Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 12 Ara 2017, 02:40

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1316 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 88  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 10 May 2011, 22:37 

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
KAĞIT, AŞAĞILARA SAVRULDU, ENDEKS DÜŞMEYE DEVAM EDERSE DAHADA AŞAĞILARA GİDEBİLİR..

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 10 May 2011, 22:51 
dedebatan

zahit hocam endeks neden düşüyor tum dunyda yukseliyor aksıne sebep nedir??

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 10 May 2011, 23:07 

dedebatan yazdı:
zahit hocam endeks neden düşüyor tum dunyda yukseliyor aksıne sebep nedir??

Herkes gider Mersine bizim ki gider tersine..Daha önce dünya endeksleri düşerken bizim ki yükseliyordu..

Endeksin 70-71000 güçlü direncine dayanması..Gidemeyince düştü. Çoğu hissenin tepeden dönüşleri başladı..Bundan sonra toplu çıkış olmaz..Beklentili güçlü hisseler yoluna devam eder..Endeksin bu hafta 66300 desteğine kadar salınım yapabileceğini sonrada yatay bir konuma(70-66000) geçeçeğini düşünüyorum. Geçen hafta aşağıya salınım olacağını eski mahallede ki tukaş sayfasına yazmıştım..bakabilirsiniz..

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 10 May 2011, 23:13 
dedebatan

mayıs sıkıntılı deniliyor doğruda o zaman nakıtte durmak dahamı avantajlı olur bu durumda... alım yapmak için

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 10 May 2011, 23:21 

dedebatan yazdı:
mayıs sıkıntılı deniliyor doğruda o zaman nakıtte durmak dahamı avantajlı olur bu durumda... alım yapmak için

Sayın Dedebatan, DOĞRU HİSSEYİ DOĞRU ZAMANDA ALAN HER ZAMAN KAZANIR,ENDEKS DÜŞMÜŞ, ÇIKMIŞ FARKETMEZ..Bakın netaş aylarca çıktı ama endeksten bağımsız hareket etti. önemli olan beklentileri ve yukarı trendi hacimli hisselere girmek.. Gerisi laf-ü güzaf..

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 11 May 2011, 10:13 

Borsada daha yeniyim arkadaşlar fakat bu Fransız şirketinin hala %20 hissesi var ve satışlara devam edecek gibi duruyor. %0.4 ünü sattığı zaman hisse bu kadar düşüş gösteriyorsa geri kalanı da satarsa ne olur bilen anlayan arkadaşlar yorumlarsa sevinirim. bol kazançlar.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 12 May 2011, 09:47 
heril

Ettiği teşekkür: 101
Aldığı teşekkür: 22
Sayın Formasyoncu günaydın !
göltaş hakkında ne düşünüyorsunuz? Açıkcası beni üzdü sizin yorumlarınız benim için önemli...yazarsanız sevinirim.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 12 May 2011, 10:21 
grafikci

Konum: borsa eğitim videoları için=> www.formasyoncu.tr.gg
heril yazdı:
Sayın Formasyoncu günaydın !
göltaş hakkında ne düşünüyorsunuz? Açıkcası beni üzdü sizin yorumlarınız benim için önemli...yazarsanız sevinirim.

göltaşta düşüş afyon nedenliydi,
fransızlar afyonu satarsa acaba bunu da satarlar mı korkusuyla bu düşüş yaşandı diye düşünüyorum,
normalde göltaşın 7-74 altına ineceğini düşünmüyorum,
ama yarın öbür gün afyondaki haberin aynısı göltaşta da gelirse o zaman 60 civarları görülür,
ama dediğim gibi normal şartlarda 73-74 altına ineceğini düşünmüyorum...YTD

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 12 May 2011, 11:27 
heril

Sayın Formasyoncu cevabınıza teşk edeim...benim maliyetim 92,2 bu durumda ne önerirsiniz? Mümkünse cevaplarsanız sevinirim.Teşkler şimdiden

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 12 May 2011, 13:53 
heril

Birde izninizle bu durumda maliyet düşürmek ne kadar akılcı olur? Yada hiç alım yapmadan ne kadar beklemek gerekir? Gerçekten düşünceleriniz önemli olduğu için soruyorum. Tekrar teşkler...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 13 May 2011, 07:13 

arkadaşlar benim aldığım duyumlara göre bu kağıt tutulmayacak kısa süre sonra uçuş başlayacak.bilginize ...YTD

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 13 May 2011, 12:56 
heril

Sayın formasyoncu; cevabınızı bekliyorum ama sanırım göltaş sayfasını ziyaret etmediniz henüz ???

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 13 May 2011, 13:05 

Hisse 22 günlük ortalamalın altına kaymış..75 desteğine dikkat.. kırılırsa 51-54 desteğine kadar sürüklenebilir..maliyet düşürmek isteyen ve yeni alım yapacakların 75 desteğinin sağlamlığının test edilmesi halinde pozisyon açmalarının yararlı olacağı düşüncesindeyim..

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 13 May 2011, 13:59 
grafikci

Konum: borsa eğitim videoları için=> www.formasyoncu.tr.gg
heril yazdı:
Sayın formasyoncu; cevabınızı bekliyorum ama sanırım göltaş sayfasını ziyaret etmediniz henüz ???

sayın heril yukarıda da belirttiğim gibi 73-74 altına ineceğini düşünmüyorum
ama fransızlar bunda da satma kararı alırsa,ki 90 üzerinde satıyorlardı şimdi satıyorlarmı bilmiyorum,
o zaman düşüş artar ama,tabi endeksin de düzelmesi gerekiyor,endeksin de şimdilik 64,750 civarının altına ineceğini düşünmüyorum
ama inerse 63,300 civarından dönmesini beklerim,
ben size ek alım yapın veya satın diyemem,
ister buralardan ek alım yaparsınız ama kendinize stop los belirlersiniz,ya da hiç hareket etmez elinizdekileri yok sayarsınız,
seneye kadar bedelsiz beklentisiyle tüm çimentolarda olduğu gibi bunda da artış olur ve kara geçersiniz,
her zaman karar sizi...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 13 May 2011, 16:15 
heril

Cevabınız için teşk ederim...

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1316 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 88  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Alexa [Bot] ve 14 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.