Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 22 Kas 2017, 22:19

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2060 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 138  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 10 May 2011, 21:32 

Ettiği teşekkür: 26
Aldığı teşekkür: 1
Sayın KOSTİK hocam
siz nereye ben oraya.Bugün 304 tl ile aranıza katıldım. :)
Sevgi ve saygılar. İyiki varsınız :)

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 10 May 2011, 22:55 
kostik

Konum: ''Kalp deniz,dil kıyıdır.Denizde ne varsa kıyıya o vurur..''
Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 31
hah şöyle bütün eski dostlar burada.

bedelsize çok az kaldı.öyle bir çorba içeceksinizki üstünüz başınız çorbayla dolacak.yarın büyük ihtimalle akşam verdiğim grafikteki benim çizdiğim sanal mum oluşacak. alttaki siyah asılı adama bakın elma şekeri altta oluştuğu zaman tadından yenmez. konyayı bir daha buralarda zor görürsünüz.iyi geceler.

sayın gözde hoşgeldin.bekle çorbadan sende faydalan.

Yorumlarım sadece grafik üzerine kurulu senaryolardır.Olasılık % 0 dır. Fiyat aşağı, yukarı ve yatay seyredebilir. yatırım tavsiyesi değildir. Bu yorumlara göre hareket ederseniz % 100 zarar edebilirsiniz.
ESKİ ZİRVE TEKRAR TEST EDİLECEKTİR

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 10 May 2011, 22:57 

Aldığı teşekkür: 0
kostik merhaba

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 10 May 2011, 22:58 
kostik

Konum: ''Kalp deniz,dil kıyıdır.Denizde ne varsa kıyıya o vurur..''
Aldığı teşekkür: 31
merhaba

Yorumlarım sadece grafik üzerine kurulu senaryolardır.Olasılık % 0 dır. Fiyat aşağı, yukarı ve yatay seyredebilir. yatırım tavsiyesi değildir. Bu yorumlara göre hareket ederseniz % 100 zarar edebilirsiniz.
ESKİ ZİRVE TEKRAR TEST EDİLECEKTİR

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 10 May 2011, 23:19 
RHEALI

Konum: Dört şey geri gelmez: söylenen söz, atılan ok, geçen zaman ve kaçırılan fırsat
Ettiği teşekkür: 137
Aldığı teşekkür: 1682
O ne güzel bir asılı adam sn.Kostik. İpi uzamış da uzamış. Aroon dibi gösterdi. Yarın şöyle kocaman bir beyaz mum oluşsa da ortalık şenlense. :lol:

Resim

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 10 May 2011, 23:57 

baktım herkes buralara kaçmıs ve sizlerin adı sürekli geciyor(ÖVGÜYLE) bende bu siteye kaydolDUM BENDE DİGER SITEDE DE BURADADA COK YENİYİM UMARAIM SİZLERİN bilgilerinden faydalanırım bendede konya var ve bende bekleyecegim..hepımıze bol sanslar

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 11 May 2011, 07:47 

Ettiği teşekkür: 181
Aldığı teşekkür: 74
herkese günaydın.dün ben de aldım kostik hocam.malum,siz nerde biz orda :)

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 11 May 2011, 09:18 

günaydın arkadaşlar..bol kazançlı bir gün dilerim..sayın kostiğinde belirttiği gibi konyayı bu fiatlarda artık zor göreceğiz..dün bende 292 den maliyetlenmiştim..hem netaş hem konya ikisini beraber götürüyorum..inşallah hep birlikte kazanırız..

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 11 May 2011, 09:20 

kostik yazdı:
hah şöyle bütün eski dostlar burada.

bedelsize çok az kaldı.öyle bir çorba içeceksinizki üstünüz başınız çorbayla dolacak.yarın büyük ihtimalle akşam verdiğim grafikteki benim çizdiğim sanal mum oluşacak. alttaki siyah asılı adama bakın elma şekeri altta oluştuğu zaman tadından yenmez. konyayı bir daha buralarda zor görürsünüz.iyi geceler.

sayın gözde hoşgeldin.bekle çorbadan sende faydalan.

sayın kostik merhaba..bedelsize çok az kaldı derken sizin bir öngörünüzmü yoksa bir duyum mu aldınız? merak ettim:))

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 11 May 2011, 10:01 

Aldığı teşekkür: 3
Sevgili kostik usta seni hiç yalnız bırakırmıyız .Şu çorbayı artık getirseler de bir tadına baksak yoksa açlıktan değil meraktan öleceeez .Ben de dün tekrar bir miktar KONYA lı oldum (benim neyim eksik ,gerçi biraz kellik var ama o kadar olur)Selamlar.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 11 May 2011, 10:29 

kostik hocam 15 adet konya var elimde.nakitim yok ama brisa karton var biraz birde burçekiten bedelsizi bekliyorum. sence bunlardan biraz daha satıp konya alıyımmı? tavsiyen nedir? bu arada bilgilerini biz kyler ile samimice paylaştığn için tesekkür ederim

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 11 May 2011, 10:30 

Sn. Kostik seni hem önceki siteden hem de buradan takip ediyoruz.Burada 15-20 kişi seni takip ettiğini yazıyorsa , yazmayan da 300-500 kişi vardır.
Konya serüvenime 03.01.11'de 264 tl ile başlamıştım. kademeli olarak 13.01.11 tarihine kadar 319 kadar devam ettim. 22 şubatta 373 'lere çıktığında hayatımın en büyük hatasını yapıp almaya devam ettim :) Sonra malum düşüş başladı tekrar 07.03.11'de 270'lerden aldım ve paraya sıkıştığım için 1 krş kazanamadan 08.04.11'de hepsini bozdum.
Bu sefer gidisatın farklı olmasını umuyorum. Konyada beklentilerin hisseyi uçurduğuna bu bikaç ayda sahit oldum. Tekrar beklenti dönemine girdik.
Bu sefer hepimiz için hayırlı olsun. 311 ile tekrar aranızdayım.
Herkese saygılar.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 11 May 2011, 10:38 

34 adet konya maliyetim 304,beklemeye devam,kostik hocam konya karton netaş acaba hangisi daha önce verir bedelsizi ne dersiniz,YTD

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 11 May 2011, 10:59 

sayın kostik konya buralardan alınır mı diyorsunuz grafiklere göre?korkar oldum artık konyadan!

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 11 May 2011, 11:40 
kadirsecret

kostik hocam selamunaleyküm, dün 15 lot konya aldım , elimde nakitim var biraz daha ne tavsiye edersiniz bana, veya tavsiye etmekten çekinirim derseniz sizin portföyünüzde ne var sakıncası yoksa yazarmısın, belirtmeden geçmiyim, rehag ve senden Allah razı olsun, emekleriniz için teşekkür ederim. bizim vakit ayırıp araştırmadığımız hisseleri siz bizim için burada paylaşıyorsunuz. kolay gelsin...

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2060 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 138  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 20 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.