Borsa Yorumlari Hisse Yorumlari Endeks Analizleri Hisse Grafik Varant Analizleri Yatirim Borsa Haberleri

Zaman: 02 Eyl 2014, 16:57

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 819 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 55  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 25 May 2012, 01:16 
olgunnn yazdı:
baha yazdı:
olgun abi emeklerınız ıcın çok sagolun goodyearda ıkıncı seans sonuna dogru toparlanma oldu acaba dönuyor dıyebılırmıyız saygılar

GOODY DE bekledıgım 67 tepkısı bıraz eksık kaldı ,67 gorulecek ve sonrasında düşüşe devam eder dıye dusunuyordum ,biraz eksık oldu tepkı çıkışı ve çizimim uzere aşagıya gıdıyor.HALENDE TEPKININ TAMAMLANABILME OLASIGI VARDIR(ÇUNKU TEPKI DEDIGIMIZ ÇIKIŞLARDA ASLINDA BIR ZİGZAGDIR.ÇIKIŞ-İNİŞ VE SON ÇIKIŞ GİBİ)
Resim

Keşke hısse sayfasına da paylaşsaymışım ..herneyse geçmiş olsun....

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 25 May 2012, 08:31 

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
Hepimiz aynı gemideyiz sonuçta bu sayfada yazan pek teknikçi yok. birlikten kuvvet doğar misali, teknik olarak yorum her daim iyidir.Kalın sağlıcakla.Ayrıca bizim goodi bugün endeks kötü iken (Akbank'tan dolayı) bedelsiz vermesi yakınsa dünkü geldiği seviyelere gelecektir.bELKİ DE GEÇER.(Not.Birşeyi daha sesli düşünüyorum,dünkü haber sonraki düşüş yönetimde olan kişileri de etkileyecektir.Eğer sermaye arttıracaklarsa belki potansiyele arttırımdan daha az bir rakam( Ege gübre,bağfaş gb) düşüncelerini gözden geçiriyorlardır.yani kıpırdayacak bir yanları kalmadı.Şu anda görünen gerçek sermayeyi 21.000 kayıtlıya kadar her an yapabilmeleri belki de bunu artık düşünmüyorlar.Lüksemburg onay versin, o zaman kararlarını açıklarlar nede olsa herşeyi oraya sormadan hareket etmiyorlar.)Y.T.D.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 25 May 2012, 08:47 

Ayrıca burada yorumlarımızı daha doğrusu yorumlarım hep bedelsiz üzerine odaklanıyor,Şimdi birkaç arkadaş başkaca senedin fiyatına etki eden yokmudur diye düşünüyordur.Biz küçük demeyim,sıradan yatırımcıların borsadan para kazanmaları çokk zor ya hasbelkader boğa piyasasında senetin tekniğine temeline bakmadan girer kazandığınız karla çıkarsanız kazanırsınız ola ki terse gelindiğinde de panikle satıp reel zarar yada bekler gerçek zarar yazarsınız(şirketin temel rasyoları iyi değilse),Bizler için tek kurtuluş yolu bedelsizlerdir,şimdi çoğu kişi soruyor yahu şirketin ederini değiştirir mi değerine değer katar mı ? diye evet şirkete pek etki etmez ama bizlere etki eder.1 hisseyi 40-50 aralığında gidip geldiğini görmekle 10 hissenin 4-5 arasında gitmeyeceğini hepimiz artık biliyoruz. o hisse en kötü zamanda bile 5-10 arasında gidip gelecektir. Dolayısıyla bizler anaparamızı hertürlü dış etkenden korumuş olur, bel ki de kriz anlarında karımızla bekleriz(AL SAT YAPMIYORSAK)İşte bu yüzden sermaye arttırımları bizler için çok önemlidir.Y.D.T.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 25 May 2012, 21:44 

Arkadaşlar temettü dağıtım günü biraz daha düşürüp sonra yine 60,00 lara doğru yol alacağımızı tahmin ediyorum. Dün Piyasada işlem gören toplam lotun yarısı kadar 1,000,000 lotun üzerinde işlem gördü bunları ben almadım bende cüzi bir miktar var peki kim aldı tabiki büyük başlar. Üretimi durdurma falan bahane şirketin karları şahane adamlar daha büyük vurgun için tüm kozlarını oynuyorlar. Güzel günlerin yaklaştığını hissediyorum. İnşallah öylede olur. Kimse paniğe kapılıp elllerindeki malı kaptırmasınlar. seve seve olmasada bu kağıtı tekrar yukarı çekeceklerdir.YTD. İyi akşamlar.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 25 May 2012, 22:01 

altın çamura düşse de altın demişler ya, o misal

şu an herşeyi negatif göstermeye uğraş veriyorlar

97 yılında brisa aralık ayında sermaye arttırımı yapmış,5 ay sonra da goodyear yapmış

bu ihtimal ortadan kaybolmadan benim için altın kalmaya devam eder

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 25 May 2012, 23:47 

Pazartesi 52.50 açılış , gün gelecek 152-153 leride göreceğiz. 22 mayısa kadar 53-63 arası sarmaldayız,olağanüstü bir haber veyahut bedelsiz beklentili diğer hisselerden bir haber çıkmazsa .Canımız sağolsun ortaklar,bizler ki nice sıkıntıların,zor günlerin üstesinden gelmiş türk soyundanız dağları bile delmişiz, az bir sarsıntıya meydan mı vereceğiz?Temeli sağlam bina yıkılmaz misali, her daim dimdik ayaktayız.Bu dinlenmede bu şirketin neler yaptığını araştırıp bildiklerimizi paylaşmalıyız.Sayılı gün gelir geçer.Önemli olan bizleriz.İyi Haftasonları.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 26 May 2012, 09:51 

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 1
bumin yazdı:
Pazartesi 52.50 açılış , gün gelecek 152-153 leride göreceğiz. 22 mayısa kadar 53-63 arası sarmaldayız,olağanüstü bir haber veyahut bedelsiz beklentili diğer hisselerden bir haber çıkmazsa .Canımız sağolsun ortaklar,bizler ki nice sıkıntıların,zor günlerin üstesinden gelmiş türk soyundanız dağları bile delmişiz, az bir sarsıntıya meydan mı vereceğiz?Temeli sağlam bina yıkılmaz misali, her daim dimdik ayaktayız.Bu dinlenmede bu şirketin neler yaptığını araştırıp bildiklerimizi paylaşmalıyız.Sayılı gün gelir geçer.Önemli olan bizleriz.İyi Haftasonları.

22 Haziran demek istediniz herhalde

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 26 May 2012, 13:15 

Evet ortak maddi hata yapmışım.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 29 May 2012, 11:42 

Dostlar;temettü tarihi ve net miktarı hakkında bilgisi olan var mı acaba?

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 29 May 2012, 11:57 
pamuk

Ettiği teşekkür: 1
temettü yarın hesaplarda ,0.85 krş hisse başı

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 29 May 2012, 12:01 

Nakit Kar Payı Dağıtım Tarihi

Ortaklığın Adresi : Büyükdere Caddesi Maslak Meydanı Maslak İş Merkezi No:37 Kat:3-4 Şişli - İSTANBUL
Telefon ve Faks No. : 0-212- 329 5000 / 0-212- 329 5055
Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : 0-212- 329 5000 / 0-212- 329 5055
Yapılan Açıklama Güncelleme mi? : Hayır
Yapılan Açıklama Düzeltme mi? : Hayır
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? : Hayır
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Özel Durum Açıklamasının Tarihi : 25.04.2012
Özet Bilgi : 2011 Yılı Kar Payı Dağıtım Duyurusu

Nakit Olarak Dağıtılacak Toplam Brüt Kar Payı (TL) : 12.336.667,60
Borsa'da İşlem Gören 1 TL Nominal Değerli Beher Hisseye Dağıtılacak Nakit Kar Payı
Brüt (TL) : 1,035158
Net (TL) : 0,879884
Nakit Kar Payı Dağıtım Tarihi : 28.05.2012

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 29 May 2012, 15:06 

teşekkürler,inş.goody de netaş gibi 3 kuruş verip 33 kuruş almaz....

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 30 May 2012, 23:14 
BahtsızBedevi

Adel ile bu 10 numara kağıt bana göre.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 31 May 2012, 23:13 

Fabrikalar açılana kadar hisse bu şekilde yatay seyredecek galiba inşallah daha fazla düşürmezler. Açılıncada umarım yukarı hareket başlar ve ardındanda bedelsizi patlatırlar.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 01 Haz 2012, 13:14 

Bugün hacimsiz düşüşe al sat yapmıyorsak aldanmamak lazım.Bu zamanlarda teknik vs işlemiyor. 22 haziranımız ve 17 haziran (Yunanistan) secimlerinin sonuçlarına kadar isterse 40 ları görsün hacimsiz olacaktır.Ayılar son tokatlarını vuruyorlar değerlendirebiliyorsanız ne ala şayet değerlendiremiyorsanız beklemeye devam. Ayrıca yürülüğe girecek T.T.K.nın ilk maddelerinde Hükümet (yoruma açık olması sebebiyle) değişiklik yapacak yoksa Kanunun yürürlüğe girmesi ertelenmiş ve sermaye arttırımı maddelerinin değişimi sözkonusu değil zaten daha önceki yazılarımın bir tanesinde de bu hususu belirtmiştim.Demekki benim gördüğümü hükümette görmüş ve teşvik yasası geçti.İçeriği her sektör ve özellikle ağır sanayii ilgilendiriyor.Gelecek günlerde ne olacak hep birlikte göreceğiz.Bu aralar dow u daha fazla dikkatlice izlemekte fayda var. Ana kumanda onda.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 819 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 55  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 31 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.