Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 21 Oca 2020, 15:59


Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]


Forum kuralları


Yeni Üyelik Sistemi V.I.P ÜYELİK HAKKINDA DUYURU:

Sitemizin üyelerine sunduğu yeni bir hizmet başlığıdır. Herkese açık olan ve kurallar çerçevesinde kısıtsız bir forum/tartışma/bilgilenme ortamı sunan sitemizin , isteyen üyelere daha detaylı ve daha rahat bir forum ortamında bilgilenme ve tartışma olanağı sağlamak için hazırladığı, özel olarak gerçek kişi bilgileri ile katılınması gereken, normal üyeye kapalı özel bir forum ortamıdır.

Bilindiği üzere, sitemize isteyen herkes , istediği şekilde ve hiç bir gerçek bilgi verme mecburiyeti olmadan üye olabilmektedir. 2 yılı aşan süredir yapılan uygulamada, serbest forum ortamının getirdiği bir çok sıkıntıyı bütün üyelerimiz bizzat yaşamışlardır. Her türlü konu dışı diyalog, görüş belirten üyelerle polemikler, sitemizde hiçbir çıkar gözetmeden gönüllülük esasında bilgi veren değerli yorumcularımıza hakarete varan sataşmalar en temel sorunlardır. Sırf bu nedenle değerli yorumcularımızın sayfalarda yorum ve bilgilendirmelerinin giderek azaldığı da her kes tarafından görülmektedir

Bu nedenle sitemiz , katılımcıların gerçek kişi bilgileri ile ve çok az bir katılım payı ödeyerek katılabilecekleri özel bir VIP bölümü açmaya karar vermiştir. Katılımcıların kimliği site yönetimi tarafından biliniyor olacağı ve katılımcının kendi istek ve iradesi ile yapacağı maddi katkı nedeniyle de bu bölümün kavgasız, polemiksiz, ne istediğini bilen katılımcılardan oluşacağı, dolayısıylada seçkin ve kaliteli bir ortamın oluşacağı ve bu ortamda değerli yorumcularımızın da her hisse için her türlü soruya çok daha açık ve net yanıtlar verebileceği malumunuzdur.

VIP bölümüne katılmak sözleşmeyi okuyup kabul etmek, ve banka ödeme dekontunu vip@hissetuyolari.com adresine iletmeniz yeterli olacaktir. Sonrasinda kayit olurken sizden VIP UYELERİN BÖLÜMÜ baslikli forumdaki, UYELIK İŞLEMLERİ BASVURU FORM undaki bilgiler KAYIT esnasinda ZORUNLU olarak istenecektir. Daha ayrıntılı bilgi için gerekli duyurular yapılacaktır. Her türlü sorularınıza yanıt vermek için hazırız. VIP bölümünün katılımcılara büyük faydası olacağına inanıyoruz.
Saygılarımızla
Yönetim


FORUM KURALLARI:
Sayın üyelerimiz,
Son günlerde giderek artan yoğunluk, stres ve polemikler nedeniyle , bütün üyelerimize bazı site kurallarını yeniden hatırlatmak istiyoruz.
1- Her ne şekilde olursa olsun kesinlik içeren, okuyanları yönlendirip yanlış kararlar vermelerine neden olabilecek fiyat vermek,
2- Teknik ve temel analizlere, gerçek verilerle oluşturulmuş matamatiksel çalışmalara dayanmayan her türlü inecek çıkacak yorumları yapmak,
3- Mesnetsiz, asılsız, gerçeğe dayanmayan ve yönlendirmeye dayalı haber, yorum ve açıklamalar yapmak,
4- Kişi ve kuruluşlara hakaret, suçlama ve ithamlarda bulunmak,
5- Verilere ve tekniğe bağlı yorumlar yerine, duygulara bağlı yorum yaparak mesnetsiz sonuçlar çıkartmak,
6- Site içerisinde polemik, kavga, sürtüşme ve hakarete varan kavgalar çıkartmak ve bu kavgalara karışmak,
7- Bilgi paylaşımı yerine yönlendirmelerde bulunmak ve SPK düzenlemelerine aykırı yorumlarda bulunmak
KESİNLİKLE YASAKTIR. Bu tür davranışlara hiç bir zaman izin verilmemiştir , bundan sonra da izin verilmeyecektir.


Burada yazılan her türlü yazının, sadece yazanı bağladığını, doğruluğu konusunda hiç bir garantisinin bulunmadığını ve yazılanların sizi yanlış yönlendirerek hatalı kararlar almanıza ve zarar etmenize neden olabileceğini unutmayınız. Burada yazılan yorumlar sizlere doğru/yanlış çeşitli bilgiler verebilir, ancak hangi yazının doğru, hangi yazının yanlış bilgiler içerdiğini, ne bizim ne sizlerin bilmesi mümkün değildir. Bu nedenle lütfen yatırımlarınızı burada okuduğunuz yazılara göre değil, yasal yatırım uzmanlarına danışarak yönlendiriniz. Aldığınız her kararın tek sorumlusu sadece kendiniz olacağınızdan, lütfen her kararınızı , araştırarak, öğrenerek, kendi akıl süzgecinizden geçirerek veriniz.
Herkese bol kazançlar diliyoruz.
Saygılarımızla
Yönetim
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 685 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 46  Sonraki
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: NETAS- Hisse Senedi Yorumlari
Gönderilme zamanı: 29 Ara 2012, 13:14 
Çevrimiçi

Kayıt: 30 Nis 2011, 14:02
Mesajlar: 937
Ettiği teşekkür: 572
Aldığı teşekkür: 200
Eski Topic cok sistigi icin hisse yorumlarina buradan devam edelim arkadaslar.Umarim Hayirli ve ugurlu olur.

HİSSE : NETAS - Netaş Telekom Hisse Senedi Yorumları

İMKB HİSSE SENEDİ KÜNYESİ

Şirket Adı:Nortel Networks Netaş Telekomünikasyon A.Ş.
Faaliyet Alanı : Telekomünikasyon
Sektör : Bilişim
Pazar: Ulusal
Kuruluş Tarihi : 31/03/1967
Halka Aç. Tarihi : 03.03.1993
İlk İşlem Tarihi : 15.03.1993


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 29 Ara 2012, 13:14 
Çevrimiçi

Kayıt: 30 Nis 2011, 14:02
Mesajlar: 937
Ettiği teşekkür: 572
Aldığı teşekkür: 200
Site Kurallari ile ilgili Bilinmesi gerekenler

Site kuralları, siteyi daha iyi ve verimli kullanmak için tasarlanmıştır. Lütfen kural, koşul ve bilgileri okuyun ve uygulayın. Ayrıca bu site asla sınırsız özgürlük vaad etmez.

Aşağıdaki kurallar tüm site genelinde geçerlidir. Bazı bölüm veya forumlarda yöneticiler tarafından yazılmış "bölüm kuralları", "bölüm hakkında" gibi özel kural ve istekler olabilir. Bunlar sadece o bölümler için geçerli olan kural ve isteklerdir.

Pano ve forum kullanımı:

1. T.C yasalarını, uluslararası kanunları, anlaşmaları çiğneyen, politik, din, küfür (sansürlenerek de olsa), maksadı aşan argo, sataşma, aşağılama vb. içerikli yazılar içeren iletiler gönderilemez.

2.Soru sormadan önce lütfen arama yapınız. Tekrar tekrar aynı soruları sormayınız ve benzer konular varsa onların altında sorunuzu ekleyiniz.

3.Gönderilecek konuların başlıkları içerikleriyle alakalı olmalıdır. "Yardım, çok acele yardım..." gibi yazılar içeren konu başlıkları yazmamaya özen gösterin. Sonuçta hepimizin soru(n)ları önemli ve bir an önce çözüm beklemekte.

4.Başlıkları yazarken başlıktan önce tek kelimelik bir açıklayıcı yazmaya özen gösterin.

5.Reklam amacı taşıyan konular açılamaz, iletiler yazılamaz. Ticari amaç güden hiçbir konu açılamaz, ileti yazılamaz. Site üzerinde üyeler hiçbir ticari faaliyet yapamaz.

A.Konu - ileti gönderilirken dikkat edilmesi gerekenler

1.Başlık ve içeriğinin anlaşılabilir bir dille, imla kurallarına ve Türkçe karakterlere dikkat edilerek yazılması, yanlış anlaşılmalara mahal verilmesini engelleyeceği gibi, diğer üyeler tarafından da daha kolay anlaşılmasını sağlayacaktır. IRC lisanı ile ileti yazmak, bir büyük bir küçük harfle yazmak, tamamı büyük, tamamı kalın, renkli yazılar kesinlikle yasaktır.

2.Site genelinde, konular dahilinde konu dışı ikili sohbetler ve yazışmalar yapılamaz. Kullanıcılar, başka bir kullanıcının özel bilgilerini site içerinde yazamaz / açıklayamaz.

3.Pano ortamında genel ahlak kurallarına aykırı, kişileri / kurumları küçük düşürücü, hakaret niteliğinde sözler kullanamazsınız. (Size karşı böyle bir durum söz konusu ise kesinlikle cevap yazarak tartışma başlatmayınız ve raporlama sistemini kullanarak ilgili ileti veya başlığı bildiriniz.)

4.Hack, crack, warez gibi illegal konu ve yasadışı içerikten bahsetmek, forum nasıl hacklenir gibi sorular/cevaplar kesinlikle yasaktır. (Bu tür içerik ile karşılaştığınızda lütfen raporlama sistemini kullanarak ilgili ileti veya başlığı ropor ediniz.)

5.Mesajlarda öğretici veya örnek gösterici küçük boyutlu resimler ve bağlantılar dışında gereksiz resim ve bağlantılar kullanılamaz.

6.Yanıt gelmeyen bir soruya "yok mu bilen", "kimse cevap vermeyecek mi" gibi iletiler yazılamaz. Bir ileti içerisinde özellikle kişiye hitaben yardım talebi yapılamaz.

7.Yeni bir konu açtıktan veya ileti gönderdikten sonra iletinizi değiştirmek veya ekleme yapmak isterseniz, eğer başka birinden yanıt gelmediyse ve/veya o yanıt sizin yazdıklarınız/yazacaklarınız ile ilgili değilse, yeni ileti yazmak yerine "düzenleme" yöntemini kullanın.

8.Konulara teşekkür mesajı yazmak sadece laf kalabalığına neden olacağından, sadece basit teşekkür iletileri yazılmamalı. Yayınlanan bir konuyu beğendiğinizi belirtmenize gerek yoktur. Sorunuzu çözen birine, özel mesaj ile de teşekkür edebilirsiniz, ancak konunun sonunda sorununuzun nasıl çözüldüğünü, artık yardıma gerek kalmadığını yazabilirsiniz. Bu tür iletilerde teşekkür edebilirsiniz, ancak sırf yazmış olmak için lütfen basit teşekkür iletileri yazmayınız.

A.Özel mesajlar ile ilgili hususlar (suan icin kapalidir, ama duruma göre acilabilir)

1.Özel mesaj yolu ile diğer kullanıcılara reklam içerikli, rahatsız edici mesaj gönderilmesi kesinlikle yasaktır. (Bu tür mesajları lütfen bildiriniz.)

2.Kendisi açıkça belirmediği sürece, hiçbir yöneticiden, editörden, üyeden özel mesaj ile yardım istemeyiniz. Yöneticilerimiz destek amaçlı olmayan tüm özel mesajlarınıza açıktır.


A.Avatar ve imza kuralları

1.Avatar resimleri

a.Avatarlar pano kurallarına aykırı olamaz.
b.Aşırı animasyon içeremez.
c.Rütbe resimleri ve yönetici avatarları taklit edilemez.

1.İmzalar

a.İmzalar pano kurallarına aykırı olamaz.
b.Gözü yorucu ve görselliği bozucu renk ve büyüklükte olamaz.
c.Ticari kaygı ile ticari reklam içeremez.

Avatar ve imza kurallarına uyulmadığı taktirde uyarı alabilir, avatar ve imzanız uyarı yapılmaksızın silinebilir. Avatar ve imza kullanma hakkınız, yönetici tarafından uyarı yapılmaksızın kısıtlanabilir.

A.İletilere dosya ekleme kuralları

1.İnternet üzerinde zaten mevcut olan bir dosya veya resimi eklemeyiniz, link veriniz.

2.Ekleyeceğiniz resim büyükse, imkanınız varsa sıkıştırın, renk sayısını azaltın, optimize edin. Daha az yer kaplayacaksa JPG yerine PNG tercih edin.

3.Sıkıştırılmış dosya gönderirken içinde thumbs.db gibi artıkların olmamasına dikkat edin.

A.Yönetici yetkileri

1.Yöneticiler yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirlerse, yazıyı uygun bölüme aktarır veya silerler. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi veya cevaplandırılması yönetici yetkisindedir.

2.Kurallara uymayan veya gönderdikleri iletiler ile pano düzenine zarar verdikleri düşünülen üyeler yöneticiler tarafından uyarılıp, davranışın tekrarında sistemden uzaklaştırılırlar. Yeni üye statüsündeki kişiler (30'dan az iletisi olan kullanıcılar) site kurallarını ihlal etmeleri durumundan uyarılmaksızın sistemden süreli / süresiz uzaklaştırılabilirler.

3.Site kurallarının güncellenme veya yenilerinin eklenmesi hakkı yöneticilerinde. Kurallarda değişiklik olması durumunda kullanıcılar bilgilendirilir. Yeni kuralları kabul etmeyen üyeler, üyeliğini ve iletilerini bırakarak bir daha gelmemek üzere gidebilir.

4.Yöneticilerin (özellikle yüksek seviyeye sahip) yaptığı uygulamalar (ileti silme, ileti düzenleme, kural koyma, uzaklaştırma) hiçbir şekilde sorgulanamaz, hesap sorar gibi yeni konular açılamaz.

5.Her ne olursa olsun, yöneticileri küçümsemek, sataşmak, laf yetiştirmek, küçük düşürmeye çalışmak, kişiliklerine saldırmak ve rencide etmek, özel bilgilerini açıklamak kesinlikle yasaktır.

A.Bilinmesi gerekenler

1.Üyelerin eklediği her türlü materyal ve bağlardan sadece üyenin kendisi sorumludur. Sitemiz bu konuda hiç bir mesuliyet kabul etmez.

2.Üyeler forumları şikayet amaçlı kullanamazlar. Şikayetler yöneticilere, konuyu açıkça anlatan bir şekilde ve varsa kanıtları içererek, uygun bir üslupla iletilmelidir.

3.Sitenin yücelmesi ve daha iyi yerlere gelmesi üyelerin elindedir ve unutmamak gerekir ki, bu ortamın seviyesini belirleyecek kişiler de yine üyelerimizdir.

A.Yardım hakkında

1.Yöneticiler dahil, hiç kimsenin yardım etme zorunluluğu yoktur. Yardım tamamen gönüllü yapılır. Yapılacak olan yardımın büyüklüğü, yardım edecek kişinin yardımseverliğine ve bilgisine kalmış bir şeydir. Hiç bir kullanıcı bir diğer bir kullanıcıyı yardımcı olmamakla suçlayamaz.

2.Hiçkimse yardım etmek, yardım almak için iletiye e-posta adresini yazamaz.

SPK KURALLARI:

Sayın Üyelerimiz,

Son dönemlerde gündemde olan borsa yolsuzlukları haberleri ve SPK düzenlemeleri ışığında aşağıdaki konulara dikkatinizi çekmek istiyoruz.

1- Sitemizde yazı yazarken bu yazınızın hangi kategoriye girdiğine dikkat etmelisiniz.
YORUM: Bilinen, kamuya açık, içerden elde edilmemiş bilgiler ve bilinen veriler kullanılarak ve hangi verilerin kullanıldığı belirtilerek yapılan değerlendirmelerdir. Bu değerlendirmeler olumlu ya da olumsuz olabilir ancak her yorum , onu yazanın kişisel düşüncelerinden ibarettir.

Bunların dışında yazılan , " bence düşecek, hisseye güvenmiyorum, yarın tavan olacak, bu hisseden bir şey olmaz, bence hisse çok iyi" türünden bir veriye dayanmayan yazılar ise sadece kişisel duygulardır. Kişiler, şirketler ya da hisseler hakkında olur olmaz, olumlu olumsuz her şeyi yazmak yorum değil sadece polemik ve sohbettir.

MANİPÜLASYON: Bir hisse hakkında, bilgi ve veriye dayanmayan, dedikodu, duyum ya da alıntılarla , asılsız, mesnetsiz, gerçek dışı, çarpıtılmış haber, yorum ya da sahte bilgiler yayarak hisselerde etki yaratmaya çalışmaktır. Amacınız bu olmasa bile , yukarıdaki şekildeki yorum ve yazılar manipülasyon kapsamına girer. Ayrıca, bir hisse için al ya da sat demek, yalan haberle başkalarının aldığını ya da sattığını söylemek, hissenin fiyatı ve hareketlerini etkileyecek şekilde portföy bilgileri vermek ve haber yaymak ta manipülasyon dur. Manipülasyon bir suçtur ve ağır cezası vardır.

TARTIŞMA: İnsani ölçülerde ve saygı çerçevesinde karşılıklı görüş yazarak tartışma en doğal yazışmalardır. Ancak bu tartışmaların, saygı çerçevesini aşması, hakaret, suçlama, atışma ve küfürlere varan noktalara taşınması bir tartışma değil sadece seviyesizliktir.

2- SPK lisansı olmayan hiç kimse yatırım danışmanlığı yapamaz. Suçtur cezası vardır. Bu yüzden, sitede yazı yazan kişilerin, ilk maddedeki "yorum" kapsamına giren değerlendirmeler dışındaki her türlü, hisse önerisi, al-sat tavsiyesi, başkalarının portföyünü yönetmesi yatırım danışmanlığı kapsamına girer.

3- Bu nedenlerle yazı yazan her arkadaşımızın, yazdıkları yazıya çok dikkat etmeleri, al-sat ve hisse önerilerinde bulunmamaları, manipülatif değerlendirmelerden kaçınmaları, yazılarının sadece kişisel düşünceleri olduğunun , doğru ve kesin olmayabileceğini açıkça belirtmeleri, değerlendirmelerinin herhangi bir yatırım tavsiyesi olmadığını yazmaları hem kendilerinin hem de sitenin zarar görmemesi açısından çok önemlidir.
Yazıların dikkatle incelenerek, yatırım danışmanlığı, manipülasyon ve kavga kategorilerine giren mesajların silineceği ve ilgili arkadaşlarımızın bilgilendirileceği, devamı halinde ise yasaklama gibi yaptırımların uygulanmak zorunda kalınacağını belirtmek isteriz.
Gerek sitemizin gerekse üyelerimizin zarar görmemeleri açısından, zorunlu olması, bu şekilde bir düzen sağlanamaması halinde ,eğer gerekirse moderatör onaylı mesaj sistemine de geçebileceğimizin bilinmesini isteriz.

Saygılarımızla


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 29 Ara 2012, 13:48 
Çevrimdışı
borsa=para

Kayıt: 09 May 2011, 18:18
Mesajlar: 423
Konum: Ne Mutlu Türküm Diyene
Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 30
siftahı benden olsun yeni sayfanın..

_________________
-Eğer birgün beni başım eğik görürsen, Bil ki başım; yere düşmüş birini kaldırmak için eğilmiştir...
-Aslanlarn Sessiz Kaldığı Yerlerde, Kuşlar Kartallar Volta Atar; Ama Bilmezler ki Aslan O Sesszliği Bozarsa, Kıyamet Kopar.
...::: CHE GUEVERA :::...


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 29 Ara 2012, 22:03 
Çevrimdışı

Kayıt: 06 May 2011, 10:09
Mesajlar: 611
Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 1
Sayın ganalı merhaba nasılsınız? Son durumumuz sizce nasıl nereye gidiyoruz? Tşk


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 30 Ara 2012, 14:56 
Çevrimdışı

Kayıt: 08 Oca 2012, 21:27
Mesajlar: 8
Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1
Merhaba Sevgili KAZAM,

Görüldüğü gibi hisse sürekli güç kaybediyor.Biraz daha beklemeyi düşünüyorum.Benim anlamadığım Onur Bey hissemi kötülüyorlar deyip kendisi hisse satışı yapıyor.Ben şu an %10 zarardayım ama bir dünya insan neler neler kaybettiler çok yazık..Dediğim gibi bir süre daha bekliyeceğim bakalım 2013 de REHAG neler yapacak.

syg


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 30 Ara 2012, 16:31 
Çevrimdışı

Kayıt: 12 Eyl 2011, 08:49
Mesajlar: 1
Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Yazınız ilgili hissenin topiğine taşınmıştır. Lütfen netaş harici soru ve paylaşımlarınızı hisselerin kendi topiklerinde yapınız. Yönetim.


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 31 Ara 2012, 11:00 
Çevrimdışı

Kayıt: 07 May 2011, 13:49
Mesajlar: 122
Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 3
Tüm Rheag ve Netaş zede dostlarımın yeni yılını kutluyor ,sebep olanları Allah' a havale ediyorum .

Malesef sahipsiziz kanunlar ve uygulamaların hiç bir koruyucu yanı yok .Göz göre göre yapanın yanına kar kalıyor . Hepinize saygılar ,selamlar.

_________________
DOĞRUYU HERKES KONUŞUR ÖNEMLİ OLAN DOĞRU OLANI YAPMAKTIR


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 31 Ara 2012, 11:05 
Çevrimdışı

Kayıt: 06 May 2011, 18:59
Mesajlar: 13
Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1
http://www.patronlardunyasi.com/haber/S ... kti/138030 yorumsuz okuyun Y.T.D.


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 31 Ara 2012, 15:22 
Çevrimdışı

Kayıt: 08 May 2011, 08:07
Mesajlar: 30
Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 0
Sayın Heril,

Nezninizde tüm arkadaşların yeni yılını kutlar sağlık ve esenlikler dilerim.

Saygılarımla


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 31 Ara 2012, 15:41 
Çevrimdışı
heril

Kayıt: 06 May 2011, 21:20
Mesajlar: 521
Ettiği teşekkür: 101
Aldığı teşekkür: 22
Sayın Ferhat 66;
Bende sizin ve site takipçilerinin yeni yılını en içten dileklerimle kutlar, sağlık, mutluluk ve bol para diliyorum :)) yeni yılınız kutlu olsun...nice senelere..


Başa Dön
 Profil  
 
 Mesaj Başlığı: NETAS- Hisse Senedi Yorumlari
Gönderilme zamanı: 02 Oca 2013, 08:36 
Çevrimdışı
Endi

Kayıt: 06 May 2011, 11:00
Mesajlar: 3360
Ettiği teşekkür: 1529
Aldığı teşekkür: 2305
4G İHALESİ İÇİN DÜĞMEYE BASILDI- HÜRRİYET

RADYO ve Televizyon Üst Kurulu’nun (RTÜK) karasal sayısal
yayıncılığa geçiş için ihale açması, UHF bandının 790-862 MHz
bölümünün kullanıma açılmasını sağladı.RTÜK yönetimi, Ulaştırma
Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’ı ziyaret ederek bu
bandın 4’üncü nesil teknoloji için kullanılabiliceğini söyledi.
Görüşmenin ardından frekans bandının GSM haberleşmesi için kullanılmak
üzere BTK’ya devredileceği öğrenildi. 4 yıl önceki 3G ihalesiyle
devletin kasasına 2 milyar lira girmişti. 4G ihalesiyle de devlet için
yeni kazanç kapısı açılacak.

YILDIRIM TALİMAT VERDİ

Bakan Yıldırım’ın, RTÜK üyeleriyle yaptığı görüşmenin ardından frekans
bandıyla ilgili çalışma yapması için BTK’ya talimat verdi. 4G için tüm
şartlar oluşsada, operatörlerin 3G için yaptığı yüksek yatırımlar ve
4G’nin yüksek bütçesi nedeniyle kullanıma başlanması için en az 5 yıl
zamana ihtiyaç var.

İHALE GENEL SEÇİMDEN SONRA

İhale yapılsada kullanım hakkının daha sonraki yıllara verilmesi gibi
formüller üzerinde duruluyor. İhale için en yakın tarih genel seçimler
sonrası. 3G ihalesinde lisanslar için Turkcell KDV dahil 858 milyon,
Vodafone 600 milyon, Avea da 512 milyon lira olmak üzere tohlam 1
milyar 970 milyon TL ödemişti.Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
http://www.foreks.com
http://twitter.com/#!/ForeksTurkey

_________________
-------
Burada yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir, sadece kişisel görüş ve yorumlarımdır.
Senaryolar tamamen hayali ve kurgusal senaryolar olup kimse için al ya da sat tavsiyesi olamaz.


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 02 Oca 2013, 12:03 
Çevrimiçi

Kayıt: 30 Nis 2011, 14:02
Mesajlar: 937
Ettiği teşekkür: 572
Aldığı teşekkür: 200
Sayın üyelerimiz,

Yeni yasallaşan SPK yasası , bizim gibi borsa konusunda yorum yazılan siteler ve bu sitelerde yazan herkes için yeni düzenlemeler getirmektedir. Bu nedenle sitemizde yorum yapan, yazı yazan herkesin yazdıkları nedeniyle ciddi sorumluluklar yüklendikleri, yasaya aykırı yazılar nedeniyle de ciddi yasal yaptırımlarla karşılaşabileceği malumunuzdur.
Bu nedenle, yazdığınız her yazıyı dikkatle hazırlamanız, hisse hakkında kesinlik içeren ifadelere yer vermemeniz, tahminlere dayalı fiyat vermekten kaçınmanız ve hissenin durumunu etkileyebilecek resmi olmayan her türlü duyum ve yorumlardan kaçınmanız büyük önem taşımaktadır. Forumlara yer sağlayıcı pozisyonumuz nedeniyle , yazılan yazılardan sitemiz herhengi bir sorumluluk taşımamaktadır. Ancak yasaya aykırı yazılan yazılar nedeniyle , ilgili kişinin sorumlu tutulacağını, yazdıklarınız nedeniyle ciddi yasal yaptırımlarla karşılaşabileceğinizi unutmayınız.
Herkesin yeni yılını tekrar kutluyor, güzel ve kançlı bir yıl diliyoruz.
Saygılarımızla

Hissetüyoları yönetimi


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 03 Oca 2013, 12:59 
Çevrimdışı

Kayıt: 03 Oca 2013, 11:00
Mesajlar: 1
Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
VİP Üyelikte E-Treader Varmı ? Üyelik Ücreti nedir


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 03 Oca 2013, 13:35 
Çevrimiçi

Kayıt: 30 Nis 2011, 14:02
Mesajlar: 937
Ettiği teşekkür: 572
Aldığı teşekkür: 200
SMM yazdı:
VİP Üyelikte E-Treader Varmı ? Üyelik Ücreti nedir


VIP üyeligi ile ilgili tüm detaylari asagidaki linkte bulabilirsiniz. Suan icin Hisse kademe Analizi mevcuttur.

viewtopic.php?f=145&t=1103


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 07 Oca 2013, 10:21 
Çevrimdışı

Kayıt: 06 May 2011, 21:32
Mesajlar: 40
Ettiği teşekkür: 5
Aldığı teşekkür: 0
hiç kimseden ses soluk çıkmıyor hadi hayırlısı bakalım


Başa Dön
 Profil  
 
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 685 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 46  Sonraki


Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]


Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir


Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.