Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 11 Ara 2017, 22:42

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Forum kuralları

Yeni Üyelik Sistemi V.I.P ÜYELİK HAKKINDA DUYURU:

Sitemizin üyelerine sunduğu yeni bir hizmet başlığıdır. Herkese açık olan ve kurallar çerçevesinde kısıtsız bir forum/tartışma/bilgilenme ortamı sunan sitemizin , isteyen üyelere daha detaylı ve daha rahat bir forum ortamında bilgilenme ve tartışma olanağı sağlamak için hazırladığı, özel olarak gerçek kişi bilgileri ile katılınması gereken, normal üyeye kapalı özel bir forum ortamıdır.

Bilindiği üzere, sitemize isteyen herkes , istediği şekilde ve hiç bir gerçek bilgi verme mecburiyeti olmadan üye olabilmektedir. 2 yılı aşan süredir yapılan uygulamada, serbest forum ortamının getirdiği bir çok sıkıntıyı bütün üyelerimiz bizzat yaşamışlardır. Her türlü konu dışı diyalog, görüş belirten üyelerle polemikler, sitemizde hiçbir çıkar gözetmeden gönüllülük esasında bilgi veren değerli yorumcularımıza hakarete varan sataşmalar en temel sorunlardır. Sırf bu nedenle değerli yorumcularımızın sayfalarda yorum ve bilgilendirmelerinin giderek azaldığı da her kes tarafından görülmektedir

Bu nedenle sitemiz , katılımcıların gerçek kişi bilgileri ile ve çok az bir katılım payı ödeyerek katılabilecekleri özel bir VIP bölümü açmaya karar vermiştir. Katılımcıların kimliği site yönetimi tarafından biliniyor olacağı ve katılımcının kendi istek ve iradesi ile yapacağı maddi katkı nedeniyle de bu bölümün kavgasız, polemiksiz, ne istediğini bilen katılımcılardan oluşacağı, dolayısıylada seçkin ve kaliteli bir ortamın oluşacağı ve bu ortamda değerli yorumcularımızın da her hisse için her türlü soruya çok daha açık ve net yanıtlar verebileceği malumunuzdur.

VIP bölümüne katılmak sözleşmeyi okuyup kabul etmek, ve banka ödeme dekontunu vip@hissetuyolari.com adresine iletmeniz yeterli olacaktir. Sonrasinda kayit olurken sizden VIP UYELERİN BÖLÜMÜ baslikli forumdaki, UYELIK İŞLEMLERİ BASVURU FORM undaki bilgiler KAYIT esnasinda ZORUNLU olarak istenecektir. Daha ayrıntılı bilgi için gerekli duyurular yapılacaktır. Her türlü sorularınıza yanıt vermek için hazırız. VIP bölümünün katılımcılara büyük faydası olacağına inanıyoruz.
Saygılarımızla
Yönetim

Sayın üyelerimiz,

Son günlerde giderek artan yoğunluk, stres ve polemikler nedeniyle , bütün üyelerimize bazı site kurallarını yeniden hatırlatmak istiyoruz.
1- Her ne şekilde olursa olsun kesinlik içeren, okuyanları yönlendirip yanlış kararlar vermelerine neden olabilecek fiyat vermek,
2- Teknik ve temel analizlere, gerçek verilerle oluşturulmuş matamatiksel çalışmalara dayanmayan her türlü inecek çıkacak yorumları yapmak,
3- Mesnetsiz, asılsız, gerçeğe dayanmayan ve yönlendirmeye dayalı haber, yorum ve açıklamalar yapmak,
4- Kişi ve kuruluşlara hakaret, suçlama ve ithamlarda bulunmak,
5- Verilere ve tekniğe bağlı yorumlar yerine, duygulara bağlı yorum yaparak mesnetsiz sonuçlar çıkartmak,
6- Site içerisinde polemik, kavga, sürtüşme ve hakarete varan kavgalar çıkartmak ve bu kavgalara karışmak,
7- Bilgi paylaşımı yerine yönlendirmelerde bulunmak ve SPK düzenlemelerine aykırı yorumlarda bulunmak
KESİNLİKLE YASAKTIR. Bu tür davranışlara hiç bir zaman izin verilmemiştir , bundan sonra da izin verilmeyecektir.

Burada yazılan her türlü yazının, sadece yazanı bağladığını, doğruluğu konusunda hiç bir garantisinin bulunmadığını ve yazılanların sizi yanlış yönlendirerek hatalı kararlar almanıza ve zarar etmenize neden olabileceğini unutmayınız. Burada yazılan yorumlar sizlere doğru/yanlış çeşitli bilgiler verebilir, ancak hangi yazının doğru, hangi yazının yanlış bilgiler içerdiğini, ne bizim ne sizlerin bilmesi mümkün değildir. Bu nedenle lütfen yatırımlarınızı burada okuduğunuz yazılara göre değil, yasal yatırım uzmanlarına danışarak yönlendiriniz. Aldığınız her kararın tek sorumlusu sadece kendiniz olacağınızdan, lütfen her kararınızı , araştırarak, öğrenerek, kendi akıl süzgecinizden geçirerek veriniz.
Herkese bol kazançlar diliyoruz.
Saygılarımızla
Yönetim

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 42 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 02 May 2011, 22:47 
gencyönetici

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1
EMKEL - Emek Elektrik Hisse Senedi Yorumları

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 10 May 2011, 01:28 
    Resim
goruldugu usere balon yetrınce şişirilmiş ve ve sıkıştırılmış bıkaç gune balon havası kacırmaya başlar demedı demeyın.yukardaki boşluklar dolacak dıye dusunuyorum hemde yakın tarıhte bakalım balon mu patlar spek kardeşmi bişeyler olacak tabanı gosetrmıyor gosterse bıraz daha alacam ama beklıyeyım...balon harbıden iyi şişmiş....

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 12 May 2011, 20:26 

Aldığı teşekkür: 0
Arkadaşlar 1996 yılından buyana borsadayım.EMKEL i yaklaşık 1 yıldır takipteyim son düşüşten bir kaç gün önce arkadaşları çıkmaları için uyardım ancak kendim geç kaldım borsa böyle bir tutku işte....Son bir haftaki fiyat hareketleri(Hafta başından buyana tahtada alıcı çok yüksekti) hissenin çok kısa sürede eski günlerine döneceği kanaatindeyim.Yarında yukarı bir hareket beklemekteyim.ytd değildir.Bilgi paylaştıkça güzeldir.İnşallah emkeldeki yorumcu sayısı artar.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 14 May 2011, 16:45 

Galiba benden başka kimse yok...Yinede paylaşmak istedim;Cuma günkü sert düşüşe rağmen hissenin sağlam duruşu çok etkileyiciydi,bu da yakında yükseliş trendine gireceğimizi ve kısa zamanda 1.70 seviyelerini geçeceği kanaatindeyim.Bu hafta imkb62000 nin altına gelmezse (çünkü orada güçlü bir destek var) 1.70 i kırarız gibi geliyor....EMKEL de eğer kaldıysa küçük yatırımcının yakında yüzü güleceği kanaatindeyim...eğer alternatif hisse arayan arkadaşlar varsa;EGCYH-REHAG-NETAŞ ı önerebilirim herkese hayırlı haftasonları.............ytd değildir.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 14 May 2011, 20:17 
dedebatan

ben de bu hissede buyuk bir tukseliş bekliyorum ...

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 17 May 2011, 18:11 

mrb hissedarlar emkeli çok yakından takip ediyorum yaklaşık 5 ay gibi bir süredir ve kağıt bölünmeden önce 1000 lot ile 150 tl para kazandım hisse bülündükten sonra emkel yeni aldım 1,22 maliyetle yaklaşık 1500 lot ve hedefim yıl sonunda 4,00 satmak size bir arkadaş nasihatı hissenize sahip çıkın arkanıza yaslanın yıl sonunu bekleyin inşallah allahın izni ile bu kağıttan para kazanacaksınız. yukarıdaki yorumlar kişisel görüşümdür kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 19 May 2011, 15:39 

Arkadaşlar hayırlı haftasonları dünkü 1.54 ten 1.33 ü görmesinin nedeni yabancıların Mayıs-Haziran daki(Go Home)dalgasıymış,yatırım uzmanımın verdiği satış raporunda 1.8 milyonluk bir yabancı satışı olduğu haberini aldım.İnanın yine satış dalgasına mı yakalandık deyip çok hayıflandım.... Ancak 2 nci seansta hisse kısa sürede geri toplayınca:hissenin tahta yapıcısının daha bu hisseyi çok yukarılara götüreceği çok net anlaşıldı inanın sevdiğim bir arkadaşa 1,44 ten aldırmak için uğraştık ama 1.47 den zor 10 bin lot alabildik.Benim sizlere tavsiyem hisselerinize sahip çıkıın ay sonu 2 leri test edebiliriz.ytd değildir....

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 20 May 2011, 20:05 
keeper11

Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 5
seosseres yazdı:
Arkadaşlar hayırlı haftasonları dünkü 1.54 ten 1.33 ü görmesinin nedeni yabancıların Mayıs-Haziran daki(Go Home)dalgasıymış,yatırım uzmanımın verdiği satış raporunda 1.8 milyonluk bir yabancı satışı olduğu haberini aldım.İnanın yine satış dalgasına mı yakalandık deyip çok hayıflandım.... Ancak 2 nci seansta hisse kısa sürede geri toplayınca:hissenin tahta yapıcısının daha bu hisseyi çok yukarılara götüreceği çok net anlaşıldı inanın sevdiğim bir arkadaşa 1,44 ten aldırmak için uğraştık ama 1.47 den zor 10 bin lot alabildik.Benim sizlere tavsiyem hisselerinize sahip çıkıın ay sonu 2 leri test edebiliriz.ytd değildir....

hedef fiatın ne ....

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 20 May 2011, 20:28 
noviraca

en son benım bildiğim emkel bedelli olacaktı
son durum ne bilmiyorum

Yukarda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Küfür hakaret spekulasyon manupulasyon amacıyla yazılmamıştır. Eğer bunlardan herhangi birini içeriyorsa sayın yönetici lütfen mesajı silin veya yayınlamayın

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 21 May 2011, 12:54 

Hekese hayırlı haftasonları.
Arkadaşlar benim portföyümde EGCYH de oldu için o sayfada da görüşlerimi okuyabilirsiniz.Benim EMKEL ile görüşlerime gelince:Eski düşüşün ardından kağıdın güveninin tahsis edilmesi,tekrar yatırım yapılabilir hale gelmesi için en az 3 leri test etmesi gerekir.İMKB nin kan kaybettiği bu dönemde kağıdın sağlam duruşu bence ay sonu ay başı gibi 2 leri test etmesi gerekir,tabii Çarşamba günü 1.8 milyonluk yabancı satışı olmasa bu hedef ay sonuna daha rahat ulaşabilirdik.Yinede sert düşüşün ardından 2. seansta 1.51 den kapatması kağıdın tahta yapıcısının EMKEL i çok ileri taşıyacağını gösterdiği kanaatindeyim.İnanın bu kağıt son dönemde birçok yatırımcının gözdesi haline geldi,çeşitli ildeki arkadaşlardan çok ütopik rakamlar verenler var(4-5)gibi ancak bunu bence zaman gösterir.Çünkü borsada bir kağıt için kesin şu olur derseniz Büyük yatırımcının biri yüklü satar ,alım da gelmezse kağıt tepetaklak gidebilir.Ancak bir kağıt için şu olur mu? Bu olurmu yerine benim size tavsiyem;
1-Kağıdınızın günlük KAP haberlerini okuyun.
2-Günlük derinlik ekranından (alış nekkadar-satış nekadar takip edin)
3-Maliiyetinize göre kendinize bir hedef belirleyin,
4-Kağıttanhiç çıkmayacakmış gibi sabırlı olun,yarın çıkacakmış gibi alternatif düşük seviyede kalmış kağıtları portföyünüze alın takip edin,
5-Herkesin görüşünü dinleyin ancak en son kendi kararınızı kendiniz verin,
6-Hırs yapmayın,kanaatkar olun yoksa kaybedersiniz.(Ben mesela REHAG da bir günde al satta 1. Seans +1500 ken 2.seans -1000 den kapadım)
7-Sakın kredi çekip yatırım yapmayın,çok üzülebilirsiniz.Çünkü borsada kesin diye bir şey yoktur,bir rüzgar bile herşeyi değiştirebilir.
8-Olumlu bakın ama ihtiyatı da elden bırakmayın.
Herkese yayırlı hafta sonları,ALLAH herkesin gönlüne göre bol kazanç nasip eylesin.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 25 May 2011, 09:16 

Sn' seosseres

Emkel ile ilgili yaptığım araştırmlara göre şirket sahibi Hüseyin Arabul'un yaklaşık 11.000.000 tl lik temlik konusu olan barmek aş nin sahibi olduğunu okudum.Bu konuda bizi aydınlatabilirmisiniz.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 25 May 2011, 18:43 

Herkese hayırlı akşamlar
Sayın İARCAY ARABUL un yönetimde olduğunu KAP taki şirket yönetimindeki bildirimden biliyorum ancak:BARMEK şirketiyle ilişkisini inanın sizden öğreniyorum,nerden okuduğunuzu yazarsanız sevinirim.
Ben bu hisseyi yaklaşık 6 aydır takip etmekteyim 1.34 maliyetle portföyümde mevcut.Ancak geçen hafta EGCYH sayfasındada yazdım portföyümde bulunan BRSAN-GOODYEAR –Bugünde EGCYH den çıktım.REHAG ında bedelsiz vermemesi dünkü KAP açıklamasında mevcut bu hisseyi kısa vadede gündemimden çıkardım.NETAŞ için halen yatırım yapılabilir bir güvenli liman olarak görüyorum.
Arkadaşlar benim her türlü hisse için görüşlerim aynı sayfada mevcut yazımda bulunmakta.Bu yüzden yanlış anlaşılmak istemem;Benim için her hisse bir haber söylenti üzerine tavanda yapabilir,tabanda…
Bunun için siz siz olun her zaman rüzgarı arkanıza alın,Ben halen EMKEL deyim şahsi görüşüm aynı:ay sonu ay başı gibi 2 leri test eder diyorum.Ancak siz hedefinizi kendinize göre koyun.Çünkü herkesin likitide beklentisi farklıdır.İnanın ben eski düşüşte borsa yorumda yazan bir arkadaş düşüşten 2-3 gün önce yazmasına rağmen satmadım ve halen burdayım.Yine söylüyorum eğer EMKEL 2 leri geçmeden böyle bir düşüş olursa bu kağıdı bitirir ve yatırım yapan kalmaz,güven kazanmak için kağıdı yukarı taşımak zorundalar diye düşünüyorum. yatırım tavsiyesi değildir
Herkese hayırlı akşamlar..

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 25 May 2011, 21:54 

seosseres yazdı:
Herkese hayırlı akşamlar
Sayın İARCAY ARABUL un yönetimde olduğunu KAP taki şirket yönetimindeki bildirimden biliyorum ancak:BARMEK şirketiyle ilişkisini inanın sizden öğreniyorum,nerden okuduğunuzu yazarsanız sevinirim.
Ben bu hisseyi yaklaşık 6 aydır takip etmekteyim 1.34 maliyetle portföyümde mevcut.Ancak geçen hafta EGCYH sayfasındada yazdım portföyümde bulunan BRSAN-GOODYEAR –Bugünde EGCYH den çıktım.REHAG ında bedelsiz vermemesi dünkü KAP açıklamasında mevcut bu hisseyi kısa vadede gündemimden çıkardım.NETAŞ için halen yatırım yapılabilir bir güvenli liman olarak görüyorum.
Arkadaşlar benim her türlü hisse için görüşlerim aynı sayfada mevcut yazımda bulunmakta.Bu yüzden yanlış anlaşılmak istemem;Benim için her hisse bir haber söylenti üzerine tavanda yapabilir,tabanda…
Bunun için siz siz olun her zaman rüzgarı arkanıza alın,Ben halen EMKEL deyim şahsi görüşüm aynı:ay sonu ay başı gibi 2 leri test eder diyorum.Ancak siz hedefinizi kendinize göre koyun.Çünkü herkesin likitide beklentisi farklıdır.İnanın ben eski düşüşte borsa yorumda yazan bir arkadaş düşüşten 2-3 gün önce yazmasına rağmen satmadım ve halen burdayım.Yine söylüyorum eğer EMKEL 2 leri geçmeden böyle bir düşüş olursa bu kağıdı bitirir ve yatırım yapan kalmaz,güven kazanmak için kağıdı yukarı taşımak zorundalar diye düşünüyorum. yatırım tavsiyesi değildir

mrb seosseres emkel ne zaman düzeltmeye gider bu konuda bir bilgin var mı ?

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 25 May 2011, 23:09 

Öncelikle şunu düzelteyim:EMKEL (1 yıldır takip etmekteyim 6 aydır portfoyümde mevcut)

Sayın SKAZAK sorunuza gelince:Samimi olduğum arkadaşlarımın 0.90 lardan beri takibi ile başladım.Düzeltme ne zaman gelir sorusu inanın benimde çok merak ettiğim bir soru.Ancak şu günlerde tahtasında alıcı hep ağırlıklı 1.95 lerde bence psikıolojik direnç var çünkü geçen düşüş o seviyelerdeydi,buralar güçlü işlem hacmi ile aşılırsa neden bizde MTEKS gibi olmayalım.Ancak siz siz olun hedefinize ulaştığında satın yoksa biri sizden önce satar.Yoksa bende (4-5)derim ama ya olmazsa,kimsenin vebalini almam.İnanın belkide 5 te olabilir ama ya olmazsa.....
Arkadaşlar yinede temkinli olmakta fayda var.Önceki yazılarımdaki uyarıları ne olur aklınızda olsun.
ALLAH herkesin gönlüne göre bol kazanç nasip eylesin.
Söylediklerim tamamen şahsi görüşüm olup yatırım tavsiyesi değildir.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 26 May 2011, 08:22 

Herkese Bol kazançlar,Sayın seosseres barmek bağlantısı ile ilgili kapa 18.04.2011 tarihinde düşen yazı aşağıdadır.

EMEK ELEKTRİK ENDÜSTRİSİ A.Ş. / EMKEL [] 18.04.2011 17:20:29
Özel Durum Açıklaması (Güncelleme)
Ortaklığın Adresi
:ESENBOĞA YOLU 23.KM AKYURT/ANKARA

Telefon ve Faks No.:0312 398 01 81 - 0312 398 04 74

Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su
:
0312 398 01 81 - 0312 398 04 74

Orjinal Açıklamanın Tarihi
:
08.06.2009

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
:
Hayır

Özet Bilgi
:
BARMEK HOLDİNG MMC TEMLİK

AÇIKLAMA:
Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:

Barmek Holding A.Ş.'nin Azerbeycan'dan alacaklarına ilişkin şirketimize vermiş olduğu 27.05.2010 tarihli 6.016.567,00.-TL ve 16.04.2006 tarihli 5.149.570,18.-TL temliklerin süresi 16/04/2011 tarihiyle dolmuştur. Karşılıklı görüşmeler neticesinde temliğin bir yıl daha uzatılması, alacağın nedenleri üzerinde çalışılarak indirime gidilmesi ve tasfiyenin ödeme planına bağlanarak teminatlandırılması üzerine protokol çalışmalarına başlanmıştır.

Yorumlarınızı rica ediyorum.Aynı zamanda hissenin beklentileri nelerdir sizin bir araştırmanız varmı teşekkürler.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 42 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.