Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 18 Kas 2017, 02:40

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 33 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 03 May 2011, 13:19 
gencyönetici

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1
KLBMO - Kelebek Mobilya Hisse Senedi Yorumları

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 02 Kas 2012, 09:53 
Big_Boss

Aldığı teşekkür: 58
KLBMO- Balıkesir’de bulunan gayrimenkulünü 0,75 MN TL’ye sattığını bildirdi.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 11 Kas 2012, 12:09 
Big_Boss

KLBMO– Yönetimin el değiştirmesi nedeniyle 12-23 Kasım tarihleri arasında 1,04 TL den çağrı yapılacak.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 11 Kas 2012, 13:25 
9düşün1oyna

Ettiği teşekkür: 26
Aldığı teşekkür: 160
Big_Boss yazdı:
KLBMO– Yönetimin el değiştirmesi nedeniyle 12-23 Kasım tarihleri arasında 1,04 TL den çağrı yapılacak.

Biraz ayrıntı alabilir miyiz?

Genelde, çağrı fiyatı kağıdın artık taban fiyatı oluyor, bir süre sonra da çağrıdan çıkan kağıtlar (kimi zaman 1 gün kimi zaman birkaç ay) %20-50 kazandırıyor. Çağrı fiyatı beklentilerin biraz altında kalmış ancak yine de buna benzer bir beklenti içine girebilir miyim üstad BigBoss Bey?

Burada yazılanlar fikirlerimin doğru, kesin yada isabetli olduğu anlamına gelmez, görüş paylaşımı kapsamındadır yalnızca beni bağlar. Yatırım tavsiyesi kesinlikle değildir.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 11 Kas 2012, 19:32 
Big_Boss

9düşün1oyna yazdı:
Big_Boss yazdı:

Biraz ayrıntı alabilir miyiz?

Genelde, çağrı fiyatı kağıdın artık taban fiyatı oluyor, bir süre sonra da çağrıdan çıkan kağıtlar (kimi zaman 1 gün kimi zaman birkaç ay) %20-50 kazandırıyor. Çağrı fiyatı beklentilerin biraz altında kalmış ancak yine de buna benzer bir beklenti içine girebilir miyim üstad BigBoss Bey?

Çağrı fiyatına yakın bir yerde alım yapılabilirse sabredene çok güzel kazançlar bırakabiliyor...Sebebi yeni patronun yüksek miktarda orana piyasayla aynı fiyattan sahip olması ve yatırılan büyük paralar karşılığında kar etmek istemesidir. İkinci bir sebepte yeni sahiplerin şirketin geleceğine yön verecek yeni projeler ve yeni beklentiler oluşturmasıdır...Kelebek hafta içi 1.20 direncinden döndü ve bir miktar daha geri çekilme yaşanabilir..1.20 direncinin üzerinde ise 1.27 var...Geri çekilmelerde ise 1.00-1.04 aralığının hisseyi tutacağını düşünüyorum...düşüncem 1.00-1.10 arası yakalanırsa portföyün %10 nu aşmayacak şekilde maliyetlenip SABIRLA beklenebilir..Tabiki Gelişmeler izlenmeye devam edilmeli...YTD

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 25 Kas 2012, 22:50 
heril

Ettiği teşekkür: 101
Aldığı teşekkür: 22
Sayın Big_Boss;
Maliyetim 1,14 beklemelimiyim? Aceleyle karar veriyorum...sonra giden hissenin arkasından bakakalıyorum..yada tam tersi hisseyle başbaşa kalıyorum. :(( onun için cevabınız önemli...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 25 Kas 2012, 22:56 
Big_Boss

heril yazdı:
Sayın Big_Boss;
Maliyetim 1,14 beklemelimiyim? Aceleyle karar veriyorum...sonra giden hissenin arkasından bakakalıyorum..yada tam tersi hisseyle başbaşa kalıyorum. :(( onun için cevabınız önemli...

Ben olsam bu haftayı bekleyerek geçirirdim, kötü bir maliyet değil, beklemeye değer...ytd

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 25 Kas 2012, 22:59 
heril

Sayın Big_Boss;
Teşekkur ederim....rahatladım.Yarın bir sağlık sorunu nedeni ilede ekran başında hiç olmayacağım zaten...endişemi giderdiniz.Sağolun.İyi geceler ve iyi haftalar diliyorum.Bu arada netaş için yaptığını yorumdan sonra tekrar netaşlarımı aldım :)) sadece komisyon ödemiş oldum.Üstelik bağımlısı olmuşuz.Komik ama gerçek :))

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 25 Kas 2012, 23:04 
Big_Boss

heril yazdı:
Sayın Big_Boss;
Teşekkur ederim....rahatladım.Yarın bir sağlık sorunu nedeni ilede ekran başında hiç olmayacağım zaten...endişemi giderdiniz.Sağolun.İyi geceler ve iyi haftalar diliyorum.Bu arada netaş için yaptığını yorumdan sonra tekrar netaşlarımı aldım :)) sadece komisyon ödemiş oldum.Üstelik bağımlısı olmuşuz.Komik ama gerçek :))

-9.13 göze aldıysan sıkıntı yok :) netaş maliyetinizi bilmiyorum ama en azından zararın bir miktarını daha kurtarıp öyle kaçmak lazım....
-Çağrı işlemi gören hisselerde çağrının bitmesiyle hareketli seanslar yaşanıyor, kelebek harekete biraz erken başlasada dediğim gibi 1.11-1.15 arası dirençlerin tutacağını düşünüyorum..Yarına nasıl başlayacağı önemli...ytd

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 25 Kas 2012, 23:08 
heril

yarını göremeyeceğim :)) netaşda 9,13 göze aldım...okadar çok bekledim kii size katılıyorum çıkacaksamda biraz yükselmesini beklemeliyim diye düşünüyorum Tekrar teşekkurler iyi geceler ve iyi haftalar herkese bol kazançlar diliyorum. :))

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 25 Kas 2012, 23:13 
Big_Boss

heril yazdı:
yarını göremeyeceğim :)) netaşda 9,13 göze aldım...okadar çok bekledim kii size katılıyorum çıkacaksamda biraz yükselmesini beklemeliyim diye düşünüyorum Tekrar teşekkurler iyi geceler ve iyi haftalar herkese bol kazançlar diliyorum. :))

İnşallah hayırlısı olur, iyi geceler iyi haftalar...görüşmek üzere...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 26 Kas 2012, 19:35 
heril

Sayın Big_Boss;
Merhaba :)) klmo çıkışa devam eder mi? zira haftaya iyi başlamış....yoksa inişler çıkıışlar devam eder mi?

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 26 Kas 2012, 23:23 
Big_Boss

heril yazdı:
Sayın Big_Boss;
Merhaba :)) klmo çıkışa devam eder mi? zira haftaya iyi başlamış....yoksa inişler çıkıışlar devam eder mi?

1.17 üzeri kaldıkça devam etme ihtimali var...yarın ilk seans yine olumlu geçebilir diye düşünüyorum, ondan sonra seanslık takip etmek lazım :) ytd

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 26 Kas 2012, 23:26 
heril

Big_Boss yazdı:
heril yazdı:
Sayın Big_Boss;

1.17 üzeri kaldıkça devam etme ihtimali var...yarın ilk seans yine olumlu geçebilir diye düşünüyorum, ondan sonra seanslık takip etmek lazım :) ytd

Anlaşıldı...size çok teşekkur ederim yarın yükselirse biraz daha ben çıkayım...zira biraz daha yükselsin dediğimde evdeki bulgurdanda olabilirim :)) teşekur ederim size..

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 26 Kas 2012, 23:43 
Big_Boss

heril yazdı:
Anlaşıldı...size çok teşekkur ederim yarın yükselirse biraz daha ben çıkayım...zira biraz daha yükselsin dediğimde evdeki bulgurdanda olabilirim :)) teşekur ederim size..

Kar cebe yakışır... :) anladığım kadarıyla mecbur kalmadıkça uzun süre kalmıyorsunuz hissede...Tabiki çağrı beklentisi sebebiyle hisse aslında süprizlere açık ama bencede karı alıp beklentili başka hisselere yönelmek lazım...İlk seans sert yükseliş olursa ikinci seans açılışla realize bir kaç kademe daha kazandırabilir...YTD garantisi olmayan şahsi yorumumdur, kendi senaryomdur :)

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 33 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 43 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.