Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 14 Ara 2017, 07:58

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 188 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 22 Mar 2012, 11:37 
na-ka

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
önce dostluk tabiki.iki yıldır fenerden aldıgım şampiyonluk getirisini bu yılda cimbomdan alcaz kısmetse.spor kagıtlarında özelliklede son yıllarda şampiyonlar liği primi getirisi hisseleri etkiliyor elbette.ama hisseyi şampi seviyesinde satmak gerektigini yazmama gerek yok sanırım.beklenti gerçekleşmedeen bi iki gün önce yani.
ondan sora eylül ayı şampiyonlar liği maçları öncesi ve sonrası devamı gelebilir.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 22 Mar 2012, 22:29 
na-ka

na-ka yazdı:
na-ka yazdı:
bu güne kadar hiç bi sayfada küfür etmedim ama bu galatasaray kagıdı kadar adii bi kagıt görmedim.şerefsiz kagıt.şike yapanlar bile artıda sanki ikinci lige kendisi düşecek.ünal aysan ve ekibi illaki bu kagıdı almaya döneceksiniz bi gün.ben bekliyor olcam yine kagıtta.nereye kadar düşürecekseniz çok merak ediyom.165 den aşagısı varmı.özür arkadaşlar kagıda kızdım yazdım.

aralık ayından bu yana bekliyoz. artık bi 2 ay daha bekleriz.sabah ola hayrola bakalım.

şükürler olsun iki gündür artıdayız.bedelli olayını açıklamasa çoktan bu seviyelerin üzerindeydik ama kısmet bu günlereymiş.fenerin her sene %100 yaptıgını düşünerek daha yol uzun sanırım.playoffa kadar hisse artacaktır.ama her şey sabretmekte.bu sıralar fener hisseleride çok hareketli olacaktır.amaç hedef saptırmadır.fenerin önü ancak kas daki davayı kazanırsa açılır.aksi durumda çok düşecegini sanmıyorum ama galasaray kadar prim yapamayacaktır.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 23 Mar 2012, 09:57 
sa80

Tahtayı takip etmekte zorlanıyorum lotlar havada uçuşuyor kademeler hak getire :)

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 23 Mar 2012, 10:38 
na-ka

başta playoff a karşıydım şimdi playoffa kadar nerelere kadar gideriz hesabı yapıyorum.sa80 kardeş artık hafta sonu maçlarına göre şekil vercekler kagıda.kazanırsa pazartesi yukarı.kaybederse pazartesi aşagı salınır ertesi günler geri toplanır diye tahmin ediyorum.katılırmısınız bu görüşe

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 23 Mar 2012, 10:57 
sa80

Evet katılırım. Playoff belirsizlik yaratıyor gs lehine fb aleyhine her sonuc yukarı taşıyabilir ama belli olmaz yinede İMKB de hersey olabilir.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 23 Mar 2012, 11:09 

Ettiği teşekkür: 29
Aldığı teşekkür: 34
size tek tavsiyem ben 2008 beşiktaş hissesinde aynısını yaşadım ve hayatımın en buyuk karını yaptım hemde 1,5 ayda ben hisse 13 lerdeyken artık dayanamayıp cıkmıştım hissede beklenti gerçekleştiği an çok hızlı eski fiyatına inmişti haberiniz olsun .

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 23 Mar 2012, 11:49 
sa80

Son günlerde hep aynı hareket seans icinde artır sonra aşağı kapanışa doğru en yüksek fiyatlara getir. Gerçi son 2 seansta tavana çektiler bu seansta yapacaklar galiba.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 23 Mar 2012, 11:54 
na-ka

nöron yazdı:
size tek tavsiyem ben 2008 beşiktaş hissesinde aynısını yaşadım ve hayatımın en buyuk karını yaptım hemde 1,5 ayda ben hisse 13 lerdeyken artık dayanamayıp cıkmıştım hissede beklenti gerçekleştiği an çok hızlı eski fiyatına inmişti haberiniz olsun .

spor hisselerinde haklısın nöron karddes.gs durum farklı.400 lerden geldi buralara bu hisse.şampiyonluk sorası elbet geri çekilme olabilir ama fener ve beşiktaş gibi olmaz gs.mayıs ayından sora yataya alıp eylül ayındaki şampiyonlar liği maçlarını bekleyebilir.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 23 Mar 2012, 17:14 
na-ka

bu haftalık yeter şükürler olsun ii bi haftaydı

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 25 Mar 2012, 21:09 
na-ka

beraberlik spegin işini kolaylaştıracaktır.bi kaç gün satış baskısı olması normal.olay bitmedi daha.bu iş playoff a kadar devam edecektir.gs ın kalan maçları çok kolay.fener bu iki haftanın birinde takılırsa ki bu hafta içi bunu alacaktır gs hisseleri beklenti olarak.playoff formalite olmaktan öteye gitmez.futbol yinede adaletli bi oyun deildir bunu unutmayın.herşey topun çizgiyi geçmesine bakar.alırken iki kere düşünün hisseyi.zira geçen haftaya göre %35 primlidir.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 26 Mar 2012, 09:12 
na-ka

istersem anında 126 dan 142 yapar istersem anında 142 den 130 yaparım diyor.alıpsatana helal olsun ama ben bekleme taraftarıyım bu kalan iki haftada.aynı gün tavanda tabanda görmek var kagıtta.serkanım sakince izle

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 26 Mar 2012, 09:18 
sa80

Netasin 170 lere giderken yaptıgı hareketlere benziyor yapılanlar. Ha onun gibi firlarmi bilemem. Sadece benzer hareketler goruyorum. Tam adrenalin.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 26 Mar 2012, 09:49 
serkan7974

na-ka yazdı:
istersem anında 126 dan 142 yapar istersem anında 142 den 130 yaparım diyor.alıpsatana helal olsun ama ben bekleme taraftarıyım bu kalan iki haftada.aynı gün tavanda tabanda görmek var kagıtta.serkanım sakince izle

Nazımım aynen öyle panik yok beklemeye devam

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 27 Mar 2012, 07:47 

sa80 yazdı:
Netasin 170 lere giderken yaptıgı hareketlere benziyor yapılanlar. Ha onun gibi firlarmi bilemem. Sadece benzer hareketler goruyorum. Tam adrenalin.

Selam sa80,

Aynen öyle bende seni nerden hatırlıyorum diyecektim. gittiğin hisseler kayda değer yükselişler yapıyor .. Portföyünde başka hangi hisselerin var.? Paylaşabilirmisin

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 27 Mar 2012, 19:05 
sa80

selam Emre44
hisse senetleri forumlarında ben veya bir başkasının portföy paylaşmasını doğru bulmuyorum. Çünkü kimsenin vebalini almak istemem borsa risktir. O yüzden kusura bakma. Eğer inandığım bir hisse varsa kendimce beklenti veya umutlarımı yazarım aynı hisseyi bulunduran ortaklar ile bilgi paylaşımı, dert, sevinç paylaşımı yapabilmek için, tutarsa ne ala tutmazsa zarar :)

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 188 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 44 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.