Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 28 Eyl 2020, 00:27

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 148 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 04 May 2011, 20:00 
gencyönetici

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1
MUTLU - Mutlu Akü Hisse Senedi Yorumları

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 07 May 2011, 12:59 

Aldığı teşekkür: 0
Mutlu aküyü takip eden yok mu?

05/05/2011 - 17:08
***MUTLU***MUTLU AKÜ VE MALZEMELERİ SANAYİ A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

***MUTLU***MUTLU AKÜ VE MALZEMELERİ SANAYİ A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

Ortaklığın Adresi : TEPEÖREN MAH. ESKI ANKARA YOLU CAD. NO:60 34959 TUZLA/ISTANBUL
Telefon ve Faks No. : 0216 581 62 00 0216 304 18 69
Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : 0216 581 62 00 0216 304 18 69
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Açıklama mı? : Hayır
Özet Bilgi : ALINAN GREV UYGULAMA KARARININ BILDIRILMESI

AÇIKLAMA:
Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:
İSTANBUL Tuzla, 05.05.2011
MENKUL KIYMETLER BORSASI Ref:MA/493
Sayın Başkanlığı'na

İSTANBUL

Şirketimizin 01.01.2011 - 31.12.2012 dönemi ile ilgili olarak, Petrol İş Sendikası ile Kiplas arasında yürütülmekte olan Toplu İş Sözleşme görüşmelerinde uzlaşma sağlanamadığından, karşılıklı grev ve lokavt kararları alınmış ve Petrol İş Sendikası'na ait 05.05.2011 tarihli yazıda, işletmemiz için 24.05.2011 tarihinde başlatılmak üzere "grev uygulama kararı" alındığı bildirilmiştir.

Bilgilerinize arz ederiz.

Saygılarımızla,

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 10 May 2011, 16:44 

mutlu'da kimse yok galiba,
şuanda kağıdımız iyi gidiyor sağlam ve emin adımlarla ilerliyor eğer başbakanın söylediği kentsel dönüşüm projesi yarın açıklanırsa mutlu'ya ait arazilerin orda olma ihtimali neredeyse %99,99 o zaman tavan tavan gidecektir. ytd. yarın ola hayrola diyelim,

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 14 Tem 2011, 13:12 
aunsalg82

Valla bu kağıt nasıl öyle duruyor anlamıyorum. Son 1 sene içinde 2li fiyatlardan 5.5 TL'lere gelmiş. Çok güzel gidiyor. Uzun vade kağıdı, alıp kenara koyacağım bundan sonra, dursun değerlensin kendi kendine.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 18 Eki 2011, 18:24 

YUKARI HAREKET BAŞLADI.
BU UYARI KAPANIŞ 5,07 İKEN YAPILMIŞTIR.

YTD

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 11 Tem 2012, 11:13 

2011 Temmuz ayından beri stratejik iş birliği görüşmeler sürüyor diye kap a yapılan açıklama her halde bozuldu.........
Yt tavsiyesi değildir

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 20 Eyl 2012, 14:10 

Ettiği teşekkür: 181
Aldığı teşekkür: 74
***MUTLU***MUTLU AKÜ VE MALZEMELERİ SANAYİ A.Ş.( Genel Kurul Toplantısı Yapılmasına İlişkin Yönetim Kurulu Kararı )

Ortaklığın Adresi : TEPEÖREN MAH.ESKİ ANKARA ASFALTI CAD. NO:210 TUZLA/İSTANBUL

Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : 0216 581 62 00 0216 304 18 69

Yapılan Açıklama Güncelleme mi? : Hayır

Yapılan Açıklama Düzeltme mi? : Hayır

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? : Hayır

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Özel Durum Açıklamasının Tarihi : -

Özet Bilgi : 05.ARALIK.2012 TARİHLİ OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL TOPLANTISI

Yönetim Kurulu Karar Tarihi : 20.09.2012

Genel Kurul Toplantı Türü : Olağanüstü

Olağan Genel Kurul Toplantısı ise Ait Olduğu Hesap Dönemi : Olağanüstü

Tarihi : 05.12.2012

Saati : 11.00

Adresi : TEPEÖREN MAH.ESKİ ANKARA ASFALTI CAD. NO:210 TUZLA/İSTANBUL

GÜNDEM:

MUTLU AKÜ VE MALZEMELERİ SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ'NİN 05.ARALIK.2012 ÇARŞAMBA GÜNÜ YAPILACAK OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL TOPLANTISI GÜNDEMİ

1- Açılış, yoklama ve divan heyeti seçimi,

2- Seçilen divan heyetine toplantı tutanağının imzalanması için yetki verilmesi,

3- Sermaye Piyasası Kurulunun iznine istinaden şirket kayıtlı sermaye tavanının beş yıl süreyle aynı tavan ile devam ettirilmesi için yönetim kuruluna yetki verilmesi hakkında karar alınması,

4- Sermaye Piyasası Kurulu ile Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nın izinlerine istinaden şirket esas sözleşmesinin 26 ncı maddesinin tadilinin ve bununlar ilgili olarak hazırlanan tadil tasarısının genel kurulun onayına sunulması,

5- Kapanış.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 05 Ara 2012, 15:29 
engelse

Ettiği teşekkür: 98
Aldığı teşekkür: 92
MUTLU AKÜ VE MALZEMELERİ SANAYİ A.Ş. / MUTLU [] 05.12.2012 15:11:08

Genel Kurul Toplantısı Sonucu

Ortaklığın Adresi : TEPEÖREN MAH. ESKİ ANKARA ASFALTI CAD. NO:210 34959 TUZLA/İSTANBUL
Yapılan Açıklama Güncelleme mi? : Hayır
Yapılan Açıklama Düzeltme mi? : Hayır
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? : Hayır
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Özel Durum Açıklamasının Tarihi : -
Özet Bilgi : OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL TOPLANTI SONUC BİLDİRİMİ

Genel Kurul Toplantı Türü : Olağanüstü
Olağan Genel Kurul Toplantısı ise Ait Olduğu Hesap Dönemi : -
Genel Kurul Tarihi : 05.12.2012

ALINAN KARARLAR / GÖRÜŞÜLEN KONULAR:
İSTANBUL Tuzla, 05.12.2012
MENKUL KIYMETLER BORSASI

İSTANBUL

Şirketimizin 05.12.2012 tarihli Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı saat 11.00'de Şirket merkezimizde yapılmış olup, Toplantı Tutanağı ve Hazirun Cetveli ek'te PDF olarak sunulmuştur.

Olağanüstü Genel Kurul Toplantı Tutanağı aşağıda sunulmuştur.

MUTLU AKÜ VE MALZEMELERİ SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ'NİN 05/ARALIK/2012 ÇARŞAMBA GÜNÜ YAPILAN OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL TOPLANTISI TUTANAĞI

MUTLU AKÜ VE MALZEMELERİ SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ'nin olağanüstü genel kurul toplantısı, 05/Aralık/2012 çarşamba günü saat 11.00 de şirket merkezi olan Tepeören Mah. Eski Ankara Asfaltı Cad. No. 210, Tuzla-İstanbul adresinde İstanbul Valiliği, İl Ticaret Müdürlüğünün 04 /12/2012 tarih ve 2006 sayılı yazılarıyla görevlendirilen Bakanlık Temsilcisi Sayın DİLEK CENGİZ nezaretinde yapıldı.

Toplantıya ait davet, Kanun ve esas sözleşmede öngörüldüğü gibi ve gündemi ihtiva edecek şekilde Türkiye Ticaret Sicili Gazetesinin 26/Eylül/2012 tarih ve 8161 sayılı nüshası ile ve Milliyet ve Dünya Gazetelerinin 26/Eylül/2012 tarihli nüshalarında ilan edilmek suretiyle yapılmıştır.

Hazır Bulunanlar Cetvelinin tetkikinden şirketin toplam 56.700.000.-(Ellialtı milyon yedi yüz bin)TL lik sermayesine tekabül eden 5.670.000.000 adet hisseden 42.811.895,00 TL. karşılığında 4.281.189.500 adet hissenin asaleten ve 13.125,00 TL karşılığında 1.312.500 adet hissenin vekaleten olmak üzere toplam 4.282.502.000 adet hissenin temsil edildiğinin ve böylece gerek Kanun ve gerekse esas sözleşmede öngörülen asgari toplantı nisabının mevcut olduğu anlaşıldığından toplantı esas sözleşmenin 35 nci maddesine göre, Yönetim Kurulu Başkanı Sayın ATTİLA TÜRKER tarafından açılarak gündemin görüşülmesine geçilmiştir.

1- Gündemin birinci maddesi gereğince, Esas sözleşmenin 35 nci maddesine göre divan başkanı olan ATTİLA TÜRKER, esas sözleşmenin 35 nci maddesine göre ALİ NURİ TÜRKER ve LEYLA YASEMİN TÜRKER'i oy toplamakla görevlendirildi. Bunu takiben Başkan esas sözleşmenin 35 nci maddesi gereğince SİMLA TÜRKER BAYAZIT'ı katip olarak atadı ve böylece Divan Heyeti teşkil edildi.

2- Gündemin ikinci maddesi gereğince, Genel kurul tutanaklarının imzalanması için Divan Heyetine yetki verilmesine oybirliği ile karar verildi.

3- Gündemin üçüncü maddesi gereğince, Sermaye Piyasası Kurulu'ndan alınacak izne istinaden şirketin kayıtlı sermaye tavanının beş yıl süreyle aynı tavan ile devam ettirilmesi için Sermaye Piyasası Kurulu'nun izninden sonra gerekli bütün işlemleri de yaparak keyfiyetin 2012 yılı hesap ve işlemlerinin görüşüleceği olağan genel kurulun onayına sunulmak üzere şirketimiz yönetim kuruluna yetki verilmesine oybirliği ile karar verildi.

4- Gündemin dördüncü maddesi gereğince, Sermaye Piyasası Kurulu'nun 09.11.2012 tarih ve B.02.6.SPK.0.13-00-110-03-02-2477/10755 sayılı ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nın 14.Kasım.2012 tarih ve B.21.0.İTG.0.03.00.01/431.02-1077-1186878-8755/7165 sayılı izinlerine istinaden şirket esas sözleşmesinin Genel Kurul ile ilgili 26 ncı maddesinin tadiline ve bununla ilgili olarak hazırlanan tadil tasarısının aynen ve tamamen kabulüne oybirliği ile karar verildi.

MUTLU AKÜ VE MALZEMELERİ SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ TADİL TASARISI :

ESKİ ŞEKİL:
GENEL KURUL

MADDE 26 - Genel kurullar olağan veya olağanüstü olarak toplanırlar. Olağan genel kurul şirketin hesap devresinin sonundan itibaren üç ay içerisinde ve senede ez az bir defa toplanır. ./..

Bu toplantıda Türk Ticaret Kanununun ilgili maddesinde yazılı hususlar incelenerek gerekli kararlar verilir.

Genel kurulun yıllık toplantıya davetine ait ilanlara Türk Ticaret Kanununun ilgili maddesindeki hususlar yazılır.

Toplantı ilanı, önemli işler hakkında karar alınması, rehin, ipotek verilmesi ve ilişkili taraf işlemleri, elektronik ortamda genel kurul yapılması hususlarında Türk Ticaret Kanunu, Sermaye Piyasası Kanunu ve ilgili mevzuat ile Sermaye Piyasası Kurulu'nun Kurumsal Yönetim İlkelerinin Belirlenmesine ve Uygulanmasına İlişkin Tebliğ Esaslarına uyulur.

YENİ ŞEKİL:
GENEL KURUL

MADDE 26 - Genel kurullar olağan veya olağanüstü olarak toplanırlar. Olağan genel kurul şirketin hesap devresinin sonundan itibaren üç ay içerisinde ve senede ez az bir defa toplanır.

bu toplantıda Türk Ticaret Kanununun ilgili maddesinde yazılı hususlar incelenerek gerekli kararlar verilir.

Genel kurulun yıllık toplantıya davetine ait ilanlara Türk Ticaret Kanununun ilgili maddesindeki hususlar yazılır.

Toplantı ilanı, önemli işler hakkında karar alınması, rehin, ipotek verilmesi ve ilişkili taraf işlemleri, elektronik ortamda genel kurul yapılması hususlarında Türk Ticaret Kanunu, Sermaye Piyasası Kanunu ve ilgili mevzuat ile Sermaye Piyasası Kurulu'nun Kurumsal Yönetim İlkelerinin Belirlenmesine ve Uygulanmasına İlişkin Tebliğ Esaslarına uyulur.

Genel kurul toplantısına elektronik ortamda katılım

Şirketin genel kurul toplantılarına katılma hakkı bulunan hak sahipleri bu toplantılara, Türk Ticaret Kanununun 1527 nci maddesi uyarınca elektronik ortamda da katılabilir. Şirket, Anonim Şirketlerde Elektronik Ortamda Yapılacak Genel Kurullara İlişkin Yönetmelik hükümleri uyarınca hak sahiplerinin genel kurul toplantılarına elektronik ortamda katılmalarına, görüş açıklamalarına, öneride bulunmalarına ve oy kullanmalarına imkan tanıyacak elektronik genel kurul sistemini kurabileceği gibi bu amaç için oluşturulmuş sistemlerden de hizmet satın alabilir. Yapılacak tüm genel kurul toplantılarında esas sözleşmenin bu hükmü uyarınca, kurulmuş olan sistem üzerinden hak sahiplerinin ve temsilcilerinin, anılan Yönetmelik hükümlerinde belirtilen haklarını kullanabilmesi sağlanır.

5- Hazırlanan bu tutanak imzalanarak toplantıya son verildi. 05.12.2012

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 16 Ara 2012, 00:46 
fzcan

Ettiği teşekkür: 15
Aldığı teşekkür: 23
sn RHEALI
selamlar ...saygılar....hocam mutlu için ne dersiniz...arsası var karı iyice artmış eskiye nazaran ancak ....belkide ben mi yanılıyorum....bu hisse için ne dersiniz....teknik anlamda ve ilerisi için beklenecek bir hisse mi....

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 16 Ara 2012, 23:55 
kocakurt_oflu

Ettiği teşekkür: 35
Aldığı teşekkür: 338
fzcan yazdı:
sn RHEALI
selamlar ...saygılar....hocam mutlu için ne dersiniz...arsası var karı iyice artmış eskiye nazaran ancak ....belkide ben mi yanılıyorum....bu hisse için ne dersiniz....teknik anlamda ve ilerisi için beklenecek bir hisse mi....

burayı kırarsa 5.46 gozunu acar duzeltme havası var ama tedırgın olmak sart
bu arada hocam kusura bakma cevap verdım soyle sıteyı gezıyordum hakkını helal et
tabıkı bunlar kesınlıkle yatırım tavsıyesı degıldır

4)kendi fikirlerimdir kesinlikle yattım tavsiyesi degildir...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 21 Ara 2012, 21:09 
fzcan

kocakurt_oflu yazdı:
fzcan yazdı:
sn RHEALI

burayı kırarsa 5.46 gozunu acar duzeltme havası var ama tedırgın olmak sart
bu arada hocam kusura bakma cevap verdım soyle sıteyı gezıyordum hakkını helal et
tabıkı bunlar kesınlıkle yatırım tavsıyesı degıldır

....selamlar sn kocakurtoflu....kağıda bir ara bakar mısınız

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 23 Ara 2012, 20:07 
fzcan

...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 19 Şub 2013, 19:17 

Ettiği teşekkür: 29
Aldığı teşekkür: 34
sayın fzcan mutlu zor bir hisse gerçekten beklentisi çok güzel özelikle kartaldaki 70 dönum yanlışım yoksa esenlerde 12 dönum arasızı var özelikle kartal arasizi deniz baglantılı ve müthiş yerinide biliyorum imar sorunlarını halledebilirlerse müthiş olur ,temetüsüne baktım ama çok verimli degil 1000 tl anca 20 tl gibi bir şey veriyor ama sizinde dediğiniz gibi gecen senelere göre fena sayılmaz yani.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 22 Şub 2013, 16:47 
fzcan

nöron yazdı:
sayın fzcan mutlu zor bir hisse gerçekten beklentisi çok güzel özelikle kartaldaki 70 dönum yanlışım yoksa esenlerde 12 dönum arasızı var özelikle kartal arasizi deniz baglantılı ve müthiş yerinide biliyorum imar sorunlarını halledebilirlerse müthiş olur ,temetüsüne baktım ama çok verimli degil 1000 tl anca 20 tl gibi bir şey veriyor ama sizinde dediğiniz gibi gecen senelere göre fena sayılmaz yani.

...selamlar sayın nöron bu hissede gözüm var...dediğiniz gibi hisse arsasını daha fiatlamadı ...inşallah güzel günleri olacak...cevab ınız için sağolun...bu ara prkme adlı hisse ile ilgili aktarımlarınızın devamını bekliyorum...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 23 Şub 2013, 22:56 

Ettiği teşekkür: 29
Aldığı teşekkür: 34
fzcan yazdı:
nöron yazdı:

...selamlar sayın nöron bu hissede gözüm var...dediğiniz gibi hisse arsasını daha fiatlamadı ...inşallah güzel günleri olacak...cevab ınız için sağolun...bu ara prkme adlı hisse ile ilgili aktarımlarınızın devamını bekliyorum...

emlak işlerinden anlayan bir abimiz var arsanın tahmini fiyatı konusunda fikir danışdım yaklaşık 150-170 milyon tl arası eder dedi ama kısa vadede pek umutlu konuşmadı .

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 148 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 21 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.