Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 12 Ara 2017, 02:33

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 188 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 02 May 2011, 23:02 
gencyönetici

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1
HİSSE : GSRAY

İMKB HİSSE SENEDİ KÜNYESİ

Şirket Adı: Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş.
Sektör : Spor Hizmetleri
Pazar: Ulusal
Kuruluş Tarihi : 1997
Halka Aç. Tarihi : 14.02.2002
İlk İşlem Tarihi : 20.02.2002

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 07 May 2011, 00:54 

Aldığı teşekkür: 0
Hayirli ugurlu olsun yeni mekanimiz
Hemen diger koylerden esi dostu topliyim da buralar senlensin biraz.
Ilk mesajda hayirli ugurlu olsun:)
Saygilar

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 07 May 2011, 01:05 
gencyönetici

Aldığı teşekkür: 1
sibirya aslani yazdı:
Hayirli ugurlu olsun yeni mekanimiz
Hemen diger koylerden esi dostu topliyim da buralar senlensin biraz.
Ilk mesajda hayirli ugurlu olsun:)
Saygilar

herkesi sitemize bekleriz:)

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 07 May 2011, 15:56 

inşallah hayırlı olur, tüm yatırımcılar için..

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 07 May 2011, 20:58 

Saolun Sevgili Eski Borsaci

Genel kurul degilsadece hele bizim tayfa agalarimizla beraber gelsinde siz gorun bizlerdeki beklentileri:)
Cok cilgin bir ekibizdir:)

Sehrimizin valisi Sn Kanun ve cok degerli ustadlar Sn Brathma,Sn Enigma Sn Amedeus helebir mekana damlasinlar bakin burada ne senlikler izleyeceksiniz.

Biz diger koyumuzde buyuk bir aileyiz umarim ailebireyleri buradada yazmaya baslarlar ve paylasimlar eminim cok faydali olacaktir.

Saygilar

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 07 May 2011, 21:09 

Topiğiniz hayırlı uğurlu olsun..

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 07 May 2011, 21:12 

bir arkadaş komşu köye girip adres bırakmış,ama küfür ve hakarette etmiş,şahsen yakıştıramadığımı ve ayıp ettiğini burada ifade edyim..

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 07 May 2011, 21:27 

Hosgeldin sevgili Tiguan

Bende bizim koyde arkadaslara tarif etmeye calisiyorum bu siteninadresini reklam yapmak yasak diyede binbir dereden su getiriyorum:)

Anlayan arkadaslar tekere teker buraya damlayacaktir.

Site yonetimleri despot oluyorbazen ve sacmasapan yasaklar getiriyorlar

Umarimbu site oyle olmayacaktir ve istedigimiz gibi reklamda yapabileleim saygi cercevesinde yorumda yapabilelim

Meselasirf yasaklarlar diye hissetuyolari .com diye tarif edemiyorum diger koydeki arkadaslara

Binbir turde aciklamaya calisiyorum burasini

Saygilar

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 07 May 2011, 21:53 

umarıım iyi paylaşımlar olur.diğer arkadaşlarda gelirse güzel olur..
GS.nin reklama ihtiyacı yok.ama bende değişik forumların olmasını bir zenginlik olarak görüyorum.Bazı forumlarda saygdan olsa gerek,arkadaşlık ve dostluktan öte bir yaklaşım oluyor.Forumda yabancılara ve az yazanlara acemi muamelesi yapılabiliyor.ilginçtir Bunu yapanda saygı gören değil,forum ahalisi oluyor.Bunun dışında diğer forumlardaki paylaşımlarda faydalı oluyor.Özellikle teknik konudaki paylaşımlar güzel.Cansas isimli bir üye vardı .çok güzel grafik bilgileri paylaşıyordu.Luser isimli üye de yerinde ve isabetli bilgiler paylaşıyor,diğer köylerde kanun anemon,brathma,1975 ve diğer birçok arkadaş çok isabetli katkıda bulunuyorlar..bakalım bnurayada geleceklermi:))

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 07 May 2011, 22:31 

arkadaşlar öncelikle hayırlı olsun

bu aysal AIG den hisseleri alırken ve satarken bu borsa işlerine bulaşmış bi adam

adnan da ege seramikde ki işleriyle biliyoz

bakalım aysal bize ne dolaplar çevirecek :mrgreen: :mrgreen:

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 07 May 2011, 22:53 

Ettiği teşekkür: 29
Aldığı teşekkür: 34
tiguan yazdı:
umarıım iyi paylaşımlar olur.diğer arkadaşlarda gelirse güzel olur..
GS.nin reklama ihtiyacı yok.ama bende değişik forumların olmasını bir zenginlik olarak görüyorum.Bazı forumlarda saygdan olsa gerek,arkadaşlık ve dostluktan öte bir yaklaşım oluyor.Forumda yabancılara ve az yazanlara acemi muamelesi yapılabiliyor.ilginçtir Bunu yapanda saygı gören değil,forum ahalisi oluyor.Bunun dışında diğer forumlardaki paylaşımlarda faydalı oluyor.Özellikle teknik konudaki paylaşımlar güzel.Cansas isimli bir üye vardı .çok güzel grafik bilgileri paylaşıyordu.Luser isimli üye de yerinde ve isabetli bilgiler paylaşıyor,diğer köylerde kanun anemon,brathma,1975 ve diğer birçok arkadaş çok isabetli katkıda bulunuyorlar..bakalım bnurayada geleceklermi:))

Belkide borsamızda en yüksek beklentili spor hissesidir. Hisse hareketlerinde maç sonuçları ligdeki puan durumu gibi sportif başarıları baz almaz. Hissede yakın zamanda aşağıdaki projeleri gerçekleşmesi beklenmektedir :

1.Sermaye arttırımı

2.Riva Projesinin açıklanması

3.Galatasaray GYO projeleri

...
Arkadaşlar özellikle sermaye arttırımı ve riva projesi kısa dönemde yapılması zorunlu projelerdir.

Mevcut yönetimin ibra olmaması neticesinde hisse hareketini ertelemiş gözükmektedir. 7 aylık süreçte pskolojik direnç olan 400 seviyesinin üstünde kaldığı taktirde yükseliş trendine gireceği düşünülmektedir. Son dönem bilançosunda eksi özsermaye TTK gereği yeniden değerleme yapılarak pozitife çevrilmiş ve sermaye arttırımı konusu zorunlu hale gelmiştir. Öyleki bu zorunluluk GS en yetkili ağzı Adnan POLAT tarafından gk da dile getirmiş olduğundan hissenin değerlendirme açısından doğru zamanda olduğumuzu düşünüyorum.

Yeni yönetimin seçilmesinden itibaren yukarıdaki beklentilerin gerçekleşmesi halinde hissenin uçuk rakamlara gideceğini düşünmekteyim.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 07 May 2011, 23:18 

sn Nöron ,düşüncelerinize aynen katılıyorum,artık hisse çok sıkıştı,hissedekilerin maliyetleride yüksek .Yabancıların maliyeti 380 üzeri,ve almaya devam ediyorlar.Dolaşımdaki hisse oranı azaldı ve beklentilerin zamanı yaklaştı,söylediğiniz gibi sermaye artırımını kısa süre içinde yapmak zorundalar,.Ara blanço ile futbolçuların yeniden değerlendirilmesi sonucu çıkan değerle iflastan kurtuldular.Ama bunun kalıcı hale gelmesi gerekiyor.Bunun yanında riva ve yeni kurulacak takım ve transferlerle gelecek yılın sportif başarı beklentiside var.Temmuz sonuna kadar bu beklentilerin hisseye olumlu yansıyacağını düşünüyorum..Y.T.D..

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 May 2011, 02:23 
ismet42_2010

Ettiği teşekkür: 1
yeni sitemiz tüm arkadaşlara hayırlı olsun

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 May 2011, 06:40 

herkese hayırlı olsun arkadaşlar,umarım bizlere şans getirir

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 May 2011, 08:58 
sentez

bende geldim malum köyden :)
sitemiz hayırlı uğurlu olsun

arkadaşlar gsray belki kısa vadede GK nedeniyle sert hareketler yapabilir. başkanın belirginleşmesi, hedeflerinin netleşmesi, riva ve sermaye ile ilgili net tarihlerin oluşmasına bağlı olarak kısa sürede çok prim yapabilir ama GSRAY aslında 4-5 yıllık süre için değerlendirmekte fayda vardır.
Tüm bu beklentiler gerçekleşecek, stad gelirleri kasaya girecek, sermaye MECBUREN artırılmış olacak (en az 20 milyon), tüm bu gelişmeler zaten GSRAY ı en az 7-8 kat gibi prim yapması demek. Türkiye de şampiyonluk adayı takımların yaptığı primlere bakın,
yaklaşık 3 kat prim yapıyor sene başına göre, GSRAY elbet 5 yıl içinde şampiyon olacak yada en azından şampiyonluk yarışı içinde olacaktır. en az 2 kat da burdan prim yapsın diyelim. VEEE gelelim asıl bombaya, GSRAY eski günlerdeki gibi yeniden avrupada başarılara imza atacaktır. UEFA yada Şam. liginde bir yarı finalin getirisini artık ben hesaplayamıyorum.
Hayatta hep dibi bulanların çıkışı hızlı olur. 2000 krizinde batan Türkiye nin ekonomik olarak yükselişini ve Siyasi anlamda Dünyadaki otoritesini görüyoruz. Eskiden Türk olduğumuzu söylemeye birazcık utanırdık, şimdi gururla söyleyebiliyoruz. Bir çok küçük ülkenin Türkiye ye hayranlığı var. çünkü dibi gördük ve çok kontrollü temkinli adımlar atmaya başladık her alanda.
insanlar içinde, şirketler iiçnde böyledir, dibi gördükten sonra çok temkinli kontrollü kararlı adımlarla sabırla yükselmeye başlarsın. nereye gittiğini başına neler geldiğini unutmadığın sürece adımların hep ölçülü olur, ayakların yerden kesilmez haddini bilirsin ve buda kişiyi geliştiren ana etmendir.
Şimdi GSRAY bu durumdadır. dibi bulmuştur sportif başarı anlamında, artık çok temkinli kontrollü davranarak, ayakları yere sağlam basarak adımlar atacaktır, camianın başarıya açlığı birikmiştir, özlem birikmiştir ve bu yanardağ elbet bir gün patlayacaktır, ben en fazla 5 yıl süre biçtim, bu 5 yılda avrupa da sağlam bir başarı ile birlikte GSRAY da ucu bucağı olmayan primlar olacaktır.

Hepinize hayırlı kazançlar diliyorum.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 188 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Alexa [Bot] ve 14 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.