Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 21 Eki 2020, 14:46

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 31 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 04 May 2011, 19:56 
gencyönetici

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1
MRTGG - Mert Gıda Hisse Senedi Yorumları

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 14 May 2011, 16:05 

Aldığı teşekkür: 0
sayın yönetici arkadaşlar; MRTGGY yorumlarıda buradamı olacak yoksa ayrı bir başlık açılacakmı?

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 14 May 2011, 17:18 

selenge yazdı:
sayın yönetici arkadaşlar; MRTGGY yorumlarıda buradamı olacak yoksa ayrı bir başlık açılacakmı?

Elinizde bu senet varsa belki faydalı olur diye yazıyorum..

HİSSEDE BİR MANUPLASYON YAPILDIĞI GÖRÜLÜYOR.. 0,84 SEVİYESNDEN 4,25 LİK BİR UZATMA YAPARAK 4,33 SEVİYELERİNDE ÇIKIŞI BİTMİŞ OLUP,DÜŞÜŞE GEÇMİŞTİR.. maliyet düşürmek veya yeni alım için 1,83 desteğinin iyice sağlamlığının test edilmesi gerekir..1,83 kırılırsa nerede duracağını kestirmek zor.. yüksek maliyetlilerin beklemesinin sağlıklı olacağını düşünüyorum..

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 16 May 2011, 10:15 

sayın zahit
elimde MRTGGY var maliyet 1,82. satış hedef fiyatım 2,10 bir sabah uyuya kalınca bu fiyattan satışı 10 gün önce kaçırdım :) sağlık olsun biraz bekleyeceğiz gibi görünüyor

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 16 May 2011, 10:21 

selenge yazdı:
sayın zahit
elimde MRTGGY var maliyet 1,82. satış hedef fiyatım 2,10 bir sabah uyuya kalınca bu fiyattan satışı 10 gün önce kaçırdım :) sağlık olsun biraz bekleyeceğiz gibi görünüyor

1,83 altına kaymadıkça bekle..

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 16 May 2011, 10:43 

1,83 altına kaymadıkça bekle..[/quote]

şuan 1,64 :) sanırım siz MRTGG fiyatından bahsediyorsunuz

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 16 May 2011, 10:45 

sayın MReha ustad kağıdımız için bir yorum alabilirmiyiz sizden?

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 16 May 2011, 18:07 

selenge yazdı:

şuan 1,64 :) sanırım siz MRTGG fiyatından bahsediyorsunuz[/quote]

Yenisinin desteği 1,6 ta..kırılmadıkça bekle..yüksek maliyetliysen satma unut..çıkış zaman alacaktır..2 destek1,40 ta..

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 18 May 2011, 09:49 

zahit yazdı:
selenge yazdı:

şuan 1,64 :) sanırım siz MRTGG fiyatından bahsediyorsunuz

Yenisinin desteği 1,6 ta..kırılmadıkça bekle..yüksek maliyetliysen satma unut..çıkış zaman alacaktır..2 destek1,40 ta..[/quote]

sayın zahit bilgilendirmeniz için teşekkür edrim, ancak uzun zaman derken umarım çok uzamaz...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 20 May 2011, 09:41 
cacareis038

bu ayın 30da toplantı oldugnu bılıyrum sızca onumuzdekı hafta bı hareketlılık olur bu bu kagıtta...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 24 May 2011, 14:59 

Toparlanma trendi başladı, umarım son seferde olduğu gibi 3 günlük bir yükselişin ardından geri dönüş yapmaz

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 31 May 2011, 15:25 

Merhabalar;

yarın Yeni ve Eski Hisse ler birleşecekmiş bu durumda hareket ne yönde olur bir fikri olan varmı???

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 16 Haz 2011, 09:43 
cacareis038

arkadaşlar endeksin kotu gıtmesıyle hıssede dusus dewam edıyor spek kagıdı oldugu ıcın dusus bıraz daha sert bır sekılde oluyor dırenc noktalırnı bırbır kırmaya basladı 1.60 altında artık mal yok spek kendı satıp kendı alıcak zaten cok az bı ky yatırımcı var elle tutlucak kadar spek onlardan kazansa para etmez bu kagıt 1 altınada dusebılır bu gidişle cok kotu vahım bır taplo ama gercek bugun 1.45-1.50 arasında seyrder gidişat onu gösteriyor dusus dewam ederse asagı doğru cekılcektır, önemli olan endeks duzeldıgınde hısse hala dusyorsa o zman uzun bı sure kagıdın yukselmesını beklememek gerekır, kagıt uzun bı suredır yavs dusus ıcındeydı endeks sayesınde dusus daha hızlı oldu hıssede olanlara allah sabır versın, ben böle kagıdında endeksınde borsanında ta,

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 18 Haz 2011, 23:46 

Bu hisseden uzak durun. Her ne şekilde olursa olsun kanmayın. Paranızı sokağa atmayın. Şirket zaten bitmiş. Bilançosunda 10.000.000.- Geçmiş yılllardan biriken zararı var. Yatırım sıfır. Banka borcunu bile ödeyemedikleri için yeniden uzattılar. SPK sermaye artırımı için nasıl izin verdi anlamıyorum zaten. Hisselerde bilinçli ve profesyonelce oynuyorlar. Vatandaşın parası uçup gidiyor. Yapanlarda belli. İsim vermeye gerek yok. Şirketin içindeki insanlar. SPK daha ne kadar bunlara seyirci kalacak merak ediyorum. Halkın parasını daha ne kadar hortumlamalarına göz yumacak. Çalışan sayısı 50'ye düşmüş, cirosu aylık 400.000- civarı sokaktaki market bile bu şirketten daha karlıdır. Zaten 2009 yılında bağımsız denetim görüş vermediğinden o dönem yapılan sermaye artırımı tahsisli yapılmıştı. Ama aradan bir yıl geçmeden SPK izni verdi. Şirket bir yılda neyi değiştirdi hangi olumsuz durumunu düzelttide Bu izni SPK verdi. Bağımsız denetim raporlarında herşey ortadayken SPK'nın bu duyarsız durumunu anlamakda mümkün değil. Son sermaye artırımında hisselerle kimlerin alım satım yaptığını çok dikkatlice incelemek gerek. Burada vatandaşın parası göz göre göre çalınıyor. Kimin cebine girdiğide belli. Siz siz olun bu firmadan uzak durun. Üzülmeyin. Bu şartlarda zaten iflas bağrağını yakında çeker.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 30 Haz 2011, 22:20 

Dostum iddaalı yorum demişsin. Gören gözle görmeyen göz arasında bir fark vardır mutlaka. Bu şirket sermaye artırımından yaklaşık 5.500.000.- TL kasasına para koydu. Şu anda acaba bu paradan kaç para kalmış olabilir. 1.000.000.- bilemedin 1.500.000.- gerisi nerde uçtu gitti. Adamlar 50.000- TL lık müşteri bağlantısı için ÖDA yapıyorlar. Ama koskoca fabrikayı satılığa çıkarmışlar kimsenin haberi yok. KAP'ta en ufak bir açıklama yok. (Şu anda Eskişehir fabrikasını 2.000.000.-TL bedelle satılığa çıkarmışlar. Hürriyet gazetesinin ilan sayfalarında araştıran görecektir.) 30.06.2011 Denetim raporlarını merakla bekliyorum. Raporlar çıktığında doğru düzgün analiz ederseniz herşeyi anlarsınız. Yok anlıyamazsanız bana msj atın. Ben size anlatayım. Ama size tavsiyem mert gıda kağıtlarından uzak durun sonra üzülmeyin.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 31 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 39 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.