Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 22 Kas 2017, 22:17

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2302 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 150, 151, 152, 153, 154
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 02 Ara 2013, 18:03 
ay_yıldız_80

Ettiği teşekkür: 82
Aldığı teşekkür: 259
furkand yazdı:
Hadi gozunuz aydin dostlar.krsan bayagi yukselmi
Sizler icin sevindim.kendim icinde uzuldum.okadar bekledim
Ben zararina sattiktan sonra yukselis baslamis

furkand kardeşim yapma yaw, keşke zarara vermeseydin, ben attım kenara bekliyorum, maliyete az kaldı, geçince kararımı verecem. diğer kağıtları takip ediyorum. böylece takılmıyordum bunlara.zaman su gibi kıp geçti ve ederine geldi yine.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 02 Ara 2013, 18:17 
furkand

Konum: Yazik oldu bütün emeklerime degermiydi senin gibi KALPSIZE...
Ettiği teşekkür: 214
Aldığı teşekkür: 169
ay_yıldız_80 yazdı:
furkand yazdı:
Hadi gozunuz aydin dostlar.krsan bayagi yukselmi
Sizler icin sevindim.kendim icinde uzuldum.okadar bekledim
Ben zararina sattiktan sonra yukselis baslamis

furkand kardeşim yapma yaw, keşke zarara vermeseydin, ben attım kenara bekliyorum, maliyete az kaldı, geçince kararımı verecem. diğer kağıtları takip ediyorum. böylece takılmıyordum bunlara.zaman su gibi kıp geçti ve ederine geldi yine.

Mutgg kacirmamak icin kol kesip 3.86 dan satmistim
18 tl den mutgg almistim
Senin adina cok seviniyorum dostum.
Insallah iyi bir karlada satarsin

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 13 Ara 2013, 22:25 
kocakurt_oflu

Ettiği teşekkür: 35
Aldığı teşekkür: 313
.................

Eklentiler:
krsam yukselen.PNG
krsam yukselen.PNG [ 141.3 KiB | 794 kere görüntülendi ]

4)kendi fikirlerimdir kesinlikle yattım tavsiyesi degildir...
Başa Dön

Gönderilme zamanı: 14 Ara 2013, 13:51 

Ettiği teşekkür: 43
Aldığı teşekkür: 8
Sn.Ayyıldız merhaba,

Ne yaptınız merak ettim? Ben elimdeki lotların yarısını verdim ama diğer yarısına elim gitmedi. Şimdi yine eksiye döndüm =)
Birde bu toplantı sonucu hakkındaki düşüncelerinizi merak ediyorum. Etrafta bilgi kirliliği çok fazla, bu konu hakkında görüş bildirirsen çok sevinirim.

Saygılar sevgiler ..

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 27 Oca 2014, 23:32 
ay_yıldız_80

Ettiği teşekkür: 82
Aldığı teşekkür: 259
kozar1977 yazdı:
Sn.Ayyıldız merhaba,

Ne yaptınız merak ettim? Ben elimdeki lotların yarısını verdim ama diğer yarısına elim gitmedi. Şimdi yine eksiye döndüm =)
Birde bu toplantı sonucu hakkındaki düşüncelerinizi merak ediyorum. Etrafta bilgi kirliliği çok fazla, bu konu hakkında görüş bildirirsen çok sevinirim.

Saygılar sevgiler ..

kozar kardeşim inan özel sebeplerden dolayı nete çok giremiyorum, yukarda maliyete gelince karar verecem demiştim, çok şükür maliyetide geçti, vedalaştık, o zaman da yine herkese maliyete gelince herkes kararını versin yakında yaklaşır gibisinden uyarıda bulunduk, umarım elinde uzun zamandır zarard olan herkes zararını çıkarmıştır, çıkaramamışsa orasıda artık kendi kararı ve çabasıdır, şuanda mango ve feniş takibimde ve mango haberi düştü çok şükür, onun keyfini sürüyorum :)

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 07 Mar 2014, 22:16 

Ettiği teşekkür: 139
Aldığı teşekkür: 936
SPK Haftalık Bülteni'ne göre Karsusan'daki sermaye artırımına izin çıkmadı.

Karsusan Karadeniz Su Ürünleri Sanayii A.Ş.’nin (Şirket) sermayesinin 4.900.000 TL’den 8.000.000 TL’ye artırılması nedeniyle mevcut ortakların yeni pay alma hakları tamamen kısıtlanarak, Borsa İstanbul A.Ş.’nin ilgili pazarında belirlenecek fiyattan primli olarak satılması kaydıyla; Or-Na Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Or-Na A.Ş.), Atlantis Yatırım Holding A.Ş. (Atlantis A.Ş.) ve Kaya Sınai Yatırımlar Holding A.Ş. (Kaya Holding A.Ş.)’ye olan borçlara mahsup edilmek üzere; 1.500.000 TL karşılığı payın Or-Na A.Ş.’ye, 2.000.000 TL karşılığı payın Atlantis A.Ş’ye ve geri kalan payların Kaya Holding A.Ş.’ye tahsisli olarak satılacak 3.100.000 TL nominal değerli payın halka arz edilmeksizin ihraç edilmesi için hazırlanan ihraç belgesine Kurulumuzca onay verilmesi talebi ile ilgili olarak;

a) Sermaye artırımında tüm pay sahiplerinin yeni pay alma haklarını kullanmalarına olanak tanıyacak şekilde yeni bir yetkili organ kararı alınarak Kurulumuza tekrar başvuruda bulunulması halinde yeni başvurunun Kurulumuzca değerlendirmeye alınacağı hususunda Şirket’in bilgilendirilmesine,

b) Bu kapsamda, Şirket’in söz konusu tahsisli sermaye artırımı başvurusunun bu aşamada olumsuz karşılanarak işlemden kaldırılmasına, karar verilmiştir.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 06 Haz 2017, 19:11 

Ettiği teşekkür: 139
Aldığı teşekkür: 936
Açıklamalar
06.06.2017 18:36:04'te yapılan KAP açıklamasında Masum Çevik'ten alınan ve geri ödenen borçtutarı 7 milyon TL yerine 9.950.000-TL oarak düzeltilmiştir.
Açıklamanın düzeltilmiş metni aşağıdadır:

Sermaye Piyasası Kurulu'nun 31.03.2017 tarih ve 15/458 sayılı kararı ile, Şirketimiz tarafından aktifimizde bulunan Etiler Gıda ve Ticari Yatırımlar Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Etiler Gıda) paylarının 21.03.2016 tarihindeki satışına ilişkin olarak; söz konusu tarihte gerçekleşen pay devrine esas işlem fiyatı ile SPK tarafından tespit edilen tutar arasındaki fark olan 21.296.520,12 TL'nin yasal faizi ile birlikte 31.03.2017 tarihinden itibaren üç ay içerisinde 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu'nun 92'nci maddesi uyarınca Şirketimize ödenmesinin talep edilmesine karar verilmiştir.
Söz konusu karara istinaden, bugün, Altınyağ Kombinaları A.Ş. (Alyağ)'ne Şirketimiz tarafından KDV dahil 2.967.048,69 TL faiz faturası kesilmiş olup toplam 24.263.568,81 TL alacağımız oluşmuştur.
Alyağ bu borcuna istinaden bugün 24.250.000-TL borç ödemesi yapmış olup borcunun bakiye 13.568,81-TL'sı Haziran ayı içinde tahsil edilecektir.
Şirketimiz ve Alyağ arasında varılan mutabakat ile Şirketimiz Alyağ'ın yapacağı 24.250.000-TL tutarında tahsisli sermaye artırımına iştirak edecektir. Bu itibarla, Yönetim Kurulumuz bugün yapmış olduğu toplantıda, Alyağ'ın yapacağı ve paylarını Şirketimize tahsis edeceği 24.250.000-TL tutarındaki tahsisli sermaye artırımına iştirak etmeye ve Alyağ'a 24.250.000-TL sermaye avansı göndermeye karar vermiş ve ödemesi bugün gerçekleştirilmiştir.
Alyağ'a tamamı nakit olarak gönderilen sermaye avansının 9.950.000- TL'sı Masum Çevik'ten borç olarak alınmış, Alyağ'dan borcun tahsil edilmesi sonucu aynı gün geri ödemesi yapılmıştır.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulunun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

kap.gov.tr

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2302 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 150, 151, 152, 153, 154

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 20 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.