Hisse senedi Yorumları, Endeks, Forex,Varant, imkb canlı, canlı borsa, Borsa gündem, hisse önerileri, hisse analiz

Zaman: 21 Kas 2017, 19:27

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Forum kuralları

Yeni Üyelik Sistemi V.I.P ÜYELİK HAKKINDA DUYURU:

Sitemizin üyelerine sunduğu yeni bir hizmet başlığıdır. Herkese açık olan ve kurallar çerçevesinde kısıtsız bir forum/tartışma/bilgilenme ortamı sunan sitemizin , isteyen üyelere daha detaylı ve daha rahat bir forum ortamında bilgilenme ve tartışma olanağı sağlamak için hazırladığı, özel olarak gerçek kişi bilgileri ile katılınması gereken, normal üyeye kapalı özel bir forum ortamıdır.

Bilindiği üzere, sitemize isteyen herkes , istediği şekilde ve hiç bir gerçek bilgi verme mecburiyeti olmadan üye olabilmektedir. 2 yılı aşan süredir yapılan uygulamada, serbest forum ortamının getirdiği bir çok sıkıntıyı bütün üyelerimiz bizzat yaşamışlardır. Her türlü konu dışı diyalog, görüş belirten üyelerle polemikler, sitemizde hiçbir çıkar gözetmeden gönüllülük esasında bilgi veren değerli yorumcularımıza hakarete varan sataşmalar en temel sorunlardır. Sırf bu nedenle değerli yorumcularımızın sayfalarda yorum ve bilgilendirmelerinin giderek azaldığı da her kes tarafından görülmektedir

Bu nedenle sitemiz , katılımcıların gerçek kişi bilgileri ile ve çok az bir katılım payı ödeyerek katılabilecekleri özel bir VIP bölümü açmaya karar vermiştir. Katılımcıların kimliği site yönetimi tarafından biliniyor olacağı ve katılımcının kendi istek ve iradesi ile yapacağı maddi katkı nedeniyle de bu bölümün kavgasız, polemiksiz, ne istediğini bilen katılımcılardan oluşacağı, dolayısıylada seçkin ve kaliteli bir ortamın oluşacağı ve bu ortamda değerli yorumcularımızın da her hisse için her türlü soruya çok daha açık ve net yanıtlar verebileceği malumunuzdur.

VIP bölümüne katılmak sözleşmeyi okuyup kabul etmek, ve banka ödeme dekontunu vip@hissetuyolari.com adresine iletmeniz yeterli olacaktir. Sonrasinda kayit olurken sizden VIP UYELERİN BÖLÜMÜ baslikli forumdaki, UYELIK İŞLEMLERİ BASVURU FORM undaki bilgiler KAYIT esnasinda ZORUNLU olarak istenecektir. Daha ayrıntılı bilgi için gerekli duyurular yapılacaktır. Her türlü sorularınıza yanıt vermek için hazırız. VIP bölümünün katılımcılara büyük faydası olacağına inanıyoruz.
Saygılarımızla
Yönetim

Sayın üyelerimiz,

Son günlerde giderek artan yoğunluk, stres ve polemikler nedeniyle , bütün üyelerimize bazı site kurallarını yeniden hatırlatmak istiyoruz.
1- Her ne şekilde olursa olsun kesinlik içeren, okuyanları yönlendirip yanlış kararlar vermelerine neden olabilecek fiyat vermek,
2- Teknik ve temel analizlere, gerçek verilerle oluşturulmuş matamatiksel çalışmalara dayanmayan her türlü inecek çıkacak yorumları yapmak,
3- Mesnetsiz, asılsız, gerçeğe dayanmayan ve yönlendirmeye dayalı haber, yorum ve açıklamalar yapmak,
4- Kişi ve kuruluşlara hakaret, suçlama ve ithamlarda bulunmak,
5- Verilere ve tekniğe bağlı yorumlar yerine, duygulara bağlı yorum yaparak mesnetsiz sonuçlar çıkartmak,
6- Site içerisinde polemik, kavga, sürtüşme ve hakarete varan kavgalar çıkartmak ve bu kavgalara karışmak,
7- Bilgi paylaşımı yerine yönlendirmelerde bulunmak ve SPK düzenlemelerine aykırı yorumlarda bulunmak
KESİNLİKLE YASAKTIR. Bu tür davranışlara hiç bir zaman izin verilmemiştir , bundan sonra da izin verilmeyecektir.

Burada yazılan her türlü yazının, sadece yazanı bağladığını, doğruluğu konusunda hiç bir garantisinin bulunmadığını ve yazılanların sizi yanlış yönlendirerek hatalı kararlar almanıza ve zarar etmenize neden olabileceğini unutmayınız. Burada yazılan yorumlar sizlere doğru/yanlış çeşitli bilgiler verebilir, ancak hangi yazının doğru, hangi yazının yanlış bilgiler içerdiğini, ne bizim ne sizlerin bilmesi mümkün değildir. Bu nedenle lütfen yatırımlarınızı burada okuduğunuz yazılara göre değil, yasal yatırım uzmanlarına danışarak yönlendiriniz. Aldığınız her kararın tek sorumlusu sadece kendiniz olacağınızdan, lütfen her kararınızı , araştırarak, öğrenerek, kendi akıl süzgecinizden geçirerek veriniz.
Herkese bol kazançlar diliyoruz.
Saygılarımızla
Yönetim

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 36 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3  Sonraki
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 26 Eki 2011, 21:52 

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1
*EGE GÜBRE'NİN 9 AYLIK KONSOLİDE OLMAYAN NET DÖNEM ZARARI 9.711.197 TL(ÖNCEKİ 11.148.489 TL)

(25/10/2011 - 17:39:40)

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 07 Mar 2012, 12:14 

Aldığı teşekkür: 0
merhaba arkadaşlar..burada ilk defa yazıyorum..belki benim gibi bir duyum almış olan çıkabilir vera araştırılabilinir..ben araştırıyorum tabi ne ölçüde bu haberin kaynağına ulaşacağız bilemiyorum..ben şirketin satılacağı yönünde duyum aldım..sadece satışla ilgili bir duyum..gerçekmidir değilmidir bilemiyorum..onun içindir ki henüz hisseye girmedim..burada paylaşmamnın nedeni belki aynı duyumu alan yatırımcı ardaşlarımda çıkabilir düşüncesidir..ytd

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 23 Haz 2012, 12:06 
engelse

Ettiği teşekkür: 98
Aldığı teşekkür: 92
Sn.Üyelerimiz, SOHBET KÖŞE" miz adlı başlığımız açılmıştır.. Siz değerli üyelerimizin bilgisine arz olunur..Ne isterseniz var? En azından bir göz atınız.. Buyrun linki : viewtopic.php?f=44&t=568&start=210

syg

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 15 Ağu 2012, 09:26 
RHEALI

Konum: Dört şey geri gelmez: söylenen söz, atılan ok, geçen zaman ve kaçırılan fırsat
Ettiği teşekkür: 137
Aldığı teşekkür: 1682
avokx yazdı:
sayın hocam: dün zorunluluktan istemeye istemeye zararına eggub, maliyetine golts ve nerdedeyse maliyetine netaş satmak zorunda kaldım.3 kağıt vardı elimde ve bayadır bekliyordum. çok üzüldümama mecburdum. golts ve netaş için sormuyorum ancak şu eggub için bir fikir verebilirmisiniz nedir bu kağıt,?

eggub genelde mart nisan aylarında primlenen ve sonrasında yatay veya düşen bir trend gösteren bir hisse. 98 yatay desteği altına sarkması iyi değil. Yeni bir yükseliş trendi henüz gözükmüyor. Veriler aşırı satım bölgesinde hala ve al sinyalleri gelmiş değil.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 20 Eyl 2012, 13:18 

Ettiği teşekkür: 11
Aldığı teşekkür: 14
Hissetuyolari.com yazdı:
VIP ÜYELİK HAKKINDA
Sitemizin üyelerine sunduğu yeni bir hizmet başlığıdır. Herkese açık olan ve kurallar çerçevesinde kısıtsız bir forum/tartışma/bilgilenme ortamı sunan sitemizin , isteyen üyelere daha detaylı ve daha rahat bir forum ortamında bilgilenme ve tartışma olanağı sağlamak için hazırladığı, özel olarak gerçek kişi bilgileri ile katılınması gereken, normal üyeye kapalı özel bir forum ortamıdır.

Bilindiği üzere, sitemize isteyen herkes , istediği şekilde ve hiç bir gerçek bilgi verme mecburiyeti olmadan üye olabilmektedir. 2 yılı aşan süredir yapılan uygulamada, serbest forum ortamının getirdiği bir çok sıkıntıyı bütün üyelerimiz bizzat yaşamışlardır. Her türlü konu dışı diyalog, görüş belirten üyelerle polemikler, sitemizde hiçbir çıkar gözetmeden gönüllülük esasında bilgi veren değerli yorumcularımıza hakarete varan sataşmalar en temel sorunlardır. Sırf bu nedenle değerli yorumcularımızın sayfalarda yorum ve bilgilendirmelerinin giderek azaldığı da her kes tarafından görülmektedir

Bu nedenle sitemiz , katılımcıların gerçek kişi bilgileri ile ve çok az bir katılım payı ödeyerek katılabilecekleri özel bir VIP bölümü açmaya karar vermiştir. Katılımcıların kimliği site yönetimi tarafından biliniyor olacağı ve katılımcının kendi istek ve iradesi ile yapacağı maddi katkı nedeniyle de bu bölümün kavgasız, polemiksiz, ne istediğini bilen katılımcılardan oluşacağı, dolayısıylada seçkin ve kaliteli bir ortamın oluşacağı ve bu ortamda değerli yorumcularımızın da her hisse için her türlü soruya çok daha açık ve net yanıtlar verebileceği malumunuzdur.

VIP bölümüne katılmak sözleşmeyi okuyup kabul etmek, ve banka ödeme dekontunu vip@hissetuyolari.com adresine iletmeniz yeterli olacaktir. Sonrasinda kayit olurken sizden VIP UYELERİN BÖLÜMÜ baslikli forumdaki, UYELIK İŞLEMLERİ BASVURU FORM undaki bilgiler KAYIT esnasinda ZORUNLU olarak istenecektir. Daha ayrıntılı bilgi için gerekli duyurular yapılacaktır. Her türlü sorularınıza yanıt vermek için hazırız. VIP bölümünün katılımcılara büyük faydası olacağına inanıyoruz.
Saygılarımızla
Yönetim

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 01 Eki 2012, 12:48 
engelse

Ettiği teşekkür: 98
Aldığı teşekkür: 92
Özel Durum Açıklaması (Genel)

Ortaklığın Adresi : NEMRUT SANAYİ BÖLGESİ 25.CADDE NO:2 ÇAKMAKLI ALİAĞA / İZMİR
Telefon ve Faks No. : 0232 6251250 - 0232 6251245
Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : 0232 6251250 - 0232 6251245
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Açıklama mı? : Hayır
Özet Bilgi : SERMAYE ARTIRIMI MÜRACAATI

AÇIKLAMA:
Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:
Şirketimizin 10.000.000,00 TL'lik kayıtlı sermaye tavanı içerisinde çıkarılmış sermayesinin tamamı nakden karşılanmak suretiyle 2.008.800,00 TL'den 10.000.000,00 TL'ye artırılması nedeniyle ihraç ve halka arz edilecek 7.991.200,00 TL nominal değerli paylar için Sermaye Piyasası Kuruluna yapmış olduğumuz başvuru, 28.09.2012 tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu tarafından uygun görülerek 28.09.2012 tarihli
SPK haftalık bülteninde yayınlanmıştır.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 16 Eki 2012, 22:08 
Big_Boss

Aldığı teşekkür: 58
bedelli baskı oluştursada 88.00 kısa destek oluşturan hisse 95-100 arası deneme yapabilir....ytd

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 18 Eki 2012, 16:23 
Big_Boss

EGGUB- %397,81 bedelli sermaye artırımı 1 Kasım’da yapılacak. Rüçhan hakları 15 Kasım’a kadar kullanılabilecek.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 18 Eki 2012, 16:42 

Ettiği teşekkür: 28
Aldığı teşekkür: 10
Mr.Shadow yazdı:
EGGUB- %397,81 bedelli sermaye artırımı 1 Kasım’da yapılacak. Rüçhan hakları 15 Kasım’a kadar kullanılabilecek.

benim 7 lotum var. ne kadar ödemem gerekiyor?
katılsak mı iyi, katılmasak mı acaba bu bedelliye?

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 18 Eki 2012, 17:17 
Big_Boss

sentez76 yazdı:
Mr.Shadow yazdı:

benim 7 lotum var. ne kadar ödemem gerekiyor?
katılsak mı iyi, katılmasak mı acaba bu bedelliye?

yaklaşık 28 TL ödemeniz gerekir. Bedelli ve bedelsiz sermaye arttırımı elinizdeki toplam değerde bir değişiklik yapmaz. Lot sayınız artar hisse fiyatı düşer. Ancak Bedellide yatırımcıların ödeme yapmak zorunda olması hisseyi baskı altında tutar. Takdir sizin...ytd

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 19 Eki 2012, 16:44 
Big_Boss

Mr.Shadow yazdı:
bedelli baskı oluştursada 88.00 kısa destek oluşturan hisse 95-100 arası deneme yapabilir....ytd

Gücü 93.00 te tükenen hissede bedelli iyice yaklaştı bu saatten sonra her türlü harekete açık bir hisse..Bu hafta kendisine destek yaptığı 88.00 üzeri kalırsa sıkıntı yok aşağısı önce 86.00 satışlar sert gelirse 80.00 olarak görünüyor.ytd

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 01 Kas 2012, 10:53 

arkadaşlar 5 lot ege gübrem var iş yatırımda
şimdi girdim kupon almışım görünüyor ben işlem yapmadım gerçi
bankayı arıyorum onlarda tatmin edici yanıt veremedi
şimdi bu bedelliye katılmak için ne yapmam gerekiyor?
alım yapmaya çalıştım ama sadece eggub kodlu hisse gördüm
kupon olarak görünen hisseyi otomatik olarak mı aldım, satmam mı gerekiyor anlayamadım?
kuponlar olduğuna göre otomatik olarak bedelliye katılmış mı oldum hiç bir işlem yapmadan?

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 01 Kas 2012, 11:07 
Düzceli

Ettiği teşekkür: 23
Aldığı teşekkür: 61
sentez76 yazdı:
kupon olarak görünen hisseyi otomatik olarak mı aldım, satmam mı gerekiyor anlayamadım?
kuponlar olduğuna göre otomatik olarak bedelliye katılmış mı oldum hiç bir işlem yapmadan?

Sayın sentez76;
Kuponlarınız elinizdeki EGGUB'relerin rüçhan hakları kuponlarıdır ve eski hisselerinizin yanında otomatik olarak hesaba geçerler. Bunlara dokunmazsanız rüçhan hakkı süresi sonunda parasını yatırmak şartıyla yeni hisseleriniz olur. Yok ben rüçhan hakkını kullanmak istemiyorum derseniz şu an fiyatı 71.25 ve bunları bu fiyatlardan satabilirsiniz. Eskileri ve bu rüçhanları kullanıp kullanmamak, bekletmek veya satmak sizin hisseyle ilgili bakışınıza bağlı.
Selamlarla.

*** SERMAYE ARTIRIMI: EGGUB.E (% 397,81 BEDELLI, BOLUNME SONRASI A.O.F.: 19,19-TL)***

01.11.2012 TARIHINDE BIRINCI SEANS'TA REFERANS OLARAK ALINABILECEK RÜÇHAN HAKKI KUPONU FIYATI: 72,36 TL'DIR.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 01 Kas 2012, 11:38 

DÜZCELİ yazdı:
sentez76 yazdı:

Sayın sentez76;
Kuponlarınız elinizdeki EGGUB'relerin rüçhan hakları kuponlarıdır ve eski hisselerinizin yanında otomatik olarak hesaba geçerler. Bunlara dokunmazsanız rüçhan hakkı süresi sonunda parasını yatırmak şartıyla yeni hisseleriniz olur. Yok ben rüçhan hakkını kullanmak istemiyorum derseniz şu an fiyatı 71.25 ve bunları bu fiyatlardan satabilirsiniz. Eskileri ve bu rüçhanları kullanıp kullanmamak, bekletmek veya satmak sizin hisseyle ilgili bakışınıza bağlı.
Selamlarla.

*** SERMAYE ARTIRIMI: EGGUB.E (% 397,81 BEDELLI, BOLUNME SONRASI A.O.F.: 19,19-TL)***

01.11.2012 TARIHINDE BIRINCI SEANS'TA REFERANS OLARAK ALINABILECEK RÜÇHAN HAKKI KUPONU FIYATI: 72,36 TL'DIR.

teşekkür ederim Sayın Düzceli
rüçhan hakkı sonu dediğimiz net bir tarih ve saat var mıdır?
hesabımda para olması yeterli mi? illaki alım yönünde bir emir mi girmeliyim?
şu an kuponlar zaten almışım görünüyor ve dokunmadığım sürece bedelliye katılmış sayılmaz mıyım?
aslında bedelli veren şirketlerle hiç işim olmazdı ama eggub bedelsiz beklentisiyle az mitarda alınmıştı, sürpriz bedelli verdi aksilik.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 29 May 2013, 22:24 

Ettiği teşekkür: 90
Aldığı teşekkür: 574
Bazi göstergeler SAT konumuna döndü. Destekleri önemle takip etmekte fayda var. YTD

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 36 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 35 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
iletisim@hissetuyolari.com

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.