Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 19 Ağu 2018, 18:12

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 64 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 20 Eki 2016, 12:58 
ay_yıldız_80

Ettiği teşekkür: 82
Aldığı teşekkür: 259
ramocan yazdı:
ay_yıldız_80 yazdı:
tam bir yıl aradan sonra tekrar merhaba, bir sene önce fenişi burda bırakmıştım hala bıraktığım yerde sayıyor, 30 kasım 2016 spk nın uyarısı için son gün, ya bir kap haberi ile transtürk olacak, yada kottan atılacak, riski götürüsü ve getirisi yüksek olabilecek bir durumda, pozisyonumuzu aldık bekliyoruz :)

Bir yıl aradan sora yeniden hoş geldin kardeşim...ÖNCE SAĞLIK SORA BAŞARILAR DİLERİM...

Hoşbulduk hocam, teşekkür ederim, Allah razı olsun, kesinlikle önce sağlık sonra kazanç inşallah :)

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 24 Eki 2016, 18:49 
ay_yıldız_80

Kaldı 37 tam gün, öncesinde beklenen kap haberi ne zaman düşecek? :) her an beklenen haber düşebilir, inşallah hayırlısı ile güzel haberler tez zamanda gelir. sabırla beklemeye devam. ytd

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 27 Eki 2016, 20:16 
ay_yıldız_80

Cümleten Selamüaleyküm, son 1-2 ay için de feniş alüminyum yatırımcı danışmanı ŞEBNEM ÖZDEN' e bir çok mail attım. Gelen cevapları tarih ve sırası ile paylaşacagım. İLK KEZ BURDA BİR FORUMDA PAYLAŞIYORUM.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 27 Eki 2016, 20:24 
ay_yıldız_80

10/08/2016

Yönetim kurulu üyemiz HÜSEYİN ERSENLE beraber acil bir durum olmadığı müddetçe hergün Feniş alüminyum gebzedeyız telefonlarımız açık ve heran ulaşabilirdınız tüm arayanlar lada konuşuyoruz
Yönetim kurulu başkanımız Sedat Aloğlu Feniş alüminyumun değerlemesi ile ilgili kendı bırtakım çalışmalar yapıyor.
Bazı hatlarda problemler olabilir 0 262 744 19 87 genelde çalışıyor
Şahsım adına yaptığınız hakaret mesajlarını dikkate almamaya çalışıyorum. Bu şirket benim değil
Fakat şunu söyleyebilirim tüm tesislerimizde üretim durduğundan feniş alüminyumun holding dahili şirketlerden de para tahsil imkanı yok.
Borsadan şu durumda çıkmak gibi bir düşüncesinin Sedat beyın de olmadığını düşünüyorum. Borsayada vadesinden önce yazı yazmayı düşünüyoruz

saygılarımla
Şebnem Özden

06/10/2016

Şu an sadece görüşmeler var..Bu uzun bir süreç olduğundan bugün itibari ile kapta açıklama yapamayız
İkinci sorunuza gelince borsa istanbula süre uzatımı ile ilgili sedat bey yazı yazacağını belirtti. Yazı yazıldığında kapta açıklanacaktır.
Saygılarımla

Şebnem Özden

siz samsun büyükşehir belediyesi diye yazdığınız için öyle yazdım. Sedat beyın kimlerle görüştüğünü netleşmeden benımde bilmem mümkün değil.
Maalesef başka somut birşeyi bende söyleyemiyorum. Borsa istanbula uzatım için yazıyı yazalım isterseniz daha sonra detayları konuşuruz.l

Şebnem Özden

13/10/2016

Borsa süre uzatımı ile ilgili Sn Sedat Aloğlundan yazı bekleniyor. Geldiği zaman borsaya yazı gönderilecektir.
Diğer konu ile ilgili de çalışmalar devam ettığınden şu an bilgi veremiyoruz. Netleştığınde detaylı bilgi verebiliriz. Sedat bey konu ile ilgili çalışmalarına devam ediyor
Saygılarımla

Şebnem Özden

18/10/2016

Sedat bey henüz yazı yazmadı
Yazdığı zaman hemen borsa istanbula göndereceğim
Saygılarımla

Şebnem Özden

25/10/2016

Bu konuda fazla bir şey inanın ben de bilmiyorum
Sedat beye bilgi verdim. Eğer bırşeyler netleşti ise sedat bey paylaşacaktır.
Henüz birnetlik yoksa bunuda yazar diye düşünüyorum. Bana yazıyazıp gönderdiğinde hemen borsa istanbula imzalayıp göndereceğim
Saygılarımla

Şebnem Özden

27/10/2016

Sedat bey bır yazı yazdı ve borsa istanbula imzalayıp gönderdik.
Borsa istanbula yazı gitmeden kapta açıklama yapamayız.30 kasıma kadar üretime başlamak tabiiki imkansız.borsa istanbulun cevabını beklemek gerekiyor.Sedat bey adına da onun düşüncesini bilmem imkansız
saygılar

Şebnem Özden

MAİLLER POSTA ADRESİMDE KAYITLI İSTEYENE EKRAN GÖRÜNTÜSÜNÜDE YOLLARIM.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 64 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.