Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 21 Eki 2020, 14:24

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 16 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 04 May 2011, 19:55 
gencyönetici

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1
Mango gıda ticaret A.Ş.
Şirket profili:Yaş sebze ve meyve üretimi, tedariki,toptan ve perakende satışını yapmak.
kuruluş:27/09/2000
kod:MANGO
kayıtlı sermaye:100.000.000
halka arz:13/05/2010
ilk işlem:24/05/2010
genel müdür:AYHAN KARAK
YÖNETİM KURULU:Ayhan Karak-Mehmet Yayla-Nurhayat Karak-Şeref Yayla-Nuran Cehervan
tel:0 216 561 20 00
fax:0 216 561 34 24
adres:kadıköy hali no:74 ataşehir/İstanbul
ortaklar:Ayhan Karak,Mehmet Yayla,diğer
iştirakler:Aydın gıda ltd şti,Sepken tarım ürünleri gıda naklyt san tic a.ş.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 01 Ara 2011, 20:20 
mango da teknık gorunum..
    Resim
1.65 uzeri kapanışlarda hızlanacakl olan hisse ,yukardan gelen trend çizgisini 3. kez deneyecektir.bu tur trendler 3. denemde genelde aşilırlar ,1.65 sonrası son bir direnç kalacak 1.73 gecılınce hısseyı tutmakta zorlanabılırız.Grafıkta olusan sıkışma net goruluyor.
DUSELTMENIN SONUN GELDIGINE INANIYRUM,İLK İNEN 3 LU DALGA İLE SON İNEN EŞİT OLMUŞ DURUMDADİR,YANİ A=C DİR,OLUMLU BI SINYAL GELEBILİR VE TREND KIRILABILIR.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 01 Ara 2012, 23:10 
Big_Boss

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 58
MANGO- Şirket ortaklarından Ayhan Karak toplam 1,75 Mn TL nominal değeri payın (sermayenin yaklaşık %4,5’ ine denk gelmekte) İMKB’ de işlem görebilmesi için MKK’ya başvuruda bulundu.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 Oca 2013, 15:17 

Ettiği teşekkür: 11
Aldığı teşekkür: 123
ACIKLANACAK OZEL DURUM/DURUMLAR: SIRKETIMIZIN 08.01.2013 TARIH VE 2013/02
SAYILI YONETIM KURULU TOPLANTISINDA, SN. CUNEYT SEL'IN KATILIMIYLA OLUSAN
YENI YONETIM KURULU KENDI ARASINDA GOREV BOLUMU YAPMAK UZERE TOPLANMIS VE, SN.
CUNEYT SEL'IN YONETIM KURULU BASKANI VE SN. AYHAN KARAK' IN YONETIM KURULU
BASKAN VEKILI OLARAK SECILMELERINE OY BIRLIGI ILE KARAR VERILMISTIR.
YUKARIDAKI ACIKLAMALARIMIZIN, SERMAYE PIYASASI KURULU'NUN SERI: VIII, NO:54
SAYILI TEBLIGINDE YERALAN ESASLARA UYGUN OLDUGUNU, BU KONUDA/KONULARDA
TARAFIMIZA ULASAN BILGILERI TAM OLARAK YANSITTIGINI, BILGILERIN DEFTER, KAYIT
VE BELGELERIMIZE UYGUN OLDUGUNU, KONUYLA ILGILI BILGILERI TAM VE DOGRU OLARAK
ELDE ETMEK ICIN GEREKLI TUM CABALARI GOSTERDIGIMIZI VE YAPILAN BU
ACIKLAMALARDAN SORUMLU OLDUGUMUZU BEYAN EDERIZ.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 01 Şub 2013, 11:02 
Endi

Ettiği teşekkür: 1529
Aldığı teşekkür: 2305
- ALINTIDIR. - link = http://www.borsagundem.com/haber/ki-his ... lnd/130000.

Şeker Piliç ve Mango Gıda Gözaltı Pazarı'na alındı. Borsa Yönetim Kurulu'nun 31/01/2013 tarihli toplantısında alınan karar çerçevesinde, Şeker Piliç ve Yem Sanayi Ticaret aleyhine ticari alacaklılar tarafından icra ve haciz işlemlerinin başlatılması, bu işlemler sebebiyle şirketin banka hesaplarındaki varlıklarının bloke edilmesi, şirketin hammadde temin edememesi, bunun sonucunda kısa bir süre içerisinde üretim ve satış faaliyetlerinin tamamen durdurulacağının açıklanması, ticari borçların yanısıra bankalara ve personele olan borçların ödenememesi nedenleriyle, Gözaltı Pazarı'na alınması kararlaştırıldı.

Yine aynı tarihli İMKB Yönetim Kurulu kararıyla Mango Gıda'nın da işlem gördüğü pazar değiştirildi. Borsadan konuyla ilgili olarak yapılan açıklam aşöyle: "Borsa Yönetim Kurulu'nun 31/01/2013 tarihli toplantısında alınan karar çerçevesinde, Mango Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Şirket) aleyhine yürütülen hukuki takiplerin üretim ve satış faaliyetlerini olumsuz etkilemesi, faaliyetlerinin bir kısmını yürüttüğü Samandıra tesisindeki paketleme faaliyetlerine son verilmesi, çalışan sayısının azaltılması, finansal ve ticari borçların ödenmesinde güçlük yaşanması, haciz, icra takipleri ve ihtarnamelerin toplam tutarının 30/09/2012 tarihli kamuya açıklanan finansal tablolardaki aktif toplamının %34'üne ulaşması ve kamuyu aydınlatma mevzuatına aykırılıklar nedeniyle, Gözaltı Pazarı'na alınması kararlaştırılmıştır

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 13 Şub 2013, 15:46 

Ettiği teşekkür: 11
Aldığı teşekkür: 123
13/02/2013 15:44:00 ***MANGO***MANGO GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

***MANGO***MANGO GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

Ortaklığın Adresi : Eyüp Sultan Mah. Mehmet Akif Cad. No: 30 Sancaktepe / İstanbul
Telefon ve Faks No. : 0 (216) 561 20 00 - 0 (216) 561 34 24
Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : 0 (216) 561 20 00 - 0 (216) 561 34 24
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Açıklama mı? : Evet
Özet Bilgi : Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun 07.02.2013 Tarih 2013/08 sayılı kararıyla, Şirketimiz, hissedarlarımız ve yatırımcılarımızın hak ve menfaatlerinin korunması, Şirketimiz faaliyetlerinin devam ettirilmesi amacıyla "İflas erteleme" talebiyle mahkemeye başvuru yapılmış ve 13.02.2013 tarihinde ilgili mahkeme tarafından muhafaza tedbir kararı verilmiştir.

AÇIKLAMA:
Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:

Daha önce yaptığımız açıklamada da belirtildiği üzere bankalar ve bazı ticari alacaklılarımız tarafından Şirketimiz aleyhine haciz, ödeme emri ve ihtarname şeklinde hukuki takip işlemleri başlatılmıştır. Bu durumdan dolayı ticari faaliyetlerimiz olumsuz olarak önemli ölçüde etkilenmiştir.

Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun 07.02.2013 tarihli toplantısında Şirketimiz aleyhine açılabilecek davalar, alacaklarımıza blokaj konulması, mal varlıklarının satışı vb. yollardan ortaya çıkabilecek olası risklerin önlenmesi ve Şirketimizin mal varlığının ve Şirketimiz yatırımcılarının hak ve menfaatlerinin korunması için gerekli muhafaza tedbirlerinin alınması maksadıyla Türk Ticaret Kanununun 376 ve 377. Maddeleri ile İcra İflas Kanununun 179.ve devamı maddeleri uyarınca İflas erteleme talebiyle ilgili mahkemeye başvuru yapılmıştır. Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun 07.02.2013 tarihli 2013/09 sayılı kararıyla da Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri VIII, No:54 Sayılı Özel Durumların Kamuya Açıklanmasına İlişkin Esaslar Tebliği'nin 15.maddesine dayanılarak bilginin kamuya açıklanmasının mahkeme tarafından muhafaza amaçlı tedbir kararı verilene kadar gizlenmesine ve ertelenmesine karar verilmiş, ilgili mahkeme tarafından 13.02.2013 tarihinde muhafaza tedbir kararı verilmesi ile içsel bilginin kamuoyuna açıklanmasının ertelenme sebebi ortadan kalktığından içsel bilginin açıklanması gereği ortaya çıkmıştır.

Mahkeme tarafından verilen Muhafaza tedbir kararıyla birlikte, Şirketimiz hakkında yapılan ve yapılması olası hukuki takipler, tüm icra ve iflas takipleri ile muhafaza işlemleri gibi tedbir uygulamaları İcra İflas Kanununun 179/b maddesine göre durdurulacak, yeni takip yapılmayacak,Şirketin faaliyetlerinde kullanılan tesis, makine teçhizat ve demirbaşların 3.kişilere devir ve temlikleri muhafaza tedbir kararı kapsamında önlenecek, Şirket faaliyetlerine devam edebilecektir.

Sonuç olarak, Şirketimizin faaliyetleri hukuki müdahalelere karşı korunarak, Şirketimizin herhangi bir hukuki engelle karşılaşmadan faaliyetlerini sürdürebilmesi mümkün olacaktır.

Hissedarlarımızın ve kamuoyunun bilgisine sunulur.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 26 Mar 2013, 17:32 
ay_yıldız_80

Ettiği teşekkür: 82
Aldığı teşekkür: 259
bu hisse ninde pek bekliyeni kalmamış:) 0.26-0.28 arası sanki dip oluştu, bugün 0.27 den almaya çalıştım gündüz vermedi, akşam 0.28 den ancak alabildim,zaten bir miktar aldım fazla da degil. krsan dan sonra elime 3-5 kuruş geçti nereye verecegimi şaşırdım bende :)

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 26 Mar 2013, 17:37 
ay_yıldız_80

ay_yıldız_80 yazdı:
bu hisse ninde pek bekliyeni kalmamış:) 0.26-0.28 arası sanki dip oluştu, bugün 0.27 den almaya çalıştım gündüz vermedi, akşam 0.28 den ancak alabildim,zaten bir miktar aldım fazla da degil. krsan dan sonra elime 3-5 kuruş geçti nereye verecegimi şaşırdım bende :)

şirketin iflas bayragını çektigini, borç takiplerinin oldugunu, şuanda pd/dd göre ucuz oldugunu ve şirketin şuan için çok riskli oldugunuda unutmamak lazım. Riski severim getirisi ona göre çok olur deyip götürüsünüde düşünebilecek olanların hareket edecegi bir tahta, aman kimse ben yazdım diye etkilenmesin lütfen. ytd.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 26 Mar 2013, 17:50 
ay_yıldız_80

Kademe Analizi - MANGO GIDA

FİYAT GRAFİK LOT % ALIŞ SATIŞ
0.28 323,859 100.00 323,859 0

323,859 0

AORT (ALIS) : 0.28 - AORT (SATIS) : 0.00 - AORT : 0.28
Toplam Lot : 323,859

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 27 Mar 2013, 17:40 
ay_yıldız_80

FİYAT GRAFİK LOT % ALIŞ SATIŞ

0.27 196,539 100.00 195,339 1,200

195,339 1,200

AORT (ALIS) : 0.27 - AORT (SATIS) : 0.27 - AORT : 0.27
Toplam Lot : 196,539

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 28 Mar 2013, 16:37 
ay_yıldız_80

http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=257267

MANGO GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. / MANGO [] 23.01.2013 09:49:56

Paketleme Tesisi Satışları ve İş Gücü Azaltılması

21 Ocak 2013 tarihinde yönetim kurulumuz tarafından yapılan varlık satışlarına ilişkin KAP açıklamasıyla ilgili bazı detay bilgiler şöyledir:
Ortaklığımız, İhracatta özellikle Rusya' da yaşanan zorluklar ve düşük verimlilik nedeniyle paketleme tesislerinde istenilen kapasiteye bir türlü ulaşamamıştır, bu nedenle bazı tesislerin elden çıkarılması kararlaştırılmıştır.
Adana' da 22 dönüm arsa üzerine kurulu ve Aralık 2011 tarihinde faaliyete başlayan 50.000 Ton/yıl kapasiteli Narenciye Paketleme Tesisi ile İstanbul'da bulunan 3,5 ton kapasiteli tesis satışa çıkarılmıştır. Bu iki tesisin satışından 15-20 milyon TL arası gelir beklenmektedir. Adana'daki tesisin sektörden bir firmaya satılabilirliğinin yüksek olduğu düşünülmekte ve gelen teklifler değerlendirilmektedir. Adana ve İstanbul Tesislerinin satışından sonra diğer atıl varlıklarımızın satışları da değerlendirilecektir.
İstanbul Samandıra' da yapılan işler bundan sonraki dönemde Antalya ve Yenişehir'deki tesislerden organize edilecektir.
Biz bu işe asıl olarak üretim (yetiştiricilik), pazarlama-satış alanlarında başlamıştık. Paketleme işine daha sonra girdik ama beklenen kapasite kullanımı ve verimliliğini yakalayamadık. Dolaysıyla bu daldaki faaliyetlerimizin en aza indirilmesi ve bundan sonra tekrar üretim ve pazarlamaya ağırlık verilmesi düşünülmektedir.
Ancak zikredilen paketleme tesislerinin elden çıkarılacak olması iş gücümüzün yaklaşık üçte birinin (80 kişi civarında) işten çıkarılması sonucunu doğurmaktadır.

Hisse Satışları

Ben ve ortağım Mehmet Yayla'nın hisse satışları basın yayın organlarında asılsız söylentilere ve spekülasyonlara yol açmaktadır. Bu satışlar, kişisel amaçlarla değil ortaklığımız nakit akışının iyileştirilmesi amacına yönelik olarak yapılmakta, elde edilen hasılat Ortaklığımıza kullandırılmaktadır.
Hissedarlarımız ve kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Ayhan KARAK

Mango Gıda San ve Tic. A.Ş.
Yönetim Kurulu Başkan Vekili

GEÇMİŞ SAYFALARDA YER ALAN BU HABERE İSTİNADEN GELECEK HERHANGİ BİR OLUMLU HABER HİSSEYİ BU SEVİYEDEN YUKARLARA TAŞIYABİLİR. 0.26-0.28 arası fiyat bence hisse için dip seviyeler olmuş gibi duruyor. Bu seviyelerden mallananlara çok güzel kar bırakabilir, aynı şekilde iflas muhabetine ne var ne yoksa sıfırlayadabilir, o yüzden aklından geçen ve düşünenler ona göre kendisi araştırıp karar vermeli, bana sorarsanız takip edilmesi gerekli diye düşünüyorum. Krsan dan sonra az miktarda olsa alıp kenara attım, kimseye yeni hisse alımı burdan öneremem ama elinde olup büyük zararı olanlar için bu seviyelerin dip oldugunu ve olumlu haberlerin beklenmesi gerektigini şahsi düşünce olarak söyleyebilirim, kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 16 Nis 2013, 12:52 
ay_yıldız_80

MANGO GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. / MANGO [] 15.04.2013 15:38:45

Özel Durum Açıklaması (Genel)

Ortaklığın Adresi : Eyüp Sultan Mah. Mehmet Akif Cad. No: 30 Sancaktepe / İstanbul
Telefon ve Faks No. : 0 (216) 561 20 00 - 0 (216) 561 34 24
Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : 0 (216) 561 20 00 - 0 (216) 561 34 24
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Açıklama mı? : Hayır
Özet Bilgi : Bağımsız Denetim Olumsuz Görüşünün Bir Kısım Dayanakları Hakkında Görüşme ve Karar Oluşturulması.

AÇIKLAMA:

Şirketimizin 15.04.2013 Tarih ve 2013/18 Sayılı Yönetim Kurulu Toplantısında;

1-Bağımsız denetim raporundaki ileri sürülen olumsuz görüş ve dayanakları konusunda gerekli inceleme ve değerlendirmenin yapılarak gerekli açıklamaların mümkün olan en kısa sürede yapılmasına ve gerekli önlemlerin oluşturulmasına,

2- Yönetim Kurulu'nun 25.03.2013 tarih 2013/12 sayılı kararıyla Mono Gıda San.ve Tic. A.Ş (Kısaca Şirket ) mülkiyetindeki Afyon ili Sandıklı ilçesindeki üstünde Şirketimiz borçlarına karşılık Şekerbank ipoteği bulunan gayrimenkullerin yaptırılan değerlemeye göre 1.883.0000 + KDV toplam 2.221.940 TL bedelle alacağımıza karşılık devralınmasına karar verilmiş, ancak Şirkette yapılan hisse devirleri sonrasında tapu idaresinin devir için aradığı yetki belgesine müstenit kararların Şirketin yönetim kurulu tarafından bugüne kadar alınmamış olması nedeniyle devrin bugüne kadar gerçekleştirilemediği, Şirket yönetiminin en kısa sürede genel kurul ve yönetim kurulu toplantısı yaparak yetkileri belirlemesi ve imza sirküleri yayınlayarak devrin en kısa sürede gerçekleştirilmesi için uyarılmasına, Şirket ortaklarından devre ilişkin geri dönülemez taahhüt alınmasına, işlemin 10 iş günü içinde gerçekleştirilmesi için gerekli tedbirlerin alınmasına ,

3-Şirketimizin Aydın Gıda Satışından kalan 1.234.001 TL tutarındaki alacağının ortaklara olan borçtan mahsup edilmek suretiyle kapatılmasına,

4-Alacaklar konusunda nakit sıkışıklığı nedeniyle bugüne kadar başlatılamayan hukuki takiplerin başlatılmasına ve sürdürülmesine,

5- Şirketimize ve bağlı Şirketimiz Sepken Tarım Ürünleri Gıda. Nak. San.ve Tic. A.Ş nin tahsis haklarına sahip olduğu Antalya Yaş Sebze ve Meyve hali bünyesindeki yazıhane ve depoların 2.000.000.- TL verilen çekler borcumuza karşılık çeşitli alacaklılara devri hususundaki görüşmelerin neticelendirilmesine, çeklerin geri alınmasına, işlemlerin tamamlanmasına ve anlaşma imzalanmasına karar verilmiştir.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 16 Nis 2013, 13:47 
ay_yıldız_80

0.18 gören mangoda 2 gündür artı kapanış söz konusu sanki buralardan tekrar dönecek gibi, şirketten dün gelen bir nebze olsun olumlu haber birazcık umut ışıgı oldu gibi.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 19 Nis 2013, 14:09 
ay_yıldız_80

ay_yıldız_80 yazdı:
0.18 gören mangoda 2 gündür artı kapanış söz konusu sanki buralardan tekrar dönecek gibi, şirketten dün gelen bir nebze olsun olumlu haber birazcık umut ışıgı oldu gibi.

0.18 den 0.29 a yaklaşık % 60 yükseliş ne kar marjı yaw :) ben 0.28 den almıştım bir miktar 3 günde % 50 indi, 4 günde geri % 60 a yakın çıktı, yakalayabilen güzel kar etti, bakalım daha neler olacak :)

Ahhh krsan ahhh hareket kabiliyetimi kısıtladın ya helal olsun :)

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 27 Oca 2014, 23:35 
ay_yıldız_80

burası da baya sessiz kalmış en son gelişme ve haberleri takip eden yok sanırım :)

http://www.kap.gov.tr/bildirim-sorgular ... ?id=333337

MANGO GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. / MANGO [] 22.01.2014 10:33:53

AÇIKLAMA:

22.01.2014 tarihinde saat 07:50:11 de yapılan özel durum açıklamasında yönetim kurulu toplantı tarihi sehven 22.11.2014 tarihi olarak yazılmıştır düzeltme aşağıdaki gibidir;

Şirketimizin 22.01.2014 Tarih ve 2014/1 Sayılı Yönetim Kurulu Toplantısında;

Batu Yatırım Holding A.Ş ile Borç yapılandırma ve Ortaklık Sözleşmesi Yapılması Hakkında;

Yönetim Kurulu Şirket merkezinde toplanarak gündemindeki Borç Yapılandırma, Borç Temliki, Mango Gıda San.ve.Tic. A.Ş ( Mango Gıda) ve bağlı Şirketi Sepken Tarım Ürünleri Gıda Nakliyat San. ve Tic. A.Ş (Sepken Tarım) bünyesinde ortaklık tesisi konularında Batu Yatırım Holding A.Ş ile yapılan müzakereleri değerlendirmiş ve aşağıdaki kararları almıştır:

1-Mango Gıda ve Bağlı Şirketi Sepken Tarım'ın Finansal ve ticari borçlarının yeniden yapılandırılması, ödenmesi ve bu Şirketlere ortak olma konusunda niyet ve kararını belirten Batu Yatırım Holding A.Ş ile bu konulara ilişkin sözleşme imzalanmasına,

2-Yapılandırma çalışmalarının Şirket bilgi ve onayı altında Batu Yatırım Holding A.Ş nezaretinde yürütülmesine,

3- Batu Yatırım Holding A.Ş. tarafından yapılandırılan Batu Yatırım Holdinge temlik edilen, Batu Yatırım Holding tarafından tasfiye edilen ve bu tasfiyeden doğan alacaklarının Bağımsız Denetim Şirketi tarafından yapılacak özel denetim ile nakit olarak ödendiğinin tespitinden sonra Sermaye Piyasası Mevzuatı ve TTK hükümleri çerçevesinde bedelli -tahsisili sermaye artırımı yapılarak Mango Gıda ve bağlı Şirket'i Sepken Tarım'ın tahsisli yeni pay ihraç etmelerine, ihraç edilen payların Batu Yatırım Holding A.Ş. ne tahsis edilmesine,

Bu çalışmaları Batu Yatırım Holding A.Ş ile yürütmesi, sözleşmeler imzalaması için Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Karak'ın, gerekli durumlarda yönetim kurulu ve genel kurulu bilgilendirmesi ve nihai yetkileri alması koşuluyla yetkilendirilmesine,

4-Bundan önce imzalanmıs bulunan tüm, finansal aracılık, finansal yeniden yapılandırma ve barther sözleşmelerinin iptal edilmesine,

Karar verilmiştir.

http://www.kap.gov.tr/bildirim-sorgular ... ?id=333886

MANGO GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. / MANGO [] 27.01.2014 10:25:54

AÇIKLAMA:

Yönetim kurulumuzun 22.01.2014 tarihli ve 2014/01 nolu yazılı kararı çerçevesinde BATU YATIRIM HOLDİNG A.Ş ile BORÇ YAPILANDIRMA VE ORTAKLIK SÖZLEŞMESİ ektedir...

http://www.kap.gov.tr/bildirim-sorgular ... ?id=333933

MANGO GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. / MANGO, 2014 [MANGO] 27.01.2014 15:09:13

EK AÇIKLAMALAR:

12.12.2013 Tarih.ve 2013/41 sayılı yönetim kurulu kararı ile yapılan ve açıklanan Esas Sözleşme Değişikliği Sermaye Piyasası Kurulu' nun 08.01.2014 tarihli yazısı ile onaylanmış olup, onay yazısı ve ekleri 27.01.2013 tarihinde tebellüğ edilmiş ve aynı tarihte Gümrük ve Ticaret Bakanlığı izni için müracaat yapılmıştır.
Hissedarlarımıza ve kamuoyuna saygıyla duyurulur.

http://www.kap.gov.tr/bildirim-sorgular ... ?id=333980

MANGO GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. / MANGO [] 27.01.2014 17:56:43

AÇIKLAMA:

"27.01.2014 tarihinde KAP da yayımlanan SPK onaylı esas sözleşme tadil tasarısına Gümrük Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdürlüğü'nün ekteki yazısı ile izin verilmiştir.
Hissedarlarımıza ve kamuya saygıyla duyurulur."

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 16 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 37 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.