Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 18 Kas 2017, 02:37

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Forum kuralları

Yeni Üyelik Sistemi V.I.P ÜYELİK HAKKINDA DUYURU:

Sitemizin üyelerine sunduğu yeni bir hizmet başlığıdır. Herkese açık olan ve kurallar çerçevesinde kısıtsız bir forum/tartışma/bilgilenme ortamı sunan sitemizin , isteyen üyelere daha detaylı ve daha rahat bir forum ortamında bilgilenme ve tartışma olanağı sağlamak için hazırladığı, özel olarak gerçek kişi bilgileri ile katılınması gereken, normal üyeye kapalı özel bir forum ortamıdır.

Bilindiği üzere, sitemize isteyen herkes , istediği şekilde ve hiç bir gerçek bilgi verme mecburiyeti olmadan üye olabilmektedir. 2 yılı aşan süredir yapılan uygulamada, serbest forum ortamının getirdiği bir çok sıkıntıyı bütün üyelerimiz bizzat yaşamışlardır. Her türlü konu dışı diyalog, görüş belirten üyelerle polemikler, sitemizde hiçbir çıkar gözetmeden gönüllülük esasında bilgi veren değerli yorumcularımıza hakarete varan sataşmalar en temel sorunlardır. Sırf bu nedenle değerli yorumcularımızın sayfalarda yorum ve bilgilendirmelerinin giderek azaldığı da her kes tarafından görülmektedir

Bu nedenle sitemiz , katılımcıların gerçek kişi bilgileri ile ve çok az bir katılım payı ödeyerek katılabilecekleri özel bir VIP bölümü açmaya karar vermiştir. Katılımcıların kimliği site yönetimi tarafından biliniyor olacağı ve katılımcının kendi istek ve iradesi ile yapacağı maddi katkı nedeniyle de bu bölümün kavgasız, polemiksiz, ne istediğini bilen katılımcılardan oluşacağı, dolayısıylada seçkin ve kaliteli bir ortamın oluşacağı ve bu ortamda değerli yorumcularımızın da her hisse için her türlü soruya çok daha açık ve net yanıtlar verebileceği malumunuzdur.

VIP bölümüne katılmak sözleşmeyi okuyup kabul etmek, ve banka ödeme dekontunu vip@hissetuyolari.com adresine iletmeniz yeterli olacaktir. Sonrasinda kayit olurken sizden VIP UYELERİN BÖLÜMÜ baslikli forumdaki, UYELIK İŞLEMLERİ BASVURU FORM undaki bilgiler KAYIT esnasinda ZORUNLU olarak istenecektir. Daha ayrıntılı bilgi için gerekli duyurular yapılacaktır. Her türlü sorularınıza yanıt vermek için hazırız. VIP bölümünün katılımcılara büyük faydası olacağına inanıyoruz.
Saygılarımızla
Yönetim

Sayın üyelerimiz,

Son günlerde giderek artan yoğunluk, stres ve polemikler nedeniyle , bütün üyelerimize bazı site kurallarını yeniden hatırlatmak istiyoruz.
1- Her ne şekilde olursa olsun kesinlik içeren, okuyanları yönlendirip yanlış kararlar vermelerine neden olabilecek fiyat vermek,
2- Teknik ve temel analizlere, gerçek verilerle oluşturulmuş matamatiksel çalışmalara dayanmayan her türlü inecek çıkacak yorumları yapmak,
3- Mesnetsiz, asılsız, gerçeğe dayanmayan ve yönlendirmeye dayalı haber, yorum ve açıklamalar yapmak,
4- Kişi ve kuruluşlara hakaret, suçlama ve ithamlarda bulunmak,
5- Verilere ve tekniğe bağlı yorumlar yerine, duygulara bağlı yorum yaparak mesnetsiz sonuçlar çıkartmak,
6- Site içerisinde polemik, kavga, sürtüşme ve hakarete varan kavgalar çıkartmak ve bu kavgalara karışmak,
7- Bilgi paylaşımı yerine yönlendirmelerde bulunmak ve SPK düzenlemelerine aykırı yorumlarda bulunmak
KESİNLİKLE YASAKTIR. Bu tür davranışlara hiç bir zaman izin verilmemiştir , bundan sonra da izin verilmeyecektir.

Burada yazılan her türlü yazının, sadece yazanı bağladığını, doğruluğu konusunda hiç bir garantisinin bulunmadığını ve yazılanların sizi yanlış yönlendirerek hatalı kararlar almanıza ve zarar etmenize neden olabileceğini unutmayınız. Burada yazılan yorumlar sizlere doğru/yanlış çeşitli bilgiler verebilir, ancak hangi yazının doğru, hangi yazının yanlış bilgiler içerdiğini, ne bizim ne sizlerin bilmesi mümkün değildir. Bu nedenle lütfen yatırımlarınızı burada okuduğunuz yazılara göre değil, yasal yatırım uzmanlarına danışarak yönlendiriniz. Aldığınız her kararın tek sorumlusu sadece kendiniz olacağınızdan, lütfen her kararınızı , araştırarak, öğrenerek, kendi akıl süzgecinizden geçirerek veriniz.
Herkese bol kazançlar diliyoruz.
Saygılarımızla
Yönetim

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 16 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 02 May 2011, 22:45 
gencyönetici

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1
ETYAT - Euro Trend Y. O Hisse Senedi Yorumları

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 20 Haz 2011, 21:04 

Aldığı teşekkür: 0
Hadi bakalım ilk yorum benden olsun kardan %10 vergi kesilmese iyi olacak yolun açık olsun etyat 2009 dan beri uyuyordu şimdi uyandı.daha çok yukarılara gideceğini düşünüyorum.....

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 27 Haz 2011, 21:20 

2009 da sattığımdan beri yatadaydın şimdi tekrar hareketledin yolun uzun kazandırdığın bol olsun etyat,5 li fiyatlarda vedalaşmak üzere herkese bol kazanç...ytd

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 28 Haz 2011, 17:34 

evet etyat bu gün de yola devam etti kendim çalıp kendim oynuyormuşum gibi oluyor ya neyse etyat gittiği sürece sorun yok herkese bol kazanç

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 05 Tem 2011, 21:07 

Evet etyat bu günde endekse rağmen yukarı hareketini sürdürdü,yavaş ama israrlı bir yükseliş devam ediyor saygılarımla...

Başa Dön

Mesaj Başlığı: I really like it!!
Gönderilme zamanı: 01 Ağu 2011, 14:16 

I really like it!!The best topic!!
wow gold buy wow gold cheap wow gold runescape gold runescape money

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 17 Eyl 2011, 09:18 

Arkadaşlar slm,

Etyat maliyetim 2,10

Ne olacak bu hisse neden önünü açmıyorlar işlem hacmi yüksek olmasına karşın dar bi arada gidip eliyor hissenin önünü neden açmıyorlar yorumu olan var mı?

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 17 Eyl 2011, 10:32 
castiron

Ettiği teşekkür: 1
ahmetguven10 yazdı:
hayırlı akşamlar dostlar. sürekli gelemiyorum yoğun tempodan dolayı kusura bakmayın.

piyasadaki çift dip korkularından piyasalar çok tedirgin. not azaltımları ve türkiyenin yine ezber bozan ileri beklentileri, uzun zamandır beklenen not arttırım ve batlı sermayenin yönlendirilmesiyle yakın zamanda dış piyasadan etkilensek bile doğru hisselerde toparlanma rahat olacaktır. spekülatif hisselerde hızlı çıkan hızlı düşen bir talep olmadan inen çıkan etyat-hatek-vakko-mteks-memsa-mems1-tukas-trnsk-fener-bjk- gibi şirketler her zaman ki gibi en çok çıkan ve en çok düşenler içinde bir numara olmaya devam edeceklerdir. bu hisselere yatırım yapanlarda kumar lezzetinin doyumsuz sonuyla tatmin olmaya devam edeceklerdir.

karlı ve ilerleyen dönemlerde beklentileri ile toparlanmaları konusunda negatif bir ihtimali olmayan kağıtlarda bekleyin ve ben borsasız yapamıyorum artık diyenlerin ihtiyaç duyulacak para ile burda kalmalarının 6 ay öncesine göre %75 daha büyük bir risk taşıyor.

**yukarıda yazan hisselerde olduğu gibi, NEDEN ENDEKS ÇIKARKEN ÇIKMIYOR, NEDEN DÜŞERKEN SERT DÜŞÜYOR? gibi sualler sormak yerine bu hisselerin geçmişlerine, eskiden bir beklenti ile mi çıktıklarına, seansta bir haber yokken tavan olmalarına, taban olmalarına bakarsanız, spekülasyonun ne takasla ne de temelle alakası olmadığını bilmelisiniz. ben kendimi bildim bileli salçadan(tukas), toptan(fener-bjk-tspor), kağıttan(ihzgt), çabuttan(vakko-boyner-hatek) yatırım olmaz. ky ler bu hisselere çıkarken değil düşerken girerler. kazanan bi elin parmalarını geçmez. bu da şanstır. bilgi ya da teknik göstermez çünkü rastlantıdır. teknik verilere binlerce analizer bulabilirsiniz. ama bu veriler bu işte 10 kalem varsa bakılması gereken sadece biridir grafik takas vs. bakıyorsunuz, şirket hisseleri topluyor ve yüksek maliyeti var. adam zararda ilk fırsatta çıkartır ya da aşağıdan mal toplar. ama toplamıyor. bazı şirketler var elinde pahalıdan hisse olmasına rağmen zararına satış yapıyor.

**elinizde bir kaç sağlam hisse olsun gerisi mühim değil. borsa düştü ama hisseler geçen seneye nazaran hala iyi fiyatlarda. zarar edenler böylesi kıytırık hisselerde ikamet edenler ya da al-sat la nakiti eritenler. adel geçen sene bu zamanlar kaç tl idi. erbos-ttrak-goody-karton-konya- vsvsvsvs..

SİZ YOKTUNUZ AMA BİZ HEP BURDAYDIK. HER GEÇEN GÜN YENİ BİRİLERİ GELDİ VE BURDAN ALSAK MI? BEKLENTİLERİNİ GÖRÜNCE BU FİYATLARDAN ALANLAR OLDU. BEDELSİZ BEKLENTİLİ HİSSELERDE GEÇEN SENEYE NAZARAN AŞAĞIDA OLAN YOK. SENEYE BELKİ BU FİYATLARDA ÇOK KOMİK KALACAK. SENEYE DE EMİN OLUN REKOR BÜYÜME VE AZALAN CARİ AÇIK ÇOK ŞEY DEĞİŞTİRECEK. AMA BU 3 AY SIKINTI DEVAM EDECEK. BELKİ DE DAHA UZUN

**FARK ETMİYOR MUSUNUZ? DÜNYA DENGELERİ DEĞİŞMEYE BAŞLADI. ARTIK ÜLKELER KENDİ SIKINTILARIYLA SAVAŞIYOR. HİNDİSTAN İRAN RUSYA ÇİN TÜRKİYEYE KAYMAYA BAŞLAYAN BİR DENGE OLUŞMAYA BAŞLADI. DÜNYANIN MERKEZİ ARTIK BATIDAN UZAKLAŞIYOR.

BATILI SERMAYE SICAK PARA GİRİŞİNE NEDEN OLACAK. ÇİN E BAKSANIZA HEM AMERİKA YA HEM AVRUPAYA BATAN ÜLKELERİN TAHVİLLERİNİ ALARAK RESMEN DALGA GEÇİYOR.

İSRAİL TÜRKİYE İLE İLGİLİ HERŞEYDE KORKAK TAVRIDA BU YÜZDEN. PARA YOK KAMU BORCU ALMIŞ BAŞINI GİDİYOR. KEMERLERİ SIKA SIKA NEFES ALAMAZ OLDULAR. SAVAŞMAYI KALDIRMALARI İMKANSIZ. GÜNDE BİR ÖĞÜN YEMEKLERİ KALDI SAVAŞARAK BÜTÇEYE ZARAR VERECEK VE İSRAİLE DESTEK OLACAK ÜLKE YOK. ALMANYA AVRUPANIN SEMERİNİ ARTIK TAŞIYAMAZ HALE GELDİ. TÜRKİYE KADAR AÇIK GÖZÜ YOK. BÜTÜN DÜNYA STRATEJİMİZİ TAKİP EDEMEZ HALE GELDİ. YILLAR ÖNCE MERKEZ BANKASININ TUTARSIZ ÜLKEYİ RİSKE ATAN KARARLARI ŞUAN CAN SİMİTİ OLDU ÜLKEMİZE. KUR A TOKAT BASAR HALE GELMİŞİZ.

DİYACEĞİM O Kİ. MEDYANIN SPEKÜLATİF HABERLERİNDEN ZİYADE, BATILI SERMAYENİN NEREYE AKACAĞINI DÜŞÜNÜN DERİM. VE ARTIK SAÇMA SAPAN HİSSELERDE 3-5 KURUŞ PEŞİNDE PARANIZI ÇARÇUR ETMEYİN. BANA DA TUKAS I SORMAYIN. BU GÜN 2 YARIN 3 HAFTAYA 5 TL OLSA, ONDAN SONRAKİ HAFTA 0.9 KURUŞA DÜŞER. ADAMLAR 5 KURUŞTA SATIŞA YERLİ KY LERDE ALIŞA GEÇERLER. HER GÜN SEANS TAKİP EDİP BU GÜN NEDEN HAREKET YOK TABİRİ ANLAMSIZ. BENİM SAYFAMDA UZUN VADE DE KAZANMAK İSTEYENLER BULUNSUN LÜTFEN.

kısa ve vur kaç hisseleri önermeye başladım. bu benim yapmadığım birşey ama sorulan sorular üzerine ben araştırırken böyle hisselere bulaştığım ve vesile olduğum oluyor. buna ne alet ne de kimseyi araç etmek isterim.

altın konusunda daha önce görüş bildirdim. . vakti zamanında yükselecekte dedim. bir süre daha yükseldikten sonra çok sert eriyeceğini düşünüyorum. ve bir kaç banka altın fonu büyük risk altında diye de düşüncem var. bu düşüncem rezerv satışları olur korkusu. 80 lerde olduğu gibi bir yükselme olmaya devam ederse yaklaşık 2600 seviyelerinde aynı zirveleri görmüş olacaklar. önemli olan küresel paraları fonları yönetenler bunu 2600 den önce mi sonra mı yapacaklar. 2008 de petrol 35 tl den 140 tl ye çıktığında bir çok dünya finansörünün çıkıp, 2012 de petrolün 300 doları aşmasını bekliyoruz demelerine benzetiyorum altın analistlerinin 2012 sonuna kadar 2000 ons beklediklerini yazmaları basbas medya da altın devam edecek söylemlerini. petrol 140 dolardan tekrar 2008 de 35 dolara düştü. 2.5 yıl geçti hale 100 doların altında. bu dünya düzeni bir denge ve bir denge bozulduğunda yeni bir denge oluşumu başlar. bu denge bozulmadan önce insanlar buraya sürüklenir. sonra puffffff.. yükselmeyecek demiyorum. ama patladğında satamazsınız. ben şanslıyım kazanır kar görür çıkarım diyorsanız altın iyi fiyatta şuanda. ben ocak ayında, haziran için 1600 seviyesi görülür burdan döner diye söylemlerim olmuştu. 15 gün şaştım. temmuz 15 de gördü. ve geçmesinden itibaren, artık risk derecesi hat safhada. bende şans yok mesela. iki çöp varsa muhakkak kısasını çekerim. bu yüzden kaçıyorum şuanda altından. kısa ve orta da yükseleceğini biliyorum bir süre daha en azından. ama cesaretim yok. korkularım başıma geliyor bundan rahatsız oluyor suçluluk duyuyorum.

saygılarımla..

Yukarıda Sn Ahmet hocanın yazısı içerisinde sorunuza değişik bir cevap var. Hem iyi, hem kötü düşündürebilir. Hızlı çıkıp hızlı düşme ihtimalli hisse. Eğer çıkarken almışsanız, yani size de denecek birşey yok artık. Açgözlülük hepimizi bu durumlara düşürebiliyor. Ama düşmüşken alım yapayım dediyseniz Pazartesi ya da Salı aldınız herhaldeki daha yeni olmuş demektir.Ben 1,5 aydır düşen hisemin yükselmesini bekliyorum ve daha %7 açığımı kapadı bi %55 daha lazım :). Düşme şu an durmuş görünüyor. Böyle hisseler anında fırlama gösterebiliyor. Beklemekten başka çareniz yok gibi. Borsa=Sabır, bu konuda size kimsenin kalın ya da satın diye bir öneri vermesini beklemeyin, karar sizin olacaktır her zaman.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 21 Eyl 2011, 23:48 

yarın için fikri olan var mı arkadaşlar yada forumda olan :)

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 05 Eki 2011, 23:33 

son yazımda kimse yokmuş... Şimdi kimse varmıııı

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 14 Kas 2011, 12:06 
broker07

Aldığı teşekkür: 4
3 kasımda etyatı portföye ekledim o günden beri mal toplanıyor 1.28-1.30 arası psikolojik bi direnç orayı kırarsa 1.50 hareketi başlayabilir.

[b]BROKER07 PORTFÖYÜ AŞAĞIDAKİ ADRESTE!! [/b]
http://hissetuyolari.com/viewtopic.php?f=17&t=402

Yatırım Tavsiyesi Değildir!

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 Mar 2012, 15:08 

10.02.2012 16:22:41 - EURO TREND YATIRIM ORTAKLIGI`NIN VERGI DAIRESINE SUNULAN 12 AYLIK ZARARI 752.435 TL
***ACIKLANAN KAR/ZARAR RAKAMI GECICI VERGI BEYANNAMESI`DEKI TABLODA YER
ALMAKTADIR. TABLO SPK MEVZUATINA UYGUN HAZIRLANMAMISTIR. SPK MEVZUATINA
UYGUN RAKAMLAR AYRICA ACIKLANMAKTADIR***

-MATRIKS-

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 Mar 2012, 15:10 

20.02.2012 10:13:08 - KAP : EURO TREND YATIRIM ORTAKLIGI A.S. / ETYAT [] SGBF-ORTAKLIK YAPISI 20.02.2012 10:12:54

KAP : EURO TREND YATIRIM ORTAKLIGI A.S. / ETYAT [] SGBF-ORTAKLIK YAPISI 20.02.2012 10:12:54

SGBF-ORTAKLIK YAPISI
---------------------------------------------------------------------------------------------
SON DURUM ITIBARIYLE SERMAYENIN % 5 VE FAZLASINA SAHIP ORTAKLAR ILE TUZEL KISI VE YABANCI ORTAKLAR ARASINDA DAGILIMI
ORTAGIN TICARET UNVANI/ADI SERMAYEDEKI PAYI (TL) SERMAYEDEKI PAYI (%)
SOYADI
MUSTAFA SAHIN 75,000 0,57
EURO MENKUL DEGERLER A.S 6830,22 0,05
DIGER HALKA ACIK KISIM 13094599,56 99,38

TOPLAM 13176429,78

---------------------------------------------------------------------------------------------

BU HABERIN KAP `IN SITESINDEKI ORJINAL HALI VE EKLI DOSYALARINI GOREBILMEK ICIN ASAGIDAKI LINK`I TIKLAYINIZ!
HTTP://WWW.KAP.GOV.TR/YAY/BILDIRIM/BILD ... ?ID=186204

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 22 Mar 2012, 10:44 

Mustafa SAHIN ** cocugu herkezi katikuleye getirdi ve paralarindan oldular, icinde bende kuban olmak uzeri.
ALLAH bu parayi yedirmeye nasip etmesin ve cocuklarindan veya torunlarindan bulsun, SEREFSIZ PEZEMEK.

Bu SPK dan kolayca kurtuldular ve yonetim kurumu icinde ve O Yonetim Kurumuda bu paralar 10 misli zarara raslatsin ve Onlarda
Serefsizler ayni Mustafa SAHIN gibin.

Zarara ugrayan Vatandas
:twisted:
:evil:

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 12 Tem 2013, 19:30 

Ettiği teşekkür: 65
Aldığı teşekkür: 346
etyat ne yazık ki geçmişi çok da temiz olmayan bir kağıt. ancak tekniğe bakıldığında son sıçramadan sonra kağıdın 74 kr destek bellediği. yakında bir hareket bekliyorum. bakalım KYTD...

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 16 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: çise ve 36 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.