Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 18 Kas 2017, 02:44

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 17 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 18 Ağu 2011, 22:18 
Düzceli

Ettiği teşekkür: 23
Aldığı teşekkür: 61
KARKM
SERMAYE: 7.500.000
ÖZSERMAYER : 26.230.938
PD/DDE: 1.40
DEFTER DEĞERİ : 3.50
18.08.2011 KAPANIŞ DEĞERİ : 4.88
PİYASA DEĞERİ: 36.600.001
HALKA AÇIKLIĞI : % 33.35
DOLAŞIMDAKİ HİSSE ADEDİ : 2.501.322 LOT

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 18 Ağu 2011, 22:32 
Düzceli

KARKIM SONDAJ HISSELERI BORSA'DA ISLEM GORMEYE BASLADI

KARKIM SONDAJ AKISKANLARI ENERJI MUHENDISLIK HIZMETLERI SANAYI VE TICARET A.S.'NIN HALKA ARZ EDILEN 3 MILYON LIRA NOMINAL DEGERLI HISSE SENETLERI, ''KARKM'' KODU ILE IMKB IKINCI ULUSAL PAZAR'DA ISLEM GORMEYE BASLADI.

SEANSIN ILK BIR SAATLIK SURESI TAMAMLANIRKEN KARKIM HISSELERI 7,40/7,90 LIRA ARALIGINDA ALINIP SATILIYOR.

IMKB'NIN YENI ACILAN PAZAR DUYURUSUNDA, KARKIM SONDAJ HISSELERININ SERMAYESI 7 MILYON 500 BIN LIRA, HALKA ACIKLIK ORANI YUZDE 40,00, FIYAT MARJI 6,46/7,90 LIRA OLARAK GOSTERILDI.

SIRKETIN ISLEM SIRASINA GONDERILEN EMIRLERDE MAKSIMUM LOT MIKTARI 2.500 ADET OLARAK UYGULANIYOR.

BORSA YONETIM KURULU'NUN 30 MAYIS 2011 TARIHLI TOPLANTISINDA, KARKIM SONDAJ AKISKANLARI ENERJI MUHENDISLIK HIZMETLERI SANAYI VE TICARET A.S.'NIN, 7 MILYON 500 BIN LIRA OLAN SERMAYESINI TEMSIL EDEN HISSE SENETLERININ ILGILI MADDE UYARINCA KAYDA ALINMASINA VE HALKA ARZ EDILEN 3 MILYON LIRA NOMINAL DEGERLI HISSE SENETLERININ BUGUNDEN ITIBAREN ''KARKM'' KODU ILE 7,18 LIRA BAZ FIYATTAN IMKB IKINCI ULUSAL PAZAR'DA ISLEM GORMEYE BASLAMASINA KARAR VERILMISTI.

27-31 MAYIS 2011 TARIHLERINDE IMKB HISSE SENETLERI PIYASASI BIRINCIL PIYASADA SABIT FIYATLA TALEP TOPLAMA VE SATIS YONTEMI ILE HALKA ARZ EDILEN KARKIM SONDAJ'IN TOPLAM 3 MILYON LIRA NOMINAL DEGERLI PAYLARININ TAMAMI SATILMIS, 1022 YERLI GERCEK KISI YATIRIMCI, 11 YERLI TUZEL KISI YATIRIMCI, 10 YERLI YATIRIM FONU, 5 YERLI YATIRIM ORTAKLIGI, 1 YERLI DIGER YATIRIMCI VE 1 YABANCI GERCEK KISI ILE 1 YABANCI TUZEL KISI YATIRIMCI OLMAK UZERE TOPLAM 1051 YATIRIMCI, 3 MILYON LIRA NOMINAL DEGERLI PAYIN ALIMINI GERCEKLESTIRMISTI.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 19 Ağu 2011, 18:10 
Düzceli

IHALEYE TEKLIF VERME TARIHI : 05.08.2011
IHALENIN KAZANILDIGI TARIH : 15.08.2011
IHALE BEDELI : 574.000,00.- TL

04.08.2011 TARIHINDE TURKIYE PETROLLERI ANONIM ORTAKLIGI TARAFINDAN ACILAN ISLEM GORMUS BENTONIT IHALESINDE; TARAFIMIZA YAPILAN TEBLIGAT NETICESINDE FIRMAMIZ BATMAN BOLGE TESLIMI ICIN EN IYI FIYATI VERMIS VE IHALEYI KAZANMISTIR.
GEREKLI YASAL PROSEDURLERIN TAMAMLANMASI ILE MALZEMENIN SEVKIYATINA BASLANACAKTIR.
KAMUOYUNA SAYGI ILE DUYURULUR.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 19 Ağu 2011, 18:10 
Düzceli

ACIKLANACAK OZEL DURUM/DURUMLAR:
SIRKETIMIZ 17.08.2011 TARIHINDE SIRKET MERKEZINDE YONETIM KURULUMUZ BASKANI UMIT YASAR KARAKAYA BASKANLIGINDA YAPILAN YONETIM KURULU TOPLANTISINDA;
SIRKETIMIZIN BOLGEDEKI ARTMAKTA OLAN SONDAJ AKISKANLARI TALEBINI DAHA ETKIN YONETMEK, OLASI PROJELERIN YONETIMINDE DAHA YUKSEK VERIMLILIK SAGLAYABILMEK; IRAK BOLGESINDE PAZARA DAHA ETKIN SEKILDE DAHIL OLABILMEK AMACIYLA;
IRAK'TA YAPILACAK SONDAJ CALISMALARINDA IHALE ASAMASINA DAHIL OLACAK FIRMALAR LISTESI ICIN GEREKLI AKREDITASYON CALISMALARINA BASLANMASINA;
BOLGEDEN TARAFIMIZA ULASAN TALEPLER DOGRULTUSUNDA; SIRKETIMIZIN YURTDISINDA BUYUMEYE YONELIK PLANLARI CERCEVESINDE; HISSE SATISI; BOLGEDE YENI BIR SIRKET KURULMASI DAHIL; HER TURLU STRATEJIK ISBIRLIGI ALTERNATIFLERINI DEGERLENDIRILMESINE;
BU CALISMALARIN NETICESINE BAGLI OLARAK; BOLGEDE GEREK STRATEJIK ORTAKLIK YOLU; GEREKSE FIRMAMIZ OLANAKLARI ILE SUBE ACILMASI ICIN GEREKLI ARASTIRMALARIN YAPILMASINA;
BU KONU ILE ILGILI OLARAK SIRKET YONETIM KURULU BASKANI DR. UMIT YASAR KARAKAYA VE SIRKET GENEL MUDURUMUZ DOC DR. SN. ISMAIL HAKKI GUCUYENER'IN GOREVLENDIRILMESINE OY BIRLIGI ILE KARAR VERMISTIR.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 19 Ağu 2011, 18:11 
Düzceli

KARKIM'IN 2011/6 AYLIK NET KARI 764.662 TL (2010/6 AYLIK: 819.678 TL)

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 19 Ağu 2011, 18:12 
Düzceli

ACIKLANACAK OZEL DURUM/DURUMLAR: SIRKETIMIZ YONETIM KURULU 11.08.2011 TARIHINDE SIRKET MERKEZINDEYONETIM KURULU BASKANIMIZ UMIT YASAR KARAKAYA BASKANLIGINDA OLAGANUSTU TOPLANARAK OZETLE ASAGIDA VERILEN KARARI ALMISTIR,

SERMAYE PIYASASI KURULU'NUN 10.08.2011 TARIH VE 26/767 SAYILI KARARI ILE IHRACCI SIRKETLERE TANINAN "PAYLARI IMKB'DA ISLEM GOREN SIRKETLERIN KENDI PAYLARINI SATIN ALIMLARI SIRASINDA UYGULANACAK ILKE VE ESASLAR " CERCEVESINDE,

MAYIS/2011 AYINDA 7.18.- TL FIYATLA HALKA ARZ EDILEN VE 02.06 2011 TARIHINDE IMKB'DA ISLEM GORMEYE BASLAYAN HISSELERIMIZIN, DUNYA'DA YASANAN EKONOMIK KRIZLERIN ETKISI SONUCU HALKA ARZ FIYATININ ONEMLI ORANDA ALTINA INMIS OLMASI,

SIRKETIMIZ FAALIYETLERININ GERCEK PERFORMANSINI YANSITMADIGI VE SIRKETIMIZIN KENDI PAYLARINA OLAN GUVENININ KAMUYA GOSTERILMESI AMACIYLA MEVCUT PIYASA KOSULLARI DEGERLENDIRILEREK IMKB'DA HISSELERIMIZIN GEREK GORULDUGU TAKDIRDE GERI ALIM YAPILABILMESINE,

BU AMACLA SIRKETIMIZ OZKAYNAKLARINDAN AZAMI 3.500.000.- TL FON AYRILMASINA,

SERMAYE PIYASASI KURULU KARARI DOGRULTUSUNDA UST SINIR OLARAK 7.500.000.- TL CIKARILMIS SERMAYEMIZIN %10.00' U ORANINDA 750.000 LOT ( NOMINAL DEGERLI) ULASILINCAYA KADAR HISSE GERI ALIMI YAPILABILMESINE,

HISSE GERI ALIMLARI ILE ILGILI OLARAK YAPILAN ISLEMLERIN GENEL KURULUN BILGISINE SUNULMASINA

KARAR VERILMISTIR

-------------------------

18.08.2011-25.08.2011 tarihleri arasında KARKIM SONDAJ AKISKANLARI ENERJI MUHENDISLIK HIZMETLERI SANAYI VE TICARET A.S.(KENDI HISSELERI) PAYLARI ILE ILGILI OLARAK 4,84. ile 5,66 FIYAT ARALIGINDAN 275 bin lot ALIS ISLEMI GERCEKLESTIRILMISTIR. BU ISLEMLE BIRLIKTE KARKIM SONDAJ AKISKANLARI ENERJI MUHENDISLIK HIZMETLERI SANAYI VE TICARET A.S. SERMAYESINDEKI ALINAN PAYLARIN CIKARILMIS SERMAYEMIZE 0RANI % 3,67 dir.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 18 Eki 2012, 16:24 
Big_Boss

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 58
KARKM- TPAO’nun Adıyaman ve Batman bölge müdürlükleri için (katkılı) bentonit ihalelerine toplam 1 Mn TL ile
en iyi teklifi yaptığını açıkladı.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 31 Eki 2012, 09:39 

Ettiği teşekkür: 181
Aldığı teşekkür: 74
*KARKİM SONDAJ'IN VERGİ DAİRESİNE SUNDUĞU TABLODA 2012 İLK 9 AYLIK DÖNEM NET KARI 2.588.812 TL

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 12 Kas 2012, 09:49 

Ettiği teşekkür: 181
Aldığı teşekkür: 74
Özet Bilgi : İştirakimiz Solentegre Enerji Yatırımları Ticaret A.Ş. Hk.

AÇIKLAMA:

% 50 iştirakimiz olan Solentegre Enerji Yatırımları Ticaret A.Ş. yenilenebilir enerji yatırımları kapsamında Elazığ ilinde güneş enerjisine dayalı elektrik üretim santrali (GES) kurup işletmek için Enerji Piyasası Denetleme Kurumuna (EPDK) üretim lisansı başvuru sürecini başlatmıştır.

EPDK'nın "Enerji Piyasası Lisans Yönetmeliği" gereği, üretim lisansı başvurusunun ilk aşamasında, Solentegre Enerji Yatırımları Ticaret A.Ş güneş enerjisi ölçüm istasyonu kurmak üzere Meteoroloji Genel Müdürlüğü'ne (MGM) başvuru yapmış ve sirketimizin bu basvurusu 10.11.2012 tarihinde kabul edilerek yukarıda anılan lokasyonda bu tarih itibariyle resmi ölçümlere baslanilmistir.

Su an yururlukte olan mevzuat uyarinca kurulan güneş enerjisi ölçüm istasyonları en az 6 ay boyunca ölçüm yaparak bölgedeki hava sıcaklığı, bağıl nem, güneşlenme radyasyonu, güneşlenme süresi, rüzgar yönü ve rüzgar şiddeti vb.verileri toplayacaktır. Asgari ölçüm süresi olan 6 ayın tamamlanmasının ardından elde edilen veriler Solentegre Enerji Yatırımları Ticaret A.Ş. tarafından hazırlanacak "Güneş Ölçüm Sonuç Raporu" nda toplanacak ve MGM'nin onayının alınması şartıyla EPDK ya sunulacaktır.

Sunulacak raporda bölgedeki yatay yüzeye gelen yıllık toplam güneş radyasyon alt sınır değerinin asgari 1620 kWh/m2-yıl olması ve Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi'nin (TEİAŞ) belirleyeceği bağlantı noktası ile gerilim seviyesinin kullanılacağının taahhüd edilmesi zorunludur. Ayrıca kurulması planlanan güneş enerjisine dayalı elektrik üretim santrallerinin kurulu gücü, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığının her bir bölge için belirlediği kapasiteleri aşamayacaktir.

EPDK ya sunulacak olan güneş ölçüm sonuç raporu Kurum tarafından yeterli bulunduğu takdirde aynı bölgede güneş enerjisi santrali (GES) kurmayı talep eden firmaların projelerinin katılacağı ve EPDK tarafından görevlendirilen TEİAŞ'ın düzenleyeceği yarışmaya katılmaya hak kazanacaktır.

Yarışmaya katılacak olan firmalar, GES'te üretilecek net elektrik enerjisinin ilk 10 yıl boyunca satış fiyatı için birim kWh başına GES'e uygulanacak olan 13,3 ABD doları cent cinsinden düşülerek belirleyecekleri GES eksiltme bedeli tekliflerini, kapalı zarf içinde yarışmayı düzenleyen komisyona sunacaklardır. Komisyonca belirlenecek en yüksek GES eksiltme teklifini veren firma(lar) projesi yarışma sonucu GES ön-lisansı almaya hak yı kazanacaktır.

Yarışmayı kazanan firma gerekli koşullari yerine getirmesi durumunda EPDK dan üretim lisansını alarak elektrik üretim santralini kurmaya hak kazanacaktir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

IMKB

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 13 Kas 2012, 23:15 
Big_Boss

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 58
KARKM- %50 iştiraki Solentegre Enerji Yatırımları Ticaret A.Ş. yenilenebilir enerji yatırımları kapsamında, Elazığ’da güneş enerjisine dayalı elektrik üretim santrali kurup işletmek için EPDK’ya üretim lisansı başvuru sürecini başlattı.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 28 Şub 2013, 09:48 
Endi

Ettiği teşekkür: 1338
Aldığı teşekkür: 2083
KARKM. Y.K. Başkanı Murat Çelik, 27.02.2013 tarihinde 2,23-2,27 aralığında 136200.-adet alım yapmış.

Link : http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=262717.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 04 Mar 2013, 14:14 
Endi

Ettiği teşekkür: 1338
Aldığı teşekkür: 2083
KARKM. Çağrı yoluyla pay toplama için SPK'ya başvurulmuştur. Murat Çelik. YKB. KAP.

Link : http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=263521.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 25 Mar 2013, 22:37 

Ettiği teşekkür: 4909
Aldığı teşekkür: 85
-BASIN BÜLTENİ-

Türkiye'nin ilk özel sondaj akışkanları şirketi Karkim'i, İMKB'de bir ilki gerçekleştirerek
fiyatın yüzde 20 üzerinde "Çağrı fiyatı" taahhüdü ile satın alan Murat
Çelik, yine yatırımcı dostu bir yaklaşımla Karkim'i holdingleştirmeyi hedefliyor.
Yeniden yapılanma çalışmalarının ardından Çelik Holding A.Ş. adını almak
üzere Sermaye Piyasası Kurulu'na (SPK) başvuru yapma kararı alan şirket, kayıtlı
sermaye tavanını da 200 milyon liraya çıkaracak.
Holding çatısı altında farklı sektörlere açılarak büyümeyi amaçlayan şirket, öncelikle
Çelik Group'a ait Çelik İplik'in yüzde 55'ini 25 milyon 195 bin TL'ye satın
alacak. Bu işlemin bir parçası olarak yatırımcısına, Çelik İplik'in 2013 yılında
vergi öncesi en az 4 milyon TL kar etmesini taahhüt eden Karkim, yine bir
ilki gerçekleştirmiş olacak. Bu taahhütle 2012 yılını vergi öncesi 5.247.381 TL
karla kapatan Karkim'in karlılığına da ilave katkı sağlanmış olacak.

Holdingleşecek olan Karkim 4 milyon TL kar garantisi veren Çelik İplik'i alıyor

Karkim'i satın alırken sıra dışı bir yol izleyerek küçük yatırımcıya ilk halka arz
fiyatı olan 2.40 liradan çağrı yapmak için SPK iznini bekleyen Murat Çelik,
şimdi satın alınan Çelik İplik için de 2013 yılında en az 4 milyon liralık kar
taahhüt ediyor. Karkim'in bünyesine girecek olan Çelik İplik, eğer 2013 sonu itibariyle
vergi öncesi en az 4 milyon lira kar elde edemezse, aradaki farkı ana
ortak konumunda olan Murat Çelik karşılayacak. Böylece Karkim'in mevcut karlılığı
daha da güçlendirilmiş olacak.
Karkim'i satın almasıyla İMKB'nin en genç patronu unvanını da elde eden Murat Çelik,
şu değerlendirmelerde bulundu: "Karkim İMKB'ye girdiği günden beri yatırımcısını
koruyan bir şirkettir. Son 3 yılda şirketimizin karını 1 milyon 170 bin
TL'den 4 milyon 136 bin TL'ye çıkarması, düzenli olarak karını yatırımcılarıyla
paylaşması, Türkiye'nin ilk hisse geri alım işlemini (insider buying) gerçekleştirmesi,
satış esnasında 2 TL olan hisse fiyatlarına 2.40 TL'den çağrı yapılması
gibi İMKB'de birçok ilke imza atmıştır. 4 milyon TL kar garantisi vermekteki
amacımız yatırımcılarımıza bu olumlu gidişin süreceğinin mesajını iletmek. İstiyoruz
ki herkes bizim ticarete bakış açımızı anlasın, iyi niyetimizin farkında
olsun. Bu yaklaşımımızın İMKB'deki diğer firmalara da örnek olmasını diliyoruz."

'Holdingleşme süreci ile kurumsallığımızı kalıcı hale getireceğiz'

Faaliyet gösterdikleri sektörlerdeki 35 yıllık deneyimin ardından enerji sektöründeki
fırsatları değerlendirmek istedikleri için Karkim'i satın aldıklarını belirten
Çelik şöyle devam etti, "Karkim'in halka açık bir şirket olması, kurumsal
yapımızı daha ileriye götürmemiz ve şeffaf bir yönetim anlayışının yerleşmesi
için bir fırsattı ve bunu değerlendirdik. 35 yıllık bir aile şirketi olarak ileriye
dönük yüksek hedeflerimizi kurumsal bir yapı altında sürdürülebilir kılacağımızı
biliyoruz. İlk etapta oldukça karlı bir şirket olan Çelik İplik'i Karkim
çatısı altına almayı uygun gördük. Bundan sonra da karlı ve büyüme potansiyeli
olan yeni yatırımlar için araştırmaya devam edeceğiz. Grup şirketlerinin bir arada
bulunmasının sağlayacağı yönetimsel faydalar sebebiyle Karkim'in merkezini
İstanbul'a taşımaya ve Ankara'daki faaliyetlerini şube çatısı altında devam ettirmeye
karar verdik."

Hisseler üzerindeki imtiyaz kalkıyor

Öte yandan, Karkim'in yeniden yapılanma sürecinde çağdaş yönetim anlayışına uygun
olarak tüm hissedarların eşit oy ve haklara sahip olması sağlanacak. Bu kapsamda
da şirketin yönetim kuruluna üye seçiminde ve denetim kurulunun belirlenmesinde
imtiyaz içeren A grubu paylar üzerindeki tüm özel hakların kaldırılması için
de SPK'ya başvuruda bulunuldu.

-DirectFN Haber Merkezi-

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 26 Mar 2013, 21:04 
keeper11

Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 5
bı habber düşdü .......

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 03 Nis 2013, 15:12 

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 29
03/04/2013 16:04:58 ***KARKM***KARKİM SONDAJ AKIŞKANLARI ENERJİ MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

***KARKM***KARKİM SONDAJ AKIŞKANLARI ENERJİ MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

Ortaklığın Adresi : Turan Güneş Bulvarı İlkbahar Mahallesi 606. Sokak No:24 Yıldız Çankaya/ANKARA
Telefon ve Faks No. : Tel: (0312) 491 64 00 Fax: (0312) 491 53 18
Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : Tel: (0312) 491 64 00 Fax: (0312) 491 53 18
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Açıklama mı? : Hayır
Özet Bilgi : bağımsız denetimsiz şirketi hk.

AÇIKLAMA:
Şirketimiz yönetim kurulu üyeleri yönetim kurulu başkanı Sn. Murat ÇELİK'in başkanlığında toplanarak, şirketimizin 2013 yılı bağımsız denetimini yapmak üzere Türkmen Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş.'nin yapılacak ilk genel kurulda pay sahiplerinin onayına sunulmasına oy birliği ile karar vermiştir.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 17 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 43 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.