Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 28 Eyl 2020, 00:15

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 61 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: IHMAD - IHLAS MADENCILIK A.S
Gönderilme zamanı: 26 Eyl 2011, 13:47 

Ettiği teşekkür: 11
Aldığı teşekkür: 123
IHMAD ile ilgili yazilari burdan izleyebilirsiniz.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 26 Eyl 2011, 13:51 

Ettiği teşekkür: 8
Aldığı teşekkür: 1
Yonetim yazdı:
IHMAD ile ilgili yazilari burdan izleyebilirsiniz.

tşkler yönetim

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 26 Eyl 2011, 13:51 

galiba bir tek ben takip ediyorum:))

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 26 Eyl 2011, 14:37 
MReha

Ettiği teşekkür: 328
Aldığı teşekkür: 1806
Sayın gurels,
Şirket hakkında detay bilgim yok ama son 1-2 yıllık grafikleri incelendiğinde belli aralıklarla ciddi kazançlar verdiği olmuş (yükselirken atlayıp yüksek rakamlardan hisseyi kucağında bulanlar hariç ama ne yazık ki bu her hisse için geçerli). Bu aybaşı başlayan yükseliş trendi ay ortasında bitmiş ve hisse bu güne kadar geri gelmiş. Bu günden itibaren de sanki düşüş durmuş ve tekrar çıkışa geçecek gibi duruyor. Tabii bunlar grafiklerden görünenler. Şirketin yükseliş için ne gibi bir altyapısı ve hikayesi var onu bilmiyorum. Umarım kazançlı olur. Saygılar.

Bu yazılanlar varsayımlara dayalı hayali senaryolardır. Hiç bir kesinlik yoktur ve yatırım tavsiyesi değildir. Bir hissede kâr ettiğiniz anda satmamanın sorumluluğunu bana yüklemeyiniz. Bu yorumlara göre hareket ederseniz zarar edebilirsiniz.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 26 Eyl 2011, 14:45 

MReha yazdı:
Sayın gurels,
Şirket hakkında detay bilgim yok ama son 1-2 yıllık grafikleri incelendiğinde belli aralıklarla ciddi kazançlar verdiği olmuş (yükselirken atlayıp yüksek rakamlardan hisseyi kucağında bulanlar hariç ama ne yazık ki bu her hisse için geçerli). Bu aybaşı başlayan yükseliş trendi ay ortasında bitmiş ve hisse bu güne kadar geri gelmiş. Bu günden itibaren de sanki düşüş durmuş ve tekrar çıkışa geçecek gibi duruyor. Tabii bunlar grafiklerden görünenler. Şirketin yükseliş için ne gibi bir altyapısı ve hikayesi var onu bilmiyorum. Umarım kazançlı olur. Saygılar.

tşkler ustad

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 05 Eki 2011, 07:54 

evet sened olgunn hocanın dediği gibi 2,10 desteğindeki dipte tutundu tamamen teknik olarak önceki büyük düşüş ve şimdiki büyük düşüş te olgunn hocanın dediği gibi işliyor

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 05 Eki 2011, 22:51 
    Resim
goruldugu uzere trend destegundedır ,2.14 sevyesının çok onemli bır destek oldugu onceki tepe olmasından goruluyor,bu sevyenın altına ınebuılıyor hatta kapanış yapabılıyor ama hacımsız oldugundan bunları SAYMIYORUZ.trend çizgısınde ve hacımde azdır ,daha oncede trend çizgısıone gelişi hacımsız ve zayıf mumlarla olusmuş ve çıkış başlamış benzer donemdeyız,
son doneme bakınca bır sımetrık uzgen goruluyor,teknık ve beklentı yukarı gıotmesını işaret etsede 2.02 goruldu gu an ben kacarım.STOPLOSS İLE DESTEK BU KADAR YAKLIN OLMASI DA ALIMIN RISKININ AZ OLDUGUNU GOSTERMEKTEDIR.UCGEN ASAGIYA KIRILIRSA TAKIP EDIP PARALELINE GELME DURUMNMUNDA DALINABILIR.YTD

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 06 Eki 2011, 10:15 

olgun bey ilgi nize çok tşkler
şimdi sıkışmanın bitmesini bekliyorum ve yükselen işlem hacmi ile inş büyük patlama gerçekleşecek .hele birde enerji ile ilgili haber de patlatırlarsa eğer....

yorumlarınıza tekrar tşkler

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 06 Eki 2011, 12:20 

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
2:12-2:15 arası direnç fazla 3. dilim bilançolarında ne olur bilinmez

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 06 Eki 2011, 12:51 

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
gurels yazdı:
şimdi sıkışmanın bitmesini bekliyorum ve yükselen işlem hacmi ile inş büyük patlama gerçekleşecek .hele birde enerji ile ilgili haber de patlatırlarsa eğer....

Enerji ile ilgili haber mi?
Şirket maden sahalarıyla ile ilgili bile haber vermiyor. Geçen ay Aylık bildirim vermeyi kaldırdı (kına yaksınlar). Şirketin borç ve bir çok davası var. Tedaşa olan borcuna bakarsanız dudaklarınız uçuklar. Bayındır maden iken halini mumla arar olduk. İhlas aldıktan sonra kendine benzetti hisseyide. Açıkçası benim bu şirketten hiçbir haber beklentim yok. Tek geçim kaynağı k.y.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 07 Eki 2011, 14:32 

gncmachiner yazdı:
gurels yazdı:

Enerji ile ilgili haber mi?
Şirket maden sahalarıyla ile ilgili bile haber vermiyor. Geçen ay Aylık bildirim vermeyi kaldırdı (kına yaksınlar). Şirketin borç ve bir çok davası var. Tedaşa olan borcuna bakarsanız dudaklarınız uçuklar. Bayındır maden iken halini mumla arar olduk. İhlas aldıktan sonra kendine benzetti hisseyide. Açıkçası benim bu şirketten hiçbir haber beklentim yok. Tek geçim kaynağı k.y.

iliginize tşkler
aslında spor hissesi ve ihlas hisselerinden oldum olası hoşlanmam
özellikle ihlas grubu hissesi ilk defa aldım ama malun dediklerinize katılıyorum farkındayım
ama blançosu düzgün tekniği ve temeli düzgün bi çok hissede zarar yazabilir örneğin rhea gibi egeli gibi
bence öenemli olan hissete giriş zamanıdır diye düşünüyorum yoksa tamamıyla haklısıız .en iyi donelere sahip hiseler bile giriş zamanını tutturamayınca zarar kaçınılmaz
benim bu hissede beklentim büyük ve giriş için de zaman uygun diye düşündüm yoksa ihlas mı ? tabiki düşünmek lazım 2 değil 5 defa
saygılar ve tşkler

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 Eki 2011, 00:36 
İHMAD....Artık sokaktaki ayşe teyze bile ogrendi,oglum 2.10 al 2.14 e sat bunu hergun yap çok saçma sapan bir tahta sahıbınız var bu boyle devam etsın hatta bu spek. kalacaksa banada al dıyecekti ki ,bugun seans kapanırken ezber bozuldu veya ilk sinyal verıldı .

Resim

gorulecegı uzere hacım artişi ve 2.16 ile kapatarak onemli bir sınyal verdı bizim AYŞE teyzeye ,dusenek bozuldu dıye Ayşe teyze uzuluyor ama dıyorki bu bızım spek se ,oglum bu adam 2.10 lara tekrar gelir(aklının kenarında bulundur ,oraya gelırse banada al diyor) tepeden gelen trend çizgisinin ustune çıkılması ile çıkışın başlaması mumkun gorunuyor.yukardan gelen trend çizgisine eegr yatay donem devam ederse uzun zaman alabılır ancak artışlar gelırse kısa zamanda oarsı gecılınce ıhmadın onu uzun vadede acılacaktır.20-50 ortalamalar ile fıat teget haldedır.ytd

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 Eki 2011, 14:52 

sayın olgun teknik olarak herşey yolunda gidiyot
takasları incelediniz mi oyakın hala alım yapıyo olması sizce daha spek istediği ortamı bulamadı gibi sanki.
sanki son alışlar sanki spek artık sabırsız ve bir an önce yükseltip ky yatırımcının kucağına vereyim , ama buralardan değil benim istediğim yerden der gibi
siz ce nasıl hem teknik hem son anda alışlar?

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 10 Eki 2011, 09:07 

sayın ogun
beklenen ptlama oluşmk üzere diyebilirmiyiz?

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 14 Eki 2011, 15:51 

sıkışmanın sonu geldi artık

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 61 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 21 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.