Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 22 Kas 2017, 22:18

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1024 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 69  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 17 Kas 2011, 11:18 
hayal-et

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 9
Jet yakıtı yüklenmiştir sadece son hazırlıkların yapıldığı bilgisi ile beklemedeyiz.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 17 Kas 2011, 11:31 
MAXİNE

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 3
Sayın hayal-et,
Bu hisseyi nasıl alabilirim?
Forex fx plus kullanıyorum ama burada hiçbir detayı gözükmüyor.
Yardımcı olabilirseniz teşekkürler

SPK KURALLARI GEREĞİ FORUM SİTELERİNDE YATIRIM TAVSİYESİ VERİLEMEZ...YAZDIKLARIM KENDİ TAHMİNLERİM VE TEKNİK ANALİZ SONUCU ELDE ETTİĞİM BULGULARDIR. ALIS SATIS KARARLARINI KENDİNİZ VERİN LÜTFEN. AKSİ TAKDİRDE CİDDİ ZARARLAR EDEBİLİRSİNİZ.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 17 Kas 2011, 11:51 
hayal-et

MAXİNE yazdı:
Sayın hayal-et,
Bu hisseyi nasıl alabilirim?
Forex fx plus kullanıyorum ama burada hiçbir detayı gözükmüyor.
Yardımcı olabilirseniz teşekkürler

kağıt şu anda C risk grubunda için ikinci seans da sadece 14:15 ve 17:25 den önce emir vererek girebilirsiniz bunun için bu kağıdı albilme imkanınızı yatırım şirketinizle görüşün...

Hisseyi alma isteği oluşması için herhangi bir duyumunuz oldumu en azında farklı bir yerlerden

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 17 Kas 2011, 12:48 
MAXİNE

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 3
Teşekkürler
hayır olmadı

SPK KURALLARI GEREĞİ FORUM SİTELERİNDE YATIRIM TAVSİYESİ VERİLEMEZ...YAZDIKLARIM KENDİ TAHMİNLERİM VE TEKNİK ANALİZ SONUCU ELDE ETTİĞİM BULGULARDIR. ALIS SATIS KARARLARINI KENDİNİZ VERİN LÜTFEN. AKSİ TAKDİRDE CİDDİ ZARARLAR EDEBİLİRSİNİZ.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 17 Kas 2011, 13:40 
tunalı

Ettiği teşekkür: 4
Aldığı teşekkür: 0
hayal-et yazdı:
Jet yakıtı yüklenmiştir sadece son hazırlıkların yapıldığı bilgisi ile beklemedeyiz.

Sayın Hayal-et bu güne kadar hep birilerinin arkasından gittik ve zarar ettik (Sayın Mreha hariç)bu seferde sizin dediklerinize güvenip biraz ,biraz almayı düşünüyorum. merak etmeyin sonuç iyi olmaz ise kendime senin aklın yokmuydu deyip güler geçerim sizin hakkınızda kötü düşünmem saygılar.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 17 Kas 2011, 13:51 

Sayın Hayal-et hissenin fiyatı nedir acaba ?

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 17 Kas 2011, 14:02 

Ettiği teşekkür: 413
Aldığı teşekkür: 173
Arkadaşlar lütfen hisse alın veya satın gibi yorumlar yapmayınız. Butür mesajlar yasaktır. Hisse hakkında tabiki paylaşımlar yapabilirsiniz.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 17 Kas 2011, 17:13 
hayal-et

Hiç kimseye alın yada satım demek gibi bir düşüncede değilim sadece yeni oluşum içerisindeki bir şirket bilmeyenlerin araştırması ve takibe alması için bildiriyorum.

C Risk Grubunda olduğu için satış sistemi farklı ve nasıl olabileceği bilgisini paylaşıyorum.....

hisse şimdilik 1,20 tl dir..... SADECE bilgi paylaştığımı özellikle belirtmek istiyorum.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 17 Kas 2011, 17:18 
hayal-et

tunalı yazdı:
hayal-et yazdı:

Sayın Hayal-et bu güne kadar hep birilerinin arkasından gittik ve zarar ettik (Sayın Mreha hariç)bu seferde sizin dediklerinize güvenip biraz ,biraz almayı düşünüyorum. merak etmeyin sonuç iyi olmaz ise kendime senin aklın yokmuydu deyip güler geçerim sizin hakkınızda kötü düşünmem saygılar.

Özellikle sadec bilgi paylaştığımı belirtmek istiyorum. KY herzaman geç kalıp BY tarafından kullanılıyor. Evet öğrendim ve takip ediyorum bilgilerim çok sağlam ama çok sağlam emin ellerden....
evet bu iş iyi hesap ve sabır işi ayrıca büyük risk....

Enerji şirketi satın alınıyor haberlerin gelişi yolda bu kesin......

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 17 Kas 2011, 21:07 
keeper11

Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 5
dun aksamdan alım gırmısdım almamıs nasıl alcaz bu hısseyı sayın hayal et

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 18 Kas 2011, 08:59 
hayal-et

Bu hisse C risk grubunda yer almaktadır... Lütfen yatırımcı şirketinize danışarak işlem gerçekleştirebilirsiniz...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 18 Kas 2011, 15:38 
hayal-et

Jet yakıtı yüklenmiştir sadece son hazırlıkların yapıldığı bilgisi ile beklemedeyiz. Çaktırmadan hergün 1 - 2 gidiyoruz

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 18 Kas 2011, 15:44 
moon

c grubu hisselerde seans sonu ve baslarında genelde islem oluyor.o yuzden fiat aralıgı girmeden emri ver hisse acıldıgı zaman otomatik alısı kendisi yapar.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 18 Kas 2011, 16:48 

Aldığı teşekkür: 1
moon yazdı:
c grubu hisselerde seans sonu ve baslarında genelde islem oluyor.o yuzden fiat aralıgı girmeden emri ver hisse acıldıgı zaman otomatik alısı kendisi yapar.

Sn.Keeper
Serbest alış girildiğinde hisseyi alan ve satanlar görülemediğinden yalnızca tavan fiyattan satış yazılması durumunda ne alıcıyı nede satıcıyı görebildiğiniz bir senedi tavan fiyattanda alabileceğinizi unutmayınız.

1,22 TL Fiyat seviyesinden son günlerdeki en düşük işlem hacmi olan 3650 adet işlem gerçekleşmiş.
Hissede gerçek anlamda alıcı bulunmadığı açıkça görülmekte.

En son polaris tarafından 18 Kas 2011, 16:58 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 18 Kas 2011, 16:55 
hayal-et

polaris yazdı:
moon yazdı:

Sn.Keeper
Serbest alış girildiğinde hisseyi alan ve satanlar görülemediğinden yalnızca tavan fiyattan satış yazılması durumunda ne alıcıyı nede satıcıyı görebildiğiniz bir senedi tavan fiyattanda alabileceğinizi unutmayınız.

Evet tamamen doğru
O Sebeptedir ki C Risk grubu

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1024 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 69  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 20 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.