Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 30 Eki 2020, 08:54

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 153 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 11 May 2011, 14:06 

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Arkadaşlar HSBC'nin %73 hissesi var Marshall'da fakat ne azalıyor ne artıyor. Sanki Marshall satılırken bu hisseler teminat için bloke edilmiş anlayamadım.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 11 May 2011, 14:15 

Hissenin bugünkü seyri istikrarlı bir artış yönünde ayrıca benim baktığım indikatör pozisyonları da olumlu yönde. ilk seans 60 TL yi denedi tekrar deneyeceğini düşünüyorum seans bitimine kadar ama o seviyeleri geçmeden kapatır tahminimce. Ayrıca kağıdın mayıs ayı seyri de yükselişe dönmeye çalışıyor gibi.
Kağıt ilk artmaya başladığında yanlış hatırlamıyorsam bir ihale beklentisi vardı daha sonra da bölünme beklentisi söylentileri çıktı ancak euro ve tekstilin bu kağıdı çok güzel şişirmesi hususunda herkes hemfikir. Çok güzel şişirdiler ve çok güzel patlattılar. Ancak bu kağıdı gerçekten takip eden, 20-30 TL civarında maliyet edinen, insanların yorumu kağıdın fiyatının 60-70 TL aralığında olduğuydu yönündeydi. bu yoruma göre kağıt girilebilecek seviyede, tabi ki asıl fiyatı olduğu düşünülen bu seviyelere ne kadar zamanda geleceği de bilinmez. Umarım tahta sahibi yakın bir zamanda müdahale eder çünkü kağıda güven sıfıra indi anlaşılacağı gibi. Yatırım tavsiyesi değildir şahsi fikrimdir.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 11 May 2011, 18:32 

tomara61 yazdı:
Arkadaşlar HSBC'nin %73 hissesi var Marshall'da fakat ne azalıyor ne artıyor. Sanki Marshall satılırken bu hisseler teminat için bloke edilmiş anlayamadım.

onlar, uzun vadeli lotlar..satılmaz..

tekstil elinde kileri satmış ..sıra euro da..156 binlot..bugün satamadı yarın veya cumaya tekstille paslaşarak çıkaracaktır.. 70-80 aralığına olası yükselişler satış fırsatı..uyanık olun ... yüksek maliyetliler sabır..

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 11 May 2011, 19:36 

zahit abi 92.50 malıyetım var. 75 de bende cıksam mı. 80 e yuregım dayanmaz artık...

bu arada MARSHALLIN Sundugu muhteşem yüzyıl başlayacak:)

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 11 May 2011, 19:55 

burak.toker yazdı:
zahit abi 92.50 malıyetım var. 75 de bende cıksam mı. 80 e yuregım dayanmaz artık...

bu arada MARSHALLIN Sundugu muhteşem yüzyıl başlayacak:)

Burak kardeşim, ne diyeceğimi bilemiyorum.herzaman bir hisseyi alırken %10 kaybı göze alacaksın..şu anda kayıp çok görünüyor..lotun az ise sat..75 garanti değil,belki 70 den çevirebilirler..adamlar profösyonel ve hızlı vurguncular.. ne yapacaklarını kestirmek zor..lotun az ise sat.. çok ise yarısını sat,yarısını beklet.. bakarsın sürpriz bir haber veya kar gelirse tamamen elden kaçırmış olmazsın.. bunlar benim düşüncelerim..
iyi düşün, karar sizin, vebale girmeyeyim..

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 11 May 2011, 20:02 

zahıt abı ne vebali allahını seversen. benım topu topu 6800 tl vardı onada 74 hısse etmişti :)))

spek ıbnesı 2600 tl mı yedi. 2 gundur al satı deneyıp hısse sayısını artırmayı denıyorum. bugun hısseyı cok sukur 75 yapabıldım. cumaya kadar kı hedefım de ınsallh 80 hısse yapmak. bız bı kumar oynadık ve kaybettık. şimdi o kumar masasından cıkmaya ugrasıyoruz.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 11 May 2011, 21:32 

ARKADAŞLAR ESKİ MAHALLENİN SİTESİNE UĞRAYANINIZ VAR MI? BİR MESAJIMI ORADA Kİ ARKADAŞLARA İLETMENİZİ TALEP EDİYORUM..

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 12 May 2011, 07:37 

SLM ARKADAŞLAR BEN ARANIZA YENİ GELDİM. BENİMDE ZARARIM ÇOK AMA BEKLEMEYİ DÜŞÜNÜYORUM.
BİŞEY SORUCAM HERSENE YÖNETİM KURULU VE GENEL KURUL TOPLANTISI YAPILMASI ZORUNLUMU BU YIL YAPILMAMIŞ CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİM

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 12 May 2011, 15:28 

Hissede çarşamba günü takasları itibariyle tekstil elinde kilerini satmiş görünüyor..EURO nun156 bin lotu satmadığı görülüyor..Acaba dünkü işlemler ne anlama geliyor,? diye kafa yordum..bir dinlenme ve mola olarak düşündüm..
ANCAK BU MOLA YUKARI GİDİŞ İÇİN Mİ, AŞAĞI İÇİN Mİ ORASINI KESTİRMEK ZOR..İŞLEM HACMİNİN BUGÜN KÜ GEVŞEMEYE PARELEL DÜŞMESİ OLUMLU....60 DİRENÇ, 53,75 DESTEK..22 GÜNLÜK ORTALAMA 70 ..YUKARI GİDERSE 70 -80 İ TEST EDCEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM..HİSSENİ,N KADERİNİ ,EURO NUN TAVRI ve 156 BİN LOTU NE YAPACAĞI..

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 12 May 2011, 17:11 

Selam Zahit Hocam...

Öncelikle o değerli yorumlarınız için tşk ederim, bende maalesef mrshl'zedeyim yüklü bi miktarda alım yaptım maliyet 60 sizinde belirttiğiniz gibi spek'leri önceden kestirmek mümkün değil yanlız bu son kapanışta mrshl'ın düşüşü için ne düşünüyorsunuz. Birde satış için bi tavsiyeniz var mı?
Saygılarımla...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 12 May 2011, 17:46 

meveddet22 yazdı:
Selam Zahit Hocam...

Öncelikle o değerli yorumlarınız için tşk ederim, bende maalesef mrshl'zedeyim yüklü bi miktarda alım yaptım maliyet 60 sizinde belirttiğiniz gibi spek'leri önceden kestirmek mümkün değil yanlız bu son kapanışta mrshl'ın düşüşü için ne düşünüyorsunuz. Birde satış için bi tavsiyeniz var mı?
Saygılarımla...

Sayın Meveddet hanım,90- 100 maliyetli kardeşlerimize bakarsanız,durumunuza şükredin.. Manüplasyon yapılan bir hissede bir de düşmüşken neden bu kadar alım yaptınız,anlayamadım..Maliyet düşürmek için mi?
53,75 desteğinin altına düşmedikçe tut. işlem hacminin azalması,bu seviyelerde tutunacağının işaretleri olabilir.. ya 60 doğru ataklarda yarısını verip riski azaltmak yada, olası düşüşlerde aşağılardan maliyet düşürmek için hazır nakitinizin olması..yada hiç satmayıp olası riski göze almak.. karar sizin..
kaç günlük durulmada ne yaptıklarını kestirmek zor..Eritme förmülüyle EURO MALI SATMIŞTA OLABİLİR,YUKARI ÇIKIŞ İÇİN TABAN ÇALIŞMASIDA YAPTIRABİLİR.. SELAMLAR..

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 12 May 2011, 19:23 

sayın zahit kozaa sayfasını okuyup okumadığınızı bilmediğim için burda başka bir kağıtla ilgili birşey sormak istiyorum.kozaa; aylardır toplantı haberi bekliyorum şükür bugün kapanıştan sonra geldi ama o kadar karışık anlatmışlar ki.karı iyi olduğu ve şirket verileri ağır olduğu için girmiştim fakat bugün karı payı dağıtmayacağını genel kurula teklif edeceğini açıladı raporunda. genel kurul da bu ay sonu.kağıdı tanıyormusunuz yada bir yol gösterebilir misiniz bana?yarın muhtemelen şimdi diple falan açılırsa şaşırmam. gerçi bugün 1.seans yükle alımlarda yaptılar 25.000lot'luk bir çok kez.birşeyler dönecek ama ben daha ayamıyorum:)

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 12 May 2011, 19:46 

hanman yazdı:
sayın zahit kozaa sayfasını okuyup okumadığınızı bilmediğim için burda başka bir kağıtla ilgili birşey sormak istiyorum.kozaa; aylardır toplantı haberi bekliyorum şükür bugün kapanıştan sonra geldi ama o kadar karışık anlatmışlar ki.karı iyi olduğu ve şirket verileri ağır olduğu için girmiştim fakat bugün karı payı dağıtmayacağını genel kurula teklif edeceğini açıladı raporunda. genel kurul da bu ay sonu.kağıdı tanıyormusunuz yada bir yol gösterebilir misiniz bana?yarın muhtemelen şimdi diple falan açılırsa şaşırmam. gerçi bugün 1.seans yükle alımlarda yaptılar 25.000lot'luk bir çok kez.birşeyler dönecek ama ben daha ayamıyorum:)

Hiç ilgilenmedim. GRAFİĞİNE BAKTIM. 5,1 DE DESTEĞİ VAR.. GEÇEN YIL OLUŞAN 5,5-5,6 DİRENCİNE YÖNELEN SENET 5,1 DESTEĞİ KIRILMADIKÇA TUT.. DİRENCİN HACİMLİ GEÇİLMESİ DURUMUNDA ÇANAK FORMASYON TAMAMLANACAĞI İÇİN, HEDEF ENAZ 7,5SEVİYELERİ OLACAKTIR

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 12 May 2011, 20:30 

çok teşekkür ederim...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 13 May 2011, 09:36 

Cari açığın gittikçe artması , doların yükselmesi, endekste ki kan kaybına neden olmakta.67,300 -67,500 direnç, destekler 65000-62500...
Marshall endeksin düşmesine rağmen durulması olumlu..yükse maliyetliler kademeli alım deneyebilirler..direnç 60 ve 22 günlük ortalama olan 70 seviyeleri..

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 153 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 45 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.