Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 26 Eyl 2020, 00:12

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 61 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 01 Ara 2011, 15:00 

Ettiği teşekkür: 8
Aldığı teşekkür: 1
tavan olmasa iyi olur bence 2,97 den dönmüştü daha önce 2,97 nin üzerinde kapanış iyi olur

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 02 Ara 2011, 16:49 

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Resim

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 09 Ara 2011, 14:25 

eeeh artık yeter zaman geldi sanırım yürüyelim

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 10 Ara 2011, 20:35 
Oncelıkle GURELS kardaşe selam ederim ,inşallah bekledıgınız gibi olur ihmad dıyerek başlıyım dedim..grafıkte gorulecegı uzere mavi ile gosterdıgım çıkışlar hep 3lu çıkılar ve 3 lü inişler şeklınde oluşmuştur,TEKNIK ANLAMDA BU OLUŞUMA DİAGONAL(YUKSELEN TAKOZ) YAPI DENIYOR..Eger diagonal oluşacaksa ki bana oyle gorunuyor ,son kucuk dalgayız ve dipten gelen 1. dalga bıtmek uzeredır.ASIL ONEMLİ OLAN DALGA BU İÇİNDE OLUNAN DALGA SONRASI OLUŞACAK DUSELTMEDEN SONRA GELEN DALGA OLACAKTIR.YANİ 3. DALGA OLUŞACAKTIR VE O DALGA MUHTEMELEN 6 LIRAYA TAŞİYACAKTIR HİSSEYI,ELİMDE OLMASA DA BU OLASILIK UZERE TAKİPTEYİM.
    Resim
BİKAÇ GUN SONRA OLASI DALGALANMAYI TAHMIN EDEBILIRIZ.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 13 Ara 2011, 09:54 

sayın ustad senin grafiğin ve benim takvime göre bugün başlaması grekiyor

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 14 Ara 2011, 17:44 

evet bu gün gayet iyi bir hacim. eh kötü bir endexe rağmen hedefe kilitlendik . bakalım nereye kadar?

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 22 Ara 2011, 00:47 
arkadaşlar diagonal bittı ve duseltmesındeyız muhtemel ınış çizdıgım şekılde olusacaktır,duseltme alt band gecılınce kendını belli edecektır ve hızlanacaktır.
    Resim

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 05 Oca 2012, 15:04 

umarımdüzeltme bitmiştir artık . sayın olgun ne dersiniz ? eğer okuyorsanız bir analiz yaparmısınız?

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 10 Oca 2012, 15:45 

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Mrb.Sayın olgunnn grafiginizi begenerek inceledim.Acaba hisse ile ilgili öngörünüz şuan için nedir cevabınız için şimdiden teşekkürler...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 13 Oca 2012, 11:18 

sayın olgun iyice daraldı band. bi tarafa iyi kırılacak ya bakalım ne tarafa

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 14 Oca 2012, 23:42 
İHMAD...Takmın ettıgım gıbı 3.08 den dondu ve dıyagonal bitti(burda hiç yanılmadım hatta gunugun soyledım bıtecegı yerı ),ancak beklentım olan canlı iniş olayı oluşmadı ilk iniş dalgası daha aktif olmalıydı dıye dusunuyorum ama olmadı aslında buda onemli bir sınyal oldu...
2.10-2.20 lere gelme ıhtımalı olan hıssede A ınişi goruldu hatta B tepkı çıkışı ile 2.86 da goruldu ve artık C ınişindeyız C inişi daha canlı olabılır,Özelliklede 2.70 altı kapanışlarda hızı artabılır ..herneyse şuan için olası hedefler..
1. hedef:0.62 A=C olursa 2.60
2. hedef iise A=C Olursa 2.44 dur,tabı kucuk dalga yapıları ile baktıgımdan 5-10 gun sonra bıttı burası sondu dıyebılırım...ANCAK DÜŞECEGI KESIN BU SEKILEDE YUKARI YAPAMAZ...
    Resim
bu duseltme sonrasında tepeleri deneyebılır dıye düşünüyorum...HABERLERYONUNDEN DE TAKIP ETMEKTE FAYDA GORYORUM
DİKKATLE BAKINCA OLASI İNİŞ SENARYOMA NE KADAR BENZIYOR ,2.70 LERDEN TEPKI ÇIKIŞI ÇİZMİŞİM ,TEPKI SONRASI SON İNİŞTE OLDUGUMUZU BİLE ÇİZMİŞİM YANILDIGIM KONU DAHA CANLI DÜŞMEYDI DEMEKKİ MALLAR BU AŞAMADA TOPLANIYOR(MUHTEMELEN)YANİ DIUSELTME BITINCE BUYUK OLASILIKLA YATAY OLMADAN YUKARI YAPABILIR.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 15 Oca 2012, 20:45 

sayın olgun grafik ve yorumunuz için tşkler
benim daha öncede bahsettiğim gibi zaman ve hedeflerimde sorun yok sadece yüksekten verip alttan almaya çalışıyorum.
emekleriniz sayesinde bunu hem becerip hemde bişeyler öğreniyorum. bu açıdan tşkler.
ama bence seans içinde anlık verip düzeltmeyi tamamlayacak . çünkü malın dağılmasını istediğini sanmıyorum hele bu endexte:))

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 17 Oca 2012, 13:00 

evet galiba iyi patladı

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 19 Oca 2012, 01:03 
gurels yazdı:
sayın olgun grafik ve yorumunuz için tşkler
benim daha öncede bahsettiğim gibi zaman ve hedeflerimde sorun yok sadece yüksekten verip alttan almaya çalışıyorum.
emekleriniz sayesinde bunu hem becerip hemde bişeyler öğreniyorum. bu açıdan tşkler.
ama bence seans içinde anlık verip düzeltmeyi tamamlayacak . çünkü malın dağılmasını istediğini sanmıyorum hele bu endexte:))

İnşallah yanılıyorumdur ama kesın olan bişey var 3 dalgalık inişi ben bakıyorum bakıyorum goremiyorum.YUKARDAN MAL BASACAK GIBI GORUNUYOR...
İHMAD... beklenen duseltmeyı yapmayan hıssede B dalgası A nın tepesını geçtı ancak hacım fazla artmamiş ve RSI boynunu bukmuş,son gun tepede oluşan doji akşam yıldızıdır(donu işaretıdır)formasyon olarak OBO netlık kazanmaya başladı yarın savrulma denılen olay ile onemli artış yapılıp ya 2. seans yada sonrakı gun hacımlı mal boşaltma beklıyorum.YANILIYOR DAHI OLSAM AŞAGIDA ÇİZDİGIM KIRMIZI ÇIGIYE YONELMELERDE ERKENDEN ÇIKMAKTA FAYDA VARDIR.BOYUN ÇİZGISI KIRILIRSA BEKLEDIGIM DÜŞÜŞTE OLUŞMUŞ OLUR.
OBO FORMASYONU ÇOK KİATABİ ŞEKILDE GORUNUYOR.
    Resim
ELİMDE MAL OLSAYDI YARIN OLASI 3.15 TE ÇAKARDIM VE ÇIKARDIM,NE OLURSA OLSUN UMURUMDADA OLMAZDI...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 19 Oca 2012, 22:56 

sayın olgun 2,16 dan alıp 3ten çıktım 2,70 ten tekrar aldım bu sefer 3,50 - arası biryerden çıkmayı ve 2,70 lere tekrar gelmesini beklemeyi düşünüyorum umarım yanılmam. ama teknik olarak size aynen katılıyorum büyük düzeltme ve arkasından büyük bir yükseliş ...

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 61 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.