Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 18 Kas 2017, 02:45

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Forum kuralları

Yeni Üyelik Sistemi V.I.P ÜYELİK HAKKINDA DUYURU:

Sitemizin üyelerine sunduğu yeni bir hizmet başlığıdır. Herkese açık olan ve kurallar çerçevesinde kısıtsız bir forum/tartışma/bilgilenme ortamı sunan sitemizin , isteyen üyelere daha detaylı ve daha rahat bir forum ortamında bilgilenme ve tartışma olanağı sağlamak için hazırladığı, özel olarak gerçek kişi bilgileri ile katılınması gereken, normal üyeye kapalı özel bir forum ortamıdır.

Bilindiği üzere, sitemize isteyen herkes , istediği şekilde ve hiç bir gerçek bilgi verme mecburiyeti olmadan üye olabilmektedir. 2 yılı aşan süredir yapılan uygulamada, serbest forum ortamının getirdiği bir çok sıkıntıyı bütün üyelerimiz bizzat yaşamışlardır. Her türlü konu dışı diyalog, görüş belirten üyelerle polemikler, sitemizde hiçbir çıkar gözetmeden gönüllülük esasında bilgi veren değerli yorumcularımıza hakarete varan sataşmalar en temel sorunlardır. Sırf bu nedenle değerli yorumcularımızın sayfalarda yorum ve bilgilendirmelerinin giderek azaldığı da her kes tarafından görülmektedir

Bu nedenle sitemiz , katılımcıların gerçek kişi bilgileri ile ve çok az bir katılım payı ödeyerek katılabilecekleri özel bir VIP bölümü açmaya karar vermiştir. Katılımcıların kimliği site yönetimi tarafından biliniyor olacağı ve katılımcının kendi istek ve iradesi ile yapacağı maddi katkı nedeniyle de bu bölümün kavgasız, polemiksiz, ne istediğini bilen katılımcılardan oluşacağı, dolayısıylada seçkin ve kaliteli bir ortamın oluşacağı ve bu ortamda değerli yorumcularımızın da her hisse için her türlü soruya çok daha açık ve net yanıtlar verebileceği malumunuzdur.

VIP bölümüne katılmak sözleşmeyi okuyup kabul etmek, ve banka ödeme dekontunu vip@hissetuyolari.com adresine iletmeniz yeterli olacaktir. Sonrasinda kayit olurken sizden VIP UYELERİN BÖLÜMÜ baslikli forumdaki, UYELIK İŞLEMLERİ BASVURU FORM undaki bilgiler KAYIT esnasinda ZORUNLU olarak istenecektir. Daha ayrıntılı bilgi için gerekli duyurular yapılacaktır. Her türlü sorularınıza yanıt vermek için hazırız. VIP bölümünün katılımcılara büyük faydası olacağına inanıyoruz.
Saygılarımızla
Yönetim

Sayın üyelerimiz,

Son günlerde giderek artan yoğunluk, stres ve polemikler nedeniyle , bütün üyelerimize bazı site kurallarını yeniden hatırlatmak istiyoruz.
1- Her ne şekilde olursa olsun kesinlik içeren, okuyanları yönlendirip yanlış kararlar vermelerine neden olabilecek fiyat vermek,
2- Teknik ve temel analizlere, gerçek verilerle oluşturulmuş matamatiksel çalışmalara dayanmayan her türlü inecek çıkacak yorumları yapmak,
3- Mesnetsiz, asılsız, gerçeğe dayanmayan ve yönlendirmeye dayalı haber, yorum ve açıklamalar yapmak,
4- Kişi ve kuruluşlara hakaret, suçlama ve ithamlarda bulunmak,
5- Verilere ve tekniğe bağlı yorumlar yerine, duygulara bağlı yorum yaparak mesnetsiz sonuçlar çıkartmak,
6- Site içerisinde polemik, kavga, sürtüşme ve hakarete varan kavgalar çıkartmak ve bu kavgalara karışmak,
7- Bilgi paylaşımı yerine yönlendirmelerde bulunmak ve SPK düzenlemelerine aykırı yorumlarda bulunmak
KESİNLİKLE YASAKTIR. Bu tür davranışlara hiç bir zaman izin verilmemiştir , bundan sonra da izin verilmeyecektir.

Burada yazılan her türlü yazının, sadece yazanı bağladığını, doğruluğu konusunda hiç bir garantisinin bulunmadığını ve yazılanların sizi yanlış yönlendirerek hatalı kararlar almanıza ve zarar etmenize neden olabileceğini unutmayınız. Burada yazılan yorumlar sizlere doğru/yanlış çeşitli bilgiler verebilir, ancak hangi yazının doğru, hangi yazının yanlış bilgiler içerdiğini, ne bizim ne sizlerin bilmesi mümkün değildir. Bu nedenle lütfen yatırımlarınızı burada okuduğunuz yazılara göre değil, yasal yatırım uzmanlarına danışarak yönlendiriniz. Aldığınız her kararın tek sorumlusu sadece kendiniz olacağınızdan, lütfen her kararınızı , araştırarak, öğrenerek, kendi akıl süzgecinizden geçirerek veriniz.
Herkese bol kazançlar diliyoruz.
Saygılarımızla
Yönetim

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 30 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 17 Mar 2012, 09:28 

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0
kağıdımızın yıllık blançosu da geldi arkadaşlar...
bu blançoyu kağıda batak diyenlerin gözüne sokuyorum
Net Dönem Karı= 40.211.624
bukara karşılık piyasa değeri sadece
47.401.400

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 17 Mar 2012, 12:11 

Boşver ahaliyi Erman bey, tablo güzel gayet. İki gün tarihi zirveyi de direnç olarak kullanıp bilanço vaktini değerlendirdiler, normaldir. Zirve de geçilince nereye gidecek buna bakalım. Nisanda gözaltından çıkma ihtimalinin yüksekliğinden bahsediliyor. Bu 2 hafta hareketli geçer baya. Gerçi zaten öyle :))

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 21 Mar 2012, 21:12 

arkadaşlar kağıdımızın beklentisi bitmiyor piyasa fiyatlanmasını yapsın bi.normal müzayede işlem görecek daha 3 aylık bilanço yeni mağaza haberleri başka markalarla anlaşma sayın arkadaşlar en önemlisi diğer şirketlerede önem verildi mi dudak uçuklatan fiyatları görürsünüz.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 26 Mar 2012, 09:07 

Prestij Yolu yatırımcı bekliyor
Çarşamba, 02 Kasım 2011 14:05
Atatürk Havalimanı’nı TEM’e bağlayan Basın Ekspres Yolu adeta bir ‘Prestij Yolu’ haline geldi. Bölgenin en büyük avantajı, havaalanına yakınlığı ve ana yolların arasında yer alması
Basın Ekspres Yolu’nda neler oluyor

Basın Ekspres yakın dönemde İstanbul’un en önemli merkezlerinden biri olmaya aday. Gelecekte caddenin yaratacağı potansiyeli gören işadamları da proje üretiyor.

HÜRRİYET MEDYA TOWERS
Doğan Grubu, Hürriyet’in binasının da üzerinde yer aldığı 58 bin 610 metrekare büyüklüğündeki toplam 4 parselden oluşan araziyi satışa çıkardı. Arazinin her bir parseli için metrekare bazında 2 bin 500 dolar tutarında bir fiyat belirlendiği ifade ediliyor.

BAHARİYE MENSUCAT
Bahariye Halı, Kadife Tekstil, Marmara Mensucat ve Hisar Tekstil’deki hissedarlıklarıyla bilinen Konyalı Topbaş Ailesi, şimdi de gayrimenkul yatırımlarına yöneldi. Topbaşlar’ın İkitelli’de Bahariye Halı ve Bahariye Mensucat’ın yer aldığı yaklaşık 120 bin metrekare arazisi bulunuyor.

[B]EMİN CANKURTARAN
Banka borçlarından dolayı İstanbul genelinde 45 değerli mülkünü satışa çıkaran Emin Cankurtaran Holding’in bu mülklerinden ikisi Basın Ekspres Yolu lokasyonunda yer alıyor. Bu arsalardan biri 26, bir diğeri ise 10 bin metrekare büyüklüğe sahip. [B]

MİLLİ GAZETE BİNASI
Basın Ekspres Yolu paralelinde yer alan 26 bin metrekare büyüklüğündeki arsa için 26 milyon dolar tutarında bir fiyat talep ediliyor.

MAKİNSAN A.Ş
Basın Ekspres Yolu üzerinde yer alan(Uğur Makine’nin yanı) 6 bin metrekare büyüklüğündeki arsasını 13 milyon dolara satışa çıkardı..

SERHATLI TRİKO
4 bin 500 metrekare arsa üzerinde 7 bin 800 metrekare kapalı alana sahip bina, yaklaşık 8 ay önce 13 milyon 500 bin dolar karşılığında Batik Örme tarafından satın alındı.

KENT GIDA’NIN ARSASI
Şölen Çikolata’nın inşaat işlerinin faaliyetlerini yürüten Gaziantep merkezli Yayla Yatırım Gıda, Kent Gıda’ya ait Mahmutbey’deki 16 bin 889 metrekarelik arsasını yaklaşık iki ay önce 37 milyon 155 bin 800 dolara satın aldı. Firma bu arsa üzerinde konut, rezidans, iş merkezi planlıyor.

ALTINBAŞ HOLDİNG
Holding binasını Kemerburgaz Üniversitesi’nin kullanımına tahsis etti.

DEBATEKS TEKSTİL
Mahmutbey Merkezi İş Alanı (MİA) Bölgesi’nde aldığı 2 bin 650 metrekare büyüklüğünde bir arsa üzerine iddialı bir iş merkezi projesine başladı.

GİSAD HOLDİNG
Basın ekspres yolu üzerinde yer alan 7 bin 600 metrekare kapalı alana sahip binasını yaklaşık dört ay önce THY’ye kiraladı.

KOÇAK İLAÇ
Üsküdar’daki şirket merkezini İSTOÇ karşısında yer alan ve 8 milyon 400 bin dolar karşılında satın aldığı toplam 8 bin metrekare kapalı alana sahip yeni bir plazaya taşıdı.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 26 Mar 2012, 09:19 

arkadaşlar yukarda da görüldüğü gibi cankurtaran holding in basın expre yolu üzerinde 36 000 m metre kare arsası var nrol medya tower sı 127,5 milyon dolara almıştı metrekare fiyatı
12750000/58 610 =2175 dolar metre kare fiyatı eder.
ki doğan grubunun bu gayriemkulleri bu fiyatın üzerine verdiğine inanırım... ama m. fiyatını 2175 dolar alırsak
cankurtaran holdingin buradaki arsası
2175* 36000 = 78 300 000 dolar eder
oda tl olarak 140 940 000 tl eder...
şu an cankurtaran holdingin büyük ortağıyız...
fiyatımız nugyoya yaklaşmalı...
bizim ayrıca fazlamız var

şu an defter değerimizin 10 liranın üzerinde olduğuna inananlardanım

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 26 Mar 2012, 15:12 

Bilanço ,aylık satış tablosu ve diğerleri. Açıkçası her haber birbirinden güzel gelmeye başladı. Yürüyüşe devam. Merak ettiğim şey geçtiğimiz ikiz haftaların aynısını yapıcakmı acaba. Çok garipti, kopya gibi neredeyse... YTD

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 23 Haz 2012, 12:05 
engelse

Ettiği teşekkür: 98
Aldığı teşekkür: 92
Sn.Üyelerimiz, SOHBET KÖŞE" miz adlı başlığımız açılmıştır.. Siz değerli üyelerimizin bilgisine arz olunur..Ne isterseniz var? En azından bir göz atınız.. Buyrun linki : viewtopic.php?f=44&t=568&start=210

syg

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 16 Tem 2012, 18:07 

Ettiği teşekkür: 181
Aldığı teşekkür: 74
ESEM SPOR GĐYĐM SANAYİ VE TİCARET ANONĐM SĐRKETĐ’NĐN
10.08.2012 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI
GÜNDEMİ

1. Açılıs ve Divan Baskanlığı, Oy Toplama Memuru ve Zabıt katibinden olusan Divan
Heyeti'nin seçimi ve toplantı sonunda tutanakların imzalanması için Divan Heyeti'ne
yetki verilmesi,
2. Sirketimizin Sermaye Piyasası Kurulu’nun Seri:IV, No:56 sayılı “Kurumsal
Yönetim Đlkelerinin Belirlenmesine ve Uygulanmasına Đliskin Tebliği” kapsamında
olmadığı hususunda bilgi verilmesi
3. 2011 Yılı Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu, Denetçi Raporu ve Bağımsız denetim
raporu özetinin okunması, görüsülmesi ve karara bağlanması,
4. 2011 Bilanço, Gelir Tablosu hesaplarının okunması, görüsülerek onaylanmasının
karara bağlanması,
5. Yönetim Kurulu’nun kar dağıtımı yapılmaması yönündeki teklifinin Genel Kurul’da
görüsülerek karara bağlanması,
6. Kurumsal Yönetim Đlkeleri gereğince Sirket kar dağıtım Politikası hakkında
ortakların bilgilendirilmesi,
7. 2012-2016 yılları için 5 yıl boyunca geçerli olmak üzere mevcut 20.000.000.-
(Yirmimilyon)TL olan kayıtlı sermaye tavanının 100.000.000.-(Yüzmilyon)TL’sına
çıkarılmasına, dolayısıyla esas sözlesmenin “Sermaye ve Hisseler” baslıklı
7.maddesinin değistirilmesi hususunun görüsülmesi ve karara bağlanması,
8. Sirket Esas Sözlesmesinin 4., 5., 6., 20., 22., 23., 29. ve 31.maddelerinin
değistirilmesine, 9.maddesinin yürürlükten kaldırılmasına ve esas sözlesmeye
yeni geçici 1.madde eklenmesine iliskin tadillerin karara bağlanması,
9. Sermaye Piyasası Kurulu’nun uygulamaları doğrultusunda; Sirketin 2011 yılı
içerisinde yapmıs olduğu bağıslar hakkında bilgi verilmesi,
10. Yönetim Kurulu Üyeleri ve Denetçilerin 2011 faaliyet yılına iliskin olarak ayrı ayrı
ibrası,
11. Görev süreleri sona ermis bulunan Yönetim Kurulu Üyelerinin tekrar seçilmeleri
veya değistirilmeleri ile üye sayısının belirlenmesi,
12. Görev süreleri sona ermis bulunan Denetçilerin tekrar seçilmeleri veya
değistirilmeleri ile görev sürelerinin tespit edilmesi,
3
13. Yönetim Kurulu üyeleri ile üst düzey yöneticiler için “Ücret Politikası”nın görüsülmesi
ve karara bağlanması,
14. Yönetim Kurulu Üyeleri ve Denetçilerin aylık brüt ücretlerinin belirlenmesi,
15. Sermaye Piyasası Kurulu tarafından yayımlanan Sermaye Piyasasında Bağımsız
Denetim Standartları Hakkında Tebliğ gereğince Bağımsız Denetim Kurulusu olarak
bir yıllığına seçilen Güreli Yeminli Mali Müsavirlik Ve Bağımsız Denetim Hizmetleri
A.S.’nin ve görev süresinin Genel Kurul’un onayına sunulması,
16. SPK’nın Seri:IV, No: 41 Tebliği gereğince, 2011 yılında iliskili taraflarla yapılan
islemler hakkında bilgi verilmesi,
17. Sirketimizin, Cankurtaran Holding A.S. ile Türk Ticaret Kanunu, Kurumlar Vergisi
Kanunu ve Sermaye Piyasası Kurulu Mevzuatı hükümlerine uygun olarak
30.06.2012 tarihli mali tabloları esas alınarak birlestirilmesine iliskin 15.06.2012
tarih ve 4 sayılı Yönetim Kurulu kararı hakkında bilgi verilmesi
18. Yönetim hakimiyetini elinde bulunduran pay sahiplerine, Yönetim Kurulu Üyelerine,
üst düzey yöneticilerine ve bunların es ve ikinci dereceye kadar kan ve sıhri
yakınlarına; Sirket veya bağlı ortaklıkları ile çıkar çatısmasına neden olabilecek
nitelikte islem yapabilmeleri, rekabet edebilmeleri, Sirketin konusuna giren isleri,
bizzat veya baskaları adına yapmaları ve bu nevi isleri yapan sirketlerde ortak
olabilmeleri ve diğer islemleri yapabilmeleri hususunda, Türk Ticaret Kanunu’nun
396. ve 395. Maddeleri ve SPK’nın Kurumsal Yönetim Đlkeleri gereğince izin
verilmesi ve 2011 yılı içerisinde bu kapsamda gerçeklestirilen islemler hakkında
Genel Kurul’a bilgi verilmesi,
19. 2011 yılında Sirketin 3. kisiler lehine verdiği teminat, rehin, ipotek (TRĐ) ve elde
etmis olduğu gelir ve menfaatler hakkında ortaklara bilgi verilmesi;
20. Sirket Etik Kuralları’na iliskin bilgi verilmesi,
21. Dilekler ve Kapanıs.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 20 Tem 2012, 14:06 

Özel Durum Açıklaması (Güncelleme)

Ortaklığın Adresi : BOMONTİ BİRAHANE SOKAK NO:5 ŞİŞLİ İSTANBUL
Telefon ve Faks No. : TEL. 0212 296 67 87 FAKS. 0212 233 51 37
Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : TEL. 0212 296 67 87 FAKS. 0212 233 51 37
Orjinal Açıklamanın Tarihi : 27.02.2012
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? : Hayır
Özet Bilgi : 27.02.2012 TARİHİNDE YAPTIĞIMIZ ÖZEL DURUM AÇIKLAMASINDA LEHİMİZE SONUÇLANAN 2009/413 ESAS NOLU İFLAS ERTELEME DAVAMIZIN KESİNLEŞMESİ HK.

AÇIKLAMA:
Açıklanacak Özel Durum/Durumlar: 27.02.2012 TARİHİNDE YAPTIĞIMIZ ÖZEL DURUM AÇIKLAMASINDA LEHİMİZE SONUÇLANAN
2009/413 ESAS NOLU İFLAS ERTELEME DAVAMIZIN KESİNLEŞMESİ HK.

Şirketimizin, İstanbul 46. Asliye Ticaret Mahkemesinde 2009/413 Esas nolu dosyasıyla görülen İflas Erteleme talepli davası, şirketin borca batıklıktan çıkmış olması ve şirketin öz varlıklarının şirket faaliyetlerinin devamını sağlayacak niteliğe kavuşmuş olması nedeniyle, 27.02.2012 tarihinde Temyiz yolu açık olmak üzere şirketin lehine sonuçlanmıştı.

Söz konusu Davaya müdahil olanların, Mahkemenin 27.02.2012 tarihli gerekçeli kararına temyiz başvurusunda bulunmaması nedeniyle 20.06.2012 tarihinde
2012/55 nolu mahkeme kararı neticesinde şirket lehine kesinleşmiştir.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 31 Eki 2012, 09:35 

AÇIKLAMA:

Açıklanacak Özel Durum/Durumlar: ESEM SPOR'un CANKURTARAN HOLDİNG A.Ş. İLE BİRLEŞME KARARINA İLİŞKİN EK AÇIKLAMA

15.06.2012 tarihli Özel Durum Açıklamamızda özetle, Şirketimizin, Cankurtaran Holding A.Ş. ile ilgili mevzuat hükümlerine uygun olarak 30.06.2012 tarihli mali tabloları esas alınarak birleştirilmesine, birleşmenin Cankurtaran Holding A.Ş.'nin bütün aktif ve pasifinin kül halinde tasfiyesiz olarak Şirketimiz tarafından devralınması suretiyle, Şirketimiz bünyesinde gerçekleştirilmesine ve söz konusu birleşme için gerekli yasal işlemlere başlanılmasına, karar verildiği duyurulmuş ayrıca bu husus 10 Ağustos 2012 tarihli olağan genel kurulumuzda ortaklarımızın bilgisine sunulmuştu. Ancak birleşmeye ilişkin yapılan çalışmalarda gelinen aşamada, Cankurtaran Holding A.Ş.'nin karşılıklı iştirak sorunu olan birden çok sayıdaki iştiraklerinin varlığı dikkate alınarak, öncelikle bu yapının sadeleştirilmesinin temini amacıyla, Cankurtaran Holding'in, bazı iştiraklerini bütün aktif ve pasifleriyle kül halinde tasfiyesiz olarak Holding tarafından devralınması suretiyle, Holding bünyesinde birleşmenin gerçekleştirilmesine, bu birleşme işleminin tamamlanmasını takiben Cankurtaran Holding A.Ş.'nin bütün aktif ve pasifinin kül halinde tasfiyesiz olarak Şirketimiz tarafından devralınması suretiyle, Şirketimiz bünyesinde birleşmenin gerçekleştirilmesine karar verilmiştir.
Kamuoyu ve yatırımcıların bilgilerine sunulur.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

IMKB

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 01 Kas 2012, 11:58 
Big_Boss

Aldığı teşekkür: 58
ESEMS- 15 Haziran’da Cankurtaran Holding’in tüm aktif ve pasifi ile devralınması kararı alınmıştı. Cankurtaran
Holding’in bağlı ortaklıklarındaki karışık yapı nedeniyle holdingin konsolidasyon çalışmalarının tamamlanmasının ardından birleşme işlemine devam edilmesine karar verildi.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 14 Kas 2012, 00:27 
ay_yıldız_80

Ettiği teşekkür: 82
Aldığı teşekkür: 259
3.70 Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş , ( ESEMS ) , varlık satışına istinaden tepki yükselişi gelebilir diye düşünüyorum, yarın için takip edilebilir, ytd.

Finnet Teknik yorum ;

Teknik Yorum
Son 3 gündür fiyat artarken hacmin de belirgin ölçüde artması , yükselişin gücüne ve bir süre daha devam edebileceğine işaret ediyor.Kısa vadeli göstergeler genelde Al konumunda bulunuyor.Orta vadeli göstergeler son dönemde belirgin Al sinyalleri vermeye başladı.Osilatörler"in genelde aşırı alım bölgesinde olması hissenin fazla yükseldiği şeklinde değerlendirilebilir. Hisse kısa-orta vade hareketli ortalamalarının üzerinde seyrediyor.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 15 Şub 2013, 20:06 

evet arkadaşlar
esemspor için fırtınalı günlere yeniden yaklaşıyoruz...
önümüzdeki beklentiler.
* YÜKSEK BLANÇO
* ŞİRKET BİRLEŞMESİ
* A GRUBUNA ÇIKIŞ
* BASIN EXPRES YOLU ÜZERİNDEKİ ARSANIN DEĞERLENDİRİLMESİ.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 03 Nis 2013, 11:49 
karameseli

yalnız kalmış bu sayfanın bu yıl içerisinde hareketlenmesi ve 200 sayfayı geçmesi temennisi ile tüm esem yatırımcılarına selamlar

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 05 Tem 2013, 15:57 
Endi

Ettiği teşekkür: 1338
Aldığı teşekkür: 2083
CANKURTARAN HOLDİNG, 1,33 MİLYON TL NOMİNAL TUTARLI ESEM SPOR HİSSENİN KAYDI İÇİN MKK'YA BAŞVURDU

Cankurtaran Holding, 1 milyon 331 bin 550 TL nominal tutarlı Esem
Spor hissesinin kaydı için Merkezi Kayıt Kuruluşuna başvurdu.
Sermaye Piyasası Kurulu’nun Seri:I, No:40 sayılı Tebliği’nin 8’nci
maddesi gereğince, hisse senetleri Borsada işlem gören ortaklıkların
Kurul kaydında olan ancak Borsada işlem görmeyen statüde hisse
senetlerinin Borsada satışa konu edilebilmesi amacıyla Merkezi Kayıt
Kuruluşu’na bugün yapılan başvurular KAP'ta yayınlandı.

Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
http://www.foreks.com
http://twitter.com/ForeksTurkey

(05/07/2013 - 16:54:56)

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 30 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: çise ve 36 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.