Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 21 Kas 2017, 19:06

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 56 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 03 May 2011, 13:06 
gencyönetici

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1
Şirket Bilgileri
Şirket Adı Katmerciler Araç Üstü Ekipman Sanayi ve Ticaret A.Ş.
IMKB Kodu KATMR E
Pazar Bölgesel Dahil Endeksler Kayıtlı Sermaye - YTL
Öd. Sermaye 12.500.000 YTL
Tak. Sak. Oranı % 24,00
Kuruluş Tarihi 09/10/1985
Halka Aç. Tarihi 03.11.2010
Faaliyet Alanı Damper, ilave dingil, ziraat makinaları, zirai römork, yarı römork, kamp tipi römork, mini yük römorku, sandal tasıma römorku, treyler römorku, tanker ve vidanjör ve her türlü araç üstü ekipman imali
İlk İşlem Tarihi 11.11.2010
Genel Müdür Mehmet Katmerci

İnternet Adresi http://www.katmerciler.com.tr

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 01 Tem 2011, 19:32 

Aldığı teşekkür: 0
sektör olarak ımkbd işlem gören tek hisse olumlu görüş olan varmı bi ara 6.08 aldım tadı damağımda kaldı misali erken ayrıldım nasip görüşü olan var mı acaba

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 15 Eyl 2011, 22:24 

Aldığı teşekkür: 0
15-09-2011
Katmerciler Fransızlar ile ortak şirket kurdu

İtfaiye aracı üretiminde İzmir’i bölgesel bir üretim ve ihracat merkezi haline getirecek yeni şirket kuruluşu için imzalar atıldı.
Ekim ayında üretime başlaması planlanan, özellikle ihracata yönelik faaliyet gösterecek şirket, Türkiye’de henüz üretilmeyen, ileri teknolojiye dayalı yeni modelleri de üretecek.

Araç üstü ekipman sektöründe faaliyet gösteren Katmerciler ile itfaiye araçları üretiminde dünyanın önde gelen şirketlerinden Fransız Gimaex International arasında bir süredir devam etmekte olan, eşit ortaklıkla yeni bir şirket kuruluşu konusunda anlaşmaya varıldı.

Özellikle itfaiye aracı üretimine odaklanacak ve bu alanda İzmir’i bölgesel bir üretim ve ihracat merkezi haline getirecek yeni şirket için ortaklık sözleşmesi, tarafların katılımıyla imzalandı.

Sektörünün halka açık tek şirketi olan Katmerciler’in (KATMR) İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan fabrika binasında düzenlenen imza töreninde sözleşmeyi taraflar adına Katmerciler Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Mehmet Katmerci ile Gimaex Group Yönetim Kurulu Başkanı Philippe Mis imzaladı.

Katmerciler Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Mehmet Katmerci, imza töreninde yaptığı konuşmada, 1985 yılında kurulan, çeyrek yüzyılı aşkın deneyim ve birikimiyle 2010 yılında halka açılan Katmerciler’in, kendi üretimi olan araçları 40 ülkeye ihraç ettiğine dikkat çekerek, “Gimaex ile ortak kuracağımız şirket sayesinde ihracatımız hızla artacak, uluslararası pazarlardaki konumumuz daha da güçlenecek” dedi.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 16 Eki 2012, 17:35 
Big_Boss

Aldığı teşekkür: 58
Ciro, ihracat ve karlılıkta düzenli olarak artış gösteriyor. Gimat ortaklığı hisseye uzun vadede güç katacak ve büyüme ivmesini hızlandırmada katkı sağlayacaktır. Savunma sanayii alanında da üretim yapması hisseyi defansif hale getiriyor. Uzun vade için biriktirilebilir bir hisse olduğunu düşünüyorum. Teknik olarakta 2.92 den başlattığı yükselişi devam eden hisse 3.40 aşabilir ve üzerinde tutunabilirse 4.00 denemesi yapabilir.ytd

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 16 Eki 2012, 21:27 

Ettiği teşekkür: 90
Aldığı teşekkür: 574
Sn shadow,

Çok güzel bir hissede yorum yapmışsınız. Kısa vadede bende hareket bekliyorum. Siteye hosgelmissiniz.yrd

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 17 Eki 2012, 07:36 
Endi

Ettiği teşekkür: 1338
Aldığı teşekkür: 2083
Sayın Shadow.

Hoşgeldiniz. Bol ve hayırlı kazançlar.

(İmzanızın ikinci cümlesi bana eski bir dostun imzasını hatırlattı.) :)

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 17 Eki 2012, 08:50 
heril

Ettiği teşekkür: 101
Aldığı teşekkür: 22
Sayın Endi günaydın;
u seviyeden alım yapılabilir mi?

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 17 Eki 2012, 10:45 

Mr.Shadow yazdı:
Ciro, ihracat ve karlılıkta düzenli olarak artış gösteriyor. Gimat ortaklığı hisseye uzun vadede güç katacak ve büyüme ivmesini hızlandırmada katkı sağlayacaktır. Savunma sanayii alanında da üretim yapması hisseyi defansif hale getiriyor. Uzun vade için biriktirilebilir bir hisse olduğunu düşünüyorum. Teknik olarakta 2.92 den başlattığı yükselişi devam eden hisse 3.40 aşabilir ve üzerinde tutunabilirse 4.00 denemesi yapabilir.ytd

Sn Shadow, haftasonu Sn Ahmetgüven bu hisseye dikkat cekmisti ve bu hafta fovirim demisti sanirim 3.24 dende kendisi aldi. Sizinde gözünüze takilmasi iyi olmus. Birkac gün önce burda olsaydiniz, hem Siz hemde Sn ahmetgüvenin analizleri ile iyi ekmek cikardi, fakat kacirdik sanirim. 3.55 e set kurmuslar gözüküyor. Bakalim ne olacak. Bu arada imzaniz banada yabanci gelmedi.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 17 Eki 2012, 11:01 
Big_Boss

Merhabalar syn Melmes, hoşbulduk :) Katmerciler benimde daha öncesinden dikkatimi çekmişti ancak siteye yeni katılmam sebebiyle acak bu noktada dahil olabildim. Bugün kapanıştan sonra tekrar bir değerlendirme yapabiliriz.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 17 Eki 2012, 11:02 
Big_Boss

endi yazdı:
Sayın Shadow.

Hoşbulduk dostum..Çok fenasın :)

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 17 Eki 2012, 11:08 
Endi

Ettiği teşekkür: 1338
Aldığı teşekkür: 2083
heril yazdı:
Sayın Endi günaydın;
u seviyeden alım yapılabilir mi?

Sn. Heril.

Kusura bakmayın, yeni gördüm mesajınızı. Al ya da sat demek çok doğru olmaz. Yazılanları okuyup kendiniz karar vereceksiniz. Bir de belirleyeceğiniz vade ve strateji önemlidir.

Saygılar.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 17 Eki 2012, 11:30 
heril

Ben kısa vadede 4 olacağını düşündüğüm için girmeyi düşünüyorum...ne dersiniz? cevabınız için teşekkurler

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 17 Eki 2012, 11:31 
heril

Ki çok az miktarda da aldım...size sormamın amacı daha fazla miktarlı alım içindi :))

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 17 Eki 2012, 11:35 

heril yazdı:
Ki çok az miktarda da aldım...size sormamın amacı daha fazla miktarlı alım içindi :))

Sn Heril yanlis anlama ama. Ahmetgüven pazar günü yazmisti bu hisseyi ve kendisi ile birkac arkadas 3.25 ler gibi aldilar. Buralar ne kadar dogru bilemem. Bende yok, umarim kazanirsiniz. Biliyorsunuz 1 kademe bile ufak paralarda 50 ser TL gibi rakamlar oynayabiliyor. Yani pazartesi alan suan %8 civarinda karli. Yani 10 bin TL lik rakamda 3 günde 700tl civarlari kar yapar. YTD

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 17 Eki 2012, 22:04 

Ettiği teşekkür: 65
Aldığı teşekkür: 346
Slm.
Bu imza bana da yabancı gelmedi. :)
Endi de yazdığına göre ;)
Tekrar görüşelim dostum.

Mr.Shadow yazdı:
endi yazdı:
Sayın Shadow.

Hoşbulduk dostum..Çok fenasın :)

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 56 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 36 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.