Analizlere göre bir hareket yapacağını fark etmeme rağmen şirketi tanımadığımdan alım yapmadım. Bugün tavanı gördü. Aynı hızla da indi. Enteresan olan ise şu, kağıt birinci seansta 1,5 mil lot işlem miktarı yapmış. Üstelikte tavana yakın AO ile. ikinci seansta ciddi satış yemiş. Gene 1,5 mil lot civarında işlem miktarı var. Şimdi ilk seansta alıp, ikinci seansta kağıttan umudunu kesip bir an önce kaçma düşüncesiyle zararına satışlar olduğunu varsaysamda, nihayetinde toplamda 3 mil lot işlem miktarı var. Hadi bunun 500 binini aldı korktu sattı bazıları diyelim. 2,5 mil lot işlem miktarı. Zaten 5 mil küsür dolaşımdaki hisse adedi. Bugüne kadar gördüğü en düşük değerin 1,38 olduğunu düşünürsek, bunun da yakın bir geçmişti olduğunu hesaba katarsak 1,50 altında maliyetli kaç lot var acaba?
Bunları değerlendirdikten sonra açıkçası kağıdın yönünü çok kestirememekle beraber, bir operasyon hazırlığı olacağı düşüncesi bana ağır basıyor. Takasların da incelenmesi sonrasında durum biraz daha net olacaktır diye düşünüyorum. 1,66 kırılırsa 1,92 hedefi verilebilir. Orayı da kırarsa 2,22 ve 2,48 gündeme gelir. Eğer düşündüğüm gibiyse bugün hareketlerin sonunda bu seviyeleri görebilir. Yok benim düşündüğüm gibi değilse, bugün birilerinin canını fena yaktılar demektir. Saygılar.
KYTD....

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 01 Eki 2013, 20:54 

Ettiği teşekkür: 144
Aldığı teşekkür: 1031
Geduld yazdı:
Pazar ve pazartesi günkü hisse araştırmalarımda ÖZBAL karşıma çıkmıştı. Analizlere göre bir hareket yapacağını fark etmeme rağmen şirketi tanımadığımdan alım yapmadım. Bugün tavanı gördü. Aynı hızla da indi. Enteresan olan ise şu, kağıt birinci seansta 1,5 mil lot işlem miktarı yapmış. Üstelikte tavana yakın AO ile. ikinci seansta ciddi satış yemiş. Gene 1,5 mil lot civarında işlem miktarı var. Şimdi ilk seansta alıp, ikinci seansta kağıttan umudunu kesip bir an önce kaçma düşüncesiyle zararına satışlar olduğunu varsaysamda, nihayetinde toplamda 3 mil lot işlem miktarı var. Hadi bunun 500 binini aldı korktu sattı bazıları diyelim. 2,5 mil lot işlem miktarı. Zaten 5 mil küsür dolaşımdaki hisse adedi. Bugüne kadar gördüğü en düşük değerin 1,38 olduğunu düşünürsek, bunun da yakın bir geçmişti olduğunu hesaba katarsak 1,50 altında maliyetli kaç lot var acaba?
Bunları değerlendirdikten sonra açıkçası kağıdın yönünü çok kestirememekle beraber, bir operasyon hazırlığı olacağı düşüncesi bana ağır basıyor. Takasların da incelenmesi sonrasında durum biraz daha net olacaktır diye düşünüyorum. 1,66 kırılırsa 1,92 hedefi verilebilir. Orayı da kırarsa 2,22 ve 2,48 gündeme gelir. Eğer düşündüğüm gibiyse bugün hareketlerin sonunda bu seviyeleri görebilir. Yok benim düşündüğüm gibi değilse, bugün birilerinin canını fena yaktılar demektir. Saygılar.
KYTD....

Değerli Kardeşim;
Aynen düşündüğün gibi, birilerinin canını fena yakmışlar gibi. Global 6.096.152 lotun 1.667.448 lotunu bugün dağıtmış piyasaya. Bunun yarısı tamamen küçüklere pas pas edilmiş. Bugün grup değişimi yaşayan hisselerde sert hareketler oldu ve kimisi toplanırken, kimisindede büyükler bunu bir satış fırsatı olarak gördüler. Hayırlısı bakalım.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 03 Eki 2013, 14:22 

Ettiği teşekkür: 526
Aldığı teşekkür: 37
Geduld yazdı:
KYTD....

sayın geduld hoşgeldiniz
uzun zamandır yoktunuz umarım işleriniz yolunda
sağlığınız yerindedir

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 26 Nis 2017, 20:14 

Olağan Dışı Fiyat ve Miktar Hareketleri

Açıklamalar

Borsa Başkanlığı'nın 26.04.2017 tarih ve BİAŞ-4-4239 sayılı yazısı ile Şirketimiz payları üzerinde gerçekleşen olağandışı fiyat ve miktar hareketine dayalı olarak, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Özel Durumların Kamuya Açıklanmasına ilişkin Tebliğ'ine göre kamuya açıklanmamış özel bir durumun olup olmadığı hususundaki açıklamamız talep edilmiştir.

Şirketimiz hisseleri üzerinde gerçekleşen olağanüstü fiyat ve miktar hareketine ilişkin olarak kamuya açıklanmamış özel bir durum bulunmamaktadır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.
kap.gov.tr

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 22 Kas 2017, 20:11 

Özbal Boru'nun Erciyas Boru ile birleşmesi SPK'ya takıldı ve hisse düşüşe geçti
Özbal Boru hissesi düşüşte. Şirket, halka açık olmayan Erciyas Boru ile birleşme talebi Sermaye Piyasası Kurulu tarafından geri döndü.
Bu olumsuz gelişme ile birlikte hisse düşüşe geçti. Saat 10:08 itibariyle Özbal Boru yüzde 13:31 oranında düşüşle 2.15 lira seviyesinde işlem görüyor.

borsagundem

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 27 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.