Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 21 Kas 2017, 19:03

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2302 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 05 Eyl 2013, 00:29 
furkand

Konum: Yazik oldu bütün emeklerime degermiydi senin gibi KALPSIZE...
Ettiği teşekkür: 214
Aldığı teşekkür: 169
AÇIKLAMA:

Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:

TRABZON,04.09.2013

Şirketimizin, Dikmen/SİNOP ilinde devam eden yeni üretim tesislerinin inşaatında artık sona yaklaşılmıştır. Söz konusu tesis yatırımlarımızın 10 milyon TL tutarında olması beklenmektedir. Ayrıca 2012 yılı sonunda gerçekleşen yeni ünvanı ile Etiler Gıda ve Ticari Yatırımlar Sanayi ve Ticaret A.Ş'nin varlık edinim tutarı 11 milyonTL'sı da hesaba katıldığında, bu yıl gerçekleşecek toplam yatırım harcamalarımızın tutarı 21 milyonTL'na ulaşacaktır. Bu yatırımların finansmanı mevcut nakit akışlarımızın dışında kredi limitlerimizden ve grup şirketlerimiz tarafından (Atlantis Yatırım Holding A.Ş. Şirketler Grubu) karşılanmaktadır. Bugün itibarı ile sözü edilen yükümlülüklerimizden muaccel hale gelen herhangi bir ödememiz söz konusu değildir. Ancak önümüzdeki dönemlerde yapılacak ödemelerin finansmanı sağlanmak zorundadır. Şirketimiz bu amaçla bir banka veya leasing şirketinden 6.250.000 TL 60 ay vadeli leasing kredisi kullanmayı planlamaktadır. Bugüne kadar Atlantis Yatırım Holding A.Ş ve grup şirketlerinden 6.000.000 TL grup içi finansman sağlanmıştır. Eylül 2013 sonuna kadar toplamda 9.000.000 TL'na ulaşacağı bildirilmiştir. Bu ilişkili taraf borcunun geri ödemesine yönelik birtakım çalışmalar yapılmaktadır. Başta Atlantis Yatırım Holding A.Ş. olmak üzere Grup şirketleri yönetim kurulları, şirketimizin finansal yapısını ve borç/özsermayedengesini bozmayacak bir şekilde çözüme ulaşmak için, Şirketimize vermiş oldukları bu borçların sermayeye dönüştürülmesi ve bu alacakları karşılığında yapılacak tahsisli bedelli sermaye artırımında, alacakları tutarında bir meblağa karşılık gelecek payın kendilerine tahsis edilmesini teklif etmişlerdir.

Şirket yönetim kurulumuz bu doğrultuda yapmış olduğu görüşmeler ve değerlendirmeler sonunda, bugün yapmış olduğu toplantıda,

1- Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri VII-128.1 sayılı "Pay Tebliği" hükümlerine uygun olarak, mevcut ortakların yeni pay alma haklarının kısıtlanarak, bedelli sermaye artırımı yapılmak suretiyle, Şirketimiz ödenmiş sermayesinin 4.900.000-TL'nden 8.000.000-TL'na artırılması ve artırılacak 3.100.000-TL sermayeyi temsil eden payların Borsa İstanbul'un 425 sayılı Toptan Satışlar Pazarının Kuruluş ve İşleyiş Esasları Genelgesi hükümlerine göre saptanacak fiyattan, primli olarak satılmak kaydıyla, 1.500.000-TL karşılığı payın Or-Na Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., 2.000.000-TL karşılığı payın Atlantis Yatırım Holding A.Ş. ve geri kalan payların Kaya Sınai Yatırımlar Holding A.Ş.'ye tahsis edilmesi hususlarının Şirketimiz Genel Kuruluna önerilmesine,

2- Sermaye artırımına iştirak edecek şirketlerden "İştirak Taahhüdü" alınmasına,

4- Genel Kurul'un bu hususları içeren gündemle olağanüstü toplanmasına yönelik çalışmaların başlatılmasına,

karar vermiştir.

Yine bugün yapmış olduğu ayrı bir toplantıda, ana sözleşmemizin "Sermaye ve Pay Senetleri" başlıklı 6'ncı maddesinin tadil edilmesine ve Sermaye Piyasası Kurulu'nun uygun görüşünü ve T.C. Ticaret ve Gümrük Bakanlığı'nın iznini almak üzere gerekli başvuruların yapılmasına ve sermaye artırım işlemlerinin başlatılmasına karar vermiştir. Tadil metni ekte gönderilmektedir.

Şirketimiz esas sermaye sisteminde olup, ana sözleşme değişikliği için uygun görüş alınmasını müteakip yapılacak genel kurulda sermaye artışının karara bağlanması ve ardından Sermaye Piyasası Kurulu'nun onayının alınması gerekecektir. Yatırımcılarımız tüm bu süreçler hakkında zamanında bilgilendirilecektir.

buda ne simdi.hani bunlar bedelli yapmiyacaklardi.
gerci bize göre birsey yok ama ,bakalim nasil karsilanacak

En son furkand tarafından 05 Eyl 2013, 09:13 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 05 Eyl 2013, 07:36 

Ettiği teşekkür: 43
Aldığı teşekkür: 8
furkand yazdı:
AÇIKLAMA:

TRABZON,04.09.2013

Şirketimizin, Dikmen/SİNOP ilinde devam eden yeni üretim tesislerinin inşaatında artık sona yaklaşılmıştır. Söz konusu tesis yatırımlarımızın 10 milyon TL tutarında olması beklenmektedir. Ayrıca 2012 yılı sonunda gerçekleşen yeni ünvanı ile Etiler Gıda ve Ticari Yatırımlar Sanayi ve Ticaret A.Ş'nin varlık edinim tutarı 11 milyonTL'sı da hesaba katıldığında, bu yıl gerçekleşecek toplam yatırım harcamalarımızın tutarı 21 milyonTL'na ulaşacaktır. Bu yatırımların finansmanı mevcut nakit akışlarımızın dışında kredi limitlerimizden ve grup şirketlerimiz tarafından (Atlantis Yatırım Holding A.Ş. Şirketler Grubu) karşılanmaktadır. Bugün itibarı ile sözü edilen yükümlülüklerimizden muaccel hale gelen herhangi bir ödememiz söz konusu değildir. Ancak önümüzdeki dönemlerde yapılacak ödemelerin finansmanı sağlanmak zorundadır. Şirketimiz bu amaçla bir banka veya leasing şirketinden 6.250.000 TL 60 ay vadeli leasing kredisi kullanmayı planlamaktadır. Bugüne kadar Atlantis Yatırım Holding A.Ş ve grup şirketlerinden 6.000.000 TL grup içi finansman sağlanmıştır. Eylül 2013 sonuna kadar toplamda 9.000.000 TL'na ulaşacağı bildirilmiştir. Bu ilişkili taraf borcunun geri ödemesine yönelik birtakım çalışmalar yapılmaktadır. Başta Atlantis Yatırım Holding A.Ş. olmak üzere Grup şirketleri yönetim kurulları, şirketimizin finansal yapısını ve borç/özsermayedengesini bozmayacak bir şekilde çözüme ulaşmak için, Şirketimize vermiş oldukları bu borçların sermayeye dönüştürülmesi ve bu alacakları karşılığında yapılacak tahsisli bedelli sermaye artırımında, alacakları tutarında bir meblağa karşılık gelecek payın kendilerine tahsis edilmesini teklif etmişlerdir.

Şirket yönetim kurulumuz bu doğrultuda yapmış olduğu görüşmeler ve değerlendirmeler sonunda, bugün yapmış olduğu toplantıda,

1- Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri VII-128.1 sayılı "Pay Tebliği" hükümlerine uygun olarak, mevcut ortakların yeni pay alma haklarının kısıtlanarak, bedelli sermaye artırımı yapılmak suretiyle, Şirketimiz ödenmiş sermayesinin 4.900.000-TL'nden 8.000.000-TL'na artırılması ve artırılacak 3.100.000-TL sermayeyi temsil eden payların Borsa İstanbul'un 425 sayılı Toptan Satışlar Pazarının Kuruluş ve İşleyiş Esasları Genelgesi hükümlerine göre saptanacak fiyattan, primli olarak satılmak kaydıyla, 1.500.000-TL karşılığı payın Or-Na Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., 2.000.000-TL karşılığı payın Atlantis Yatırım Holding A.Ş. ve geri kalan payların Kaya Sınai Yatırımlar Holding A.Ş.'ye tahsis edilmesi hususlarının Şirketimiz Genel Kuruluna önerilmesine,

2- Sermaye artırımına iştirak edecek şirketlerden "İştirak Taahhüdü" alınmasına,

4- Genel Kurul'un bu hususları içeren gündemle olağanüstü toplanmasına yönelik çalışmaların başlatılmasına,

karar vermiştir.

Yine bugün yapmış olduğu ayrı bir toplantıda, ana sözleşmemizin "Sermaye ve Pay Senetleri" başlıklı 6'ncı maddesinin tadil edilmesine ve Sermaye Piyasası Kurulu'nun uygun görüşünü ve T.C. Ticaret ve Gümrük Bakanlığı'nın iznini almak üzere gerekli başvuruların yapılmasına ve sermaye artırım işlemlerinin başlatılmasına karar vermiştir. Tadil metni ekte gönderilmektedir.

Şirketimiz esas sermaye sisteminde olup, ana sözleşme değişikliği için uygun görüş alınmasını müteakip yapılacak genel kurulda sermaye artışının karara bağlanması ve ardından Sermaye Piyasası Kurulu'nun onayının alınması gerekecektir. Yatırımcılarımız tüm bu süreçler hakkında zamanında bilgilendirilecektir.

buda ne simdi.hani bunlar bedelli yapmiyacaklardi.
gerci bize göre birsey yok ama ,bakalim nasil karsilanacak

Sn. Furkand bu konularda çok bilgim yok ama son dönemde tahsisli yapan tüm hisseler al aşağı olmuş. Bu konuda olaya vakıf olan bir arkadaş bize bir açıklama yaparsa çok iyi olur diye düşünüyorum.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 05 Eyl 2013, 09:22 
furkand

ATLANTİS YATIRIM HOLDİNG A.Ş. / ATSYH [KRSAN] 05.09.2013 09:28:36

Özel Durum Açıklaması (Genel)

Ortaklığın Adresi : ABDİ İPEKÇİ CAD. AZER İŞ MERKEZİ NO:40 K:2 D:8 NİŞANTAŞI- ŞİŞLİ- İSTANBUL
Telefon ve Faks No. : 0.212.219 80 40 F:0.212.219 80 00
Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : 0.212.219 80 40 F:0.212.219 80 00
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Açıklama mı? : Hayır
Özet Bilgi : Karsusan'ın 04.09.2013 18:14:09'da Yaptığı Tahsisli Sermaye Artırımı Hakkında Ek Açıklama

AÇIKLAMA:

Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmüş olduğumuz iştirakimiz Karsusan Karadeniz Su Ürünleri Sanayi A.Ş' nin, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yapmış olduğu 04-09-2013 tarihli Özel Durum Açıklaması' nın ardından, sosyal medya ve internet ortamında bazı iddialar sözkonusu olmuş ve paydaşlarımızdan konu ile ilgili olarak daha detaylı bilgi talep edilmiştir.Bu durumda sözkonusu taleplere ilişkin bu ek açıklamanın yapılması zorunlu hale gelmiştir :
1- Atlantis Yatırım Holding Şirketler Topluluğu olarak sözü edilen tahsisli sermaye artırımına ilişkin Karsusan A.Ş yönetim kuruluna bulunduğumuz teklif, oy çokluğu ile karara bağlanmış olup, öncelikle yürürlükte bulunan mevzuatlar dahilinde ilgili kurumların, sonrasında ise yapılacak olan olağanüstü genel kurulda pay sahiplerinin onayına sunulacaktır.Burada yatırımcılarımızın durumu bir bedelli sermaye artışı olacak şeklindeki algıları tamamen yanlıştır.Şirketler topluluğumuz, yönetimine katıldığı günden itibaren Karsusan A.Ş' ni gerek yöneticileri olarak, gerekse kurumsal bir yatırımcısı olarak sürekli desteklemiştir.Bu süreçte yapılan yatırımların, iştirakimizin ve dolayısı ile paydaşlar olarak hepimizin menfaatleri için olduğundan asla şüphe edilmemelidir.Sözkonusu tahsisli sermaye artırımı ile şirketlerimizin 1.00 TL' den hisse alacağı iddiası tamamen yanlış ve dayanağı olmayan mesnetsiz iddialardır.Kamuya açıklanan ifadeler dikkatle incelendiğinde, sermaye artırımı Borsa İstanbul A.Ş'nin Toptan Satışlar Pazarı'nda gerçekleşek olup, fiyat tespitinin bugünden yapılabilmesi imkansızdır.Sözkonusu pazarın işleyiş esaslarına göre fiyatın tespiti, Borsa İstanbul A.Ş' ne başvuru tarihinden önceki 10 günlük fiyatların ağırlıklı ortalaması üzerinden hesaplanmaktadır.
2- Diğer taraftan iştirakimiz tarafından kamuya ilan edilen ve yatırımlarımıza ilişkin verilen bilgiler dikkatle incelendiğinde, Karsusan A.Ş, çok ciddi bir yatırım sürecine girmiştir.Şirketler topluluğu olarak tarafımızdan bu sürecin 9.000.000 TL olarak fonlanacak olması ve bu rakam karşılığında alacaklarının şirketin sermayesine konulmak sureti ile mahsuplaşma talebi, sözkonusu yatırımlar ile Karsusan A.Ş' nin geleceğine olan inancının en açık ve somut kanıtıdır.
3- Son olarak, alınan yönetim kurulu kararına yönelik birtakım eleştiri ve bazı örnekler ile yakıştırmalarda bulunan kimselerin, konuya daha fazla sağduyu ile yaklaşması gerekmektedir.Zira Atlantis Yatırım Holding Şirketler Topluluğu'nun, bu süreçte sözkonusu yatırımların fonlanabilmesi için sağladığı ve sağlayacağı kaynak şirkete nakden konulmaktadır.Süregelen yatırımların şirketin mali yapısını bozmadan özkaynakları ile yapabilmesi için çaba sarfedilmektedir.Karsusan A.Ş dahil tüm şirketler topluluğu yatırımcılarımızın, kaynağı ve aslı belli olmayan söylentilere itibar etmeden detaylarını yine KAP ve resmi internet sayfalarımızda bulabilecekleri "pay sahipleri ile ilişkiler birimi" yetkililerinden en doğru bilgileri alabileceklerini bir kez daha hatırlatmak isteriz.

Saygılarımızla.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 05 Eyl 2013, 10:26 
furkand

gözumuze bakabaka resmen soyuluyoruz.
bu spk bunlari görmuyormu.
adamlar sirketin cogunlugunu tahsilliyle aliyorlar.
fiyatida dahada asagiya cekecekler.
basvurudan 10 gun onceki ortalamadan alacaklarmis.
simdi bunlar baswuruyu iyice geciktirirler

Sayin ay Yildiz birseyler karalasaniz

bide bunlar rekor satis felan yaptilardi
tam Seref yoksunuymus bunlar

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 05 Eyl 2013, 16:19 
ay_yıldız_80

Ettiği teşekkür: 82
Aldığı teşekkür: 259
furkand yazdı:

Dostum aynen spk bunları görmüyor, teknik olarak rsı yine dipte bu seviyeden 5-10 kademe aşağı yukarı gidip tekrar yukarı yada yatay seyretmesini bekliyorum, karar almışlar, spk ya başvuru yaptıktan önceki 10 gün deniyor, o seviye çok önemli, o seviyeyi ve başvuru tarihlerini vs iyi incelemek lazım, takipteyim, en uygun seviyeden maliyet düşürebiliriz, ona göre burda hep beraber fikir alış verişi yaparız, son dönem gelişmeleri etraflıca inceleriz ama diz boyu zarar mecbur bekliyorum şahsım adına, suriye ve global gelişmelerde körükle gidiyor, etilere % 100 üstünde prim yaptırdılar krsanı bu seviyede tutabileceklerini sanmıyorum ama zamanla görecegiz.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 05 Eyl 2013, 18:10 

Ettiği teşekkür: 43
Aldığı teşekkür: 8
ay_yıldız_80 yazdı:
furkand yazdı:

Dostum aynen spk bunları görmüyor, teknik olarak rsı yine dipte bu seviyeden 5-10 kademe aşağı yukarı gidip tekrar yukarı yada yatay seyretmesini bekliyorum, karar almışlar, spk ya başvuru yaptıktan önceki 10 gün deniyor, o seviye çok önemli, o seviyeyi ve başvuru tarihlerini vs iyi incelemek lazım, takipteyim, en uygun seviyeden maliyet düşürebiliriz, ona göre burda hep beraber fikir alış verişi yaparız, son dönem gelişmeleri etraflıca inceleriz ama diz boyu zarar mecbur bekliyorum şahsım adına, suriye ve global gelişmelerde körükle gidiyor, etilere % 100 üstünde prim yaptırdılar krsanı bu seviyede tutabileceklerini sanmıyorum ama zamanla görecegiz.

Dostum merhaba uzun zaman oldu. Nasılsın? krsanı bu seviyede tutabilecekleriniz sanmıyorum derken daha da aşağı çekecekler anlamında söyledin acaba ?

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 05 Eyl 2013, 18:46 
ay_yıldız_80

kozar1977 yazdı:
ay_yıldız_80 yazdı:
furkand yazdı:

Dostum merhaba uzun zaman oldu. Nasılsın? krsanı bu seviyede tutabilecekleriniz sanmıyorum derken daha da aşağı çekecekler anlamında söyledin acaba ?

teşekkür ederim dostum çok şükür yogunum o yüzden çok giremiyorum, zararda bekliyoruz krsan da, matas sağolsun biraz telafi etti ama hala burdan zararı çıkarmış değiliz, ben bu seviyenin pek altını artık göstermezler anlamında söylemiştim, ortalama hesaplarına göre 3.1 milyon tl hisse tahsisli yapacaklar, verecegimiz ve verdigimiz para 9 milyon civarı demişler, yani ortalama 3-3.5 arası tahsisli yapabilirler. Başvuruları geldikten sonra zaten önceki 10 gün önemli oldugu için yukarı hareket te izlenebilir, yatayada sarabilir, her halukarda şirkete bu şekilde para girişi ky dan bedelli ile istemesinden iyidir.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 05 Eyl 2013, 22:14 

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 0
sayin ay yildiz oncellikle merhaba matas ta seni dinlemedim kacti tren baska takip ettigin hisse varmi soyleyebilecegin zararimiz cok bu ** hisseden dolayi sana bazi yerlerde haksizlik ettiliyor yanlis yapiyorlar

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 05 Eyl 2013, 22:32 

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 11
sunbody yazdı:
sayin ay yildiz oncellikle merhaba matas ta seni dinlemedim kacti tren baska takip ettigin hisse varmi soyleyebilecegin zararimiz cok bu ** hisseden dolayi sana bazi yerlerde haksizlik ettiliyor yanlis yapiyorlar

Bazi yerler neresimis? burada haksizlik yapildigini hic görmedim.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 05 Eyl 2013, 22:36 

baska bir site de

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 05 Eyl 2013, 22:37 

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 11
sunbody yazdı:
baska bir site de

Baska nerde yaziyor, bende görmek isterim yazilarini.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 05 Eyl 2013, 23:19 
ay_yıldız_80

sunbody yazdı:

borsa da fırsatlar bitmez, yaz dönemi yogundum çok nete giremedim, ara girip bişeyler karalıyoruz, bilinen bir sitede fikir alış verişi ve görüş paylaşımı için aynı isimde üyeligim var, orda sadece yanlış anlaşılan bir konuya açıklama yapmak için iki kelime spk kanunu ve genelgesi ile açıklama yaptım birisi hemen sağolsun saldırı verdi, sonuçta oda benim gibi krsan magduru ve kızgın ve kızgınlıgını benim üzerimden atmaya çalıştı, gereken cevabı ben kendisine verdim zaten, yinede düşüncen için teşekkür ederim,

mataş hissesini krsan da zarar edenler için moderatörün izni ile açık ve net şekilde 1 hafta boyunca bahsettim ve geldigi nokta ortada, temel analizlerim devam ediyor, sürekli kap haberlerini inceliyorum, suriye olayı bir netleşsin ve sular durulsun inşallah çalışmaları paylaşırım ama şu aşamada nakitte beklemek daha mantıklı gibi, tabi anlık al satlar yapılabilir, onun için de sürekli ekran takibi kademe analizi ve kap haberlerinin anlık takibi lazım, mesela ataç haberi ilk düştügünde nakitim olsa girerdim, öncesinde yine netaş sipariş haberi düştügünde yine girerdim ama zaten baya aşagı düşmüş lerdi, tepki yükselişlerini gördük, bunlar yapılabilirdi, yalnız şunu söylemek isterim yine söyliyecegim burda beklentiler ve analizler paylaşılıyor, hisse alım satım kararı kişinin kendisine aittir, kimseyi sonrasında sorumlu tutması gerçekten büyük hayal kırıklıklarına sebep oluyor, biz burda forum olarak amacımızın ;

HİSSELERDE Kİ KAP HABERLERİ TEKNİK ANALİZ VE BEKLENTİLERİ YÖNÜNDE SADECE BİLGİ PAYLAŞIMI OLDUGU VE AMACIN YAPILAN ANALİZ VE İNCELEMELER SONRASI BİLGİ PAYLAŞIMI OLDUGU UNUTULMAMALI

O yüzden ki bundan sonra bende yorumlarıma konuşmama ve sözlerime 10 kat daha fazla dikkat edecegim. Geçmişte te dikkat ettim ve sürekli uyarılarda bulundum ama bu kez çok çok çok daha fazla dikkat etmem gerektigini bir kez daha anladım. Gelişmeler ve analizler suriye ve fed genişleme muhabbeti durumuna göre paylaşılır inşallah. öncesinde tabi endeksten bagımsız hareket edecegini düşündügüm hisseler olursa paylaşırım. Şuan da endeks te suriye meselesi fiyatlanmış ve düzeltme az çok tamamlanıyor gibi, belki bir miktar daha düşebiliriz ama 55 binlerin altını görecegimizi sanmıyorum, lakin olur ki suriye meselesi büyür ve türkiye içerisine direkt girer o zaman mazallah Allah muhafaza diyorum. Saygılar iyi akşamlar.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 05 Eyl 2013, 23:41 

tesekkurler ay yildiz yorumlarin bizim icin cok degerli beklentili bir kagit haberi bekleyecegim zararim cok krsandan herkes gibi insallah hepimiz kurtuluruz

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 06 Eyl 2013, 08:34 

Ettiği teşekkür: 90
Aldığı teşekkür: 574
Sevgili Ayyildiz kardesim. Bence insan kabul edildigi ve sevildigi yerde yorum yapmalidir. Ben Bu Site haricinde, hicbir siteye bakmiyorum bile ne yazilmis diye. Cünkü hicbir bilgiye, mantiga dayali yorum yok hicbir yerde. Ancak insanlar birbirine satasip, karamet atip, küfür ediyor. Bu sekilde sayfalar yazilarla doluyor. Tabi bizim insanimiz bilgiye degil, topiclerdeki yazi cokluguna bakiyor, ne hikmetse :). Bilgi degil, gereksiz yazilar tatmin ediyor insanlarimizi. Bu Sitede hicbir topicde bilgi vermek disinda bir tane yazi yazan göremezsin. Baska Siteye girersin, sadece küfür, hakaret, kalitesiz yazilar okursun. Buraya girersen sadece önemli bilgi okursun ve bu bilgiden faydalanirsin. Bence Bu Siteye giren üye, misafir ve VIPcilerin hepsi kaliteli ve bilgili insanlar. Bir Atasözü vardir: Eli iste, gözü oynasta derler. Bu gibileri burda birsey bulamadigi icin girmiyorlar bence.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 06 Eyl 2013, 08:57 
ay_yıldız_80

melmes yazdı:
Sevgili Ayyildiz kardesim. Bence insan kabul edildigi ve sevildigi yerde yorum yapmalidir. Ben Bu Site haricinde, hicbir siteye bakmiyorum bile ne yazilmis diye. Cünkü hicbir bilgiye, mantiga dayali yorum yok hicbir yerde. Ancak insanlar birbirine satasip, karamet atip, küfür ediyor. Bu sekilde sayfalar yazilarla doluyor. Tabi bizim insanimiz bilgiye degil, topiclerdeki yazi cokluguna bakiyor, ne hikmetse :). Bilgi degil, gereksiz yazilar tatmin ediyor insanlarimizi. Bu Sitede hicbir topicde bilgi vermek disinda bir tane yazi yazan göremezsin. Baska Siteye girersin, sadece küfür, hakaret, kalitesiz yazilar okursun. Buraya girersen sadece önemli bilgi okursun ve bu bilgiden faydalanirsin. Bence Bu Siteye giren üye, misafir ve VIPcilerin hepsi kaliteli ve bilgili insanlar. Bir Atasözü vardir: Eli iste, gözü oynasta derler. Bu gibileri burda birsey bulamadigi icin girmiyorlar bence.

aynen melmes kardeşim, her kelimene katılıyorum.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2302 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 36 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.