Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 21 Kas 2017, 19:21

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2302 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 154  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 31 Eki 2012, 12:51 
Düzceli

Ettiği teşekkür: 23
Aldığı teşekkür: 61
ay_yıldız_80 yazdı:
ay_yıldız_80 yazdı:
KRSAN ; 63-63.50 son alım fırsatları olacaktır diye düşünüyorum, iyice daraldı, artık arsa haberi ve spk bülteni ile ilgili düşecek en küçük haberde kimse tutamaz diye düşünüyorum, tabi riski sevenlere, kesinlikle ytd.

sanki içime dogmuş gibi yaw :) daha ne diyelim, hissetüyoları farkı :)

Sayın ay_yıldız_80;
Sizi tebrik ediyorum. Nasıl ki insanlar tanıdığı insana güvenip yola çıkarlarsa siz de hissenizi araştırıp dersinize çalıştınız ve inanarak sabrettiniz, karşılığını da bu hissede almaya başladınız. Bu yaklaşımınız herkese örnek olacak nitelikte. Hayırlı, bereketli ve kazancınızın bol olması dileğiyle.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 31 Eki 2012, 13:11 
Endi

Ettiği teşekkür: 1338
Aldığı teşekkür: 2083
ay_yıldız_80 yazdı:
KRSAN ; 63-63.50 son alım fırsatları olacaktır diye düşünüyorum, iyice daraldı, artık arsa haberi ve spk bülteni ile ilgili düşecek en küçük haberde kimse tutamaz diye düşünüyorum, tabi riski sevenlere, kesinlikle ytd.

Tebrikler Sn. Ay_yıldız_80.

Hayırlı ve bol kazançlarınız olsun.

En son Endi tarafından 31 Eki 2012, 13:12 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 31 Eki 2012, 13:11 
ay_yıldız_80

Ettiği teşekkür: 82
Aldığı teşekkür: 259
DÜZCELİ yazdı:
ay_yıldız_80 yazdı:
ay_yıldız_80 yazdı:

sanki içime dogmuş gibi yaw :) daha ne diyelim, hissetüyoları farkı :)

Sayın ay_yıldız_80;
Sizi tebrik ediyorum. Nasıl ki insanlar tanıdığı insana güvenip yola çıkarlarsa siz de hissenizi araştırıp dersinize çalıştınız ve inanarak sabrettiniz, karşılığını da bu hissede almaya başladınız. Bu yaklaşımınız herkese örnek olacak nitelikte. Hayırlı, bereketli ve kazancınızın bol olması dileğiyle.

Düzceli hocam Teşekkürler, Allah razı olsun hocam.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 31 Eki 2012, 13:12 
ay_yıldız_80

endi yazdı:
ay_yıldız_80 yazdı:

Tebrikler Sn. Ay_yıldız_80.

Teşekkürler. Allah razı olsun hocam.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 31 Eki 2012, 14:01 
ay_yıldız_80

72-73 hacimli geçilirse yola devam, 67.25-67.50 de destegi var, orayada değdirebilirler düzeltme yapmak isterse, 67.50 üstü her kapanış yükseliş trendinin devam edecegini gösterir, 2. seans bakalım neler olacak :) İnşallah yola devam deriz. Teknik anlamda daha tecrübeli üstadlarında yorumları olursa seviniriz tabi, şimdiden teşekkürler.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 31 Eki 2012, 14:35 
Düzceli

Ettiği teşekkür: 23
Aldığı teşekkür: 61
ay_yıldız_80 yazdı:
72-73 hacimli geçilirse yola devam, 67.25-67.50 de destegi var, orayada değdirebilirler düzeltme yapmak isterse, 67.50 üstü her kapanış yükseliş trendinin devam edecegini gösterir, 2. seans bakalım neler olacak :) İnşallah yola devam deriz. Teknik anlamda daha tecrübeli üstadlarında yorumları olursa seviniriz tabi, şimdiden teşekkürler.

Teknik olarak 75-85 arası bölge hedeflenebilir ancak ilk yükselişlerde mal toplamak için silkeleme de yapabilirler. 75'e yaklaşıldığında elde bulundurmak şartıyla bir miktar kar realizasyonu denebilir. İşin ilginç yanı tavan 74.75 olduğu için dirençlerde ne yapacağını göremeyeceğiz. İzlemeye devam ediyoruz, yüzde %15'lik günlük, %16,87'lik haftalık yükseliş mükemmel duruyor. Maşallah diyelim, bir miktar kar realizasyonu yapmayı da unutmayalım.

Selamlarla.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 31 Eki 2012, 14:48 
ay_yıldız_80

DÜZCELİ yazdı:
ay_yıldız_80 yazdı:

Teknik olarak 75-85 arası bölge hedeflenebilir ancak ilk yükselişlerde mal toplamak için silkeleme de yapabilirler. 75'e yaklaşıldığında elde bulundurmak şartıyla bir miktar kar realizasyonu denebilir. İşin ilginç yanı tavan 74.75 olduğu için dirençlerde ne yapacağını göremeyeceğiz. İzlemeye devam ediyoruz, yüzde %15'lik günlük, %16,87'lik haftalık yükseliş mükemmel duruyor. Maşallah diyelim, bir miktar kar realizasyonu yapmayı da unutmayalım.

Selamlarla.

Teşekkürler Düzceli Hocam, Yorum için teşekkürler

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 31 Eki 2012, 16:15 
Big_Boss

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 58
Big_Boss yazdı:
62.00-64.00 arası sıkışan hissede hangi yönde kırılma olursa o yönde sert hareket beklenebilir..ytd

ben 74.50 verdim arkadaşlar kalanlara bol kazançlar, benim için bu kadarı yeterli...72.00 üzeri tutunursa önünde geniş bir hareket alanı bulunuyor..Risk severler takibe devam edebilir...ytd

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 31 Eki 2012, 17:01 
ay_yıldız_80

Big_Boss yazdı:
Big_Boss yazdı:
62.00-64.00 arası sıkışan hissede hangi yönde kırılma olursa o yönde sert hareket beklenebilir..ytd

ben 74.50 verdim arkadaşlar kalanlara bol kazançlar, benim için bu kadarı yeterli...72.00 üzeri tutunursa önünde geniş bir hareket alanı bulunuyor..Risk severler takibe devam edebilir...ytd

% 860 SPK BEDELSİZ onayı ve ARSA haberini görmek istiyorum ben, riske girip beklemeye devam :) ytd

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 31 Eki 2012, 17:53 
furkand

Konum: Yazik oldu bütün emeklerime degermiydi senin gibi KALPSIZE...
Ettiği teşekkür: 214
Aldığı teşekkür: 169
ay_yıldız_80 yazdı:
Big_Boss yazdı:
Big_Boss yazdı:

% 860 SPK BEDELSİZ onayı ve ARSA haberini görmek istiyorum ben, riske girip beklemeye devam :) ytd

aynen sayin ay yildiz sonuna kada yaninizdayim

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 31 Eki 2012, 18:00 
ay_yıldız_80

ben 74.50 verdim arkadaşlar kalanlara bol kazançlar, benim için bu kadarı yeterli...72.00 üzeri tutunursa önünde geniş bir hareket alanı bulunuyor..Risk severler takibe devam edebilir...ytd[/quote]

% 860 SPK BEDELSİZ onayı ve ARSA haberini görmek istiyorum ben, riske girip beklemeye devam :) ytd[/quote]
aynen sayin ay yildiz sonuna kada yaninizdayim[/quote]

İnşallah hayırlısı olur hocam, sonuçta herkes kararını kendisi verecek, ben beklentilerin daha beklenti aşamasında kaldıgı için bekliyorum, resmileştimi ve hisse yükünü tuttumu tabi ayrılmasınıda bilmek lazım, hiçbir hisseye aşık olmamak lazım, bu tür hisseler risklidir, ne yöne gidecegini kimse tam kestiremez ama ben araştırıp inceledim, beklentileri dogrusunda daha yolu oldugunu düşünerek bekliyorum. yani o riski göze aldım diyeyim, inşallah yanılmam. Hak tan hayırlısı, Rabbim hayırlısı ile zararlarımızı telafi edip karlara geçmeyi nasip eder cümlemize inşallah.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 31 Eki 2012, 18:17 
ay_yıldız_80

Günlük finnet Teknik yorum ;

Teknik Yorum
Son 2 gündür fiyat artarken hacmin de belirgin ölçüde artması , yükselişin gücüne ve bir süre daha devam edebileceğine işaret ediyor.Kısa vadeli göstergeler genelde Al konumunda bulunuyor.Osilatörler"in genelde aşırı alım bölgesinde olması hissenin fazla yükseldiği şeklinde değerlendirilebilir. Hisse kısa-orta vade hareketli ortalamalarının üzerinde seyrediyor.

Gösterge Analizleri ;

Fiyat ve 5 Gün Hareketli Ortalama

En son 2 gün önce kısa vadeli hareketli ortalamasını yukarı yönde keserek olası bir alım sinyali verdi. Fiyat, hareketli ortalamanın üzerinde seyrettiği için alış pozisyonunu koruyor.
5 ve 20 Gün Hareketli Ortalama

En son 1 gün önce kısa dönemli hareketli ortalama , orta vadeli hareketli ortalamasını yukarı yönde keserek olası bir alım sinyali verdi. Kısa dönemli hareketli ortalama, orta dönem hareketli ortalamanın üzerinde seyrettiği için alım pozisyonunu koruyor.
20 ve 50 Gün Hareketli Ortalama

Son 2 gündür kısa dönemli hareketli ortalama, orta vadeli hareketli ortalamasına doğru yükselerek güç kazanıyor. Kısa dönemli hareketli ortalama, orta dönem hareketli ortalamanın altında seyrettiği için satış pozisyonunu koruyor.
Commodity Channel Index (CCI)

CCI , +100 seviyesinin üzerinde ve aşırı alım bölgesinde bulunuyor. En son 1 gün önce yeniden aşırı alım bölgesine girerek yükselişin belki bir süre daha devam edebileceği yönünde işaretler veriyor.
Momentum

Momentum , aşırı alım bölgesinde bulunuyor. En son 1 gün önce yeniden aşırı alım bölgesine girmesi yükselişin bir süre daha devam edebileceği şeklinde değerlendirilebilir.
Relative Strength Index (RSI)

RSI , aşırı alım ya da satım bölgelesinde değil. En son 31 gün önce 30 seviyesini yukarı yönde keserek olası bir alım sinyali verdi.
MACD

MACD , hareketli ortalamasının üzerinde olması sebebiyle alış pozisyonunu koruyor. En son 27 gün önce hareketli ortalamasını yukarı yönde keserek olası bir alım sinyali verdi.
Stochastics

Stokastik , aşırı alım ya da satım bölgelesinde değil. Stokastik , 20 seviyesini yukarı yönde keserek olası bir alım sinyali verdi.

Fiyat ve Gösterge Grafikleri

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 31 Eki 2012, 19:47 

Ettiği teşekkür: 29
Aldığı teşekkür: 34
maşallah kazancınız daim olsun arkadaşlar . :D

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 31 Eki 2012, 21:08 
ay_yıldız_80

nöron yazdı:
maşallah kazancınız daim olsun arkadaşlar . :D

eyvallah hocam darısı size :)

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 01 Kas 2012, 10:53 
ay_yıldız_80

krsan 78.5 degerinden sonra 70 e degerek hem gapını aldı hemde düzeltmesini yaptı, burda bir miktar dinlenip yola devam, dökülen dökülecek kalan sahalar bizim olacak :) ytd

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2302 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 154  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 36 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.