Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 22 Kas 2017, 22:17

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1024 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 65, 66, 67, 68, 69  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 19 Mar 2014, 11:03 
hayal-et

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 9
gidilen yolda karşılaşılan yönetmeliklerde ki değişiklikler sebebi ile zaman gecikmesi yaşanmaktadır.
kayıtlı sermaye tavanının 500 mil yona çıkarılması konusunda spk ödenmiş sermayenin 4 katından fazlasına müsaade etmeyişinden dolayı vazgeçilmiştir.

değerleme raporunun yenilenmesi işlemi olumlu yansıyacağı kanısındayım çünkü bu süreçte şirketin değeri artmıştır. değerleme raporu için verilen süre 1 ay dır yarısı bitti zaten en kısa sürede yenilenerek teslim edilecektir.
Spk sadece yeni değerleme raporunu beklediği için en kısa sürede konu ile ilgili açıklama yapacaktır.

onaylardan sonra yapılacak tahsisli satış süreci tamamlandıktan 1 veya 2 yıl satılamaz maddesi konulacaktır. ve bu sebeple dolaşımda sadece % 5 gibi bir oran olacaktır. İşte bu sebeplerden zamanı gelince hisse değeri ciddi şekilde yukarıları görecektir düşüncesindeyim.

hisseyi alabilmek için ciddi şekilde uğraşan spek ler çok komiktir ki başaramamktadırlar. burdan onlara sesleniyorum almak istiyorsanız baya bir yukarıları göstermeniz gerekmektedir hisseye :)

sabırla bekleyen herkese şimdiden hayırlı kazançlar diliyorum inşallah herşey dilediğimiz gibi olur.

Syg.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 05 Nis 2014, 09:00 

Aldığı teşekkür: 0
spk bülteninde yine yok. neden bu şirket bu kadar yavaş davranıyor neden ciddiye almıyor anlamadım. aynı yerde dolanıp duruyoruz. ytd.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 20 Nis 2014, 23:14 
MARVEL2

Aldığı teşekkür: 1
14koroglu yazdı:
Spk ya başvuruyu bekle, başvurdu olmadı, şimdi onayı bekliyoruz, bundan sonra ne olur, hep bekleyen biziz

zaman daraldı yıllar geçti resmen yaşlandık saçlarımız ağardı, para kazanacağızda ne olacak,
torunlarımıza mı kalacak:)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
son 1-2 ay kaldı diye ümit ediyoruz....
artık tüm varlığımla aşağıdan hisse almaya çaılışıyorum ama nafile 3-4 bin tane anca alabildim...
yaptığımın yanlış olduğunu bilmeme rağmennnn
15 bin lira kredi çektim.... ve almaya devam ediyorum. gönlümden geçen rakam 50bin lotu tamamlamak.. hyfyodan beri hissedeyim...
ne yalan söyliyim hayalet inde etkisi vardır....
TORUNLAR kazanacak umarım hemen satmam yani 4-5 li rakamlardan satmayı planlıyorum.....

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 20 Nis 2014, 23:18 
MARVEL2

unutmadan ocak 2012 de bu siteye kayıt oldum çocuğumun resmini koymuştum profilime o resimdeki çocuk şimdi kocaman oldu......
:D :D :lol: :lol: :lol: :lol:
ve hala bekliyoruz... çocuğum 3 yaşını bitirdi oysa ben bu hissedeyken daha ana karnındaydı...
ümidim... ümidimmm var ..
şirket kar açıklıyor...
çalışanları var....
eski zararları ödüyor...
batık değil.....
yönetim kurulu var....
devamlı açıklamalarda bulunuyorlar....
telefon ve e maillere cevap veriyorlar.....
ve daha binlercesi.......
isctrden farkı yok...
tek bir sorun var oda torpilleri yok... yani spk... oda az kaldı düşüncesindeyim...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 02 May 2014, 14:54 
hayal-et

Gülüyorum

3 lotla yapılan harekete bak...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 07 May 2014, 11:05 

NE OLDU BU ŞİRKETİN SERMAYE ARTIRIMI HİÇ BİR HABER YOK. ŞİRKETTE BİRŞEY AÇIKLAMIYOR. YİNE Mİ İPTAL OLDU ANLAMIŞ DEĞİLİM 7 AY OLDU

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 27 May 2014, 17:04 
hayal-et

usul usul kımıldıyor....

SPK gelmedi mi beklediğin raporlar. Heyecanlanıyorum :)

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 30 May 2014, 20:21 
hayal-et

Şirkete sordum ve cevap;

Şirket’imizin BIST Gözaltı Pazarından çıkması ve BIST Ulusal Pazarda işlem görmesi için yapmış olduğumuz tahsisli sermaye artırım işlem süreçleri, SPK tebliğleri ve şirket
Esas sözleşmesi dahilinde devam etmektedir. Biz yasal süreler içerisinde başvurumuzu yapmış bulunmaktayız.
KAP’ta da açıkladığımız ilk başvuru tarihi olan 04.02.2014 tarihi üzerinden 4 ay geçmesine karşın SPK tarafından kesin karar hala verilmemiştir.
Biz de sizin gibi beklemekteyiz.
Tebliğe göre Kurul, bu tür başvuruları 1 ay içerisinde karara bağlamak zorunda, fakat bu zaman içerisinde gerek değişen SPK Tebliğleri ve SPK Yönetimi bu sürecin uzamasına yol açmış görünmektedir.
Şirketimizin kararlılığı aynen devam etmektedir.
Gelişmeler oldukça yatırımcılarımıza bu durumlar KAP’ta açıklanacaktır.

Saygılarımızla.

KAPİTAL YATIRIM HOLDİNG A.Ş.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 11 Haz 2014, 08:38 
hayal-et

hayal-et yazdı:
Şirkete sordum ve cevap;

Şirket’imizin BIST Gözaltı Pazarından çıkması ve BIST Ulusal Pazarda işlem görmesi için yapmış olduğumuz tahsisli sermaye artırım işlem süreçleri, SPK tebliğleri ve şirket
Esas sözleşmesi dahilinde devam etmektedir. Biz yasal süreler içerisinde başvurumuzu yapmış bulunmaktayız.
KAP’ta da açıkladığımız ilk başvuru tarihi olan 04.02.2014 tarihi üzerinden 4 ay geçmesine karşın SPK tarafından kesin karar hala verilmemiştir.
Biz de sizin gibi beklemekteyiz.
Tebliğe göre Kurul, bu tür başvuruları 1 ay içerisinde karara bağlamak zorunda, fakat bu zaman içerisinde gerek değişen SPK Tebliğleri ve SPK Yönetimi bu sürecin uzamasına yol açmış görünmektedir.
Şirketimizin kararlılığı aynen devam etmektedir.
Gelişmeler oldukça yatırımcılarımıza bu durumlar KAP’ta açıklanacaktır.

Saygılarımızla.

KAPİTAL YATIRIM HOLDİNG A.Ş.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bu da SPK cevabı

Sayın ?????

Kurulumuza yapılan başvuruları ve sonuçlarını www.spk.gov.tr adresinde yayımlanan Haftalık Bültenden takip etmeniz, Kurulumuz düzenlemelerine yine aynı adresten ulaşmanız mümkündür.
Bilgi edinilmesi rica olunur.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 28 Haz 2014, 14:33 

BU SPK NIN YAPTIĞI ŞİMDE NEDİR. YİNE ONAYLAMADI SERMAYE ARTIRIMINI, NEDENİNİ DE YAZMAMIŞLAR. BU ŞİRKETTEN BİR CACIK OLMAZ, 2 DEFA SERMAYE ARTIRIMINA GİT BECEREME. ŞİMDİ NE OLACAK ANLAYAN VARSA YAZSIN. ydt

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 30 Haz 2014, 11:05 

Bu sermaye artırımın reddinden sonra şirketin yol haritası ne olacak, nasıl bir yol izlemesi gerekiyor.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 30 Haz 2014, 12:55 
hayal-et

artık birşey diyemiyorum.....

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 30 Haz 2014, 15:14 
MARVEL2

hayal-et yazdı:
artık birşey diyemiyorum.....

bekle bekle bekle ve bu spk gene ters köşeye attı. Torpil yok ondan ötürü herhalde diye düşünmeye başladım. acaba 100 bin lot spknın tanıdığı bildiği farklı kişilerin baskısı olsa acaba hemen c sınıfından çıkar sermaye arttırımı kabul olurmuydu .............
artık böyle düşünmeye başladım kusura bakmayın.............

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 30 Haz 2014, 15:35 

Yok hayır bence bu şirketten kaynaklanıyor. Çünki 2011 de yine aynı şekilde sermaye artırımına gitti ortadoğuyu satın aldı ve sermaye artırımı orta doğu enerjinin epdk nın olayı olmadığı için spk sermaye artırımını onaylamadı. bu onay için bu güne kadar herhangi bir yazı gelmedi. en son açıklamalarında orta doğu enerjinin %19 alında hukuki olarak herşey tamam ancak epdk nın onayı bekleniyor denildi ve halen onay haber gelmedi. Daha sonra sermaye artırımı geri çekildi. Şu an yine yapılan aynı takdik spk körfer enerjinin yeniden değerleme raporunu istedi, bu güne kadar değerleme raporunun verilip verilmediği duyurulmadı. BİRDE EN SON FAALİYET RAPORUNDA BU SERMAYE ARTIMI İLE İLGİLİ HERHANGİ BİRŞEY YOKTU. Bence şirket oyalama taktiği yapıyor. hissede hiç bir yatırımcı kalmayana değin bu böyle sürüp gidecek. 4 senede sermaye artımı yapılamazmı, bu yöneticilerin içinde tecrübeli engin yeşil gibi işini bilen yönetici var. YTD

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 01 Tem 2014, 14:54 
MARVEL2

14koroglu yazdı:
Yok hayır bence bu şirketten kaynaklanıyor. Çünki 2011 de yine aynı şekilde sermaye artırımına gitti ortadoğuyu satın aldı ve sermaye artırımı orta doğu enerjinin epdk nın olayı olmadığı için spk sermaye artırımını onaylamadı. bu onay için bu güne kadar herhangi bir yazı gelmedi. en son açıklamalarında orta doğu enerjinin %19 alında hukuki olarak herşey tamam ancak epdk nın onayı bekleniyor denildi ve halen onay haber gelmedi. Daha sonra sermaye artırımı geri çekildi. Şu an yine yapılan aynı takdik spk körfer enerjinin yeniden değerleme raporunu istedi, bu güne kadar değerleme raporunun verilip verilmediği duyurulmadı. BİRDE EN SON FAALİYET RAPORUNDA BU SERMAYE ARTIMI İLE İLGİLİ HERHANGİ BİRŞEY YOKTU. Bence şirket oyalama taktiği yapıyor. hissede hiç bir yatırımcı kalmayana değin bu böyle sürüp gidecek. 4 senede sermaye artımı yapılamazmı, bu yöneticilerin içinde tecrübeli engin yeşil gibi işini bilen yönetici var. YTD

tamam yazdıklarını anlıyorum güzel fakat şirketin karı nedir? oyalamaktaki maksatları ney? neden oyalasın... kii.. bir tezat durum söz konusu, araştırıyorum yakında kokusu çıkar.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1024 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 65, 66, 67, 68, 69  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 20 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.