Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 12 Ara 2017, 02:38

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1047 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 70  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 22 May 2011, 00:03 

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
yunka52 yazdı:
babacan_nalb yazdı:
Sayın yunka52 size bi sorum olacak. Bu kağıda sayenizde girdim ve sayenizde tabana rağmen kardayım. Sizlere çok teşekkür ederim. Peki goodyear önümüzdeki hafta ve gelecekteki durumu hakkında bilgi verebilirmisiniz. Mesela bu düşüş daha devam edermi, ederse nereye kadar, yani toparlanma ne zaman olabilir. Çıkmak istemiyorum hedefim 80 di çünkü. Cevabınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

80 HEDEFİ BANA GÖRE ÇOK OLMUŞ AMA ORTA VE UZUNDA OLACAKTIR YALNIZ BU HİSSEDE 12 AYLIK BİLANÇOLARDA FİAT 30 TL CİVARLARINDAYDI YALNIŞ HATIRLAMADIYSAM E SONRA 2 KATI KAR GELDİ FİAT NE OLUR 60 OLUR HEDEFİM 65 Dİ GERÇEKLEŞTİ
AMA DÜŞÜŞLERİ ALIM FIRSATI OLARAK DEĞERLENDİRMEK LAZIM HİSSE HAFTAYA NE OLURU GÖRMEK İÇİN HAFTAYI YAŞAMAMIZ LAZIM MAL CİTİNİN MALI ACABA TEKSTİLİN KAFASINA O MU VURDU BELLİ DEĞİL TAKASLARI ŞU AN BİLMİYORUZ HERŞEYE RAĞMEN GOODY VE NETAS ÖNCEDENDE SÖYLEDİM BU YILIN FLAŞ HİSSELERİDİR SEN ZATEN UCUZ ALMIŞIN FAKAT 65 ÜSTÜNDE ALANLAR
İNŞAALLAH ÇIKARDA KARA GEÇERLER AMA DEDİĞİM GİBİ ZATEN HİSSE GÜZEL PRİM YAPTI ESASINDA ANLAMANIZ LAZIMDI BU ÇILGINCA HAREKETLERİN SONUÇTA BURAYA GELECEĞİNİ BAZILARI DİYOLARKİ SİLKELEME YAPTILAR NE ALAKASI VAR ADAM 400 BİN LOTU BIRAKTI GİTTİ ALTTAN ALMAK VARKEN NİYE ÜSTTEN ALIYOLAR BENDE BUNU ANLAMIYORUM GENDE 300 HİSSEDE GOODY BENİM AÇIMDAN 5 SIRADA HALA YERİNİ KORUYOR

Evet sayenizde 33 ten maliyetlendim. İzocam ve goody arasında kalmıştım. Doğru tercih yapmışım.

Açıkcası 60 lı seviyelerde tutunursa satmayı düşünmüyorum. Ki bir kaç yorum okudum 61,25 yeni taban ve bunu kırmaz diye, eğer kırıp 60 dan aşağı inerse satışı düşünüyorum. Açıkcası bunu kestirebilmeye çalışıyorum. Ama dediğiniz gibi herhalde en doğrusu p.tesi ilk seası beklemek ve takip etmek.

Sayın yunka52 yorumlarınızı lütfen esirgemeyin. Sizi takip etmek istiyorum. Diğer ortamlarda da sizi takip ettim ama birden kaybettim. İnşallah burda kaybetmeyiz. İlginize teşekkürler.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 22 May 2011, 22:39 

syn yunka nerdesiniz.diğer köyde ki üstadlara yasak koymuşlar .sizin görüşlerinize ihtiyaç var

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 22 May 2011, 23:05 
yunka52

O DEDİĞİNİZ KÖY TAM BİR TAHTALI KÖY ORAYA ASLA YORUM VERMEM SAYGISIZ AİLE TERBİYESİ GÖRMEMİŞ İNSANLAR BİLGİ DÜŞMANLIĞI YAPIYORLAR FAKAT NE HİKMETSE SİTE YÖNETİCİLERİ BİLGİYE YAPILAN SALDIRILARA KARŞI SESSİZ KALIP BİR GÜN BİLE YASAKLAMIYORLAR ÇOK İLGİNÇ VE DÜŞÜNDÜRÜCÜ

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 23 May 2011, 09:08 
a_kaptan

sayın yunka52 hoca hoşgeldiniz. emeklerinize sağlık inşaAllah bundan sonra burada yorumlarınıza devam edersiniz. sizi burada görmek güzel. teşekkürler.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 23 May 2011, 13:55 

migros gibi iyice döktüler..yunka arkadaşımız ne tder acaba 50 civarına gelirse alım yapabilirmiyiz..

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 23 May 2011, 16:08 

yarınkı taban hayırlı olsun serefsız kagıdın

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 23 May 2011, 19:15 

Ettiği teşekkür: 29
Aldığı teşekkür: 34
ARKADAŞLAR NEDEN KIZDIGINIZI ANLAYAMADIM HER CIKIŞIN BIR INIŞİ VARDIR DIMI.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 24 May 2011, 00:54 

tekstilin elinde 150 bin lot tehdit gibi duruyor arkadaşlar bu spek çok şerefsiz veremedi malı tahtanın sahibi müsade etmedi maliyetini kurtarsa kaçacak kaçamdı görelim ne olacak hayır getirir umarım

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 24 May 2011, 08:34 
yunka52

GOODY.İKİ GRFK ARASINDA UYUMSUZLUK VAR HİSE DÜZENE GİRMEDİ ESKİ DESTEK 49,5 DU ÇALIŞACAKMI GÖRECEĞİZ
Resim

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 24 May 2011, 13:05 
yunka52

KELEBEK yazdı:
HAYIRLI GÜNLER SN. YUNKA, GOODY ÇIKTIM DEMİŞSİNİZ, PEKİ TEKRAR NEREDEN GİRİLEBİLİR BU KAĞIDA SİZ YENİ MALİYET YAPACAK MISINIZ? BAŞKA BİR KAĞITTAN CİDDİ ZARARIM VAR VE DAHA ÖNCE BİR TÜRLÜ BU KAĞIDA GİREMEDİM. ACABA ŞİMDİ ALMAK MANTIKLI MI?

53 VE ALTI HER İNİŞTE BİRİKTİRİNİZ

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 24 May 2011, 15:00 
albatros

geleceği olan bir kağıt. uzun vadede kimse zarar etmez. özellikle torun pörtföy için ideal. ytd

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 24 May 2011, 16:53 

sayın Yunka52 ,elimde ,netaş,goodyear ve aslan var .bende sizin görüş yorumlarınızdan yararlanmak sayğılar

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 24 May 2011, 17:01 

sayın Yunka52,uzun süredir sizin yorumlarınızı takip ediyorum,önerilerinizden istifade etmek istiyorum,şimdiden teşekkür ederim.elimde netaş,goodyear ve aslan var.ben borsadan fazla anlamam,birilerinin önerisiyle aldım sayğılar.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1047 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 70  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Alexa [Bot] ve 14 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.