Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 18 Kas 2017, 02:36

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 78 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 23 Kas 2011, 09:47 
RHEALI

Konum: Dört şey geri gelmez: söylenen söz, atılan ok, geçen zaman ve kaçırılan fırsat
Ettiği teşekkür: 137
Aldığı teşekkür: 1682
Endeksteki çakılışa denk geldik. bu da işlerine geliyor. Son iki gündür fiyat düştüğü halde kademe analizinde alışın yüksek olduğunu görüyorum. Verileri diplerde ufak hareketlerle oynatıp hacimsiz düşüşe göz yumuluyor. Bıktırma yıldırma operasyonuna başarı ile devam. 5 üstüne verdikleri hisseleri başka nasıl geri alacaklar? 5 günlük stoch seanslıkta tekrar dipten dönüş yapıyor. Sarlar da atlamayı yapınca bakalım nerelere gideceğiz.

Eklenti:
2.jpg
2.jpg [ 210.39 KiB | 383 kere görüntülendi ]

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 24 Kas 2011, 10:03 
RHEALI

Konum: Dört şey geri gelmez: söylenen söz, atılan ok, geçen zaman ve kaçırılan fırsat
Oluşan son mum siyah bir çekiç. Bu oluşum artık dibi bulduk demektir genelde. Yükselişlerde oluşursa asıl adam denir ve dipte de yukarlarda da oluşsa dönüş için önemli bir sinyaldir.
Eklenti:
1.jpg
1.jpg [ 139.24 KiB | 374 kere görüntülendi ]

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 28 Kas 2011, 23:01 
RHEALI

Şenocaklar hisseye nefes aldırmamaya karar vermişler sanırım. Sambacılardan da bir hareket gelmiyor ki savaş çıksa da biz de arada kazansak.

Sarlar seanslıkta aşağı atladılar günlükte de aşağı geldiğinde şenlik olabilir. Endeksin ağustos'taki çakılmasında bu kadar durgun değildi. Derin bir sessizlik var. Ne kadar bekletecekseniz o kadar bekleriz. Acelemiz yok bizim.

Takaslarda city bekliyor. İş, garanti ve yapı kredi çaktırmadan alıma devam ediyor.
Eklenti:
1.jpg
1.jpg [ 262.93 KiB | 357 kere görüntülendi ]

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 07 Ara 2011, 11:59 
RHEALI

Hareketlendik. Bakalım 2.50 üstüne atabilecek mi? 2.51 direnç. Tutunamazsa geri gelecek demektir.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 07 Ara 2011, 12:31 
RHEALI

Tek başımıza çalıp tek başımıza söylüyor gibiyim burda. İşlem hacmi iyi gözüküyor. 2.51 üstünde kalınırsa 2.80'lere kadar yolu var.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 07 Ara 2011, 12:42 
egemavisi2010

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
rhealı yazdı:
Tek başımıza çalıp tek başımıza söylüyor gibiyim burda. İşlem hacmi iyi gözüküyor. 2.51 üstünde kalınırsa 2.80'lere kadar yolu var.

sayin rehali sessiz takipcilerinizdeniz.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 Ara 2011, 11:05 

kıramadı şimdi ön görünüz nedir

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 Ara 2011, 11:06 

geri gelirse nereye kadar gelir

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 Ara 2011, 13:55 
RHEALI

Bence 2.50 üstüne atamadığı sürece 2.50 - 2.30 arası hareket eder. 2.21'den başlayan yükselen ara kanaldaki hareket devam ediyor. Bugün için bu kanalın desteği 2.42 de. 2.42 altında kapanış yapmaması gerek bu kanal içinde kalabilmesi için.

Hissenin PD/DD değeri 1.55. Kar eden ve büyüyen bir şirket için primsiz sayılabilecek bir oran bu. Şenocakların hisse devrinden ve şirketin breziyyalılara geçmesinden dolayı bir iç çekişme var gibi gözüküyor. Normalde bu fiyatları bile görmemesi lazım ama burası borsa kim kime k.....sa

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 21 Ara 2011, 09:40 
RHEALI

Yeter gayri klimasan. Benim zamanım bol ama verilere bakınca senin zamanın kısıtlı sanki. Hareketlen biraz da bereketlenelim.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 17 Oca 2012, 12:21 
RHEALI

Biraz hareketlendik bakalım. 2.49 üstüne çıkması gerek. Diğer türlü bir anlamı olmaz. 2.49 direnci geçilmeli.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 18 Oca 2012, 11:25 

sn rheali..bu hisseyi bölünmeden önce almıştım..diğer köyde hisse için öyle atıp tutanlar vardi ki 80-90 lira fiatlardan bahsediliyordu..ben hisse bölünmeden çıktım..hisse bölündü ve bölündükten sonra bir daha toparlamadı..bölnmüş fiatın altında işlem görüyor halen..tahtada spek yok..tahta kendi halinde..tahtayı yönlendiren bir tahta yapıcı olsaydı bu hisse şimdiki değerinin en az 4 katında olurdu şu an..insanı bıktıran ** olsun dedirten hisselerden..bana göre bu hisseye bağlayacağınız yatırımı başka hisseyede denerseniz çok daha fazla kazanırsınız..saygılar..

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 18 Oca 2012, 11:38 
RHEALI

sn.Astrakhan, ben bu hisseyi kısa vadeli almadım bu sefer. Daha önce de alıp sattığım ve takip ettiğim bir hisse. Ayrıca her tahtanın bir sahibi vardır ve kendi kazanacakları şekilde gereken herşeyi planlı bir şekilde yapıyorlardır emin ol.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 19 Oca 2012, 10:39 

rhealı yazdı:
sn.Astrakhan, ben bu hisseyi kısa vadeli almadım bu sefer. Daha önce de alıp sattığım ve takip ettiğim bir hisse. Ayrıca her tahtanın bir sahibi vardır ve kendi kazanacakları şekilde geken herşeyi yapıyorlardır.

Sn.Rheali tahta sahibi kazanmak için gereken her şeyi yapar..siz hiç klimasanın tavan yaptığını gördünüzmü? ya da bir günü % 3 değer yaparak kapadığını gördünmü? tahta yapıcı hisseyi hacimle yukarı yaparak yeni yatırımcılar çekmeye çalışır..ve hisse ile yukarı aşağı oynayarak para kazanır..arkadaşım klimasanda bunların hiçbiri yok..hisse ya yerinde sayıyor yada hep aşağıda..hacim hiç yok..1 yıldan fazla oldu bölüneli yanılmıyorsam bölünmüş fiatı 4 lira civarı idi bir daha o fiatı görmedi klimasan..tahta yapıcı nasıl para kazanıyor peki? hisse bölündüğünden beri hep ekside..ben yine ida ediyorum tahta sahipsiz hisse dağınık onun için iddia ediyorum çok özel durumlar olmadığı müddetçe bu hisse bana göre para kazandırmaz..ister kısa vadede olsun ister uzun vadede..saygılar..

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 19 Oca 2012, 10:59 
RHEALI

Öyle bir yazmışsın ki ilk defa okuyan da klimasan hayatı boyunca tavan kapatamamış sanacak. Tahta yapıcı asıl, hissedeki ky "Bu hisse para kazandırmaz sahipsiz" demeye başladı mı harekete geçer. Tahta yapıcı hisseyi hacimle yukarı yaparak para kazanır demişsin doğru ama eksik. Öncesinde de hacimsiz şekilde aşağı salarak yavaş yavaş sindire sindire daha sonra hacimle yukarıdan satacaklarını toplar.

Şenocakların son hisse devrinden sonra brezilyalı yabancılarda bir hareket yok şu an ve hisse kendi haline bırakılmış şekilde düşük hacimlerle aşağıya salınmaya devam ediyor. Arada sırada müdahale ediliyor. Hissede temel analiz yönünden bir çekingem yok. O yüzden bu salınmalar üstten alanlar için işkence ama ben her kademeden alıyorum yavaş yavaş. 3 altında da her kademeden alırım. 2.80'den de aldım 2.18'den de. Burada idaaa da oynamıyoruz. Ben düşüncelerimi yazarım sen yazarsın. Herkes kendi düşüncesi ve fikriyle nihai kararı verir. Karlı bir sanayi şirketi ve sağlam bir şirket. Her sene düzenli temettü veren bir şirket. Şu an geldiği fiyat da 2009 fiyatları. En az orta vade için kıvılcım görüyorum ve paylaşıyorum.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 78 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 43 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.