Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 22 Kas 2017, 22:18

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 243 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 16 May 2012, 17:56 

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 0
nöron yazdı:
kasırga001 yazdı:
nöron sen bütün bedelsiz hisselerinde varsın sanırım. Portföyün de kaç tane hisse var ve hangileri merak ediyorum. Paylaşırmısn? Fikir edinmek için tabi. teşkkürler.

daha öncede yazmıştım ama elimdeki hisseleri senin için bir daha yazayım çünkü yiğitin malı meydanda olur :D
netaş
karton
aselsan
göltaş
erbos
parkm
az miktarda aksa ve tekfen

sayın nöron, hisselerin 2-3 ü bende de var hocam peki kartonun bedelsiz verme ihtimalini nasıl görüyor sunuz?

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 16 May 2012, 18:25 

Ettiği teşekkür: 29
Aldığı teşekkür: 34
sayın cevoli aman yapmayın hoca falan degilim sizin gibi küçük yatırımcıyım gecen günlerdede yazdım ben elimdeki kartonları sattım nedenide iyi bir kar yapmam ve hissenin bedelsiz nedeniyle şişmesi ben netaş ve brisanın bedelsiz serüvenleri sonuçlanmadan böyle bir acıklama yapacagını sanmıyorum buda en az 1,5-2 ay surer tabi bu benim görüşüm böyle yuksek bir bedelsizi şuan piyasa kaldırmaz versede verimli geçmez gibi geliyor .

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 17 May 2012, 00:49 
    Resim
Dün karton yorumlamiş ve senaryo çizmi,ş ve 5 dalgalık bır düşüş yani C dalgası inişi beklşedıgımı soylemiştım(takoz benzerı bır yapı da olusabılır).30 dakıkalık grfıge dıkkatle bakınca ozelıkle son 3 dalgalık çıkışın her fıat tepesı yukarda olmasına ragmen RSI hep aşagıya yapmış,düşen tepeler)son 3 lu çıkışın son kısmına bakınca yukselen takoz olusumu ve dalgaların içiçe gırmesi ve yorulma olustugu goruluyor.TEK SIKINTI HACIMIN YUKSEK OLMASI ,BU HACIM YUKSEKLIGI BEKLENILEN BIR OLAY DEGILDIR(BENIM SENARYOMA GORE).ANCAK İSTİSNAİ DURUM VAR(BEDELSIZ BEKLENTISI)....BAKALIM BEKLEDIGIM SEKILDE DÜŞÜŞ OLACAK MI....

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 17 May 2012, 22:15 

Ettiği teşekkür: 0
olgunnn yazdı:
    Resim
Dün karton yorumlamiş ve senaryo çizmi,ş ve 5 dalgalık bır düşüş yani C dalgası inişi beklşedıgımı soylemiştım(takoz benzerı bır yapı da olusabılır).30 dakıkalık grfıge dıkkatle bakınca ozelıkle son 3 dalgalık çıkışın her fıat tepesı yukarda olmasına ragmen RSI hep aşagıya yapmış,düşen tepeler)son 3 lu çıkışın son kısmına bakınca yukselen takoz olusumu ve dalgaların içiçe gırmesi ve yorulma olustugu goruluyor.TEK SIKINTI HACIMIN YUKSEK OLMASI ,BU HACIM YUKSEKLIGI BEKLENILEN BIR OLAY DEGILDIR(BENIM SENARYOMA GORE).ANCAK İSTİSNAİ DURUM VAR(BEDELSIZ BEKLENTISI)....BAKALIM BEKLEDIGIM SEKILDE DÜŞÜŞ OLACAK MI....

sayın olgunnn C dalgasının iniş noktası nereye kadar olabilir teşekkürler

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 19 May 2012, 19:30 

bana kalırsa karton 230-290 arası gider gelir ta ki bedelsiz kağıtlar bölünene kadar ondan sonra kartonun piyasalara göre yeniden şekilleneceğine inanıyorum.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 19 May 2012, 23:04 

Düşüncem yakın zamanda bedelsiz vermeyeceği...Ki verecek olsa martta temettü açıklamazdı..hemde böylesine uyduruk bi temettü HİÇ açıklamazdı...Yeni kanun falan hikaye ..yeni yatırımlar vb. benzeri ayaklarla bedelsizi istedikleri kadar ertelerler ki zaten bedelsizin fiyatlaması büyük oranda yapıldı bile hemde 3 kere genede açıklarsa da.. sitsen 350-400 aralığını görür en fazla die düşünüyorum...Malı ky ye yığdılar hele de 45 gündür 2 kucak operasyonu yapıldı bile..neyse çok uzun vadede kaybettirmeyecek sağlam bir kağıt o ayrı.. ama borsada 3-5 yıl çok uzun zaman.. Sabrı bol olanlar... düşük maliyeliler (185 altı gibi).. ve nakit sıkıntısı çekmeyenler için cazip bir hisse onun dışındaki ky ler için bol şanslar dilerim ...Y.T yada Y.T.D. İŞTE BÜTÜN MESELE BU :)

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 20 May 2012, 09:02 

Aldığı teşekkür: 6
sayın barboro
ben sizinle aynı fikirde değilim
temettü ile bir alakası yok
BRISADA önce nakit temettü açıkladı daha sonra bedelsiz
hemde 3 gün önce sermaye arttırımı yok dediler
3 gun sonrada %4000 bedelsiz dediler
burada her an bır haber düşebilir
ben pozisyonumu aldım bekliyorum

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 20 May 2012, 22:34 

Farketmez.... Dediğim gibi açıklasada fiyatlanma zaten büyük ölçüde yapıldı bile bence malı ky ya iyice yığdılar ... bedelsiz verse bile bu sene vereceğini sanmıyorum ki verse de öyle atılıp tutulan rakamların anca yarısını görür diyorum buda tatmin etmez ..en azından buralardan maliyetlenenleri...ve bu bedelsiz ayağı borsanın ky yi çekmek için kullandığı en eski numara olduğunu da unutmayalım derim ( en eski meslek hesabı ;) ) bol şanslar

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 21 May 2012, 13:43 

yüksek oranda bedelsiz verirse (en az %2000 civarı)
bence 400 lü seviyeleri görür diyorum
tabii yinede patron bilir
geri çekilirsede 255 te alıcıyım şu an
çekilmezsede elimezdekilerle yet,ineceğiz

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 21 May 2012, 16:36 

Al 255 gördü...Bence alma son 4 ayda bu hisseyi 4 kere alıp sattım al190-sat220 al205-sat216 al185-sat282 al 220-sat270 ...Ama bi daha da uzun süre girmeyi düşünmüyorum..bedelsiz açıklarsa da açıklasın ...ben bedelsizimi almış kadar oldum zaten... zira çekirge daha kaç kere zıplayacak ki :)

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 22 May 2012, 21:53 

zaten bir daha alamıyacan gibi bedelsiz açıklasın bölünsün anca o zaman:))

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 22 May 2012, 22:32 

barbaro yazdı:
Al 255 gördü...Bence alma son 4 ayda bu hisseyi 4 kere alıp sattım al190-sat220 al205-sat216 al185-sat282 al 220-sat270 ...Ama bi daha da uzun süre girmeyi düşünmüyorum..bedelsiz açıklarsa da açıklasın ...ben bedelsizimi almış kadar oldum zaten... zira çekirge daha kaç kere zıplayacak ki :)

dün 255 ten bugunde 251 den aldım sabah
hatta 251 den gelen az bır mıktardı
alışımı sabah TAVANA yollamıştım garanti olsun diye
azda olsa hala sıkacak kursun var
yedek akçeler hariç

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 02 Haz 2012, 08:36 

Ettiği teşekkür: 66
Aldığı teşekkür: 2
Aloooooo kimse var mı? Dünkü %9'LUK ARTIŞI izah edebilecek, açıklayabilecek bir üstad var mı?

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 02 Haz 2012, 10:51 

Ettiği teşekkür: 29
Aldığı teşekkür: 34
üstad yok ama ky avlama operasyonları var habire dikkat en ufak bir haberi sermaye artırıyo gibi kullanıp silkeliyolar bi aşagı bi yukarı .

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 13 Haz 2012, 18:58 

brisadan çıkan tacirler, aldığım duyumlara göre kartona geçmiş, yarın akşam veya cıuma günü kartonu yeni sahiplerine teslim eder

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 243 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 20 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.