Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 12 Ara 2017, 02:38

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 484 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 33  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 08 May 2011, 09:32 

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
GOZFN E 06/05/2011 Kurum bazında dağılım
Kurum Adı Adet (Lot) Toplamdaki % TL
TIB 1,105,224 15.59 3,835,127
YKR 966,801 13.64 3,354,800
DZY 726,925 10.25 2,522,429
BMK 624,580 8.81 2,167,292
TGB 566,436 7.99 1,965,533
HSY 554,866 7.83 1,925,386
AKB 327,856 4.62 1,137,660
GDK 247,628 3.49 859,271
VKY 245,380 3.46 851,469
OYA 198,397 2.80 688,436
TOPLAM 7,089,973 3,835,127

dolaşımdaki lot sayısı ortada hissede dağınık değil baskı kuracaklarını sanmıyorum bu hafta hissede olanlar için tekrar hayırlı olsun

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 May 2011, 10:07 

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 11
gözdede bu haberle birşeylerin değişeceği belli

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 May 2011, 10:09 

ülker grubu kendisi istemediği sürece bu hisseyi yukarılara taşımaz 2 ,3 habergelde tavan olmadı diğer hisselerdeki en küçük satın alma beklenti 3 4 tavan olurken gözde zorla üç dört kadame yukarı çıktı hepimizin kanını zamanını yedi inşallah bu sefer hepimizi şaşırtır

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 May 2011, 11:05 
İstihbaratçı

Konum: Türk insanı para gibidir; ışığa tut, içinde ATATÜRK yoksa SAHTEDİR
Bence pazartesi ilk seans dananın kuyruğu kopacaktır. Söz konusu hisse devri çok ciddi ve büyük bir olay ama speğimiz istemedikten sonra kağıt yükselmeyecektir. Biz ne kadar aksini istesek de hiçbir kağıt ky lerin alımıyla yükselmezzzzz. Malesef ki bu böyle. Ben de çok istiyorum kağıdın hızla yükselmesini ve hatta beni bilenler bilirki alıma bile fırsat vermeden tavan tavan gitsin istiyorum. 6 aydır bekleyen bir yatırımcı olarak bu konuda bencilim. Pazartesi ilk seans tavanla yada tavana yakın açar ve tavan kapatırsa çok şükür hareket başlamıştır derim. Yok, bir miktar yükselişin ardından satış baskısı yerse, o zamanda şimdiki durumdan daha yukarda beklemeye devam edeceğiz demektir. Bu tür durumlarda güçlü bir spek çıkıp bizim speğin elindekileri alabilirmi? evet. Ama bu hissede böyle bir durum yaşanacağını da sanmıyorum. Her hissenin bir tahta sahibi vardır ve hissesine görede güçlüdür. Gözde gibi bir hissenin de tahta sahibi eminimki belli ve bir o kadar da güçlüdür. Sadece örnek olsun diye söyliyorum, mesela konya'nın tahta yapıcısını ezebilecek bir güç yok. O istemedikten sonra kağıdın fiyatını 2 kademe arttıramazlar. bu gibi örnekler de çokdur.

Sözlerim yanlış anlaşılmasın. Artık beklemekten sıkılan birisi olarak tavan tavanları ençok isteyenlerden biri de benim. Ve bu devir gerçekten çok ciddi ve önemli bir olay. Yine de pazartesi hareketine bakmak lazım.
Sevgi ve saygılar

Bahsi geçen konular tamamen şahsi düşünce ve beklentilerim olup etkisinde kalınması sizleri zarara uğratabilir. Yani YTD

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 May 2011, 12:06 

İstihbaratçı yazdı:
Bence pazartesi ilk seans dananın kuyruğu kopacaktır. Söz konusu hisse devri çok ciddi ve büyük bir olay ama speğimiz istemedikten sonra kağıt yükselmeyecektir. Biz ne kadar aksini istesek de hiçbir kağıt ky lerin alımıyla yükselmezzzzz. Malesef ki bu böyle. Ben de çok istiyorum kağıdın hızla yükselmesini ve hatta beni bilenler bilirki alıma bile fırsat vermeden tavan tavan gitsin istiyorum. 6 aydır bekleyen bir yatırımcı olarak bu konuda bencilim. Pazartesi ilk seans tavanla yada tavana yakın açar ve tavan kapatırsa çok şükür hareket başlamıştır derim. Yok, bir miktar yükselişin ardından satış baskısı yerse, o zamanda şimdiki durumdan daha yukarda beklemeye devam edeceğiz demektir. Bu tür durumlarda güçlü bir spek çıkıp bizim speğin elindekileri alabilirmi? evet. Ama bu hissede böyle bir durum yaşanacağını da sanmıyorum. Her hissenin bir tahta sahibi vardır ve hissesine görede güçlüdür. Gözde gibi bir hissenin de tahta sahibi eminimki belli ve bir o kadar da güçlüdür. Sadece örnek olsun diye söyliyorum, mesela konya'nın tahta yapıcısını ezebilecek bir güç yok. O istemedikten sonra kağıdın fiyatını 2 kademe arttıramazlar. bu gibi örnekler de çokdur.

Sözlerim yanlış anlaşılmasın. Artık beklemekten sıkılan birisi olarak tavan tavanları ençok isteyenlerden biri de benim. Ve bu devir gerçekten çok ciddi ve önemli bir olay. Yine de pazartesi hareketine bakmak lazım.
Sevgi ve saygılar

Bahsi geçen konular tamamen şahsi düşünce ve beklentilerim olup etkisinde kalınması sizleri zarara uğratabilir. Yani YTD

kardeş inşallah yarın tek tavanla değil tavanlarla başlarız bilmiyorum çokmu iyimserim fakat busefer bu iş tamam gözdede yeni bi hareket bedelliye rağmen başlayacak diye düşünüyorum

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 May 2011, 12:09 
İstihbaratçı

ANALİZ yazdı:
İstihbaratçı yazdı:

Sevgi ve saygılar

kardeş inşallah yarın tek tavanla değil tavanlarla başlarız bilmiyorum çokmu iyimserim fakat busefer bu iş tamam gözdede yeni bi hareket bedelliye rağmen başlayacak diye düşünüyorum

İnşallah üstadım inşallah. Mali analiz açısından bakınca değerler tepe takla olacak, temel analiz zaten belli. teknik analiz dersen daralan ve uzun bir kanal oluşturan bolingere bakınca aklıma uzun namlulu tüfekler geliyor. bilirsiniz namlu ne kadar uzunsa mermi o kadar uzağa düşer ;) bilmem anlatabiliyormuyum.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 May 2011, 12:09 

Hisse de alım yapmak istense fırsat verir mi buna spek? Kaç civarı alım emri verilebilir, elimde biraz hisse var artırıp rüçhan hakkımı da artırmak istiyorum. Tavan yapmasını bekliyorsunuz, o zaman ky için hiç alım yapma imkanımız olmaz mı? ancak bedelliye girecek nakiti olmayıp satış yapacak olanlar da var. Bu durum alım yapmaya imkan verir mi?

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 May 2011, 12:14 

cigit yazdı:
Hisse de alım yapmak istense fırsat verir mi buna spek? Kaç civarı alım emri verilebilir, elimde biraz hisse var artırıp rüçhan hakkımı da artırmak istiyorum. Tavan yapmasını bekliyorsunuz, o zaman ky için hiç alım yapma imkanımız olmaz mı? ancak bedelliye girecek nakiti olmayıp satış yapacak olanlar da var. Bu durum alım yapmaya imkan verir mi?

yarını inşallah 3,81 ve 4,20 açılışla kaparsa alım için salı 2.seansa bakmak lazım yine diyorum belkide ben çok iyimser düşünüyorum fakat gözdede gelen haber ufak değil dilekolay koskoca bankanın 13,69 ortak olacak TFKB'nin aktif toplamı ise, bir önceki yıla göre %23'lük bir büyüme kaydederek, 10,7 milyara ulaşmış

adı üstünde gözde olacak vesselam

En son ANALİZ tarafından 08 May 2011, 12:36 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 May 2011, 12:19 

Ortaklık Yapısı

--------------------------------------------------------------------------------

Ortağın;
Adı Soyadı / Ticaret Ünvanı Sermayedeki Payı
(TL) Sermayedeki Payı
(%)
YILDIZ HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİ 28.977.213,06 81,56
MEHMET ATİLA KURAMA 22,75 0,00
MURAT ÜLKER 22,75 0,00
MUSTAFA BÜYÜKABACI 22,75 0,00
ATAMAN YILDIZ 22,75 0,00
HALKA AÇIK 6.551.725,94 18,44
TOPLAM 35.529.030,00 100,00

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 May 2011, 12:21 

GÖZDE FİNANSAL HİZMETLER A.Ş. / GOZFN [] 06.05.2011 18:50:53
Özel Durum Açıklaması (Genel) Ortaklığın Adresi : Küçükbakkalköy Mah. Vedat Günyol Caddesi Demir Sokak No.1-A Kat.2 Ataşehir - İstanbul Telefon ve Faks No. : 216 524 25 41-216 576 22 26 Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : 216 524 25 41-216 576 22 26 Yapılan Açıklama Ertelenmiş Açıklama mı? : Hayır Özet Bilgi : 30.09.2010 tarihli özel durum açıklamamıza konu olan Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. hisselerinin devrine ilişkin BDDK'nın izin yazısı
AÇIKLAMA:
Açıklanacak Özel Durum/Durumlar: 30.09.2010 tarihli KAP açıklamamıza konu Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş.(TFKB) hisse senedi alımı ile ilgili olarak Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) nezdinde yürütülen inceleme ve değerlendirmelerin müsbet sonuçlandığı bilgisi edinilmiştir. BDDK'nın 05.05.2011 tarih ve 4178 sayılı kararını gösterir 06.05.2011 tarihli B.02.1.BDK.0.13.00.00-94-1-11245 sayılı yazısı ile, TFKB sermayesinin %10,25'ine tekabül eden Murat Ülker, Ahsen Özokur, Orhan Özokur ve Ali Ülker'e ait payların Gözde Finansal Hizmetler A.Ş.'ye devredilmesi sonucunda Şirketimizin TFKB'deki doğrudan payının %13,69'a yükselmesine, Şirketimizin ödenmiş sermayesinin 35.529.030.-TL'den 134.473.492.-TL'ye artırılmasına yönelik işlemlerin sonuçlanması, sermaye artırımı sonrasında kullanılmayan rüçhan haklarının Murat Ülker tarafından kullanılması ve BDDK'na verilen bilgiler çerçevesinde gerçekleştirilecek olan diğer işlemlerin sonuçlanması kaydıyla Bankacılık Kanunu çerçevesinde izin verilmiştir.Hisse devri TFKB nezdinde tamamlanacaktır. Türkiye Katılım Bankaları Birliği 2010 yılı sonu verilerine göre, katılım bankalarının toplam aktif büyüklüğü 43,4 milyar TL'ye ulaşmıştır. Katılım bankacılığında ilk 2'de yer alan TFKB'nin aktif toplamı ise, bir önceki yıla göre %23'lük bir büyüme kaydederek, 10,7 milyar TL mertebesine çıkmıştır. Öz kaynakları 2010 yılı sonunda 1,4 milyar TL olan TFKB'nin, kullandırdığı nakdi fon büyüklüğü %30,41'lik artışla 8 milyar TL olarak gerçekleşmiştir. TFKB, 2010 yılı sonu itibariyle 182 şubesi, 3.300'ü aşkın çalışanı ile 1 milyondan fazla müşteriye hizmet vermektedir. Katılım bankacılığı, alternatif hizmet ve ürün çeşitliliğiyle sadece Türkiye'de değil dünya finans sisteminde de gelecek vaat etmektedir. Gözde Finansal Hizmetler A.Ş. önümüzdeki dönemde de büyüme ve karlılık potansiyeli yüksek şirket ve projelere yatırım yaparak hissedarlarına değer yaratmaya devam edecektir.
Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını; bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 May 2011, 12:21 
İstihbaratçı

cigit yazdı:

cigit arkadaşım merhaba,
Üstteki konuşmalar analiz üstadımla benim diğer siteden kalma bazı görüşlerimiz. Netice de illaki bir alım fırsatı verecek. Eğer vadesiz, kredisiz ve sana ait bir parayla yatırım yapacaksan BENCE kaçtan aldığının pek bir önemi yok. Çünkü henüz asıl hareketlerine başlamadığını tahmin ediyoruz. Bedelliye katılacak bazı arkadaşlar yükselen kanaldan satış yapabilirler. Bu beklenti de mevcut. Mevcut hisse adedinle bedelliye gireceğin hisse adedi arasında bir orantı yapıp ona göre toplamanız daha mantıklı olacaktır. Ama kendi kararınızı da kendiniz vermeniz sizin için en karlı olacak olanıdır. YTD

En son İstihbaratçı tarafından 08 May 2011, 12:24 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 May 2011, 12:22 

Yatırımlarımız

--------------------------------------------------------------------------------

Kuruluş Ödenmiş Sermayesi (TL) Hisse (%) Pay Tutarı (TL)
Kaynak Finansal Kiralama A.Ş. 3.000.000 45 1.350.000
Türkiye Finans Katılım Bankası 800.000.000 3,44 27.520.000
Exper Bilgisayar Sistemleri San. ve Tic. A.Ş. 13.000.000 67 8.709.940
Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. 539.000.000 0,24 1.290.000

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 May 2011, 12:23 

Yönetim

YÖNETİM KURULUMUZ
Adı-Soyadı Ünvanı Eğitim Durumu Eğitim Dalı Görev Yaptığı Kurum
Murat Ülker Yönetim Kurulu Başkanı Üniversite İşletme-Yönetim Yıldız Holding A.Ş.
Mehmet Atila Kurama Yönetim Kurulu Başk. Yrd. Yüksek Lisans İşletme-Yönetim Yıldız Holding A.Ş.
Hüseyin Avni Metinkale Üye Üniversite İşletme Mühendisi Yıldız Holding A.Ş.
Ziyaeddin Selçuk Maruflu Bağımsız Üye Üniversite Ekonomi Serbest
Mustafa Büyükabacı Bağımsız Üye Üniversite İşletme Yönetim Serbest

DENETİM KURULUMUZ
Adı-Soyadı Ünvanı Eğitim Durumu Eğitim Dalı
Ataman Yıldız Yeminli Mali Müşavir Üniversite İktisat
Dursun Erkan Ateşli Yeminli Mali Müşavir Üniversite Maliye

YÖNETİM YAPISI
Adı-Soyadı Ünvanı Eğitim Durumu Eğitim Dalı
Mehmet Atila Kurama Genel Müdür Yüksek Lisans İşletme - Yönetim

Didar Sevdil Yıldırım Genel Müdür Yardımcısı Yüksek Lisans İşletme - İktisat - Finans
Oğuzhan Sütlüoğlu Mali ve İdari İşler Müdürü Üniversite İktisat

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 May 2011, 14:06 
furkand

Konum: Yazik oldu bütün emeklerime degermiydi senin gibi KALPSIZE...
Ettiği teşekkür: 214
Aldığı teşekkür: 169
merhaba Analiz ve İstihbaratçı ustalar
benim 4772 tane hissem var ve bana 13266 tane ruchan verecekler.ve ben bunlari 3 tl den normal hisseye cevirebilecegim
yani 40000 tl yatirmam lazim.ama bende bukadar para yok.ne kadarinida alacagimi bilmiyorum
size sorum
ben kalan rüchanlari nasil sata bilirim.patron alacagini acikladi ama ben daha hic ruchan alip satmadim
nasil alinip satildiginida bilmiyorum.isbankasi dan internetten alim satim yapiyorum
cok bedelliye katildim ama hep parayi yatirdim ama hic alip satmadim.simdi buralar sakinken beni biraz bilgilendirirseniz cok memnun kalirim.gidip bankayada danisamiyorum yurt disinda yasadigim icin
simdiden cok tesekkür ederim :roll:

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 May 2011, 15:32 

6aydir bu hissedeyim benim düşüncem bedelinden sonra hareket yapacaktır
Ne kadarda patron kullanmayacaginiz ruchanlarim desede bu haberlerle bedeliye katilin diyor katilmazsanizda ben varım diyor hissenin bedelinden önce yükselmesini istemiyorlar

İnşallah yanılırım Pazartesi tavan serileri baslar 3000 adet var bedeliye katılacağım

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 484 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 33  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Alexa [Bot] ve 14 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.