Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 23 Haz 2021, 20:15


Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 188 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 13 Şub 2013, 15:19 
Çevrimdışı

Kayıt: 04 May 2011, 20:07
Mesajlar: 728
Ettiği teşekkür: 11
Aldığı teşekkür: 123
AÇIKLAMA:
Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:

Profesyonel futbolcumuz Milan Baros ile yapılan sözleşme karşılıklı anlaşılarak feshedilmiştir.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

_________________
KESINLIKLE YATIRIM TAVSIYESI DEGILDIR....
Twitter @hissetuyolari


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 05 May 2013, 21:46 
Çevrimdışı

Kayıt: 30 Nis 2011, 14:02
Mesajlar: 863
Ettiği teşekkür: 576
Aldığı teşekkür: 200
Tüm Galatasaraylı üyelerimizin sampiyonluğunu kutlarız.

Saygılarımızla.


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 11 Eyl 2013, 15:16 
Çevrimdışı

Kayıt: 11 Tem 2012, 09:15
Mesajlar: 1157
Ettiği teşekkür: 159
Aldığı teşekkür: 1213
Galatasaray Sportif AŞ'nin, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yer alan açıklaması şu şekilde:

"Yönetim kurulumuzun 11.9.2013 tarihli toplantısında yapılan müzakere ve oylama neticesinde şirket esas sözleşmemizin 7. maddesinde 600 milyon TL olarak belirlenen kayıtlı sermaye tavanı içerisinde, 13 milyon 940 bin 421,90 lira olan çıkarılmış sermayemizin tamamı nakden karşılanmak suretiyle (yüzde 300 bedelli) 55 milyon 761 bin 687,60 liraya çıkarılmasına, mevcut ortakların rüçhan haklarında herhangi bir kısıtlama yapılmamasına, mevcut ortakların rüçhan haklarının, nominal değeri 1,00 lira olan beher hisse için 8,00 lira karşılığında primli olarak kullandırılmasına, konu ile ilgili belgelerin hazırlanarak sermaye artışına izin ve artırılacak sermayeyi temsil eden payların kayda alınması talebiyle Sermaye Piyasası Kurulu'na müracaat edilmesine, sermaye artırımı nedeniyle şirket ortaklarına Sermaye Piyasası Kurulu'nun kaydileştirme ile ilgili düzenlemeleri ve Merkezi Kayıt Kurulu A.Ş'nin genel mektupları çerçevesinde kaydi pay olarak dağıtılmasına ve yeni pay alma haklarının kaydileştirme sistemi esasları çerçevesinde kullandırılmasına, Sermaye Piyasası Kurulu'nun iznini takiben bahse konu sermaye artırımına ilişkin hususların gerçekleştirilmesi ve mevzuatın gerektirdiği tüm iş ve işlemlerin yapılmasına oybirliği ile karar verilmiştir."

Galatasaray daha önce 13 Eylül 2012 tarihinde yüzde 300 bedelli sermaye artırım kararı almış, ancak SPK, 1 Şubat 2013 tarihli toplantısında Galatasaray'ın bedelli sermaye artırım başvurusunu reddetmişti.

_________________
*** KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR ****
*** BURADA YAZANLARA VEYA YORUMLARA GÖRE HAREKET EDERSENİZ TÜM PARANIZI KAYBEDEBİLİRSİNİZ ***
*** HABER, BİLGİ VE YORUMLARI KENDİ AKIL SÜZGECİNİZDEN GEÇİREREK SON KARARI KENDİNİZ VERİNİZ ***


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 06 Haz 2014, 11:30 
Çevrimdışı

Kayıt: 18 May 2011, 10:38
Mesajlar: 755
Ettiği teşekkür: 110
Aldığı teşekkür: 671
Devletli’ G.Saray ve aptal vatandaş Fener
Serdar Ali Çelikler yazdı

G.Saray stadını verip daha büyük stada geçer, 15 bin kişilik stadı yapmaz. 7-8 milyon dolardan kurtulur Sonra Oku

G.Saray stadını verip daha büyük stada geçer, 15 bin kişilik stadı yapmaz. 7-8 milyon dolardan kurtulur

Tarih: 06 Haziran 2014 Cuma, 10:52:05 Güncelleme: 11:06:25

SAYIN Ünal Aysal kendi TV’sine yaptığı açıklamada “Hükümetten 3 yıldır bir destek görmedik” demiş. Hükümetten kasıt Başbakan Erdoğan ile yakın ilişki ise Sayın Aysal sonuna kadar haklı. Hükümetten kasıt bakanlar kurulu ile ilişki ise orada da sımsıcak ilişkiler olduğunu söyleyemeyiz. Ama konuyu hükümetten çıkarıp ‘DEVLET’e getirdiğimizde durum 180 derece değişiyor.

- G.Saray vergi ödemez; 140 milyon liralık borcunu ya afla ya da uzlaşma ile ‘halledebilir’. Adeta 70 milyon dolarlık sponsorluk anlaşması bizzat DEVLET tarafından yapılır.

- G.Saray stadını verip daha büyük stada geçer. Sami Yen’i büyütemeyecek; dolayısıyla bugünkü kadar gelir sağlayamayacakken daha büyük stadyuma geçme taahhütlerini yerine getirmez. Misal çatıyı yapmadığı için doğan 20 milyon dolarlık ceza silinir. Yapması gereken 15 bin kişilik stadı yapmaz. 7-8 milyon dolardan kurtulur.

- G.Saray borsada tarihte kimsenin yapamadığı; bundan sonra da yapamayacağı “ölme eşeğim ölme yonca bitsin de ye” mantığıyla bedelli artırım yapar; 172 milyon lirayı daha cebe atar. Buna izin verenler 2 yıldır soruşturulur ama hiçbir şey çıkmaz.

Örnekleri artırmak mümkün. Medeni ve hukukun gerçekten işlediği; ‘herkes için adalet’in olduğu bir ülkede asla olmayacak şeyler G.Saray için uygulanır. Bürokraside; emniyette; medyada; iş dünyasında en kuvvetli takım G.Saray’dır. Çok sevilen ifadeyle YENİ TÜRKİYE’nin YENİ DEVLETİ’nde en büyük Cim Bom’dur.

Öte yandan F.Bahçe ise tam olarak APTAL ve SAF VATANDAŞ durumundadır.

- 100 milyon lira vergi öder.

- Stadın yanındaki okulun arazisini alabilmek için 4 okul, 1 spor salonu yaptırmak durumundadır. Bu taahhütlerini de yerine getirir ama araziyi alamaz.

- GSGM payını, KDV’sini aksatmaz.

- DEVLET şirketleri sponsor olmaz, reklam vermez.

Çünkü F.Bahçe, YENİ TÜRKİYE’nin YENİ DEVLETİ tarafından sevilmez. Bürokraside hiçbir işi çözülmez. Rakiplerine hidroelektrik santrali dahi verilirken F.Bahçe’ye ‘zırnık’ verilmez. Ağzını açtıkça “Sus, seni şikeden kurtardık” denilecektir; aslında kurtarılanın diğer tüm kulüplerle birlikte lig, sistem, Digitürk olduğu bilinerek... F.Bahçe’nin önünde iki yol vardır; ya “bu devrin geçmesini” beklemek; ya “Al Diyetini” deyip bu devrandan çekilmek.

AYSAL'IN TV VİZYONUNA ŞAPKA ÇIKARIYORUM
Sayın Aysal’ın ekonomik olarak G.Saray’ı getirdiği nokta ortada. Kulüp artık Sayın Ünal Aysal’ın olmuştur. Ayrıca yukarıdaki yazıda da bahsettiğimiz gibi DEVLET AYGITI G.Saray’ın lehine işliyor.

Ancak Sezar’ın hakkı Sezar’a demek gerekirse kendisi, ‘vizyon’ konusunda rakiplerinden fersah fersah ileridedir. Örneğin Şampiyonlar Ligi yayın haklarını bir ortak kanal ile GSTV bünyesine katma fikri müthiştir. GSTV zaten LigTV ile ortak kurulmuştur. LigTV; BJKTV ve BursasporTV gibi GSTV ile de personel maaşları-reklam gelirleri-yayın link giderleri v.s konusunda ortaktır. Sayın Aysal bir de GSTV ile DSmart’ı ya da Tivibu’yu birleştirdiğinde bu işten hem G.Saray; hem yayın ortağı hem de reklam geliri ortağı LigTV kazançlı çıkacaktır. En az 3 kazananlı bu plana ancak şapka çıkartılır.

FBTV ise bağımsız yapısı, kendine ait canlı yayın aracı, daha tecrübeli kadrolara sahip olmasına karşın böylesine bir fikir dahi geliştiremez. Çünkü o kanal artık sadece Aziz Yıldırım’ın propaganda mecrasıdır.

alintidir haberturk

_________________
YATIRIM TAVSIYESI DEGILDIR. SADECE ATMASYONDUR


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 06 Haz 2014, 12:00 
Çevrimdışı

Kayıt: 18 May 2011, 10:38
Mesajlar: 755
Ettiği teşekkür: 110
Aldığı teşekkür: 671
Tek kelime ile yaziklar olsun. Adamina göre Muamele olan bir Türkiye Devleti.

_________________
YATIRIM TAVSIYESI DEGILDIR. SADECE ATMASYONDUR


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 07 Haz 2014, 20:37 
Çevrimdışı
kocakurt_oflu

Kayıt: 29 Nis 2011, 11:15
Mesajlar: 732
Ettiği teşekkür: 35
Aldığı teşekkür: 338
...


Eklentiler:
gsy.PNG
gsy.PNG [ 231.68 KiB | 1372 kere görüntülendi ]

_________________
1)hoca diye gezip ama birşeyden anlamayana sakın aldanma
2)bir kagit cok dillendiriliyorsa o kağıttan hayır olmaz
3)en önemlisi kendin araştır aklına yatarsa al veya sat
4)kendi fikirlerimdir kesinlikle yattım tavsiyesi degildir...
Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 21 Nis 2015, 09:37 
Çevrimdışı

Kayıt: 18 May 2011, 10:38
Mesajlar: 755
Ettiği teşekkür: 110
Aldığı teşekkür: 671
Zehirli Hamsi yediler :)

_________________
YATIRIM TAVSIYESI DEGILDIR. SADECE ATMASYONDUR


Başa Dön
 Profil  
 
Gönderilme zamanı: 28 Tem 2020, 08:40 
Çevrimdışı

Kayıt: 04 May 2011, 20:07
Mesajlar: 728
Ettiği teşekkür: 11
Aldığı teşekkür: 123
Galatasaray'ın forma göğüs sponsoru SIXT rent a car


Galatasaray Kulübü, forma göğüs sponsorluğu için araç kiralama firması SIXT rent a car ile 2 yıllık anlaşma sağlandığını duyurdu.

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, Türk Telekom Stadı'nda düzenlenen imza törenine kulüp başkanı Mustafa Cengiz, ikinci başkan Abdurrahim Albayrak, başkan yardımcısı Yusuf Günay, Bor Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Cem Hancan ve Bor Holding Yönetim Kurulu Üyesi Müge Çetin'in katıldığı belirtildi.

Türk futbolunun içinde bulunduğu maddi zorluklara karşın Galatasaray'ın ne kadar büyük bir marka olduğunu yapılan anlaşma ile kanıtladığını aktaran Mustafa Cengiz, "Galatasaray göğüs sponsorunu da buldu. Biraz önce anlaşmayı imzaladık. Bunun Galatasaray camiasına ve Türk futboluna hayırlı olmasını dilerim. Önümüzdeki iki sezon için göğüs sponsorumuz, dünya çapında dev bir araç kiralama şirketi olan SIXT rent a car. Bu sözleşme opsiyonlarıyla birlikte 40 milyonu aşkın bir rakama denk geliyor. Bu, özellikle Türk futbolunun sponsorlar açısından sıkıntılı olduğu süreçte müthiş bir hamle." ifadelerini kullandı.

Abdurrahim Albayrak ise iki önemli dünya markasının bir araya geldiğini vurgulayarak, "Bir dünya markası olan Galatasaray ile bir başka dünya markası olan SIXT rent a car, bir oldu, beraber oldu. Bu anlaşmanın hem Galatasaray ailesine hem de SIXT Türkiye'ye hayırlı uğurlu olmasını diliyorum." değerlendirmesinde bulundu.

Bor Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Cem Hancan da şunları kaydetti:

"Uluslararası arenada başarısını kanıtlamış, lider futbol takımlarından Galatasaray'a, SIXT rent a car olarak sponsor olmaktan dolayı mutluyuz. SIXT rent a car, dünyanın en büyük araç kiralama şirketlerinden biridir ve 100'den fazla ülkede faaliyet göstermektedir. SIXT Türkiye olarak Türk sporuna katkılarımız devam edecektir. Anlaşmalarımızı daha büyüterek, Galatasaray ile olan sponsorluk iş birliğimizde gönül verdiğimiz takımımızla beraber yolculuğumuza devam ediyoruz."

*********************************************************************************************************************

Galatasaray'ın forma sırt sponsoru Magdeburger Sigorta oldu


Galatasaray Kulübü, forma sırt sponsorluğu için Magdeburger Sigorta ile 2 yıllık anlaşma imzaladı.

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, Türk Telekom Stadı'nda düzenlenen imza törenine kulüp başkanı Mustafa Cengiz, ikinci başkan Abdurrahim Albayrak, başkan yardımcısı Yusuf Günay, Bor Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Cem Hancan ve Bor Holding Yönetim Kurulu Üyesi Müge Çetin'in katıldığı belirtildi.

Kulüplerin yaşadığı ekonomik zorluklar göz önüne alındığında yapılan bu sponsorluk anlaşması ile Galatasaray'ın, marka gücünü bir kez daha ortaya koyduğunu dile getiren Mustafa Cengiz, "Geçtiğimiz sezon kol sponsorumuz olan Magdeburger Sigorta yeni sezonda sırt sponsoru olarak devam edecek. Bunun Galatasaray camiasına ve Türk futboluna hayırlı olmasını dilerim. Magdeburger Sigorta ile 2 yıllık anlaşma yaptık. Bu sözleşme opsiyonlarıyla birlikte sözleşme süresince 20 milyonu aşkın bir rakama denk geliyor. Camiamıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum." şeklinde konuştu.


Bor Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Cem Hancan ise Galatasaray ile 1 sene önce başlayan iş birliğinin geleceğe taşınmasından duyduğu mutluluğu dile getirerek, şunları kaydetti:

"Öncelikle Sayın Başkanıma çok teşekkür ediyorum. Kendilerinin göstermiş olduğu bu nezaket çerçevesinde geçtiğimiz sene bir yolculuğa çıktık. O yolculukta o zaman bir cümle kullanmıştım. Umarız bu bir başlangıç olur. Önümüzdeki yıllara yayılan güzel bir anlaşmanın ilk adımlarını atmış oluruz demiştim. Bugün aradan bir sene geçti. Geldiğimiz noktada o bir başlangıç adımıymış. Anlaşmalarımızı daha büyüterek Galatasaray ile olan sponsorluk iş birliğimizde gönül verdiğimiz takımımızla beraber yolculuğumuza devam ediyoruz. Başkanımıza ve sayın yönetim kurulu üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Elimizi büyük bir taşın altına koyduk. Sayın Başkanımızdan sonuna kadar destek istiyoruz. Markalarımızı kalkındırmak ve sonsuza kadar hep beraber olmak için güzel bir yolculuğa hep beraber devam edeceğiz."


Kaynak : Anadolu Ajansı

_________________
KESINLIKLE YATIRIM TAVSIYESI DEGILDIR....
Twitter @hissetuyolari


Başa Dön
 Profil  
 
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 188 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 9, 10, 11, 12, 13


Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]


Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 54 misafir


Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
cron
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.