Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 19 Ağu 2018, 18:13

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 152 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 13 May 2011, 19:46 

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
zahit yazdı:
Hissede çarşamba günü takasları itibariyle tekstil elinde kilerini satmiş görünüyor..EURO nun156 bin lotu satmadığı görülüyor..Acaba dünkü işlemler ne anlama geliyor,? diye kafa yordum..bir dinlenme ve mola olarak düşündüm..
ANCAK BU MOLA YUKARI GİDİŞ İÇİN Mİ, AŞAĞI İÇİN Mİ ORASINI KESTİRMEK ZOR..İŞLEM HACMİNİN BUGÜN KÜ GEVŞEMEYE PARELEL DÜŞMESİ OLUMLU....60 DİRENÇ, 53,75 DESTEK..22 GÜNLÜK ORTALAMA 70 ..YUKARI GİDERSE 70 -80 İ TEST EDCEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM..HİSSENİ,N KADERİNİ ,EURO NUN TAVRI ve 156 BİN LOTU NE YAPACAĞI..

daha önce dediğim mola ne yazık ki aşağı için verilmiş mola olduğui ortaya çıktı.. Bunda enbüyük etken zarar açıklamış olması..BU SEVİYELERDEN ARTIK MAL SATILMAZ , YENİ ALIM VE MALİYET DÜŞÜRMEK İSTEYENLERİN DE 50 ALTI FİYATLAR OLUŞACAK OLURSA KADEMELİ ALIM YAPMALARI SAĞLIKLI OLUR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.. GEÇEN YILKİ ÇIKIŞINDA 40 TAN DÖNMÜŞTÜ.40 ŞİMDİ ENBÜYÜK DESTEK DURUMUNDA.. ORAYA KADAR DÜŞECEĞİNİ SANMIYORUM..

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 13 May 2011, 22:51 
bedros

zahit yazdı:
hanman yazdı:
marshall için pazartesi ne olabileceğine dair bir yorumu olan varmı?
şimdiden teşekkürler.

Değerli arkadaşlar, maymun hikayesini bilirsiniz.Euro ve Tekstil bizim borsamızda hikayenin tipik kahramanları. Hisseye 35 ten girdiler..60-80 arası fiyattan veririz diye önce 106 ya çektiler. Sonra satmak istedikleri fiyata indirip gelen ky lere dağıtıma başladılar..
Şimdi gelelim yine 100 e gidecek beklentisi içinde ki arkadaşlara ŞUNU SÖYLEMEK İSTERİM: MAYMUNLARI 100 LIRADAN ALACAK OLAN PATRON KASABADAN DÖNERSE, MARSHALL 100 E GİDER.. BELKİ 6 AY SONRA GELEN BİR BAŞKA PATRON MAYMUNU 100 E ALIRSA SİZDE ONA VERİRSİNİZ..

Biraz kara mizah oldu arkadaşlar..Yüksek maliyetliler satmasın, yeni alım yapacaklarda taban oluşumunu beklemeleri yararlı olur düşüncesindeyim.Fazla üzülmeyin,piyasamızda maymun alıcıları hisseye birgün yine gelecekler..ama o sefer uyanık olalım.

zahit hocam burdaki yorumun tam isabet olmuş tebrikler siz bu işi biliyorsunuz...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 13 May 2011, 22:58 

bedros yazdı:
zahit yazdı:
hanman yazdı:
marshall için pazartesi ne olabileceğine dair bir yorumu olan varmı?
şimdiden teşekkürler.

Değerli arkadaşlar, maymun hikayesini bilirsiniz.Euro ve Tekstil bizim borsamızda hikayenin tipik kahramanları. Hisseye 35 ten girdiler..60-80 arası fiyattan veririz diye önce 106 ya çektiler. Sonra satmak istedikleri fiyata indirip gelen ky lere dağıtıma başladılar..
Şimdi gelelim yine 100 e gidecek beklentisi içinde ki arkadaşlara ŞUNU SÖYLEMEK İSTERİM: MAYMUNLARI 100 LIRADAN ALACAK OLAN PATRON KASABADAN DÖNERSE, MARSHALL 100 E GİDER.. BELKİ 6 AY SONRA GELEN BİR BAŞKA PATRON MAYMUNU 100 E ALIRSA SİZDE ONA VERİRSİNİZ..

Biraz kara mizah oldu arkadaşlar..Yüksek maliyetliler satmasın, yeni alım yapacaklarda taban oluşumunu beklemeleri yararlı olur düşüncesindeyim.Fazla üzülmeyin,piyasamızda maymun alıcıları hisseye birgün yine gelecekler..ama o sefer uyanık olalım.

zahit hocam burdaki yorumun tam isabet olmuş tebrikler siz bu işi biliyorsunuz...

Bedros dostum ,bu bilgi değil,haramzadelerin bizde bıraktıkları acı hatıralardır..

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 14 May 2011, 15:36 

ARKADAŞLAR, eski siteden(b) çimbeton ve meşhalda arkadaşlar beni arıyor. o sitenin ilgili sayfalarına girip, isim vermeden başka bir sitede yazdığım iletirseniz sevinirim..sitemizin ismini yazmayın siliyorlar..belki buradan ulaşabilirler..

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 16 May 2011, 18:41 

Perşembe takasları itibariyle EURO daha önce çıkışta aldığı 156 bin lotu satmadığı görülüyor..53,75 desteğinin kırılmasında EURO nun satış yapıp yapmadığı sali takaslarında belli olacak..Eğer satmamışsa yukarı ya 22 günlük ortalamaya denk gelen 70 seviyelerine bir tepki olası ama,ne zaman? EURO 50- 70 arası maliyetli..

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 17 May 2011, 17:37 

hisseyi yorumlayabilecek arkadaslar varmi..cikis ne zmn baslar yada daha dusermiyiz acaba

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 17 May 2011, 23:30 
bedros

Zahit hocam birçok sayfada olduğu gibi bu sayfada da insanlara yardımcı oluyorsun yorumlarını okudum çok isabetli ama şu hususuda bildiğini düşünüyorum oldu da eksik bilgin varsa diye yazıyorum bende bu hisseden yok ama neler olduğunu az çok biliyorum sen varken benim haddime düşmez ama yardımım olursa mutlu olurum yazan arkadaşların bazıları bizim gibi 3 kuruşunu değerlendirmeye çalışan ky ler duyduğum doğruysa esas by ler malı boşaltıp çıkmışlar bir tanesi hariç o da durumu kurtarmaya çalışıyor ve maliyeti yüksekmiş benden bu kadar başka birşey de bilmiyorum gerisi senin değerli yorumlarına kalmış saygılar...
Not yorumları okuyan kardeşlerim ben spek değilim sadece yardımım dokunursa mutlu olurum speklerle birlik olup kazanmayı kazanmamaya tercih ederim çünkü acısının birgün biryerden çıkacağına inananlardanım...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 17 May 2011, 23:53 

bedros yazdı:
Zahit hocam birçok sayfada olduğu gibi bu sayfada da insanlara yardımcı oluyorsun yorumlarını okudum çok isabetli ama şu hususuda bildiğini düşünüyorum oldu da eksik bilgin varsa diye yazıyorum bende bu hisseden yok ama neler olduğunu az çok biliyorum sen varken benim haddime düşmez ama yardımım olursa mutlu olurum yazan arkadaşların bazıları bizim gibi 3 kuruşunu değerlendirmeye çalışan ky ler duyduğum doğruysa esas by ler malı boşaltıp çıkmışlar bir tanesi hariç o da durumu kurtarmaya çalışıyor ve maliyeti yüksekmiş benden bu kadar başka birşey de bilmiyorum gerisi senin değerli yorumlarına kalmış saygılar...
Not yorumları okuyan kardeşlerim ben spek değilim sadece yardımım dokunursa mutlu olurum speklerle birlik olup kazanmayı kazanmamaya tercih ederim çünkü acısının birgün biryerden çıkacağına inananlardanım...

Takaslardan takip ettiğim kadarıyla EURO daha 155 bin lotu satamamış..satamayan euro mu? o lotları nasıl elden çıkaracak?

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 18 May 2011, 00:00 

marsal boya
72 lira stopplosmuş ilk direnç 54 ilk destek
54 lira geçilmedikçe uzak durulmalı

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 18 May 2011, 00:03 
bedros

zahit yazdı:
bedros yazdı:

Takaslardan takip ettiğim kadarıyla EURO daha 155 bin lotu satamamış..satamayan euro mu? o lotları nasıl elden çıkaracak?

Hocam onu bilmiyorum ama bu by nin hisseyi tuttuğunu düşünüyorum hatta va hatta 100 küsürleri görmesinin
nedenininde by nin olduğunu düşünüyorum belkide bu by nin hissede olması daha büyük bir faciayı önledi diye tahmin ediyorum YTD saygılar iyi geceler...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 18 May 2011, 00:04 

bedros yazdı:
zahit yazdı:
bedros yazdı:

Hocam onu bilmiyorum ama bu by nin hisseyi tuttuğunu düşünüyorum hatta va hatta 100 küsürleri görmesinin
nedenininde by nin olduğunu düşünüyorum belkide bu by nin hissede olması daha büyük bir faciayı önledi diye tahmin ediyorum YTD saygılar iyi geceler...

siz kendinizi kandırmaya devam edin

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 18 May 2011, 00:10 
bedros

kendimizi niye kandıracağız anlamadım.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 18 May 2011, 00:12 

acemiteknikci hisseden cikalimmi napalim.54u asmadikca uzak durulsun diosunda daha nereye kadar duser acaba..satsak cikicagi tutuo sonra uzuluoruz..ama daha dusecek yeri kalmadi yarin 54u asar sonrada devami gelir diye bekliyorum..ins daha cok beklemeyiz:S

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 18 May 2011, 00:25 

sayın Acemiteknikçi,söylediğn de laf mı? bizde marsalı yüksek fiyattan alacak göz yok..amacımız, tuzağa yakalananlara yardımcı olmak..

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 18 May 2011, 00:38 
bedros

zahit yazdı:
sayın Acemiteknikçi,söylediğn de laf mı? bizde marsalı yüksek fiyattan alacak göz yok..amacımız, tuzağa yakalananlara yardımcı olmak..

Hocam ben anlamadım sen anlamışın neyse merakta etmiyorum iyi geceler...

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 152 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Alexa [Bot] ve 7 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.